تنبلی گروهی تمامی رشته ها

mw.ashel

New member
ویروز:(40):ظاهرأ بچه درسخونا همه جفت شدن کسی به ما نرسید:bunnyearsmiley:

دوست خوبم شما کم کم یا علی بگو و شروع کن و اینجا گزارشاتو در تایپیک گزارش روزانه بنویس من حواسم بهت هست که تنبلی نکنی و هر کسی هم دوست داشت اطلاع بده و در تایپیک گزارش روزانه از همه رشته ها پیوسته با هم به پیش برند.

http://olumpezeshki.ir/thread7341-12.html

bacillus.bs

New member
بچه ها اگر هم رشته هم نبوديد اشكالي نداره
توي گروهبندي ٩٢ هيچكس هم رشته نبود

z.bio

New member
سلام. من میتونم باهات باشم ها rojo :black_eyed:
فقط دیدی جو گیر شدم دیگه خیلی استبداد از خودم نشون دادماا

دختر شرقی

New member
سلام. من خیلی تنبل شدم .... من و هم درس خونم..... باید چه کار کنیم؟؟؟؟؟:33:
هر هفته ساعت مطالعه هامون داره کمتر میشه....

biologisst

New member
آقا من اوضاعم خیلی وخیمه...الان حتی روزی یه ساعتم نمیخونم. نمیدونم چم شده...تنبلی رفته زیر جلدم حسابی!!علاقه دارم واسه خوندن ولی رمق نه....الانم کتابا کنار دستمه اگه بگی لاشو وا میکنم....دریییدیگه هیچی کن کم دارم قیدشو می زنم.خیلی کلافه ام...هعی.:-:)-:)-(
:1dco2x0p1lilzhfpg1t دیگه خودم از بی خوصلگی و تنبلی خودم کفری شدم. میخوام بزنم زیر گریه......

Hamidvet

New member
آقا من اوضاعم خیلی وخیمه...الان حتی روزی یه ساعتم نمیخونم. نمیدونم چم شده...تنبلی رفته زیر جلدم حسابی!!علاقه دارم واسه خوندن ولی رمق نه....الانم کتابا کنار دستمه اگه بگی لاشو وا میکنم....دریییدیگه هیچی کن کم دارم قیدشو می زنم.خیلی کلافه ام...هعی.:-:)-:)-(
:1dco2x0p1lilzhfpg1t دیگه خودم از بی خوصلگی و تنبلی خودم کفری شدم. میخوام بزنم زیر گریه......

بشین بخوووووووون ایمونوبیولوژیست آینده :smilies-azardl (113
منتظر چی هستی؟! :smilies-azardl (113
راستی مگه چه درسائی داری میخونی که تنبلیت میشه، هااااااان؟! ...

ROJO

New member
بعضی وقتا ادم خودشو واسه خودش!!! لوس میکنه، میگه خسته ام سخته حالیت نیس? بعد اگه خودتو دلداری بدی بگی چیزی نیس میدونم! ، باز هی لوس تر و لوس تر میشی تا به مرحله ی پررویی برسی! مرحله ی پررویی هم دیگه خیلی وحشتناکه همه کار میکنی غیر از درس خوندن... هر وقت احساس کردین دارین لوس میشین به خودتون بگین خب که چی!? هااا! بالاخره که باید تمومش کنی! حاشیه موقوف! یادمون باشه هیچکس نمیتونه بهمون کمک کنه تا خودمون نخوایم رویمون تغییر کنه :a2d3:

biologisst

New member
بشین بخوووووووون ایمونوبیولوژیست آینده :smilies-azardl (113
منتظر چی هستی؟! :smilies-azardl (113
راستی مگه چه درسائی داری میخونی که تنبلیت میشه، هااااااان؟! ...

ایمونو ، بیوشیمی ، سلولی و زبان
ایمونو سخته ..بیوشیمی هم دوست ندارم دیگه حساب کن چی میشه!!!
ممنون آره من هنوز ستاد روحیه دهی به خودم رو تعطیل نکردم و دارم سعی می کنم قبل باختن روحیه ، شروع کنم.:smilies-azardl (181

biologisst

New member
بعضی وقتا ادم خودشو واسه خودش!!! لوس میکنه، میگه خسته ام سخته حالیت نیس? بعد اگه خودتو دلداری بدی بگی چیزی نیس میدونم! ، باز هی لوس تر و لوس تر میشی تا به مرحله ی پررویی برسی! مرحله ی پررویی هم دیگه خیلی وحشتناکه همه کار میکنی غیر از درس خوندن... هر وقت احساس کردین دارین لوس میشین به خودتون بگین خب که چی!? هااا! بالاخره که باید تمومش کنی! حاشیه موقوف! یادمون باشه هیچکس نمیتونه بهمون کمک کنه تا خودمون نخوایم رویمون تغییر کنه :a2d3:

