خواهش میکنم این موضوع رو حذف نکنید.خواهش میکنم!

شهاب

New member
با کسب اجازه از مسئولان سایت میخوام بچه ها اینجا هر چی میخوان بگن رو قرار بدن.لطفا اگه امکان داره این اجازه رو بدید توی یه محل سالم بتونیم حرفامونو بزنیم.

شهاب

New member
بچه ها تو رو خدا هر اعتقادی دارید شرفتونو نفروشید.شما کادر آینده ی علوم پزشکی هستید.تو رو خدا موج تازه ای باشید و خیانت نکنید.تویی که داری پول میگیری و توی بیمارستان کار میکنی تو حق نداری به مراجع توهین کنی.اون هر چی هم باشه تو وظیفه داری بهش خدمت کنی.تو به مراجع میگی:((حالا خوبه از قیافش معلومه چیکارست))؟
آخه من به تو چی بگم؟از خودت خجالت نمیکشی؟تو وظیفت چیه؟

شهاب

New member
گل گفتی پسر!
مهرداد میگفت:((حالا خوبه آدما یه مدت محدودی بیشتر تو این دنیا نیستن و بعضیا اینجوری خیانت و حق خوری میکنن و حرص میزنن و برای حفظ موقعیت هر کاری میکنن.حالا اگه قرار بود همیشه بمونن چیکار میکردن؟))

خدایا!شکرت که اینجور زندگی با این مخلوقاتت رو ابدی قرار ندادی.خدایا شکرت که مرگ را برای ما قرار دادی تا به زندگی حقیقی برسیم البته ما امیدواریم تا زمان ظهور نماینده ات زنده باشیم.

Persian-Masoud

New member
نصف شبی هزیون میگی برادر؟ :smiliess (9): مراجع چیه دیگه! :(50):
منی که پرستارم توی بیمارستان وظیفه دارم به هر انسانی که میاد و درخواست کمک میکنه فارغ از پوشش و مذهب و اعتقاداتش بهش کمک کنم این دیگه لزوم به توصیه نداره! کسی که اینکارو نمیکنه خائنه! اون پولی که میگیره حرومه!

شهاب

New member
نصف شبی هزیون میگی برادر؟ :smiliess (9): مراجع چیه دیگه! :(50):
منی که پرستارم توی بیمارستان وظیفه دارم به هر انسانی که میاد و درخواست کمک میکنه فارغ از پوشش و مذهب و اعتقاداتش بهش کمک کنم این دیگه لزوم به توصیه نداره! کسی که اینکارو نمیکنه خائنه! اون پولی که میگیره حرومه!
من هذیون میگم؟آقای پرستار من هذیون میگم یا شما چیزی ندیدی؟مراجع همون موجودیه که بعضی از افراد این کادر بلد نیستن چطور باهاشون رفتار کنن.حتی گاهی . . . اینا از دردای مائه.این داستان ادامه دارد . . .

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
آقا شهاب باز چی شده؟
عکس بده جنازه بگیر
خیلی چیزا شده و میشه.من اصلا در این موارد نه شوخی میکنم نه با کسی شوخی دارم.حالا اگه ما یه وقت چیزی نگیم دلیل بر این نیست که چیزی نشده.حالا که چیزی گفتیم شما میگید باز چی شده؟!
ببخشید من اینقدر صریح و تند و تیز میگما.

mohana

Well-known member
کسی که همچین کاری میکنه دیگه معلوم الحاله دیگه!پولی که میگیره حرومه!
هرکسی انسانیت داشته باشه اینکارو نمیکنه!
کادر پزشکی وظیفه شون اینه که به هر انسانی کمک کنن!شعار هم نیس

شهاب

New member
اومد آمپول پنی سیلین بزنه . . .سوزن رو وارد کرد اما نتونست تزریق کنه . . .سوزن رو در آورد و سعی کرد کمی به سرنگ فشار آورد . . . کمی از محلول پاشید . . . دوباره سوزنو وارد بدن کرد اما بازم نتونست تزریق کنه . . .بعد بدون اینکه تزریق کنه سرنگ رو انداخت دور و به بیمار بی خبر گفت پا شو تموم شد . . .

dr.alireza

New member
اقا شهاب ، داداش من حالا شما کوتاه بیا واسه قلبت بده :p7977cujr38iyymsu8:

ariyana

New member
من هذیون میگم؟آقای پرستار من هذیون میگم یا شما چیزی ندیدی؟مراجع همون موجودیه که بعضی از افراد این کادر بلد نیستن چطور باهاشون رفتار کنن.حتی گاهی . . . اینا از دردای مائه.این داستان ادامه دارد . . .

شرمنده من میپرسم اما متوجه نشدم مراجع یعنی چی؟؟ منظورتون بیمار مراجعه کننده هست؟؟

شهاب

New member
اقا شهاب ، داداش من حالا شما کوتاه بیا واسه قلبت بده :p7977cujr38iyymsu8:
دکتر جان نگران نباش من برای سالم موندن تکنیکای روانشناسی رو آموزش دیدم.ولی با احترام من به هیچ وجه نه تنها کوتاه نمیام بلکه مبارزه هم میکنم.الان هم چند تا مثل خودم رو میشناسم که امیدوارم به کمک هم بتونیم یه کارایی هر چند کوچک (در حد توانمون) انجام بدیم.

ariyana

New member
بله.البته میتونه همراه بیمار هم باشه.مگه فرقی میکنه؟

نه البته که فرقی نمیکنه، من فقط متوجه نشدم!
بله خوب با بد اخلاقی و بی احترامی به این گروه به شدت مخالفم ولی همیشه هم از طرف گروه درمان نیست! بعضی افراد شرایط رو درک نمی کنن به خصوص توی موارد اورزانسی اونوقت هست که مجبوریم رفتارمون یه کم تغییر کنه!

