تنبلی گروهی تمامی رشته ها

Taraa

Well-known member
میگما نمیای طرفای ما؟؟خونه ما خیلی ساکته.اتاقمم بزرگه نصفش میکنیم باهم.تو با نانچیکوت منم با وردنم.هر کی درس نخوند حساب اون یکیو برسه:4d564ad6::ph34r-smiley:
قبـــــــــــــــــــــوله ... میام .... فقط بی زحمت آدرستو برام پ.خ کن
161119_karate.gif

Taraa

Well-known member
دست گلتون درد نکنه/:New (6):این همه گفتید منم هستم منم هستم همین بود:mad_majidonline:/هنوز شروع نکرده جا زدید/همش بهانه های الکیییییییییییییییییی
من اگر دیگه از این طرحا دادم:thumbsdownsmileyani
تو رو خدا مارو از خودت طرد نکن باسیلوس جان
641019_cryingbig.gif

reza.n

New member
مطمئنی؟
فک نکنما ...
یه بار بابا اومد منو بترسونه ، چیزی نمونده بود با دیوار یکیش کنم ... بخدا دست خودم نیست رفلکسم شدیده ... بعدش کلی خجالت زده شدم
حالا شما بده من رفلکستو خورد خاک شیر میکنم جانم:motat:

reza.n

New member
راستی یکیشو یادم رفت
یه همسایه داریم ، یه زن و شوهر جوونن .... خونشن کنار پنجره اتاق منه .... اینا همش در حال جنگ و دعوان .... گاهی مرده زنه رو از خونه میندازه بیرون گاهیم زنه مرده رو .... یه بچه دو ساله هم دارن بدبختو دیشب باباش کرده بود تو ماشین تو کوچه درو روش قفل کرده بود که مامانش میخواد بره قهر اونو نبردش خونه مامانبزرگش .... حالا هی بچه جیغ میکشید ... مامانش فش میداد .... باباشم هوار میزد .... منم مث خانم مارپل باید همش حواسم باشه اینا همدیگرو نکشن دیگه ...
یه بار دیگه بگو.کجا زندگی میکنین شما؟:tonguesmiley::whistle:

Taraa

Well-known member
واریا راس میگه ... ازش بترس ... معمولا اینایی که تازه کارن بیشتر به آدم آسیب میرسونن .. من و تو که خوبه الان میزنه پای چشای خودشم کبود میکنه
821319_frizz.gif

reza.n

New member
واریا راس میگه ... ازش بترس ... معمولا اینایی که تازه کارن بیشتر به آدم آسیب میرسونن .. من و تو که خوبه الان میزنه پای چشای خودشم کبود میکنه
821319_frizz.gif
حالا من دارم کلاس میذارم که یعنی کارم درسته تو نیا ضایعمون نکن دیگه.:sad:

waria

New member
821319_frizz.gif
دستت درد نکنه.میخواستم همینو بگم که تو زحمتشو کشیدی:smilies-azardl (113

Taraa

Well-known member
آره سایه جون راس میگه ... شهر کار و تلاشم هس
از فردا قراره همتونو بخورم
439919_gnugghender.gif

eco.bio

New member
باشه ... این شیرازیام که همه این شکلی
728219_night.gif
حالا کو تا جواب بده
ممنون اکو-بیو جان ... خودت الان باچشمک شروع کردین؟ خوب میخونین؟ بخونیا ... مث من نباش ... آفرین

اره عزیزم با چشمک جون شروع کردیم. عزیزم بهش گفتم شاید باهات تماس بگیره:thumbsupsmileyanim:

kimiaaa

New member
salam

salam be hameye tanbal haye alam ke hame inja jam shodan omidvar be ghabul shodan. be nazare man age mikhaid ghabul beshid bayad be ye karkhune kebrit frushi va chaei va neskafe frushi moraje konid shayad betunid kami dars bekhunid age ham na mitunid ba hamun kebrit khod suzi konid ta beshid sar mashghe hameye adamaye tanbal ke be hioch natijei ba tanbalishun naresidan.he he he

khob inaro goftam vase khande vali khodaei harkas mikhad ye sal az omresh talaf nashe beshine az hamin alan dars bekhune ..hamatun ro dust daram hata ba tanbalitun.

kimiaaa

New member
tara jan man ham shirazi hastam va moshtaghe ham kari vali lotfan payam khosusi hatun ro pak konid ya adrese emailetun ro vasam payam khosusi bede ta bahat dar tamas basham mamnun

Taraa

Well-known member
tara jan man ham shirazi hastam va moshtaghe ham kari vali lotfan payam khosusi hatun ro pak konid ya adrese emailetun ro vasam payam khosusi bede ta bahat dar tamas basham mamnun
سلام کیمیا جان
میشه فارسی تایپ کنی؟ میدونی که قانون انجمنه
دوست اکو-بیو هستی؟
صندوقم خالی شد .... به ایمیلم چن وقت نمیتونم دسترسی داشته باشم متاسفانه

آخرین ویرایش:

biostat

New member
سلام به همه
منم يه نفر رو ميخوام كه باهاش بخونم
البته اگه پسر باشه خيلي بهتره
عقب نيستم ولي احساس ميكنم دارم تنبل ميشم
اگه كسي هست پ-خ بده