جملات وسوسه انگیز و تحریک کننده جهت درس خواندن

mojtabak62

New member
بهترین انگیزه تشویقه که خودتو ببینی همه دارند بهت تبریک میگن و یک مقطع بالاتر اومدی اگر اون لذتو چشیدی دیگه نمیخواهی از دستش بدی اما
اگر جواب نداد تنبیه که باید یک سال عمرتو پشت این کنکورها تلف کنی و حسرت ببری رفیقات ازت جلو زدن و اگر این لحطه رو دیدی و دوست نداشتی، تو راحت نمیشینی اما
انتخاب با شماست

mojtabak62

New member
تقدیم به دوستانی که برای 99 درصد تلاش ارزش قائل هستند ونه یک درصد نبوغ
هر روز در افریقا آهویی از خواب بیدار می شود که می داند باید سریع تر از شیر بدود وگرنه طعمه ی او خواهد شد
و شیری که می داند باید از آهو تندتر بدود و گرنه از گرسنگی خواهد مرد
نتیجه: مهم نیست که شیر باشی یا آهو ،مهم اینست که با تمام توان شروع به دویدن کنی:)

mojtabak62

New member
تقدیم به دوست داران پرتلاش:
هرگاه در زندگی به یک در بزرگی رسیدی که یه قفل بزرگی روی آن بود نا امید نشو چون اگر قرار بود در باز نشود جای آن دیوار میکشیدند.
امید درمانی است که شفا نمیدهد اما کمک میکند که درد را تحمل کنیم.

bacillus.bs

New member
مجتبی همه ی این حرفا درست ولی گفتنش راحته عمل کردنش سخته /سخت نیستا رقابت تنگا تنگه/ظرفیت خیلی پایینه/حتی اگرم خیلی خوب بخونیم مشخص نیست قبول بشیم یا نه /ممکنه با اختلاف 1 رقم قبول نشیم/بعدش باید بشینیم 1 سال دوباره بخونیم/عجب جملات نا امید کننده ای گفتماااا

mojtabak62

New member
سلام باسیلوس جان خیلی ممنونم از شما نمیدونم به غیر شما چرا کس دیگری نظر نمیده بازم ممنون
اما یادت باشه برای هر چیزی حتی کوچگ باید تلاش کرد. من میگم شما نه به ظرفیت را نگاه کن و نه به تعداد افراد و نه قبول شدن چرا که این ترس ماست که هر دفعه اطمینان را از ما میگیره ، ترس از اینکه کودک به زمین خواهد خورد هیچگاه راه رفتن به او نخواهد اموخت
شما تمام تلاشت رو انجام بده نه به اندازه کسی که قبول شده ونه به اندازه رتبه برتر پارسال بلکه به اندازه ای که بعد از امتحان پشیون نشی و اگر و اما هایی رو برای خودت نگذاری.
امیدوارم از ترس برای غلبه بر نمیتونم هات استفاده کنی نه برای غلبه بر توانایی هات
هرچقدر فکر میکنی جایگاه توست حتی قبول نشدن من به اون احترام میذارم شما چه جایگاهی را از حالا برای خودت در نظر گرفتی؟
بازهم ممنون از نظرتان ارزوی بهترین ها را برای شما دارم

mojtabak62

New member
خواهش میکنم امید شاید برای کسی تنها چیزی است که او دارد من دوست ندارم آن را از او بگیرم.

آخرین ویرایش:

sepidh gh

New member
***امید داشتن خود یک شروع است ولی برای به چنگ آوردن پیروزی باید امید با عمل همراه گردد ***

*** شانس موفقیت در هر فعالیتی بستگی به باوری دارد که به خودمان داریم *** رابرت کولیر

rosalin

New member
خداوندا ... مرا به بزرگي چيزهايي که داده اي آگاه و راضي کن!

تا کوچکي چيزهايي که ندارم آرامشم را برهم نريزد ...

rosha

New member
آینده اوون چیزی نیست که به ارث میبری آینده اوون چیزیکه خوودت میسااازی:a2d3:

پس منتظر نباش تا یه وصیت نامه بیارن که تووش نوشته شده باشه 6 دانگ موفقیت و آینده خوب را به ارث بردید.تلاش کن خودت به دست بیاریوو تا زنده ای در انحصار خودت نگهش داری :thanks:

Artmis.a

New member
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن...
:a2d3:

ahwan

New member
همه دارن درس می خونن فقط تو موندی قصد نداری بری درستو بخونی!!!
از بقیه عقب افتادی

arshade90

New member
سرمایه ی انچنانی داری پس بیخیال درس...... ولی اگه نداری هیچ کاره دیگه ای از دستت بر نمیاد پس فقط و فقط درستو بخون

faranita

New member
اگه الان چیزی که دوست داری بدست نیاری ،مجبور میشی اون چیزی که بدست میاد رو دوست داشته باشی

آخرین ویرایش:

nazanin91

New member
خجالت نمیکشی!!! همه ارشد قبول شدن!!فقط تو موندی!!الان دیگه دارن! واسه دکترا میخونن تو چی!!درس خوندن کجاش سخته؟ نه بگو!!!

Artmis.a

New member
اگه تا حالا به خاطر قبول نشدن شیشه ی دلت شکسته بازم نا امید نشو

چون

گاهی والاترین برکات خداوند
با شکستن تمامی شیشه ها وارد می گردند.
:thanks:

Artmis.a

New member
اگه تا حالا به خاطر قبول نشدن شیشه ی دلت شکسته بازم نا امید نشو

چون

گاهی والاترین برکات خداوند