خواهش میکنم این موضوع رو حذف نکنید.خواهش میکنم!

mohsen_rok

New member
به این سادگی ها نیست آقاشهاب نمیدونم چقد وارد کار درمان شدید ولی انگار هنوز با خیلی مسائل روبرو نشدید، البته حیطه کاری شما خدارو شکر باعث میشه زیاد نخواید مستقیم با پزشکا کل کل کنید ولی تا دلتون بخواد ما این کارو کردیم.....ولی آخرش چی شد....

نه تنها پزشکا بلکه این ماماها هم با این درخواست آزمایشاشون:whistle:
نکنید اینکارا رو:25r30wi:

mohana

Well-known member
با اتحاد خیلی کارا میشه کرد.نیازی هم به خشونت و . . .نیست.
مثلا ما وقتی پنجم دبستان بودیم با معلم پرورشیمون مشکل داشتیم.ما همدیگرو دوست داشتیم و پشت هم بودیم.توجه کنید ما پنجم دبستان بودیم!یادم نیست چی پیش اومد و ما هم برای اعتراض اینکارو کردیم که اون معلم هیچی نتونست بگه.
رهبر کلاسمون شروع کرد به ورق زدن کتاب بعد چند نفر دیگه همین کارو کردن و بعد همه ی کلاس اینکارو کردن و صدای ورق زدن کل کلاس رو برداشت.یعنی ما از اون سن هم کوچکتریم؟!

نه این راهش نیست...

zanbagh

New member
اتفاقا از اخلاقت خوشم میاد که آدم رکی هستی.
حالا بریم سر بحث خودمون.
پری روز یه سری به اورژانس زدم البته اونجا کار نداشتم فقط رفتم یه احوالی از همکاران بپرسم. یه بابایی اومد دید توی اون جایی که من وایسادم فقط من روپوش دارم پس یا پرستارم یا دکتر! اومد جلو گفت تو دیروز پدر منو کشتی! :p7977cujr38iyymsu8: منم واقعا یه لحظه کُپ کردم! :33: گفتم من دیروز اصلا اینجا نبودم! داد و فریادش شروع شد گفت اگه تو نبودی یه احمقی بود مثل تو! :p7977cujr38iyymsu8: خب اینم از برخورد به قول شما مراجع! منم خدا شاهده هیچی جوابشو ندادم. حراست اومد با لگد انداختش بیرون.
اما در اون مورد پنی سیلین! میشه بگید یعنی چی که پنی سیلین تزریق نشد؟ مطمئنید پرستار بجای داخل عضله داخل دیوار سرنگ رو فرو نکرده بود؟ والا! :65d6a5d6s:
برادر من شهاب عزیز نمیدونم چرا اینقدر جسته و گریخته حرف میزنی! از مراجع میپری به پنی سیلین و از اون میپری به چادر و حجاب و احتمال بحث بعدیتون اینه چرا پژو 206 شده 32 میلیون؟
اول رو یه بحث مانور بدین تا حل بشه بعد بریم یه بحث دیگه! اینطور بهتر نیست؟

با لگد انداختش بیرون؟چ توصیفی، آقای پرستار دلسوز شما حال اون لحظه فلان آقاروتاحالا تجربه کردین البته دور ازجون؟که این توصیفو کردین راجبش؟واقعا باید آدم تو این شرایط قرار بگیره تا این موضوع رو درک کنه

Persian-Masoud

New member
با لگد انداختش بیرون؟چ توصیفی، آقای پرستار دلسوز شما حال اون لحظه فلان آقاروتاحالا تجربه کردین البته دور ازجون؟که این توصیفو کردین راجبش؟واقعا باید آدم تو این شرایط قرار بگیره تا این موضوع رو درک کنه

با اجازت خودم 8 سالم بود که توی این شرایط بودم.
من شغلم توی بیمارستان سیبل تیر اندازی نیست که هر کسی بیاد داغ نه نه بابا شو روی من خالی کنه. فهمیدی؟

Persian-Masoud

New member
نمیدونم با این طرز صحبت . . .خدا کنه با مراجعین اینطور نباشی.

