گفتگو با خدا

saeedms

New member
خدایا من رو ببخش که همیشه ازت طلبکارم ...

چرا ؟!

نمیدونم شاید فکر میکنم : " چون بهم لطف کردی و منو آفریدی ، مدیون من شدی ! "

خدایا ببخش که همیشه به فکر معامله کردن با تو بودم : ... " خدایا اگه فلان کارو واسم انجام بدی ... منم قول میدم که فلان و بهمان ... "

خنده ام میگیره شاید هم گریه ، تو میدونی که نمیتونم سر قولم بمونم؛ ولی جوابم رو با محبتت دادی ... خدایا آخه چرا ؟

خدایا من دردونه ی مخلوقاتتم و شاید به همین خاطر ننر بار اومدم ...

خدایا من باهات کلی حرف دارم و تو هم همیشه برام وقت داشتی و داری

خدایا من فکر میکنم تو خیلی عاشقم بودی و هستی

تو هزاران نشونه برام فرستادی

تو اینقدر عاشقم بودی و هستی که شریف ترین انسانها رو برای رسوندن پیغامت برام انتخاب کردی و فرستادی ، و بهترینشون، همونی که از ابتدا به امین بودن معروف بود ...

خدایا تو خیلی بهم پوئن و امتیاز دادی، ولی من دارم می بازم

من دارم به خودم می بازم ...

باختی بزرگتر از این وجود داره که فقط وقتی سر و کله ام دور و برت پیدا میشه که دچار مشکلی شده باشم ؟

خدایا این دستهای منه

همونی که همیشه بطرفت درازه

و این هم سری که جلوی همه خم شده

ولی افسوس از یکبار طاعتِ با صداقت برای اطاعت

خدایا ... این منم ... اشرف مخلوقاتت ... جانشین تو بر روی زمین ...

همونی که وقتی منو آفریدی خودت رو احسن الخالقین نامیدی

خدایا من دارم به خودم می بازم

خدایا دستم رو بگیر ...

دست کسی رو که

امیدی به طاعت ناچیز و ریایی خودش نداره ...

مریم68

New member
خدايا ﺧﺴﺘﻪ ﺍﯼ؟
ﺧﻮﺍﺑﺖ ﻣﯿﺎﺩ
ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﺰﻡ
پرتقال ﭘﻮﺳﺖ ﺑﮑﻨﻢ
ﺗﺨﻤﻪ ﻣﯿﺨﻮﺭﯼ
ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﺮﯼ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺨﻮﺍﺑﯽ ﻣﻦ ﺑﺸﯿﻨﻢ ﭘﺸﺖ ﻓﺮﻣﻮﻥ؟

ﺗﻌﺎﺭﻑ ﻣﯿﮑﻨﯽ ؟
ﻟﻨﮓ ﺑﯿﺎﺭﻡ ﺷﯿﺸﻪ ﺟﻠﻮ ﺭﻭ ﺗﻤﯿﺰ ﮐﻨﻢ ؟
جان من ﺍﯾﻨﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ! ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﮐﻼً؟؟

shima.p

New member
سلام خداجون
یه عالمه چرا تو سرمه ولی میدونم حتمآ حکمتی داره هرکدومشون پس نمیگم.
خدایا گاهی بعضی از آدما بدجوری دلمو شکوندن ولی من همین جا میگم که حلالشون میکنم ولی چن نفر هستن که هر کاری میکنم دلم باهاشون صاف نمیشه و عمرآ ببخشمشون.
میخوام سر پل صراط موی دماغ بشم براشون.آره میدونم... ببخش تا بخشیده شوی ولی آخه اینا با زندگیم بازی کردن چیکار کنم؟
در حال حاضر 2 تا آرزو دارم:
1.سلامتی همه کسایی که برام مهمن
2.قبولی تو دانشگاه
آهان راستی من هنوز واسه مرگ آماده نیستم اگه میشه میخوام حالا حالا ها زنده باشم
از اینکه به حرفام گوش کردی ممنونم
عاشقتم خدای من
:heart:

ghedis

New member
خدایا

چی بگم وقتی خودت همه چیزو میدونی
حاجت دل همه رو بده
حاجت دل منم روا کن

shayeste

New member
خدایا به خاطر همه نعمتات شکر
تو از دل هممون خبر داری
کمکمون کن
به همه رزق و روزی حلال و سلامتی عطا کن
کاری کن که بنده ایت رو نرنجونیم خواسته یا ناخواسته
آبرومومون رو حفظ کن و عاقبت بخیرمون کن
الهی آمین

shima.p

New member
تو از دل هممون خبر داری
کمکمون کن
الهی آمین

الهی آمین...

