جملات وسوسه انگیز و تحریک کننده جهت درس خواندن

گذشت زمان بدن ما را پير مي كند، اما دست برداشتن از آرمان ها و كمال طلبی است كه روح ما را فرسوده مي*سازد. داگلاس مك آرتور

Years wrinkle the skin, but to give up enthusiasm wrinkles the soul.
Douglas MacArthur​

ما چقدر دير متوجه مي شويم كه زندگي، همان دقايق و ساعاتي بود كه با كمال شتابزدگي و بيرحمي انتظار گذشتن آنرا داشتيم. ديل كارنگي

Too late do we realize that “life” was those very minutes and hours we wished so badly to pass. Dale Carnegie.​

خوشبختی زندگی ما بر سه اصل است تجربه از دیروز استفاده از امروز امید به فردا
تباهی زندگی ما نیز بر سه اصل است
حسرت دیروز اتلاف امروز ترس از فردا

To embrace happiness in our lives we should:

learn from yesterday’s experiences,
live Today to the fullest,
move on to Tomorrow with hope

and three things that culminate in the destruction of the happiness are:
Regrets for Yesterday
Wasting precious Today
Fearing Tomorrow​

من خوب هستم

انسانهای قوی می دانند چگونه به زندگی شان نظم دهند . حتی زمانی که اشک در چشمانشان حلقه می زند همچنان با لبخندی روی لب می گویند "من خوب هستم" ..

karshenasgh

New member
من هفتصد بار اشتباه نکردم. من یک بار اشتباه نکردم. من زمانی موفق شدم که هفتصد راهی را که موفقیت آمیز نبود اصلاح کردم. هر گاه راهی را که عمل نمی کرد حذف کردم راهی را پیدا کردم که کار می کرد. توماس ادیسون

آخرین ویرایش:

karshenasgh

New member
اشخاص موفق از عمل باز نمی ایستند. اشتباه می کنند، اما دست نمی کشند. کنراد هیلتون

karshenasgh

New member
کسی که دارای عزمی راسخ است ،جهان را مطابق میل خویش عوض می کند.
گوته​

karshenasgh

New member
تمام موفقیت هائی که نصیب بشر شده ، عموما"درسایه تحمل و بردباری بوده است. کریستوفر مارلو

karshenasgh

New member
قدرت اراده و میل به پیروزی ، موفقیت، سامان دادن به زندگی و تسلط بر آن ، تنها هنگامی در شما بیدار می شود که بدانید چه می خواهید و باور داشته باشید که هیچ مشکل و مساله و مانعی نمی تواند جلو شما را بگیرد. آنتونی رابینز

mamai86

New member
:4d564ad6: از امروز من درسو جدی شروع کردم. عید دیدنی یا تموم شده تقریبا.خونه آرومه

بالا