جای ما نیستی که درکمون کنی.
یارو طوری باهام رفتار کرد انگار قاتل بابای 86 سالشو پیدا کرده بود.
تو بودی چیکار میکردی؟ میگفتی بفرما 2 تا لگد هم نوش جانمان کن تا خنک شی؟

واقعا که بعضی ها چه انتظاراتی دارن!

Persian-Masoud

New member
نه عزیز دلم.من میگم مدارا کنیم تو موقعیتایی که جاشه.شغل شما به خدا خیلی شریفه اگه درست انجام بشه.خدا بهتون روحیه بده.از علم روانشناسی هم میتونید استفاده کنید(البته پیشه یه روانشناس کار بلد برید و اینکه پولکی نباشه نه اینکه پول نگیره میگم پولکی نباشه وگرنه اگه پولکی باشه یا کاربلد نباشه ممکنه دید شما رو نسبت بهشون بد کنه.البته این وظیفه ی نظام آموزشی ماست که به این کادر اینارو آموزش بدن.).موفق باشی.

من الان دانشجو هستم! خدا شاهده یدونه احیا داشتیم. یه خانوم کهن سالی بود پزشک بعد از نیم ساعت گواهی فوتشو امضا کرد اما من تا 20 دقیقه بعدشم داشتم ماساژ قلبیش میدادم...
باور کن از دیدن مرگ عزیز یه عده از هموطن هام خیلی ناراحت میشم. ناراحتی اونهارو کاملا درک میکنم. میدونم چی میکشن چون خودم یه بچه 8 ساله بودم که جلو چشمام پدرم توی بیمارستان فوت شد!
اما چه میشه کرد؟ مگه میشه از مرگ فرار کرد؟
اما اینکه یه عده میان رفتار خیلی زشتی با پرسنل میکنن دلیل نمیشه! من وظیفه خودم دونستم که چیزی بهش نگم و نگفتم! ولی خب از دستش خیلی ناراحت بودم و وقتی حراست گرفتش انداختش بیرون نگفتم نه! دروغ چرا؟ حقش بود.
بعد که پرسیدم گفتن پدرش صبح توی خونه فوت شده و اونها ظهر فهمیدن و آوردنش بیمارستان! کاملا سیانوزه و دوبل مدریاز بود! خب ما کشتیمش؟
چی بگم شهاب جان که درد های ما هزاران شاهنامست....

شهاب

New member

من الان دانشجو هستم! خدا شاهده یدونه احیا داشتیم. یه خانوم کهن سالی بود پزشک بعد از نیم ساعت گواهی فوتشو امضا کرد اما من تا 20 دقیقه بعدشم داشتم ماساژ قلبیش میدادم...
باور کن از دیدن مرگ عزیز یه عده از هموطن هام خیلی ناراحت میشم. ناراحتی اونهارو کاملا درک میکنم. میدونم چی میکشن چون خودم یه بچه 8 ساله بودم که جلو چشمام پدرم توی بیمارستان فوت شد!
اما اینکه یه عده میان رفتار خیلی زشتی با پرسنل میکنن دلیل نمیشه! من وظیفه خودم دونستم که چیزی بهش نگم و نگفتم! ولی خب از دستش خیلی ناراحت بودم و وقتی حراست گرفتش انداختش بیرون نگفتم نه! دروغ چرا؟ حقش بود.
بعد که پرسیدم گفتن پدرش صبح توی خونه فوت شده و اونها ظهر فهمیدن و آوردنش بیمارستان! کاملا سیانوزه و دوبل مدریاز بود! خب ما کشتیمش؟
خدا روح پدرتو در شادی و آرامش ابدی قرار بده.به شما هم صبر بده.خدا حفظتون کنه.

zanbagh

New member

منم خودم همین وضع شماروچشیدم بخاطرسهل انگاری بعضی از این پرستارا

ariyana

New member
اولا پولشو میگیری منتی نداری ک.....درثانی تحمل رفتار مریضا رو ندارین خوب پرستار نشین این بندگان خدا ب اندازه کافی داغون هستن با رفتارای بعضی از شماها بدتر میشن دلسوزان جامعه.هرچند من خودم یکی از نزدیکانم پرستاره