ZOT

New member
خدایا اینقدر دلم گرفته که دلم می خواد برم بالای یه کوه و بلند فریاد بزنم . . .
خدایا می شه دلم رو باز کنی !!؟:dadad4:

zohreh22

New member
سلام خدا جونم

خوشحالم که تو رو دارم ...

خواهش میکنم خواهش میکنم خودت بقیه اش رو مدیریت کن

من دارم کم میارم ...

میدونم منو دوست داری پس به خاطر عشقی که بین ماست واینکه تو ما همه آدما رو به خاطر دوست داشتنمون خلق کردی
خودت بقیه زندگی ام رو مدیریت کن
قربانت من تو

iran khanom

Member
تو از دل هممون خبر داری
کمکمون کن
الهی آمین

الهی آمین یا رب العالمین

princess

New member
* نامه ای از طرف خـــدا *

امروز صبح که از خواب بیدار شدی، نگاهت می کردم، امیدوار بودم که با من حرف بزنی، حتی برای چند کلمه، نظرم را بپرسی یا برای اتفاق خوبی که دیروز در زندگی ات افتاد، از من تشکر کنی، اما متوجه شدم که خیلی مشغولی، مشغول انتخاب لباسی که می خواستی بپوشی، وقتی داشتی این طرف و آن طرف می دویدی تا حاضر شوی فکر می کردم چند دقیقه ای وقت داری که بایستی و به من بگویی: "سلام"، اما تو خیلی مشغول بودی، یک بار مجبور شدی منتظر شوی و برای مدت یک ربع ساعت کاری نداشتی جز آنکه روی یک صندلی بنشینی، بعد دیدمت که از جا پریدی، خیال کردم می خواهی چیزی به من بگویی، اما توبه طرف تلفن دویدی و در عوض به دوستت تلفن کردی تا از آخرین شایعات با خبر شوی.تمام روز با صبوری منتظرت بودم، با آن همه کارهای مختلف گمان می کنم که اصلاً وقت نداشتی با من حرف بزنی، متوجه شدم قبل از نهار هی دور و برت را نگاه می کنی، شاید چون خجالت می کشیدی، سرت را به سوی من خم نکردی!!!تو به خانه رفتی و به نظر می رسید که هنوز خیلی کارها برای انجام دادن داری، بعد از انجام دادن چند کار، تلویزیون را روشن کردی، نمی دانم تلویزیون را دوست داری یا نه؟ در آن چیزهای زیادی نشان می دهند و تو هر روز مدت زیادی را جلوی آن می گذرانی، در حالی که درباره هیچ چیز فکر نمی کنی و فقط از برنامه هایش لذت می بری، باز هم صبورانه انتظارت را کشیدم و تو در حالی که تلویزیون را نگاه می کردی، شام خوردی و باز هم با من صحبتی نکردی!!!موقع خواب، فکر می کنم خیلی خسته بودی، بعد از آن که به اعضای خوانواده ات شب به خیر گفتی، به رختخواب رفتی و فوراً به خواب رفتی، نمی دانم که چرا به من شب به خیر نگفتی، اما اشکالی ندارد، آخر مگر صبح به من سلام کردی؟!هنگامی که به خواب رفتی، صورتت را که خسته تکرار یکنواختی های روزمره بود، عاشقانه لمس کردم، چقدر مشتاقم که به تو بگویم چطور می توانی زندگی زیباتر و مفیدتر را تجربه کنی...احتمالاً متوجه نشدی که من همیشه در کنارت و برای کمک به تو آماده ام، من صبورم، بیش از آنچه تو فکرش را می کنی، حتی دلم می خواهد به تو یاد دهم که چطور با دیگران صبور باشی، من آنقدر دوستت دارم که هر روز منتظرت هستم، منتظر یک سر تکان دادن، یک دعا، یک فکر یا گوشه ای از قلبت که به سوی من آید، خیلی سخت است که مکالمه ای یک طرفه داشته باشی، خوب، من باز هم سراسر پر از عشق منتظرت خواهم بود، به امید آنکه شاید فردا کمی هم به من وقت بدهی!آیا وقت داری که این نامه را برای دیگر عزیزانم بفرستی؟ اگر نه، عیبی ندارد، من می فهمم و سعی می کنم راه دیگری بیابم، من هرگز دست نخواهم کشید...دوستت دارم، روز خوبی داشته باشی...

