چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

jeghele68

New member
بچه ها من اصلا امید ندارم.چون وزارت علومو نخوندمو میدونم رشته مورد علاقمو قبول نمیشم
بهداشتم ندادم

ایشالا سال دیگه.اگه قبول بشم ..............واااااایییییییییییی............فکر کن.................از خوشحالی خودکشی میکنم اونم وزارت بهداشت قبول بشم:4d564ad6::thanks:
دعا کنین برام:sadsmiley:

bacillus.bs

New member
بال در میارمممممممممممممممممممممممممممممممممممم:smiliess (15):/شاید جیغم بزنم /ولی قبول که نمیشم:dadad4:

jupiter_sps

New member
رنگم می پره و یخ می کنم ( دادو بیداد اصولا انجام نمیشه) چون مادر محترم به جای من زحمتشو می کشن! بعد کلی اس ام تلمبار شده رو ج میدم و ان شالله اگه خدا بخواد دعوت و هماهنگی برای صرف شیرینی!
155fs44059.gif
--->اعتماد به نفس!

farid

New member
سلام.اولا ممنون بابت انتخاب موضوعتون.:rolleyessmileyanim:
واااااااااااااااااي خدا ميدونه چقدر خوشحال ميشم.فقط اينو ميدونم كهاز شدت شعف زارزار گريه ميكنم چون حاصل 2سال زحمتم بوده:4d564ad6:

farid

New member
ولي تازه اول راهه.تا رسيدن به اهداف بزرگ راهي بس طولاني در پيشه دوستان:smiliess (3):

mahsa.

New member
بجه ها اونروز خط اینترنت و زیاد شلوغ نکنین من سکته میکنماااااااااااااا

ahmadali

New member
اگه قبوووووووووووووووووووووووووووول بشم.........................کاری نداره...خوشحال میشم دیگه................کاری جز این بلد نیستم.......بعد از دو دقیقه آروم میشم.......................

reza.n

New member
5 روز دیگه چی را میبینی؟:smilies:مگه قراره قبول بشم:dadad4:/اونایی قبول میشند که 2 سال درس خوندند نه مثل من 2 ماه:sadsmiley:
منم 2 ماه خوندم بابا.قبولیم.نترس.دارم به خودمون اعتماد به نفس میدم.قیولیم باسیلوسسسسسسسسسس:ad54ad:

Samaneh1366

New member
سلام بچه ها ...وقتی داشتم حرفاتونو میخوندم گریه کردم من خیلی زحمت کشیدم ولی تو تخمین رتبه کلا نا امید شدم ..... وقتی فکر میکنم که قبول نشم باید چی جواب خانواده شوهرم و بدم و چه جوری به روی همسر و مادرم نگاه کنم دیونه میشم............. ایشالا که همتون وقت دیدن نتیجه شاد بشین این آرزو از ته ته ته ته قلبم واسه همه عزیزان کنکوریه......... یا علی

nilam

New member
سلام بچه ها ...وقتی داشتم حرفاتونو میخوندم گریه کردم من خیلی زحمت کشیدم ولی تو تخمین رتبه کلا نا امید شدم ..... وقتی فکر میکنم که قبول نشم باید چی جواب خانواده شوهرم و بدم و چه جوری به روی همسر و مادرم نگاه کنم دیونه میشم............. ایشالا که همتون وقت دیدن نتیجه شاد بشین این آرزو از ته ته ته ته قلبم واسه همه عزیزان کنکوریه......... یا علی

نگران نباش سمانه جان نشالله قبولی -توکل به خدا داشته باش

faridehmk

New member
بچه ها من اگه تهران قبول شم به همتون شيريني ميدم!:thanks:
فقط دعا كنين تا اون موقع وضع ماليم خوب شه.....:1dco2x0p1lilzhfpg1t

reza.n

New member
بچه ها من اگه تهران قبول شم به همتون شيريني ميدم!:thanks:
فقط دعا كنين تا اون موقع وضع ماليم خوب شه.....:1dco2x0p1lilzhfpg1t
فریده جان خسته نباشی واقعا.اگه تهران قبول شی.اگه وضع مالیت خوب شه.خب یهو بگو شیرینی نمیدم دیگه.البته نهایتا ما به خاطر شیرینی هم که شده دعا میکنیم:whistle:

biotech25

New member

دوست عزیزم،
ادم درس میخونه که زندگی کنه..نه اینکه زندگی واعصابشو خراب این درسا کنه(خصوصا امتحانات وکنکورای این کشور)
اگه هم نشه...زندگی که به آخر نرسیده!!!مهم اینه که دوباره بلند شی وتلاش کنی!!!

پایدار وروشن باشی

بالا