تنبلی گروهی تمامی رشته ها

pariya

New member
بچه ها منم هستم ها
منم با گلاب و مهنام جان موافقم... شلوغ نباشه خوبه
دو به دو

bacillus.bs

New member
سلام عزیزم چرا تو تاپیک مطالعه گروهی کم پیدا شدی نکنه فقط استارت میزنی یادیگه مارو دوست نداری من که انرزی ازت میگرم وندیده ونشناخته دوستت دارم[/COLOR]

عسل جون شما لطف دارید/منم همتونو دوست دارم و ازتون انرژی میگیرم /من بیشتر داخل تاپیک مطالعه ی گروهی رشته ی خودم میرم ولی سعی می کنم از این به بعد به مطالعه ی گروهی تمامی رشته ها بیشتر سر بزنم

bacillus.bs

New member
برای این که دو به دو بشید من یه فکری دارم اول کسانی قصد انجام این کار را دارند باید مشخص بشه/بعدش من بهتون شماره میدم منظورم از شماره شماره ی گوشی نیستا/مثلا از 1 شروع می کنم تا هر چی که شد/بعد یه نفر دیگه که از شماره ها اطلاع نداره میاد و قرعه کشی میکنه به این صورت که مثلا شماره ی 4 با 7 یا 1 با 6 بعد از این که مشخص شد باید بیاید اینجا و هر کسی شمارشو اعلام کنه تا هم گروهیش مشخص بشه
حالا نظرتون چیه؟
میتونیمم این کارا ماهیانه انجام بدیم و هر ماه هم گروهیمونو عوض کنیم به نظر من اگر هم رشته باشیم یا یه رشته ی نزدیک به رشتمون بهتره ولی اگر نشد اشکالی نداره هدف صبح زود بیدار شدنه

bacillus.bs

New member
حالا کسانی که می خواند در این طرح شرکت کنند باید اعلام کنند بگید منم هستم/و به دوستانتون هم اطلاع بدید داخل تاپیک های دیگه

