جملات وسوسه انگیز و تحریک کننده جهت درس خواندن

mosaferkocholo

New member
1-لبخند پدر و مادرت وقتی میبینن ارشد قبول شدی
2- این مورد لذت بخش تر دیدن چهره کسایی که به تو حسودی میکنن:tonguesmiley:
3- این بهترین فکر: کمک به دیگران به افراد سرطانی و بیمار
4 _درآمد جایگاه اجتماعی بالا
5_پول
6_یک همسر خوب و تحصیل کرده و روشن فکر
7_کاری که لذت ببرم
^ثروت:25r30wi: شوخی کردم نه حالا این قد مادی گرایی
یه جمله از حضرت علی وقتی تو فکرم میاد انگیزه میگیرم :خدایا پناه میبرم از علمی که به کارم نیاید

دوست دارم انقدر درامد و پول داشتم تا یه موسسه واسه درمان افراد سرطانی درست کنم که تو این موسسه بهشون کمک بشه نه فقط واسه درمان جسمی بلکه واسه درمان روحی هم و دوست دارم انقدر درآمد داشته باشم تا دختر های بد سر پرست رو کمک کنم من از تحصیلاتم و رشتم زیاد راضی نبودم چون واقعا کار زیاد مفیدی نمتونستم بکنم دوست دارم یه دانشگاه تاسیس کنم تو بهزیستی تا افراد معلول هم بتونن ... و احساس مفید بودن بکنن خدا کنه اون فرصت رو داشته باشم و لایق بشم

mosaferkocholo

New member
معجزه برای کسانی اتفاق میوفته که هدف یا نیت خوبی دارن
کسایی که نیتشون زیاد خوب نیست به اندازه ی تلاششون نتیجه میگیرن ب(برایان تریسی)

بچه ها بیاین یه آرزوی خیر خواهانه برای مردم نیازمند کنیم که اگه رسیدیم به اون چیز هایی که میخوایم حتی اگه خیلی کمکه کوچیکه مثل کمک به یه خانواده ی نیازمند خدا اینطوری بیشتر کمکمون میکنه و بیشتر دوست داره

آخرین ویرایش:

mosaferkocholo

New member
1-لبخند پدر و مادرت وقتی میبینن ارشد قبول شدی
2- این مورد لذت بخش تر دیدن چهره کسایی که به تو حسودی میکنن:tonguesmiley:
3- این بهترین فکر: کمک به دیگران به افراد سرطانی و بیمار
4 _درآمد جایگاه اجتماعی بالا
5_پول
6_یک همسر خوب و تحصیل کرده و روشن فکر
7_کاری که لذت ببرم
^ثروت:25r30wi: شوخی کردم نه حالا این قد مادی گرایی
یه جمله از حضرت علی وقتی تو فکرم میاد انگیزه میگیرم :خدایا پناه میبرم از علمی که به کارم نیاید

دوست دارم انقدر درامد و پول داشتم تا یه موسسه واسه درمان افراد سرطانی درست کنم که تو این موسسه بهشون کمک بشه نه فقط واسه درمان جسمی بلکه واسه درمان روحی هم و دوست دارم انقدر درآمد داشته باشم تا دختر های بد سر پرست رو کمک کنم من از تحصیلاتم و رشتم زیاد راضی نبودم چون واقعا کار زیاد مفیدی نمتونستم بکنم دوست دارم یه دانشگاه تاسیس کنم تو بهزیستی تا افراد معلول هم بتونن ... و احساس مفید بودن بکنن خدا کنه اون فرصت رو داشته باشم و لایق بشم

هر پدیده خشک و تر می کوشند از خداوند درخواست نمایند تا دانشمندان و جامعه سرشار از علم و دانش را مورد مرحمت و لطف خویش قرار دهد حتی ماهیان دریا و حشرات و درندگان بیابان و بیشه ها و چهار پایان نیز این درخواست را با خدا در میان می گذارند.

hurrem sultan

New member
دکتر حسابی مرحوم میگفت:من یه درس رو یه بار واسه دانشجو های ایرانی توضیح میدم و همه هم می فهمن،واسه بچه های اروپایی دو بار و واسه بچه های آسیای شرقی ده بار!
یعنی الان همه مون قد تیم ملی حالیمونه!
پس برو بشین درستو بخون که از الان همه رو گرفتی!...غرور ملی رو داشتی؟؟؟!!!

البته میشه نتیجه گرفت دکتر حسابی مشکل زبان داشت نه؟

mamai86

New member
من ازین جمله که بیاین امسال (مثلا) زبان رو بالا بزنیم خیلی انگیزه میگیرم.
ازین حرفا تو انجمن وقتی میبینم..کنجکاو میشم

sakar

New member
البته میشه نتیجه گرفت دکتر حسابی مشکل زبان داشت نه؟
نه شاید دکتر جون دانشجوای ایرانیو نشناختن که اینقدبیحوصلن استاد هرچی بگه اینا سرشونو به نشانه ی تایید تکون میدن ینی خیلی حالیمونه اما فقط واسه اینکه حوصله ندارن بیشتر از یه بار یه چیزیو واسشون تکرار کنن
شوخی بود رو حرف دکتر نمیشه حرف زد من که قبول دارم نابغه ایم فقط بعضیامون یکم راهو بی انگیزه و هدف پیش میریم
شک نکن که نابغه ای وتکی مثل تو وجود نداره

leili

New member
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد

جون تو کف قشنگه رو نزنی ناراحت میشما

dilak

New member
می گن بعضی وقتا کلمات ناتوانن
من هیچ جمله یا کلمه ای رو پیدا نمی کنم که انگیزه من رو بیشتر کنه

ساحل

New member
من که مطمئنم هیچ جمله ای نمیتونه منو به درس خوندن تشویق کنه:sadsmiley:
هر کی بتونه ایجاد انگیزه کنه یه جایزه ی خوب ازم میگیره:whistle:

mamai86

New member
این جمله ی مامانم ،که از پشت گوشی بهم خیلی انگیزه میده:
تو خیلی باهوشی..نصف بقیه هم بخونی..قبولی!! من بهت قول میدم مامان

vb2

New member
به این فکر کن نتایج اومدن و واسه توم زده قبول :28:ببین چه حالی میده مگه نه؟ پس علی یارت بسم الله

بالا