تنبلی گروهی تمامی رشته ها

Immunity

Well-known member
بچه ها من خیییییییییییلی استرس دارم و همش به درسام فک میکنم ولی درس خوندنم نمیاد:sadsmiley:
یکی به من کمک کنه:riz304:

مسیرهای بزرگ با گام های کوچک آغاز میشن...مهم نیس درسخوندنت میاد یا نه..الکی کتاب دست بگیر نخون بهش نگاکن..چندروزی همینجور میگذره ولی درسخوندنت میاد حتما

PMN

New member
سلام تنبلای عزیز! :thumbsupsmileyanim:
علت تنبلی من بی انگیزگیه! وقتی میخوام درس بخونم میگم بخونم که چی بشه :mad_majidonline: تا الان درس خوندم چی شده مثلا:sdasdasd: از طرفی هم نمیدونم اگه درس نخونم چیکا کنم! :p7977cujr38iyymsu8:
به مقداری انگیزه و هدف نیازمندم!

Immunity

Well-known member
سلام تنبلای عزیز! :thumbsupsmileyanim:
علت تنبلی من بی انگیزگیه! وقتی میخوام درس بخونم میگم بخونم که چی بشه :mad_majidonline: تا الان درس خوندم چی شده مثلا:sdasdasd: از طرفی هم نمیدونم اگه درس نخونم چیکا کنم! :p7977cujr38iyymsu8:
به مقداری انگیزه و هدف نیازمندم!

درسخونده ی بیکار به از درس نخونده بیکاره!!!!! اقلا ک تا اینجا اومدیم بهتره ک کارو تمومش کنیم جا نزنیم

لبخند

New member
من هر روز صبح ساعت 7بیدار میشم .اما مشکلم بعدشه که همش از سر درسم پا میشم و فقط صبح میتونم کمی بخونم بقیه روز رو نمیتونم بخونم...بعدشم یادم میفته به پارسالم که این همه خوندم قبول نشدم بعد یه کسایی بدون زحمت الکی قبول شدن حرصم در میاد دپرس میشم به دفعه.یا فکر اینکه امسالم بخونم و قبول نشم دیوونم میکنه.قاطی کردم.

biologisst

New member
لبخند تو که راهی رو نرفتی.....بهتره از این فکرا نکنی....اگه بنا باشه که این فکر ها ذهن ما رو مشغول کنن باور کن به اندازه ی 10 درصد از منابع هم نمی رسی بخونی...فکراتو بنویس رو کاغذ و یه زمانی بزار مخصوص فکر کردن به اون ها. مثلا بگو من فقط 8 تا 9 شب حق دارم به این ها فکر کنم بقیه اش باید ذهنم خالی باشه رای درس خوندن.
این خیلی خوب ج میده پس بلند شو و راه بیفت...
آدم های موفق شکست های بیشتری دارند.
آدم های ناموفق اصلا شکستی ندارند...چون هیچ تلاشی نمیکنند.....تلاش کن هرچند با شکست اما بالاخره موفق خواهی شد.:a2d3:

b.nafas

New member
بچها منمكلي تنبل شدم...چرا اينجوري شده..راستشاحساس ميكنمديگه خيلي دير شده ونمي رسم

Soroush Star

New member
سلام به همه دوستان عزیز ( انگل شناس ، ایمنی شناس ، سم شناس ... )

مهمون ناخونده نمی خواین .

از دیروز بزرگترین تصمیم زندگیم ( البته تا این لحظه ) رو گرفتم ، تغییر گرایش از انگل شناسی پزشکی به ایمنی شناسی پزشکی :painting:

biologisst

New member

از دیروز بزرگترین تصمیم زندگیم ( البته تا این لحظه ) رو گرفتم ، تغییر گرایش از انگل شناسی پزشکی به ایمنی شناسی پزشکی :painting:

شما صاحب خونه این.....
البته اینجا هم جایی نیست واسه مهمون داری.....جایگاه تنبلی و حوصله سر رفتن هامونه.
امیدوارم موفق بشی. منم ایمونو میخوام امتحان بدم و گرچه تا این لحظه سهل انگاری کردم ولی میگم از هر زمانی شروع کنی به تلاش موفق خواهی شد......
شما هم ایشالا موفق بشی دوست گرامی

Hamidvet

New member

واااااااااای خدا ...
آخه چرا سروش؟! ... چی شد یهو ؟؟ ... :33:

Soroush Star

New member

واااااااااای خدا ...
آخه چرا سروش؟! ... چی شد یهو ؟؟ ... :33:

سلام حمید جان ، علت های تغییر جهت زیاده ، مهمترینش اینه که راستیتش از اما و اگر خسته شدم ...