Martian

New member
سلام دوستان تا کی میخوایید این همه تنبلی کنید و بی اراده باشید نا سلامتی همه میخواییم تو آینده آدمای بزرگ و بدرد بخوری تو جامعه باشیم و همه دائما تو رویامون داریم جایزه نوبل میگیریم یا داریم تو یه آزمایشگاه مدرن تحقیق و مطالعه میکنیم و داریم داروی ایدز و سرطان رو کشف میکنیم یا داریم یه مستند علمی میسازیم یا داریم دکترای دوممون رو میگیریم یا داریم تو یه کنفرانس بزگ که بقیه افراد بزرگ نشستن و از تو تلوزیون داره پش زنده میشه در مورد یه موضوع جدید سخنرانی میکنید اونم به زبان انگلیسی یا یه زبان زنده دنیا یا داریم یه با ثروتی که کسب کردیم به فقرا یا نیازمندان کمک میکنیم یا در فکر بنیان گذاری یه شرکت بزگ مواد دارویی یا پزشکی هستیم و خیلی از رویاهای دیگه که مطمئنم این رویاها مال همه ماست و تک تک ما این آرزوها رو داریم اگه واقعا چنین آرزوهایی دارید و همیشه تو این جور فکرا هستید باید تلاش کنید و این همه تنبلی کنار بگذارید باید با زمان مسابقه بدید و نزارید یه دقیقه هم بیخودی تلف بشه و از حداکثر وقتتون استفاده کنید تا کی این همه بی ارادگی و تنبلی و تا کی باید بگیم از فردا شروع میکنم چرا از همین الان شروع نمیکنید وقتی که ما اراده اینو نداشته باشیم قبل ساعت 7 صبح از خواب بیدار شیم مطمئن باشیدکه باید کوچکترین آرزوها رو هم به گور ببریم وقتی داره یه فیلم خیلی جالب رو از تلوزیون نشون میده و اراده نداری جلو خودتو بگیری و بر این حست غلبه کنی به جای این که بری درس بخونی و مطالعه کنی میری اون فیلمو نگاه میکنی چه انتظاری داری که کوچکترین و حقیر ترین و عادی ترین رویات که قبولی تو کنکور با رتبه خوبه رو قبول بشی وقتی آرزوت قبولی تو کنکور ارشده که به نظر من اصلا این آرزو نیست و یه کم هم واسش تلاش نمیکنی و انتظار داری حتما باید از یکی دیگه بشنوی که داره کنکور میخونه و اون وقت حس حسادتت گل کنه و باعث بشه که بری بخونی این کنکور قبول شدن به چه دردی میخوره؟ اون وقت حتما باید یکیو ببینی که داره دکترا میخونه بعد بری تو هم دکترا بخونی یا واسه انجام کارهای دیگه هم باید حتما یکی دیگه اون کارا رو انجام بده بعد تو بری انجامشون بدی؟؟؟!!!! آدمای بزگ و اونایی که تونستن دنیا رو تغیر بدن اصلا اینطوری نبودن و شرایطشون از خیلی از ماها هم بدتر بوده تحت این شرایط به موفقیت رسیدن و تونستن دنیا رو تغیر بدن یه سال روزی 6 تا 7 ساعت بخواب مگه چی میشه وقتی نتونی این برنامه کوچک رو به اجرا در بیاری و بهش عمل کنی چطور انتظار داری برنامه های بزگ رو اجرا کنی پس خواهشا بیشتر از این خودمونو گول نزنیم یه نگاه به گذشته خودمون بندازیم ببینیم تو 10 سال گذشتمون چه تغیری درمون ایجاد شده و عملا تونستیم تو این زمان زیاد چه کاری انجام بدیم هیچی هیچی هیچی!!! چرا چون تو این مدت همیشه مثل الان تو رویا بودیم و هیچ وقت تو عمل نبودیم پس الانم نمیتونیم با این رویه که داریم پیش میریم کاری انجام بدیم و 10 سال دیگه هم حسرت میخوریم که کاشکی الان 10 سال جوانتر میشدم این کارو میکردم و اون کارو میکردم مطمئن باشید اگه همه اونایی که بی ارادن و نمیتونن کوچکترین برنامشونو که مثلا زود بیدار شدن از خواب است اگه 10 سال هم جونتر بشن همون کارو میکردن که قبلا انجام دادن و هیچ تغیری درشون ایجاد نمیشه خیلی ها میگن شاید واسه شروع دیر باشه و سن ما زیاده گیرم سنشون 26 باشه این سنم هنوز خیلی عالیه واسه شروع و نباید نا امید بشن چون یه آدم به طور متوسط اگه حساب کنیم عمرش60 ساله تازه یک سوم عمرش گذشته و هنوز خیلی جونه پس نباید هیچ وقت نا امید شد و همیشه باید با نا امیدی که سراغ همه ما خواهد اومد جنگید سعی کنید تمرکز داشته باشید وقتی که دارید مطالعه میکنید به آرزوهاتون فک کنید و هر کار لازم برای رسیدن به آرزوتون انجام بدید تا هنگام پیریمون وقتی به پشت سرمون نگاه میکنیم همه کارهای مفیدی که انجام دادیم رو ببینیم و به خودمون افتخار کنیم و با خیال راحت از این دنیا بدون ترس از مرگ به استقبالش بریم ولی وای به سر اونی که تو این همه زمان نتونسته خوب ازش استفاده نکرده و کاری انجام نداده که به خودش افتخار کنه و دیگه وقتی هم واسه جبران نداره پس واقعا یک بار واسه همیشه بیاید تصمیم بگیریم که میخواییم این رو یاهایی که در ابتدای متن گفتم رو بهشون برسیم یا نه اگه آره باید همه جنگ رو شروع کنیم جنگ بر علیه بزرگترین دشمنمون نه آمریکا و اسرائل بلکه نا امیدی و تنبلی و بی ارادگی که همه ما رو از رسیدن به هدف و آرزوهاتون منع میکنه. برای همه اونایی که تلاش میکن و آرزو دارن با تلاشهایشان یه خدمتی به جامعه بشری بکنن ارزوی موفقیت و سربلندی میکنم.

