خواهش میکنم این موضوع رو حذف نکنید.خواهش میکنم!

ariyana

New member
ای بابا خانواده ها شکایت که میکنن اما کی قراره رسیدگی کنه!!!!! نظام پزشکی؟؟؟؟ البته کمتر از یک ساله که یه مقدار اوضاع بهتر شده و بعضی پزشکا یه کم ترسیدن و من امیدوارم از این بهتر بشه....

ariyana

New member
مردمو میگم.مردم باید بدونن تا اگه لازم بود و از راه قانونی نتونستن حقشونو بگیرن خودشون وارد عمل بشن البته اگه پزشک مقصر باشه.منظورم خطا و اشتباه کاری نیستا.

چطوری خودشون وارد عمل بشن؟؟؟

شهاب

New member
چطوری خودشون وارد عمل بشن؟؟؟
دور از جون شما اگه یه نفر عزیزتونو عمدا بکشه چیکار میکنید؟حالشو نمیگیرید و میذارید ول بچرخه و کیف کنه؟نمیگم بکشنش اما میتونن حالشو بگیرن تا دست و پاشونو جمع کنن.البته بازم میگم اگه پزشک عمدا این کارو کرده باشه و از راه قانونی هم نشه کاری کرد.البته دیگه هر کسی خودش تصمیم میگیره چیکار کنه.

ariyana

New member
آخه اینجوری که نمیشه همه چیز بهم میریزه!!! واقعا نمیدونم چه کار میشه کرد.....کاش میشد وجدان بعضی ها رو با یه سیلی محکم بیدار کرد.....

شهاب

New member
آخه اینجوری که نمیشه همه چیز بهم میریزه!!! واقعا نمیدونم چه کار میشه کرد.....کاش میشد وجدان بعضی ها رو با یه سیلی محکم بیدار کرد.....
این دیگه وظیفه ی مسئولینه که با قانونگذاری راهی باز کنن تا مردم بتونن حقشونو بگیرن و مجبور نشن خودشون وارد عمل بشن.چطور یه توهین به کادر پزشکی حین انجام وظیفه مجازات داره اونوقت مریض هیچ ارزشی نداره؟!

cheshmak

New member
بچه ها متاسفانه این چیزا از بیخ وبن اشتباه بوده وهست به این سادگی ها هم نمیشه درستش کرد!!؟؟
مث درختی میمونه که از وقتی که یه نهال کوچیکه همینجوری کج رشد کرده وحالا که یه درخت تنومند و چند ساله س آیا میشه درستش کرد؟؟؟؟؟؟؟

تو کشور ما خیلی چیزا باید فرهنگ سازی بشه و به خیلی از کارها باید رسیدگی بشه!!!!ولی.............................

mehran35

New member
سلام خواهش میکنم بحثودر همین زمینه ادامه بدین چون من خیلی حرف دارم ولی فعلا فرصتشوندارم!

Persian-Masoud

New member
این دیگه وظیفه ی مسئولینه که با قانونگذاری راهی باز کنن تا مردم بتونن حقشونو بگیرن و مجبور نشن خودشون وارد عمل بشن.چطور یه توهین به کادر پزشکی حین انجام وظیفه مجازات داره اونوقت مریض هیچ ارزشی نداره؟!

مسئولین؟ قانون؟ مجلس؟ اعتراض؟ حق و حقوق؟ رای؟ ایران؟ .... :25r30wi:

باز که داری هذیون میگی شهاب جان! :riz481:

آخرین ویرایش:

mehran35

New member
:riz513:اخر خوش خیالین!

varia

Well-known member
من هم تو این وضع پزشکها بعضی وقتا تعجب میکنم که چرا این همه به درامد کارشون فکر میکنن وحتی گاه به خاطرش خیلی چیزهارو زیر پا میذارن. حقیقتش به نظر من اسلام یعنی فقط تفکر. و فقط تفکر. البته این هم بگم واسه ساختن ایرانمون به نظرم دوچیز ضروریه: خودسازی+ امید . امیدوارم روزی برسه که ملتمون به این موضوع پی ببره و بیشتر از قبل واسه ساختن کشوری آرمانی سعی کنه.

pariya

New member
خب از پرستارهای پر دردسر و کم درآمد بگذریم میرسیم به پزشکان کم دردسر و پر درآمد!
یک نمونه ساده که داغ داغ هست و ماله همین 2 هفته پیش!
یک بیمار به اورژانس مراجعه کرد با درد شکمی،
تشخیص نه آپاندیس بود و نه مسمومیت و نه سنگ و نه....
بعد از سی تی و معاینه توسط متخصص داخلی فهمیدن که بله! این آدم بخت برگشته دچار آنوریسم آئورت شکمی هست که بسیار خطرناک هست! ظربان قوی در نزدیکی ناف داشت که یکی از بهترین نشانه های تشخیصی هست!
خلاصه کیس اورژانسی برای جراحی بود چون احتمال پارگی زیادی داشت حالا باید آندو وسکولار میشد یا.... من نمیدونم اما تباید به حال خودش رها میشد! متخصص گفت بستریش میکنیم امشب تا فردا اعزامش کنیم! پرستار سوپروایزر بعدا به من گفت که این تصمیم پزشک اشتباه هست منم گفتم چرا چیزی بهش نمیگی پس؟ اونم گفت چی بگم؟ راست هم میگه! چی بگه؟ اصلا میتونه حرف بزنه؟
خلاصه بردنش بخش برای بستری!
چشمتون روز بد نبیه فردا صبح برگشتم بیمارستان انتقالش داده بودن به سرد خونه...