اگه ایران بمونم شاید در مورد انگل شناسی نتیجه نگیرم ولی ایمنی شناسی اینطور نیست
اگه خارج برم انگل شناسی ارزش داره .

از لحاظ میزان خروجی دکترا ، امسال رشته انگل شناسی 28 نفر روزانه و 21 نفر بین الملل کلاً 49 تقریباً 50 نفر میگیره . این رقم در 10 سال آینده میشه 500 خروجی ، تصور این موضوع و این حجم خیلی سنگینه

از طرفی من یجورایی علاقه به رشته ایمنی شناسی دارم در کنار علاقه به رشته انگل شناسی ، پایان نامم راجب لیشمانیا ماژور هست که با ایمنی شناسی در ارتباطه ...

یک علت دیگه اینه که کنکور دکترای ورودیهای امسال 2 سال دیگه هست ، فرصت برای پوشش نقاط ضعف هست .

البته کار سختی روبرومه ولی من مرد روزهای سخت هستم

b.nafas

New member
سلام حمید جان ، علت های تغییر جهت زیاده ، مهمترینش اینه که راستیتش از اما و اگر خسته شدم ...

اگه ایران بمونم شاید در مورد انگل شناسی نتیجه نگیرم ولی ایمنی شناسی اینطور نیست
اگه خارج برم انگل شناسی ارزش داره .

از لحاظ میزان خروجی دکترا ، امسال رشته انگل شناسی 28 نفر روزانه و 21 نفر بین الملل کلاً 49 تقریباً 50 نفر میگیره . این رقم در 10 سال آینده میشه 500 خروجی ، تصور این موضوع و این حجم خیلی سنگینه

از طرفی من یجورایی علاقه به رشته ایمنی شناسی دارم در کنار علاقه به رشته انگل شناسی ، پایان نامم راجب لیشمانیا ماژور هست که با ایمنی شناسی در ارتباطه ...

یک علت دیگه اینه که کنکور دکترای ورودیهای امسال 2 سال دیگه هست ، فرصت برای پوشش نقاط ضعف هست .

البته کار سختی روبرومه ولی من مرد روزهای سخت هستم
[/QUO
وای سروش عاشق این پشتکارتم ..خیلی خوبه که این همه با برنامه ای ...ایشالله تو هر مسیری هستی موفق باشی

mw.ashel

New member

_ امکان موفقیت شما در هر کاری بستگی به این دارد که از خود باور مثبت داشته باشید.

_ موفقیت یعنی با آنچه داریم در بهترین شرایط خود ظاهر شویم.

_ موفقیت در انجام دادن متجلی می شود نه در به دست آوردن.

_ موفقیت در تلاش جان می گیرد، نه در پیروزی.

_ یگانه طریقموفقیت پشتکار، پشتکار و پشتکار است.

_ یک فرمول جالب برای رسیدن به موفقیت: بزرگ فکر کن، کوچک عمل کن، همین حالا شروع کن.

_ موفق نشدن گناه نیست، بلکه یک تجربه است برای موفقیت آتی.

_ موفقیت یعنی
خوشبختی، خوشبختی یعنی دستیابی به شادکامی و شادمانی و در نهایت، رسیدن به آرامش.

cell55

New member
سلام بچه ها.
مدتی که دیگه درس نمی خونم:13:
اعصابم خیلی خورده. بیاین یکم منو ادب کنید و منو به راه راست هدایت کنید.

konjkave

New member
سلام بچه ها.
مدتی که دیگه درس نمی خونم:13:
اعصابم خیلی خورده. بیاین یکم منو ادب کنید و منو به راه راست هدایت کنید.

سلاااااام.چرا؟منم مثل شما بودم البته من به دلیل مشکلاتی که دارم خیلی موقعها نمیتونم بخونم.شمام علتش پیدا کن اگه مشکل خاصی داری سعی کن یا رفعش کنی یا باهاش کنار بیای و نذاری
رو خوندنت کمترین اثری بذاره ولی اگه از رو تنبلی و بی انگیزگی مطمئن باش بعدا بشدت پشیمون میشی و آرزوی این لحظه ها رو میکنی.قبول نشدن واقعا دردناک و غیرقابل تحمل نذار هیچ وقت این حس
تلخ تجربه کنی.شده نیم ساعت اونم با کمترین کیفیت ولی بخون نذار به نخوندن عادت کنی.از فردا بسم الله بگو شروع کن
خب حالا بگو خوب ادب شدی یا بازم بگم؟؟؟؟؟:New (6):

varia

Well-known member

امیدوارم با فکر و مشورت تصمیم جامعی رو گرفته باشید.

براتون آرزوی توفیق میکنم.

بالا