Martian

New member
به نظر شما چرا تو ایران یه جایزه علمی نوبل نداریم دلیلش بی عرضگی ما ایرانی ها نیست دلیلش نبود اراده و باور به خوده ما خودمونو خیلی کم میبینیم در حالی که ما خیلی زیادیم چرا باید دانشگاه هاروارد به تنهایی تا 2005 میلادی بیشتر از 40 نوبل داشته باشه ولی یه مملکت 75 میلیون نفری در زمینه علم و فناوری یه نوبل نداره به نظز شما مشکل چیه آیا مشکل کمی ضریب هوشی ایرانی نسبت به آمریکاییه نه اصلا اینجوری نیست همین اسرائیلی که ما در طول سال دهها بار میگیم مرگ بر اسرائیل چندین نوبل تو رشته های مختلف داره چندین دانشگاه زیر 100 دنیا داره پس ما چی پس ما چی!!!
ما خیلی هم از اونا برتریم البته تو حرف نه تو عمل ولی میتونیم تو عمل هم خیلی بهتر از اونا باشیم اگه در روز به طور متوسط 100 بار بگی مرگ بر اسرائیل و آمریکا بهتر از اونا نمیشیم تنها راه جلو زدن از اونا اراده و عمله نه حرف و شعارهای بدرد نخور و خنده دار پس استارتو بزنید و اراده کنید از کوچکترین کاری که اراده میخواد شروع کنید سعی کنید وابستگی به دیگران رو به حداقل برسونید تو کوچکترین کارهاتون هم اون وقته که کم کم میشه ایرانو از وابستگی کامل به دیگر ممالک نجات داد و کاملا مستقل عمل کنیم.

گلاب

New member
به نظر شما چرا تو ایران یه جایزه علمی نوبل نداریم دلیلش بی عرضگی ما ایرانی ها نیست دلیلش نبود اراده و باور به خوده ما خودمونو خیلی کم میبینیم در حالی که ما خیلی زیادیم چرا باید دانشگاه هاروارد به تنهایی تا 2005 میلادی بیشتر از 40 نوبل داشته باشه ولی یه مملکت 75 میلیون نفری در زمینه علم و فناوری یه نوبل نداره به نظز شما مشکل چیه آیا مشکل کمی ضریب هوشی ایرانی نسبت به آمریکاییه نه اصلا اینجوری نیست همین اسرائیلی که ما در طول سال دهها بار میگیم مرگ بر اسرائیل چندین نوبل تو رشته های مختلف داره چندین دانشگاه زیر 100 دنیا داره پس ما چی پس ما چی!!!
ما خیلی هم از اونا برتریم البته تو حرف نه تو عمل ولی میتونیم تو عمل هم خیلی بهتر از اونا باشیم اگه در روز به طور متوسط 100 بار بگی مرگ بر اسرائیل و آمریکا بهتر از اونا نمیشیم تنها راه جلو زدن از اونا اراده و عمله نه حرف و شعارهای بدرد نخور و خنده دار پس استارتو بزنید و اراده کنید از کوچکترین کاری که اراده میخواد شروع کنید سعی کنید وابستگی به دیگران رو به حداقل برسونید تو کوچکترین کارهاتون هم اون وقته که کم کم میشه ایرانو از وابستگی کامل به دیگر ممالک نجات داد و کاملا مستقل عمل کنیم.

مارتین عزیز این روحیتونو واقعا تحسین میکنم.... اما یادمون باشه ما ایرانی ها بعد از پیروزی کم پیشرفت نکردیم... الانم باید بیشتر به فکر باشیم تا حداقل خون شهدا و امام عزیزمون پایمال نشه و روی امام زمان عزیزمونو سفید کنیم....
البته اینم اضافه کنم که نوبل خیلی وقته که بیشتر جنبه سیاسی پیدا کرده تا علمی... نه فقط در مورد کشور ما بلکه خیلی از کشورهای دیگه هم تو این زمینه شاکی هستن... یه موردش اعطای جایزه صلح نوبل به یه اسرائیلی خونخوار...

