گفتگو با خدا

ne11833

New member
سلام خدا
خیلی وثته که برات نامه ننوشتم...شاید از وقتی دبستان میرفتم.
اون موقع که خیلی جوون و پاک بودم.
اون موقع که وثتی امتحان املا یک کلمه رو اشتباه نوشته بودم ولی بخشنامه اومد که دانش آموزهایی که این کلمه رو سر هم نوشتند براشون غلط نگیرید
اون موقع فکر میکردم یه معجزه رخ داده و تو چون منو خیلی دوست داشتی خواستی که من بیست بگیرم!
الان 20 سال از اون زمان گذشته و من تبدیل شدم به یه آدم گنده بی خاصیت و عصبی که از زمین و زمون شاکیه!شاید دیگه لیافت یکی از اون معجزات رو نداشته باشم
ولی لطفا....خواهش میکنم به برکت این ماه مبارک که در پیشه منو به خاطر بی توجهی ها و گناهانم ببخش و یکی....ففط یکی دیگه از همون معجزاتت برام بفرست
تا کازشناسی ارشد وزارت بهداشت فقول شم؟!!!
خواهش میکنم....:sadsmiley:

آخرین ویرایش:

amiir hosein

New member
ای خدای مهربون میدونم که خیلی دوسم داری.خیلی برام عزیزی و منم خیلی دوست دارم من هیچکسو بجز تو ندارم ازت میخوام رهام نکنی چون میدونم دستمو محکم گرفتی. منو رها نکن درسته گاهی بد میشم ولی خودت به خوبی خودت منو ببخش.یه درخواستم دارم که همه ی بچه های اینجا عاقبت بخیر بشن.الهی امین
خدااااااااااااااااااااااااااااااااا خیلی دوست دارم.

sefidrooze

New member
:heart::heart::heart:
سلام خدا
خیلی وثته که برات نامه ننوشتم...شاید از وثتی دبستان میرفتم.
اون موثع که خیلی جوون و پاک بودم.
اون موثع که وثتی امتحان املا یک کلمه رو اشتباه نوشته بودم ولی بخشنامه اومد که دانش آموزهایی که این کلمه رو سر هم نوشتند براشون غلط نگیرید
اون موثع فکر میکردم یه معجزه رخ داده و تو چون منو خیلی دوست داشتی خواستی که من بیست بگیرم!
الان 20 سال از اون زمان گذشته و من تبدیل شدم به یه آدم گنده بی خاصیت و عصبی که از زمین و زمون شاکیه!شاید دیگه لیافت یکی از اون معجزات رو نداشته باشم
ولی لطفا....خواهش میکنم به برکت این ماه مبارک که در پیشه منو به خاطر بی توجهی ها و گناهانم ببخش و یکی....ففط یکی دیگه از همون معجزاتت برام بفرست
تا کازشناسی ارشد وزارت بهداشت فبول شم؟!!!
خواهش میکنم....:sadsmiley:
الهی بمیرم واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااست

sefidrooze

New member
تو که مثل منی..اگه برات تعریف کنم چه طوری درس خوندم من با چه بدبختی و چه قدر نیاز دارم به این قبولی...........................(منو توی یا هو اد کن با هم بحرفیم:sefidrooze)

امین خان

New member
اهورامزدا

[خدایا اگرآدمی در دستان سرنوشت رقم میخورد به من قدم هایی استوار اعطاکن تاباامید رسیدن راه رابپویم نه آنکه تنها دعابگویم

جوجو

New member
سلام خدای مهربونم من اول اینومیخوام ازت به تک تک ثانیه های ماه رمضون به تک تک نفس های روزه دار ها قسمت میدم همه مریضا رو شفا بدی الهی که هیچ مریضی هیچ گوشه ای از دنیا نمونه بعدش ازت میخوام یار و یاور ما جوونا باشی و هرچی که به صلاحمونه برامون رقم بزنی حتی قبولی توی کنکور ارشد مرسی مهربون ترینم

لی لا 62

New member
خدایا؟
نیازی به گفتن هست؟
تو که خودت میبینی.
خدایا خودت اونچیزیو که از دل من که حسابی هم کم آورده خبر داری براورده کن...
توی همین ماه مبارک رمضان که در پیشه...

خدایا کم آوردم...خودتم میدونی...
این کنکور لعنتی هم شده قوز بالا قوز...
:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

Rana

New member
یاارحم الراحمین همیشه امیدم به خودت وامامان بودوهست.به حق تک تک لحظات ماه مبارک ازت می خواهم مریضهاروشفابدی وکمکم کنی امسال باتوکل برخودت ومصمم درسهاموبخونم وموفق بشم.خدایااین رمضانوماه بخشایشم قرارده وهمه جوانهاروعاقبت بخیربنما.الهی امین

Artmis.a

New member
خدایا این لحظه های آخر دستمو بگیر و کمکم کن اول دعای دیگران و بعد دعای منم اگه صلاح میدونی استجابت کن

yasamin2

New member
خدا جونم بعضی وقتا یادم میره که تو تنها کسی بود که دستمو گرفتی ......
بعضی وقتا یادم میره کسی هست که به فکرمه.....
چقدر احمق بودم وقتایی که محبت رو از کسایه دیگه گدایی میکردم و یادم میرفت تو تنها کسی هستی که بدون منت بهم محبت کردی......
میدونم منو بخشیدی.....
خیلی دوست دارم مهربونم....

sana66

New member
سلام محبوب همیشه تنهایم؛
همیشه تو بودی که در آخرین لحظه نا امیدی ام دستم را گرفتی وپایدارم کردی ,بارها لغزیدم و تو استوارم کردی,
و هر روز با هم فراموش میکردیم,من مهربانی تو را ,و تو لغزش مرا ,
خدایا در این زمانه پر رنگ وریا کمکم کن یک رنگ بمانم .

مریم68

New member
خـــــدایا :

حــالم خــوب است
اما دل تنـگ آن روزهــــایی شدم که می توانستم از ته دل بخــــندم..

♥ ♥

خزر

New member
خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم

خدایا این لحظه های آخر دستمو بگیر و کمکم کن اول دعای دیگران و بعد دعای منم اگه صلاح میدونی استجابت کن

منظورت ازین لحظه های آخر چی بود؟
17.png

بالا