اصولا شما خودتون هم همچین خوب صحبت نمیکنید....کدوم پول بنده خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چقد شما خوش خیالین.........دفعه بعد خواستید حرفی بزنین که تاثیر گذار باشه مدل بیانتون رو عوض کنید نتیجه بهتری میگیرید.

ariyana

New member
شماچراکاسه داغترازآش شدین؟من جواب آقامسعودودادم؛شمائین؟ایشونم مشخصه ک چه پرستاردلسوزین ازطرزحرف زدنشون؛توچیزای ک مربوط بخودته اظهارنظرکن؛تویکی ازوقتی ک عضوشدی این انجمنوتبدیل کردی ب فیس بوک

وقعا بی ادبی!!!!!!!!!من از فیس بوک بدم میاد و عضو نیستم میخواستم کاری کنم فضای اونجا بسیار مناسب تره اینجاست!!! و اینکه من کادر درمانم و چه پرستار باشم چه ماما حرفای شما به من ربط پیدا میکنه ، اینجا بیشتر حرفا کلی زده میشه و به یه نفر خاص ربط پیدا نمیکنه....سعی کنید وقتی از جواب کسی زورتون میگیره سکوت کنید چون اگه حرفی بزنید نتیجش فقط کوچیک شدن حودتونه موفق باشی

parnian24

New member
عزیزان دل بنده آرامشتونو حفظ کنین همدیگه رو نکشین. امروز کشتن حرامه...:65d6a5d6s:

reza.n

New member
بچه ها میدونین خوبیه روز عاشورا چیه؟این که همه با هر جور فکر و عقیده ای یه رنگ میشن.حالا حداقل توو این روز دعوا و مشاجره نکنین.میشه؟ضمن اینکه بابا دیگه از ما تحصیل کرده ها بعیده بخایم توهین کنیم بهم.قشنگ نیست.

mohana

Well-known member
نمیدونم منظورتون چیه.من نگفتم ورق بزنیما.اونو به عنوان مثالی برای اتحاد گفتم.
بله... اونقد دیگه متوجه میشم...:dadad4:

بچه ها میدونین خوبیه روز عاشورا چیه؟این که همه با هر جور فکر و عقیده ای یه رنگ میشن.حالا حداقل توو این روز دعوا و مشاجره نکنین.میشه؟ضمن اینکه بابا دیگه از ما تحصیل کرده ها بعیده بخایم توهین کنیم بهم.قشنگ نیست.

آفرین
منم دوبار همینو گفتم...البته تو اون یکی تایپیک :smiliess (3):
بچه ها بی خیال دیگه
خوش باشین:riz304:

ariyana

New member

من توهین کردم اقا رضا؟؟؟؟؟؟؟ اصلا خوندین به من چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طرف پاشو تو قسمت بالینی نذاشته فکر میکنه چه خبره؟؟؟؟ من هیچوقت واسه هیچ مریضی صدامو بلند نکردم و سعی میکنم اخلاقم مناسب باشه و دوست دارم بقیه هم همینجور باشن و قبول دارم بعضی همکارا این رو رعایت نمیکنن ولی اجازه هم نمیدم کسی انجوری بخواد صحبت کنه!!!!!!!

reza.n

New member
من توهین کردم اقا رضا؟؟؟؟؟؟؟ اصلا خوندین به من چی گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ طرف پاشو تو قسمت بالینی نذاشته فکر میکنه چه خبره؟؟؟؟ من هیچوقت واسه هیچ مریضی صدامو بلند نکردم و سعی میکنم اخلاقم مناسب باشه و دوست دارم بقیه هم همینجور باشن و قبول دارم بعضی همکارا این رو رعایت نمیکنن ولی اجازه هم نمیدم کسی انجوری بخواد صحبت کنه!!!!!!!
بله بله من هم بیشتر روی صحبتم ایشون بوده.ولی به هرحال دیگه شمام یه طرف بحثی دیگه.شما کوتاه بیا.شما کافیه خودت باشی نیازی نیست بخای به تجزیه تحلیل بقیه راجع به خودت گوش کنی.همین که خودت بدونی کی هستی کافی نیست؟هست.کافیه.سخت نگیر پس:riz277:

بالا