اما ما نه برای نوبل بلکه برا بیشتر از اوناش میجنگیم...
ما دهه شصتی ها باید نشون بدیم که نسل سوخته نیستم و با وجود خیلی مشکلات نسل آینده کشورمونو یه نسل سر بلند تو علم و صنعت میکنیم...
از تمام دوستان خوبم میخوام که حسادتهایی که ممکنه بینشون بوجود اومده باشه رو کنار بذارن و دست دوستاشونو هر جور که میتونن بگیرن بکشن بالا حتی با یه جمله روحیه بخش... اونم فقط به خاطر سربلندی کشورمون و رضایت خدای مهربونمون....

*فرناز*

New member
خوب دوستان منم این مشکلو داشتم، اما حلش کردم... یه روز خیلی اتفاقی با یه دوستی تو همین سایت آشنا شدم که دیدم خیلی با اشتیاق تر از من میخونه... بهش کامنت دادم که بیاد با هم زمانهامون رو تنظیم کنیم و با هم بخونیم... الان حدود 1 . نیم هفتس که باهاش دارم میخونم... هر روز صب زود با تک همدیگرو خبر میکنیم که بیدار شدیم... بعد هر 1 ساعت یه بار هم یه تک میزنیم که یعنی سر درست هستی یا نه... خیلی عالیه و جواب میده... اگه هر کدوممون کم کاری کنه اون یکی هولش میده تا موتورش دوباره راه بیوفته...

شما هم میتونین امتحانش کنین با یکی از دوستاتون یا یه دوست مجازیتون تو همین سایت... البته اگه از یه رشته دیگه باشه بهتره خودتون که میدونین چرا؟!....

:bunnyearsmiley:موفق باشین :thanks:

گلاب جون من بهت پیام خصوصی دادم ج ندادیاااااااااا

*فرناز*

New member
منم هستم منتها کاش همگروهیم دانشجو باشه چون اینطوری وقتمو بهتر باهاش میتونم تنظیم کنم!

leila00

New member
very nice text ....&......i agree...

emmy

Member
سلام منم هستم....بد تنبلی کردم...یک ماه مریض شدم دو ماه استراحت کردم ;-) :-(

bacillus.bs

New member
بچه ها می خواید خودتون هم گروهیتونو انتخاب کنید قرعه کشی معلوم نیست کی با کی میوفته/مثلا ممکنه دختری نخواد شمارشو به پسرا بده/البته نه این که پسرا موردی داشته باشند/پسرای علوم پزشکی هیچ موردی ندارند ولی اگر با جنس مخالف مشکلی ندارید قرعه کشی می کنیم اگر دارید یا این که دوست دارید خودتون انتخاب کنید که هیچی
من منتظر نظراتتون هستم

mahnam

New member
باسیلوس جان اتفاقا خیلی طرح خوبیه
من با یکی از بچه های رشته ی خودم هماهنگ کردم دیروز ، چون دیدم اینجا بچه ها خیلی شل گرفتن قضیه رو
از امروز صبح هم شروع کردیم
واسه روز اول خوب بود
صبح که تونستیم 4 ساعت بخونیم :4d564ad6:
ایشالا عصرم 4 الی 6 ساعت می تونیم بخونیم
بچه ها زودتر شروع کنین
این بررنامه عاااالیه :smilies-azardl (113

Taraa

Well-known member
سلام
منم هستم ... دختر و پسرشم مهم نیست .... چون قرار نیست که با هم مکالمه داشته باشیم .... فقط یکی باشه خیلی زورش زیاد باشه از پس من بربیاد ...
آها، هم رشته ایم که بزرگان گفتن نباشیم

آخرین ویرایش:
بالا