دوست و دوستدارت: خدا

sokot

New member
خداجونم
دلم خیلی چیزا می خواست که بهشون نرسیدم اما مثل همیشه میگم شکر چون مطمئنم یه حکمتی داشته اما ازت میخوام
اون آرامش همیشگی رو که دنبالشم بهم بدی تا صبور باشم و هیچ وقت برای درک حکمتت کم نیارم
من دلم خوشبختی و سلامتی همه ی آدما مخصوصا کسایی که دوسشون دارم رو میخواد و خوشبختی کسی که میدونی چه قد برا خوشبخت بودنش تلاش کردم اما....خداجون دعاهای همه رو برآورده کن دعای منم دیگه خودت فوله فولی برآورده کن.....آمین
خدایا شکرت
دوستت دارم

آخرین ویرایش:

@... zahra

New member
خدایا

خدایا
دستم به آسمانت نمیرسد...
اما تو که دستت به زمین میرسد.
بلندم کن.

ZOT

New member
خداوندا مرا به قضایت دلخوش کن و سینه ام را به موارد حکمت گشاده فرما و به من اطمینان ده که به سبب آن اقرار کنم که قضای تو جز به آنچه خیر است روان نشده و شکرم را بر آنچه از من باز داشته ای افزون تر از از شکرم بر آنچه به من عنایت کردی قرار ده . . . ( دعای ۳۵ام صحیفه ی سجادیه )

roshan

New member
یک لحظـه گـوش کـن خـــداجون ؛
جـدی میگــم . . .
نه شکوه است نه گلایه
در این دنــیا . .
حــالِ خــیلی هـا اصـلا خـوب نیـست !
یـک دسـتی بـه زندگیـشان بکـش
لـــــــــــــــــــــــــــطــفا"

ZOT

New member
انگار چیزی سینه ام را می فشارد ! گرفته است ! تنگ است ! انگار نفسم بالا نمی آید!
التماس دعا

kod7th

New member
خداجونم ببین گلایه دارم ، از این نامهربونی گله دارم ، چرا دستم نمیگیری مگر من ، چقدر تا پیش تو فاصله دارم ، حواست پیش من نیست ، مرا کردی فراموش ، چراغ بخت من رو چرا کردی تو خاموش..............

خدای خوب و مهربونم به خاطر چیزی که خواستم و ندادی سپاسگذارم. بخاطر همه کفر و ناسپاسی هایی که به درگاهت کردم روسیاه و شرمندتم. خودت به بزرگی خودت از گناهم بگذر. میدونم روزی میرسه که حکمت کارتو درک میکنم.
ببخش که سماجت به خرج دادم. خدای خوبم خیلی دوستت دارم. میدونم تنها کسی که برام می مونه فقط تو هستی. با تمام وجودم ازت عذر میخوام .

ghoghnoos

New member
میبینی هنوز همه دوستت داریم هیچ کس فراموشت نکرده و نمیکنه فقط شاید فکر هممون مشغوله شاید تو خودمون غرق شدیم شاید میخایم با خودمون تنها باشیم اما ته ته قلبمون منتظریم منتظر یه نشونه کمک دیگه از تو . منتظر یه آرامشیم منتظر دیدن ذلت و خواری همه کسایی که نگاه چپ به کشورمون میکنن میدونم منتظرمون نمیذاری چون همه دوستت داریم

roshan

New member
پله ها را دو تا یکی میکنم

به شوق زودتر رسیدن به تو

هوس آسمان دارم

هوس پریدن

دستم را میگیری خدا؟

بالا