شهاب

New member
نه البته که فرقی نمیکنه، من فقط متوجه نشدم!
بله خوب با بد اخلاقی و بی احترامی به این گروه به شدت مخالفم ولی همیشه هم از طرف گروه درمان نیست! بعضی افراد شرایط رو درک نمی کنن به خصوص توی موارد اورزانسی اونوقت هست که مجبوریم رفتارمون یه کم تغییر کنه!
توی این مطالبی که من عرض کردم کجاش ایراد از مراجع بوده؟من این موارد رو میگم.ضمن اینکه در اون مواردی هم که شما میفرمایید باز اولویت با مراجعه چرا که ممکنه در شرایط سختی باشه.

ariyana

New member
مواردی که گفتید کاملا درست بود خب من کلی گفتم.
متاسفانه بعضی ها وجدان کاری ندارن.
من شخصا اگه گاهی رفتارم عوض بشه صرفا به خاطر مریضه نه چیز دیگه چون همراه بیمار واقعا نمیدونه تو اون لحظه چی درست هست و چی نیست و زمان کافی هم واسه توضیح دادن بهشون نیست

asal 92

New member
چه فکری درباره ی تو کنم بهتره؟خودت بگو.
چادر چرا سرت میکنی؟چادر سرت میکنی بعد با اون وضعیت ظاهر میشی؟بابا جون خوب اگه قبول نداری چرا ذهنیت مردمو راجع به چادر بد میکنی؟
نمیدونم شاید تو هم دلیلی داری واسه خودت

هیچ مدرک معتبری دال بر اینکه کسی چادری باشه فارغ از گناهه وکسی که امروزی میگرده سرشار ازگناه وجود نداره یابالعکس فرقی نمیکنه خیلی وقتا بعضی ها فقط به این خاطر که خانوادشون یا فرهنگ شهرشون ایجاب میکنه چادری میشند افرادی روتودانشگاه داشتیم که همیشه مانتو کوتاه وارایش های انچنانی یه بار که ترمینال بودم ایشونو دیدم که سوار اتوبوس شد برای رفتن به شهرشون چادری وبدون ارایش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:riz277:

شهاب

New member
هیچ مدرک معتبری دال بر اینکه کسی چادری باشه فارغ از گناهه وکسی که امروزی میگرده سرشار ازگناه وجود نداره یابالعکس فرقی نمیکنه خیلی وقتا بعضی ها فقط به این خاطر که خانوادشون یا فرهنگ شهرشون ایجاب میکنه چادری میشند افرادی روتودانشگاه داشتیم که همیشه مانتو کوتاه وارایش های انچنانی یه بار که ترمینال بودم ایشونو دیدم که سوار اتوبوس شد برای رفتن به شهرشون چادری وبدون ارایش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:riz277:
من به هیچ وجه نگفتم کسی که چادر داشته باشه فارغ از گناهه یا کسی که امروزی(؟) میگرده سرشار از گناهه.کی من همچین حرفی زدم؟

شهاب

New member
مواردی که گفتید کاملا درست بود خب من کلی گفتم.
متاسفانه بعضی ها وجدان کاری ندارن.
من شخصا اگه گاهی رفتارم عوض بشه صرفا به خاطر مریضه نه چیز دیگه چون همراه بیمار واقعا نمیدونه تو اون لحظه چی درست هست و چی نیست و زمان کافی هم واسه توضیح دادن بهشون نیست
چیزی که من از صحبتای شما برداشت میکنم اینه که شما موارد اورژانسی رو میفرمایید که اون بحثش فرق میکنه و در این موارد شما درست میفرمایید.

Persian-Masoud

New member

اتفاقا از اخلاقت خوشم میاد که آدم رکی هستی.
حالا بریم سر بحث خودمون.
پری روز یه سری به اورژانس زدم البته اونجا کار نداشتم فقط رفتم یه احوالی از همکاران بپرسم. یه بابایی اومد دید توی اون جایی که من وایسادم فقط من روپوش دارم پس یا پرستارم یا دکتر! اومد جلو گفت تو دیروز پدر منو کشتی! :p7977cujr38iyymsu8: منم واقعا یه لحظه کُپ کردم! :33: گفتم من دیروز اصلا اینجا نبودم! داد و فریادش شروع شد گفت اگه تو نبودی یه احمقی بود مثل تو! :p7977cujr38iyymsu8: خب اینم از برخورد به قول شما مراجع! منم خدا شاهده هیچی جوابشو ندادم. حراست اومد با لگد انداختش بیرون.
اما در اون مورد پنی سیلین! میشه بگید یعنی چی که پنی سیلین تزریق نشد؟ مطمئنید پرستار بجای داخل عضله داخل دیوار سرنگ رو فرو نکرده بود؟ والا! :65d6a5d6s:
برادر من شهاب عزیز نمیدونم چرا اینقدر جسته و گریخته حرف میزنی! از مراجع میپری به پنی سیلین و از اون میپری به چادر و حجاب و احتمال بحث بعدیتون اینه چرا پژو 206 شده 32 میلیون؟
اول رو یه بحث مانور بدین تا حل بشه بعد بریم یه بحث دیگه! اینطور بهتر نیست؟

kaktus90

New member
آخ که دل ما هم خونه اینقدر از این ناجوونمردی ها دیدیم تو مراکز درمانی ! ای کاشش یه لحظه هم که شده فکر میکردیم اون مریضه یکی از اعضای خانواده خودمونه یا یکی از عزیزامون

بالا