جملات وسوسه انگیز و تحریک کننده جهت درس خواندن

RBC!

New member
میتونیم تو صفحه های نخونده ی کتابمون جملات امیدوار کننده بنویسیم تا وقتی به اون صفحه ها رسیدیم با دیدن نوشته هامون انگیزمون زیاد شه :)

البته این در صورتی نتیجه میده که هر روز درس بخونیم :|

MD217

New member
دکتر حسابی مرحوم میگفت:من یه درس رو یه بار واسه دانشجو های ایرانی توضیح میدم و همه هم می فهمن،واسه بچه های اروپایی دو بار و واسه بچه های آسیای شرقی ده بار!
یعنی الان همه مون قد تیم ملی حالیمونه!
پس برو بشین درستو بخون که از الان همه رو گرفتی!...غرور ملی رو داشتی؟؟؟!!!

علی

New member
دوستان اگه با عشق وعلاقه درس بخونید اونقدر لذت میبرید که حتی از تفریح های دیگه زندگیتون به خاطر درستون میگذرید .
باور کنید راست میگم فقط یک بار امتحان کنید اگه جواب نگرفتید.
راستی چرا جواب سوالمو ندادید ؟فقط باسی جواب داده که ازش ممنونم ولی جواب قانع کننده ای نبود به هر حال ازش مچکرم.
جواب سوالم رو اگه بدید با دید بازتر درس میخونید ها.

RBC!

New member
سعی می کنم هر روز بخونم :)

حتی شده در حد چنتا لغت زبان

RBC!

New member
درس میخونم که به آرزوهام برسم.. دوست دارم پیشرفت علمی کنم.. دوست دارم راهی جدید بسازم.. به مردم خدمت کنم :)

پولدارم بشم :دی

Rbio

New member
با سلام. اگه از من این حرفها رو بپرسن می گم بهترین راه حل برای این کار گوش دادن به اخبار های تکنولوژی و تازه های رشته تحصیلی خودم و دنبال کردن مطالب جالب و جذاب در مورد رشته تحصیلی خودم هست.

esi01360

New member
بخون بخوننننننننننننننن هی بخوووووووووووووون بدوووووووووووووبخون بچه بخووووووووووووون اواز نه .....................درس بخون صدات برا اواز خوب نییییییییییییییی وای گوشمو بردی بچه جون بشین درس بخون دیگه.

rosha

New member
آینده اوون چیزی نیست که به ارث میبری آینده اوون چیزیکه خوودت میسااازی

پس منتظر نباش تا یه وصیت نامه بیارن که تووش نوشته شده باشه 6 دانگ موفقیت و آینده خوب را به ارث بردید.تلاش کن خودت به دست بیاریوو تا زنده ای در انحصار خودت نگهش داری

shosha

New member
صبح وقتی از خواب بیدار میشین دو راه جلو روتونه:
سرتو بزاری رو بالشت و به رویاهات فکر کنی و دوباره بخوابی!!!
بلند شی و واسه رسیدن به رویاهات تلاش کنی :21:
تصمیم با شماست.

rosha

New member
خواا هش میکنم باسیلوووووووووووس:rose:.من همیشه هر وقت نا امید یا خسته میشم اینوو به خودم میگم برام معجزه میکنه توام امتحان کن:smilies-azardl (113

بالا