تنبلی گروهی تمامی رشته ها

mohsen_rok

New member
به نظر من بهتر راحت بخوابید تا وقتی بلند میشد فرش باشید
در عوض میشه تا آخرای شب درس بخونید
من که نتیجه اشو گرفتم:ad54ad:

گلاب

New member
خوب دوستان منم این مشکلو داشتم، اما حلش کردم... یه روز خیلی اتفاقی با یه دوستی تو همین سایت آشنا شدم که دیدم خیلی با اشتیاق تر از من میخونه... بهش کامنت دادم که بیاد با هم زمانهامون رو تنظیم کنیم و با هم بخونیم... الان حدود 1 . نیم هفتس که باهاش دارم میخونم... هر روز صب زود با تک همدیگرو خبر میکنیم که بیدار شدیم... بعد هر 1 ساعت یه بار هم یه تک میزنیم که یعنی سر درست هستی یا نه... خیلی عالیه و جواب میده... اگه هر کدوممون کم کاری کنه اون یکی هولش میده تا موتورش دوباره راه بیوفته...

شما هم میتونین امتحانش کنین با یکی از دوستاتون یا یه دوست مجازیتون تو همین سایت... البته اگه از یه رشته دیگه باشه بهتره خودتون که میدونین چرا؟!....

:bunnyearsmiley:موفق باشین :thanks:

pariya

New member
چون تنبلید/شماها اگر هر روز ساعت 9 بیدار میشید یه دفعه نمی تونید ساعت 6 بیدار بشید ماهی نیم ساعت زودتر بیدار بشید تا عادت کنید
من 7 بیدار میشم ...نمیتونم اون 7 رو ب 6 تغییر بدم . بعدشم باز کمی زودتر..:tsimuzpzwoap1t9y3o7
کاش بتونم ولی
خیلی از مشکلاتم حل میشه فقط نمتونم اراده کنم زود بیدار شم..:shocked:
اینجوری نبودما نمیدونم چرا اینجوری شدم...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

دوست خوبم اراده تو هرکاری مهمه بعدش خواستن یه چیزی .......مطمئن باش خواستن توانستن است همه کارها باتوکل برخدا وکمک از او درست میشه

همیشه آغاز رادشواراست عقاب در آغاز پرگشودن پرهایش میریزد ولی دراوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است

من انگیزه وتلاشمو واسه قبولی توارشد مدیون دوستم هستم واقعا داره منو واسه قبول شدن تو ارشد میسازه ازش درس میگیرم به قول گلاب جون:tonguesmiley: به دنبال یه دوست باشین دوستی که پابه پای شما حرکت کنه وحتی جلوتر ازشما بالخره کسی که انگیزه زیادی واسه قبولی توارشد داره موفقه اگه فقط دوست داشتن بود که همه مامیخوایم ولی تلاش یه چیزه دیگه اس موفق باشین :28:

bacillus.bs

New member
باید دو به دو باشیم یا گروهی میشه؟اگر گروهی میشه به گروه گلاب می پیوندیم اگر بدشون نیاد؟بعد یه چیز دیگه/پسرا با پسرا دخترا با دخترا یا فرقی نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظرتون چیه؟

vitamin

New member
دوستاني كه دير از خواب بلند ميشن:smiliess (9): سعي كنيد هر رو صبح سر ساعت مثلا 7 از خواب پاشيد به هر ترفندي شده (مشت و لگد خواهر يا برادر يا هر چيز ديگه ) اين كارو چند روز پشت سر هم انجام بديد همين كه سر اون ساعت چشمتون باز بشه هم كافيه حتي اگه دوباره خوابيديد بعد از چند روز خود به خود همون ساعت بيدار ميشيد باور كنيد نتيجه ميده

DNA.2013

New member
بچه ها شما ساعتای 7، 8 رو میخواین به 6 برسونین من چی بگم که 10 شروع میکنم :sad:

pariya

New member
منم هستم ها بچه ها برای ساعت 6 بیدار شدن:smilies-azardl (181:bunnyearsmiley:

Sogand

New member

صفایی ندارد ارسطو شدن، خوشا پر کشیدن پرستو شدن، تو که پر نداری پرستو شوی، بشین درس بخون تا ارسطو شوی...

آخرین ویرایش:

asal 92

New member
باید دو به دو باشیم یا گروهی میشه؟اگر گروهی میشه به گروه گلاب می پیوندیم اگر بدشون نیاد؟بعد یه چیز دیگه/پسرا با پسرا دخترا با دخترا یا فرقی نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظرتون چیه؟
سلام عزیزم چرا تو تاپیک مطالعه گروهی کم پیدا شدی نکنه فقط استارت میزنی یادیگه مارو دوست نداری من که انرزی ازت میگرم وندیده ونشناخته دوستت دارم[/COLOR]

گلاب

New member
اما به نظر من 2 به 2 بهتر جواب میده ... گروهی خیلی شلوغ میشه و فقطم وقتتون به تک زدن و اس ام اس دادن میگذره.... در ثانی ما تاپیکهای گروهی تو این سایت داریم دیگه چه نیازیه به گروهی خوندن با موبایل؟...

منم اون دوستمو تا حالا نه دیدم نه صداشو شنیدم از این سایت پیداش کردم.... اینو برا کسایی گفتم که میگن دوست خاصی ندارن....

زود باشین دیگه از بچه های همین تاپیک با یکی این ارتباط رو استارت بزنین.... فقط یادتون باشه مواظب باشین انگیزه بدین و انگیزه بگیرین... نکنه بشینین غم و غصه هاتونو به هم انتقال بدین و کلا بیخیال کنکور شین :whistle:

mahnam

New member
منم با گلاب موافقم نمیشه که گروهی شماره رد و بدل کرد بعد باید فقط یه ساعت بشینیم تک بزنیم!!!
هر کی یکی رو انتخاب کنه و باهاش خصوصی صحبت کنه
اگه جفتشون موافق بودن برنامه شون رو هماهنگ کنن

بالا