تنبلی گروهی تمامی رشته ها

bacillus.bs

New member
حالا یک ماه ازمایشی این جوری باشید بعد اگر خواستید تغییر میدم /هم گروهیتونم تو صفحه های قبل هست /میتونید بهش پیام بدید

bacillus.bs

New member
old mid صبر کن ببینم کسه دیگه ای اعلام می کنه/بچه ها نتیجه ی کارتونم این جا بنویسید که چی کار کردید

دوستان عزیز زودتر تصمیمتونو بگیرین زمان در حال گذره سعی کنین هرکسی خودش واسه خودش یه دوستی پیداکنه که انگیز ش بیشتر باشه اینجوری که شما بر اساس قرعه کشی دارین تصمیم میگیرین اومدو ببخشید اینو میگم دوتا مثل هم ازنظر تلاش و انگیزه بودین اون موقع باز دوباره نقطه سرخط میشه :smiliess (11):واسه استارت زدن باکسی بهتر از خودتون رابطه برقرارکنین کسی که شمارو مجبور کنه به خوندن یعنی انگیز ه تونو تقویت کنه .... :tsimuzpzwoap1t9y3o7موفق باشید

Taraa

Well-known member
چرا منو حذف کردی ؟
فقط چن ساعت نبودما
بچه ها یکی که یار نداره و خیلیم زرنگه خودش بیاد منو انتخاب کنه .... کمک ... کمک

sokot

New member
چرا منو حذف کردی ؟
فقط چن ساعت نبودما
بچه ها یکی که یار نداره و خیلیم زرنگه خودش بیاد منو انتخاب کنه .... کمک ... کمک

تارا من یار دارم اما دلمم نمیاد هم رشته ایمو تنها بذارم:smiliess (11):

Taraa

Well-known member
تارا من یار دارم اما دلمم نمیاد هم رشته ایمو تنها بذارم:smiliess (11):

370219_tantrumsmiley.gif

bacillus.bs

New member
ببخشید باید اسمتونو یه جایی می نوشتم من ذهنی انتخاب کردم/تارا تو باthelittlesun

Taraa

Well-known member
بچه ها هیچکدومتون شیرازی نیستین؟
من یه کتابخونه توپ سراغ دارم فقط حوصله ام نمیشه تنهایی برم .... دنبال یکی میگردم که پایه ام شه با هم بریم

sokot

New member
نمیدونم کجاییه.باسیلوس نوشته بود برات تو صفحه قبل.با thelittlesun

emmy

Member
دوستان سلام
من برنامه خودم نامرتبه!!!البته به ناچار. :-(
ولی میتونم به شماها کمک کنم و خودمم برسونم.... حالا اگر پریا جان باشه که هم رشته ایم بهتر....ولی میگم برنامه خودم نافرمه...حالا من در خدمتم...

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
تارا جون من یکی رو میشناسم از سایت که شیرازی هس. هم رشته ای خودت. فقط باید ازش اجازه بگیرم اگه مایل بود بهت معرفی میکنم جونم:rose:
آره چه خوب .... ممنون میشم ازش بپرسی ... چون فکر میکنم فقط کتابخونه بتونه منو آدم کنه ... این طرح گوشی زیاد برا من جواب نمیده

بالا