خدایا......
واقعا خیلی ناراحت شدم....یعنی اعصابم خرد شد:sad:
متاسفم...

sara77

New member
بچهااااااااااااااااا بحث کردن نداره ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد ماها از پایه مشکل داریم تو هر قشر وصنفی که بگین

parnian24

New member
ای بابا این جا بین خودمونم راجع به این بدبختیامون حرف نزنیم کجا بگیم؟کی غیر از حیطه ی خودمون میتونه این درد دلا رو درک کنه...

این طرح حاکمیت بالینی هم که دارن به تازگی اجرا میکنن همش الکیه...اگه گیری به بی مسئولیتی های هر کی بده رو حرف پزشک جماعت بازم هیشکی نمی تونه حرفی بزنه...تازه همین طرح حاکمیت بالینی هم که ازش استقبال نشد.همه با شک و تردید بهش نگا میکنن...میگن هدفش فقط کسر امتیاز از کارمنداس تا حقوق کمتری بگیرن.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Persian-Masoud

New member
ای بابا این جا بین خودمونم راجع به این بدبختیامون حرف نزنیم کجا بگیم؟کی غیر از حیطه ی خودمون میتونه این درد دلا رو درک کنه...

این طرح حاکمیت بالینی هم که دارن به تازگی اجرا میکنن همش الکیه...اگه گیری به بی مسئولیتی های هر کی بده رو حرف پزشک جماعت بازم هیشکی نمی تونه حرفی بزنه...تازه همین طرح حاکمیت بالینی هم که ازش استقبال نشد.همه با شک و تردید بهش نگا میکنن...میگن هدفش فقط کسر امتیاز از کارمنداس تا حقوق کمتری بگیرن.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

پس چی؟ نکنه انتظار داری پزشک رو به علت قتل بیمار محاکمه کنند؟ :smiliess (9):
تقصیرو میندازن گردن پرستار میگن cpr بلد نبودی طرف مرد! :black_eyed:

ariyana

New member
پس چی؟ نکنه انتظار داری پزشک رو به علت قتل بیمار محاکمه کنند؟ :smiliess (9):
تقصیرو میندازن گردن پرستار میگن cpr بلد نبودی طرف مرد! :black_eyed:

دقیقا !!! نهایتا همش میوفته به گردن بقیه کادر درمان یعنی هر کسی غیر از پزشک....اینقد این مسئله واسمون تکرار شده که دیگه جای هیچ شک و بحثی توش نیست:65d6a5d6s:

mikhak s

New member
منم با بچه ها كاملا موافقم شكايت به هيچ جايي نميرسه . چند وقت پيش يكي از آشناهاي ما حالش بد ميشه (بدنش قفل ميكنه) نصفه شبه ميبرنش بيمارستان دكتر كيشيك اونجا براش آمپول مينويسه آمپولي كه براش تجويز كرده بود نه تنها اشتباه بود بلكه كسي كه آمپولو زده به جاي اينكه عضلاني بزنه وريدي زده بود اين بنده خدا تا يه هفته مثل آدماي مجنون شده بود نمي دونست اطرافش چه خبره ،خانمش كه درحال سكته بود. پيش چندتا دكتر متخصص بردنش گفتن مسموميت دارويي دعا كنيد دچار ضايعه مغزي نشه ... شكايت هم به جايي نرسيد چون همه دكترا پشت همن. خدارو شكر خدا بهش رحم كرد حالش خوب شد. ولي اگه خداي نكرده نميشد كي ميخواست دوتا بچه ي كوچيكشو بزرگ كنه؟

Persian-Masoud

New member
منم با بچه ها كاملا موافقم شكايت به هيچ جايي نميرسه . چند وقت پيش يكي از آشناهاي ما حالش بد ميشه (بدنش قفل ميكنه) نصفه شبه ميبرنش بيمارستان دكتر كيشيك اونجا براش آمپول مينويسه آمپولي كه براش تجويز كرده بود نه تنها اشتباه بود بلكه كسي كه آمپولو زده به جاي اينكه عضلاني بزنه وريدي زده بود اين بنده خدا تا يه هفته مثل آدماي مجنون شده بود نمي دونست اطرافش چه خبره ،خانمش كه درحال سكته بود. پيش چندتا دكتر متخصص بردنش گفتن مسموميت دارويي دعا كنيد دچار ضايعه مغزي نشه ... شكايت هم به جايي نرسيد چون همه دكترا پشت همن. خدارو شكر خدا بهش رحم كرد حالش خوب شد. ولي اگه خداي نكرده نميشد كي ميخواست دوتا بچه ي كوچيكشو بزرگ كنه؟

روی آمپول نوشته وریدی یا عضلانی یا زیر جلدی یا هر کوفت دیگه ای اون پرستار چطور اشتباه کرده؟

بالا