آخ گفتی...دقیقا...
من الان به مرحله ی پروریی اش رسیده ام:ph34r-smiley:
فک کنم باید گفتمان کنم با خود درونم! اگر قانع نشد یه فصل نوازش!!!!
واقعا راست گفتی ، نباید بزاریم که من درونمون پررو بشه.:smiliess (3):
بچه ها از همتون ممنونم........:riz304:.
سعی می کنم از فردا صبح شروع کنم. فردا هم اولین گزارش خوندنمو میام مینویسم تا دیگه راهی برای تنبلی و فرار کردنم نباشه:a2
d3:

ROJO

New member
آخ گفتی...دقیقا...
من الان به مرحله ی پروریی اش رسیده ام:ph34r-smiley:
فک کنم باید گفتمان کنم با خود درونم! اگر قانع نشد یه فصل نوازش!!!!
واقعا راست گفتی ، نباید بزاریم که من درونمون پررو بشه.:smiliess (3):
بچه ها از همتون ممنونم........:riz304:.
سعی می کنم از فردا صبح شروع کنم. فردا هم اولین گزارش خوندنمو میام مینویسم تا دیگه راهی برای تنبلی و فرار کردنم نباشه:a2
d3:
زنده باد:a2d3:

biologisst

New member
سلام دوستان من 1همدرسخون میطلبم کسی مایله؟:smilies-azardl (181

سلام. من از امروز می خوام شروع کنم
من ایمنی میخوام امتحان بدم مشترکات زیادی با هماتو داره به جز درس خون شناسی که نداریم.
اگر شما هم داوطلبی با هم شروع کنیم یا علی. ;-)

biologisst

New member
سلام. من از امروز می خوام شروع کنم
من ایمنی میخوام امتحان بدم مشترکات زیادی با هماتو داره به جز درس خون شناسی که نداریم.
اگر شما هم داوطلبی با هم شروع کنیم یا علی. ;-)

نه....مثل اینکه از من تنبل تر هم پیدا میشه!!!:black_eyed::p

biology89

New member
بچه ها من خیییییییییییلی استرس دارم و همش به درسام فک میکنم ولی درس خوندنم نمیاد:sadsmiley:
یکی به من کمک کنه:riz304:

nazanin s

New member
بچه ها ببینید آدم با آدم فرق داره یکی صبح درس رو بیشتر متوجه میشه یکی عصر یکی شب...شما با توجه به شناختی که از خودتون و وقتتون دارید باید برنامه ریزی کنید.همه نباید 5 صبح بیدار شن که!وگرنه فایده نداره.ببینید در طول روز چه ساعتی بیشتر حوصله درس خوندن دارید از همون ساعت شروع کنید به درس خوندن.لازم هم نیست روز اول 8 ساعت مداوم بخونید!روز اول هر چقدر که خسته نشدید و بهتون فشار نیومد بخونید روز بعد بیشتر اضافه کنید مثلا 15 مین اضافه کنید...ادامه بدید.جوری که فکر و ذکرتون بشه درس..با لذت بخونید.یکی میگفت فقط شروع کن خودتت راه میفتی.....منم تازه میخوام شروع کنم ولی میدونید به یه سری چیزهایی توجه کنید.دختر خانومای عزیز لطفا اگه کم خونی دارند قرص های آهنشون رو مصرف کنن تا از بیحالی در بیان.شب تا دیروقت بیدار نمونین مثل من که هر شب پای نت تا 4 بیدارم :25r30wi: ....آدم باید سلامت باشه در درجه اول که بتونه کاری رو درست انجام بده دیگه...بعد یه کم هم استرس بد نیست همش بگید الان که من نشستم پای تی وی همه دارن درس میخونن و...بعد بدو بلند شید برید درس بخونید. پویا درس بخونید..بنویسید ..یادداشت کنید..فلش درست کنید...حسابی عرق درس بشید ...مثل این فیلم ها نشون میده طرف پرفسوره توی کتاباش غرق شده :25r30wi:...خلاصه با عشق بخونید..یه جوری که اگه کسی ازتون سوالی در رابطه با رشتتون کرد بتونین ج بدید!ضایع نشید یه وخ!به خدا امکاناتی که ما داریم خیلیا ندارن و ما استفاده نمیکنیم!!:dadad4:

بالا