جملات وسوسه انگیز و تحریک کننده جهت درس خواندن

xavi

New member
نه.تو سه ماه هم خونده هم اون جوری که خودش گفته مرور کرده.:mad_majidonline:

مرسی که جوابمو دادین
اما واقعا مگه میشه هم تو 3ماه تموم کنی هم مرورشون کنی؟
شایدم شده اخه من خودم خیلی کند درس میخونم واسه همین تعجب کردم:sad:

mojtabak62

New member
سلام .
برای کسی که به خودش ایمان داره همین یک ماه و نیم هم کافیست . من فکر نمیکنم ترسیدن از رقابت ، عقب نشینی از هدف و یا تلف کردن این مدت از ویژگی های ادم های موفق باشه . یا از نظر دیگران کار ارزشمندی باشه
کسی که لایق باشه از همین زمان برای اثبات توانایی هایش استفاده میکنه نه در جهت تضعیف خودش. یعنی بستگی داره تو چه جور به این مدت نگاه کنی.نیمه ی پر لیوان یا خالی اون؟
از میان کسانی که برای دعای باران به میعادگاه می روند تنها کسانی که با خود چتر می برند به کارشان ایمان دارند. اگر فکر میکنی میتونی یا اینکه فکر میکنی نمیتونی در هر دو صورت حق باشماست
موفق و پیروز باشید.

mamai86

New member
سلام .
برای کسی که به خودش ایمان داره همین یک ماه و نیم هم کافیست . من فکر نمیکنم ترسیدن از رقابت ، عقب نشینی از هدف و یا تلف کردن این مدت از ویژگی های ادم های موفق باشه . یا از نظر دیگران کار ارزشمندی باشه
کسی که لایق باشه از همین زمان برای اثبات توانایی هایش استفاده میکنه نه در جهت تضعیف خودش. یعنی بستگی داره تو چه جور به این مدت نگاه کنی.نیمه ی پر لیوان یا خالی اون؟
از میان کسانی که برای دعای باران به میعادگاه می روند تنها کسانی که با خود چتر می برند به کارشان ایمان دارند. اگر فکر میکنی میتونی یا اینکه فکر میکنی نمیتونی در هر دو صورت حق باشماست
موفق و پیروز باشید.

:applause::applause::applause::applause:

karshenasgh

New member
من یکی از مامایی های پارسال رو که قبول هم شده بود و ما اصلاً فکرشو هم نمی کردیم که قبول بشه رو می شناسم که فقط 2 ماه برای کنکور خونده بود. طرح هم می رفته و تا ساعت 3/5 سرکار بوده و روزی 2 ساعت می خونده اما یه ماه آخرو مرخصی گرفته و بیشتر خونده و قبول هم شده!

mamai86

New member
من یکی از مامایی های پارسال رو که قبول هم شده بود و ما اصلاً فکرشو هم نمی کردیم که قبول بشه رو می شناسم که فقط 2 ماه برای کنکور خونده بود. طرح هم می رفته و تا ساعت 3/5 سرکار بوده و روزی 2 ساعت می خونده اما یه ماه آخرو مرخصی گرفته و بیشتر خونده و قبول هم شده!

بلی..میبینین!! اراده کنیم همه چی ممکنه

mahdieh

New member
سلام .
موفق و پیروز باشید.

مرسی خیلی حرفاتون ارامش بخشه

mamai86

New member
study_hard_by_wildchilddreamer-d4g81ny.jpg

mamai86

New member
برای کسی که هدفی داشته باشه و..مسیری پیش رو

قدم اول هیچ وقت دیر نیست.

Artmis.a

New member
تو شاهکار خالقی تحقیر را باور نکن بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست

تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد آفرید

آزاد آزاد آفرید پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن:auizz3ffy9vla57584x:painting::28:

Artmis.a

New member
زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛
پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،
بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد.:rose::28::rose:

Artmis.a

New member

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست،
پس برخیز تا چنین مردمی بگریند ...
:rose::smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x

Artmis.a

New member