تنبلی گروهی تمامی رشته ها

mw.ashel

New member
%D8%B1%D8%A7%D8%B2%20%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA.jpg

ghazal26

New member
سهلااااااااااااااااام....
اول نفهمیدم این تاپیک مال پارساله بچه هاس، بعد تاریخاشو نگا کردم دوزاریم افتاد!!!
دوستان هر که دارد هوس دانشگاه..بسم ا...
منو پشمک باهم ارتباط داریم اما فقط ازتنبلیامون واسه هم میگیم :riz481:خخخخخ
حالا آیا کسی هست که مارو به راه راست هدایت کنه؟ من هر روز 6.5 بیدار میشم که برم سرکار کی دوس داره هر روز به زور بیدارش کنم؟
از دوستان هر کسی به جمعی درس خوندن علاقه داره برام توی پیغام خصوصی شمارشو بذاره اگر هم رشته ای باشیم که چه بهتر....

*somaye*

New member
بچه ها تنبلی های من خیلی ناراحتم میکنه..........خوابیدن زیاد بعد از ظهر و نشستن پای تلویزیون !!!!!!!!!بیشتر از اینکه لذت ببرم ناراحتم که چرا وقتم داره تلف میشه !!!!!

mahtab-bio

New member
منم واقعا تنبلم
دوماهه دارم شروع ميكنم هنوز كتاب نگرفتم
امروز سفارش اينترنتي ميدم
بعدم شروع ميكنم
نميخوام وقت امتحان حسرت بخورم چرا تلاش نكردم
ميخوام خيالم راحت باشه كه من به اندازه توانم تلاش كردم
من با دو نفري خوندن موافقم جواب ميده
اگه كسي مايل بود پيام خصوصي بذاره و اينكه
من هم شاغلم تقريبا
هم متاهل

biosta

Well-known member
سلام بر دانشجویان ارشد سال بعد

یکی از دلایل اصلی من برای قبولی در کنکور ارشد " تلقین " بود
یادم میاد برگه برمی داشتم و مرتب می نوشتم " امید کیانی دانشجوی آمار زیستی علوم پزشکی تهران "
هر چند در انتخاب اولم که مشهد بود قبول شدم اما اگر این کار و کارهایی مشابه این رو انجام نمی دادم لااقل در انتخاب اولم قبول نمی شدم
چون قبولی از خود باوری شروع میشه
مثلا" روی برگه ای نوشته بودم قبولی در کنکور ارشد برایم چه مزیت هایی دارد و ...
کلاسوری تهیه کرده بودم از جملات روحیه دهنده و کمک کنند و هر از گاهی مرورش می کردم و...
پس اگر قصد قبولی دارید کمتر بیایید تو این تاپیک و به جاش پاتوق تان را ببرید به تاپیک http://olumpezeshki.ir/thread7341-18.html#post383847
:riz304:

biosta

Well-known member
بچه ها تنبلی های من خیلی ناراحتم میکنه..........خوابیدن زیاد بعد از ظهر و نشستن پای تلویزیون !!!!!!!!!بیشتر از اینکه لذت ببرم ناراحتم که چرا وقتم داره تلف میشه !!!!!

با اجازه ، شاید علت این موارد بالا که گفتید نداشتن انگیزه و هدف مشخص ست که موتور متحرک در هر کاریست .
پس روی اهدافتان از کنکور دادن کار کنید اون موقع هست که کم کم از مکانیزم دفاعیتان در برابر درس خواندن کم میشه
میتونه مشکل در ترشح غدد بدن باشه که باعث عوامل بالا بشود
و یا افسردگی باعث چنین رفتاری بشود ...

آخرین ویرایش:

*somaye*

New member
با اجازه ، شاید علت این موارد بالا که گفتید نداشتن انگیزه و هدف مشخص ست که موتور متحرک در هر کاریست .
پس روی اهدافتان از کنکور دادن کار کنید اون موقع هست که کم کم از مکانیزم دفاعیتان در برابر درس خواندن کم میشه
میتونه مشکل در ترشح غدد بدن باشه که باعث عوامل بالا بشود
و یا افسردگی باعث چنین رفتاری بشود ...[/

از شما ممنونم ...خیلی خوب گفتید ... من افسردگی رو خیلی وقتا تجربه میکنم .....و میخوام مشاوره در مامایی بخونم تا بتونم به خیلی از زنها و مهمتر از همه به خودم کمک کنم !!!:rose:............این دفعه خیلی فرق میکنه ...وقت افسردگی ندارم و باید تلاش کنم:smilies-azardl (181....مرسی از شما

بالا