خواهش میکنم این موضوع رو حذف نکنید.خواهش میکنم!

reza.n

New member
بی ادب؟من ب شماگفتم بی ادب؟صفت بدگذاشتم؟درضمن 2011فک کنم قبلتراز2012 باشه؛شما ادبورعایت کن لطفا
زنبق جان شما حرف خوبی نزدی وقتی از اش و کاسه و اینا میگفتی.به هر حال عصبانی بودی.جالا الان دیگه کوتاه بیا.خب؟مرسی.:thanks:

zanbagh

New member
طرف صحبتت بامن بود فقط آقارضا؟دستتون دردنکنه ازاینکه کامنتهای ایشونوکه درباره من گذاشتن نخوندین و فقط منومتهم کردین

reza.n

New member
طرف صحبتت بامن بود فقط آقارضا؟دستتون دردنکنه ازاینکه کامنتهای ایشونوکه درباره من گذاشتن نخوندین و فقط منومتهم کردین
نه جانم.گفتم که به ایشونم یه طرف دعواس.ولی خب راستش بیشترش اره.میگم که دو طرف موقع بحث داغ میشن دیگه.حلوا هم که پخش نمیکنن توو اینجور موقع ها.ولی الان دیگه تموم.بیخیالش.بخدا اصلا این چیزی نیست که بخاین رووش بحث و دعوا کنینو ناراحت شین.پس بیخیال

ariyana

New member
بی ادب؟من ب شماگفتم بی ادب؟صفت بدگذاشتم؟درضمن 2011فک کنم قبلتراز2012 باشه؛شما ادبورعایت کن لطفا

باید عرض کنم خدمتتون که من قبلا عضو بودم پروفایلم مشکل پیدا کرد مجدد عضو شدم بچه ها در جریان هستن!!!!!!!!!!
من دقیقا چه حرف بدی به شما زدم که شما برگشتی به من گفتی اینجا رو کردم............!!!!!!!!!!

ariyana

New member
من طرف صحبتم پرستارابود؛وگرنه خدای همین تابستون ک گذشت باچنتا ازماماهابرخورد کردم ک واقعاگل بودن وازوظیفشون کوتاهی نمیکردن؛اماشمارو نمیدونم چ مامائی بشین...
من 4 ساله دارم کار میکنم و چندین تشویق از طرف سوپر وایزها و رییس بیمارستان از من شده شماره بخشمم بهتون میدم که برید بپرسید اگه میخواید شماره مریضای خصوصی که داشتم هم بهتون میدم ثابت کردن اینه من کارم و رفتارم چطوره اصلا سخت نیست.

reza.n

New member
من وظیفم بود تلاشمو بکنم.البته گاهی از توو بدترین دعواها بهترین دوستا بیرون میان.ایشالا که همینطور شه.

zanbagh

New member
وقتی گفتم ماماهافلان ان شماحق داری بخودت اجازه بدی به من بگی بی ادب؛پرستارکجا ماماکجا

ariyana

New member
بیچاره بچه های ک دنیامیان حتمازیر دست شماجرأت ندارن گریه کنند چون شمافوری برمیگردین میگیدبسه بچه بی ادب چقدونگ میزنی

برای افرادی مثل شما واقعا متاسفم اگه میدونستید من چطور ادمی هستم واقعا خجالت میکشیدی.......

zanbagh

New member
شماهرچی ک از دهنت درمیادو داری نثارمن میکنی اونقدخودپرست نباشیدکم من من بگید؛بی ادبم؛بایدخجالت بکشم و..دیگه چی؟

Taraa

Well-known member
بچه ها بجای اینکه بحثو ادامه بدید ، برید از اول پستاتونو بخونید اشتباهاتتونو متوجه میشید (یعنی دچار سوء تفاهم شدید)

ariyana

New member
وقتی گفتم ماماهافلان ان شماحق داری بخودت اجازه بدی به من بگی بی ادب؛پرستارکجا ماماکجا

علت اینکه من به شما گفتم بی ادب به خاطر نظرتون نسبت به پرستارها نبود حرفی که به شخص خودم زدید به اندازه ای زشت بود که بخوام به شما بگم بی ادب!!!!!!!

zanbagh

New member
من توحرفام توهین یابی احترامی به شمایکی نکردم فقط گفتم منظورم باشخص شمانبودخانوم مهربون

ariyana

New member
بچه ها بجای اینکه بحثو ادامه بدید ، برید از اول پستاتونو بخونید اشتباهاتتونو متوجه میشید (یعنی دچار سوء تفاهم شدید)

سو تفاهم نیست تارا جان مستقیم به من حرفی رو زد که هیچوقت نمیبخشم

ariyana

New member
شماچراکاسه داغترازآش شدین؟من جواب آقامسعودودادم؛شمائین؟ایشو نم مشخصه ک چه پرستاردلسوزین ازطرزحرف زدنشون؛توچیزای ک مربوط بخودته اظهارنظرکن؛تویکی ازوقتی ک عضوشدی این انجمنوتبدیل کردی ب فیس بوک

این حرف بالا رو دقیقا کی زد؟؟؟؟؟ این توهین نبود؟؟؟؟؟ چیکار کردم که میگید اینجا رو کردم فیس بوک؟؟؟؟ قبل از این حرفتون من چه توهینی به شما کرده بودم؟؟؟؟؟

ariyana

New member
تودخالت بی مورد کردی چراشو خدا داند‏!کی بایدکی روببخشه؟عجبآ‏!‏‏!‏

من دخالت نکردم به عنوان یه کادر درمان نظر دادم!!!!!!!!!!! آره چرا اون رو فقط خدا میدونه پس شما که هیچی نمیدونی سکوت کن!!!! همین جمله ای که گفتی هم باز مشکل داره خانم

zanbagh

New member
کامنتاتو توبقیه مطالب این سایت بخونی بد نیس؛شایدخودت متوجه شدی

ariyana

New member
من خیلی وقته دیگه نمیام این انجمن نظری بدم؛امروزم خیلی اتفاقی چشمم به این موضوع خورد؛این تایپیکم میبخشم به شماتاراحت توهیناتوبکنی؛درضمن من شمارو نمیبخشم ...

من دقیقا گفتم از چی ناراحت شدم ولی شما نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اول ثابت کن چی ناراحتت کرده بعد تصمیم بگیر نبخشی

بالا