چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

زهرا-آ

New member
وای بچه ها جدی جدی داره زمان اعلام نتایج میرسه ها دلم هری میریزه پایین وقتی بهش فکرمیکنم خدایااااااااااااا کمکککککککک

najma

New member
احتمالا زمانی که میخوام سایت سنجش رو برای دیدن نتیجه باز کنم ، از استرس گریه میکنم ...
چند بار از پشت کامپیوتر بلند میشم و میشینم تا بتونم صفحه رو باز کنم .
خواهرم میگه : بذار من برات باز کنم .
من با گریه : نه ! خودم باید باز کنم ....
وقتی نتیجرو دیدم گریه میکنم . اگر قبول شده باشم تهران از خوشحالی اگر قبول نشده باشم از ناراحتی ....
میرم به مامان بابام خبر میدم .
به استادام خبر میدم .
به خدا قول میدم همیشه و در هر شرایطی دست بنده هاش رو بگیرم .
بعد یک ماهی خوشم تا دانشگاه شروع شه . میشینم دو تا از کتابای مهم ارشد یعنی استراخان و ژنوم 3 رو میخونم .
از مهر برنامه ریزی میکنم واسه دکتری ....

congratualtions.gif
999.gif

آخرین ویرایش:

بیوتک91

New member
من منتظرم که این 8-9روز مثل یه پلک زدن زود تموم بشه این روزا ز شدت استرس همش سردردم.فقط از شدت خوشحالی زیاد دو رکعت نماز شکر میخونم
بعد به همه اونایی که بهم کمک زدن زنگ می زنم و تشکر ویژه می کنم.آماده میشم واسه ارشد.

melodic_m68

New member
به محض قبولی همه رو با خبر می کنم:thanks:.کل شهرو شام می دم.شبش یک جشن می گیرم در حد nightly dance

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
:thanks:منم
کلآ آدم بی استرسی هستم
ولی میدونم لحظه ای که می خوام نتایج را ببینم استرس زیادی دارم
وای وقتی که داره صفحه میاد چه حسی دارم
خدایا خدایا خدایا!!!!!!!!!!
صفحه باز میشه
. . .. . . . . . . . . . . چند دقیقه هنگ میکنم
خدایا شکرت که قبول شدم
اولین جا بعد از خانواده میام اینجا خوشحالیمو با شماها تقسیم میکنم:thanks:

mahsa.

New member
من لحظه اول خوشحال میشم بعدش میرم تو فکر تهیه رفرنس دکترا یعنی میشه ؟////
قبول نشم نمیام سایت حلالم کنید.

نگاه

New member
من هم مثل ایمونو استرسی نیستم ولی میدونم از وقتی که سیستم رو روشن کنم تا برم تو نت و پیداش کنم و جواب رو ببینم، از استرس قلبم میلرزه ( وی تک میشم!) وبرام مثل یک سال طول میکشه . بعدشم اگه دیدم قبول شدم مات میشم!! قلبم مریزه پایین..
bd3.gif
و خدا رو شکر میکنم میرم به همه خبر میدم (میام اینجا ببینم دوستام چیکار کردن؟)

هر چند با این وضع سوالات و ... : شتر در خواب بیند پنیه دانه!! :25r30wi:

من از صمیم قلبم آرزو میکنم که همه قبول بشن و حق کسی ضایع نشه..

lHamedl

New member
من که چند روز شدیدا استرس دارم و اگه قبولیم ببینم احتمالا شدیدا داد بکشم بگم هورااااااا که کل ساختمون بلرزه از خدام کلی تشکر می کنم می گم نوکرتم نیازی به اطلاع دادن به خونواده هم نیست چون طوری داد میزنم کل شهر بفهمن چه برسه اهالی خونه:smiliess (13)::ad54ad:

fateme67

New member
من اگه یکی از 3تا انتخاب اولمو قبول بشم از خوشحالی بال درمیارم..اگه تهران قبول شده باشم که تا 1ماه هر روز سجده شکر میذارم و خدا رو به خاطر این لطف بزرگش شکر میکنم..به هرحال اگه قبول بشم 1دوران جدید پر از تلاش برام شروع میشه.وای نمیدونین من چقد عاشق درس خوندن و پیشرفت تو رشته مورد علاقه م هستم.خدایااااااا کمکمون کن خواهش میکنم..ایشالا موقع اعلام نتایج همه مون اینجا 1جشن میگیریم:ad54ad:

ali tafakori

New member
من قلبم تند تند میزنه بعد میگرن میاد سراغم و بعد از یک خواب اجباری گریه میکنم سجده شکر به جا میارم بعد پیش خودم میگم نکنه اشتباه دیدم میرم چک میکنم و بعد عزیزترین کس زندگیمو به یه سفر دعوت میکنم

hurrem sultan

New member
خوشحال میشم نتیجه زحماتمو بگیرم اما فکر نکنم اتفاق خاصی بیفته مثل تمام اتفاقات معمولی

mtamadom

New member
سلام دوست عزیز.تنها حسی که فکر کردن به اعلام نتایج بهم میده استرس...امیدوارم قبول بشی که همین قدری که گفتی خوشحال بشی...

یه دوست

New member
نمیدونم چه حسی دارم / چون تا حالا تجربه اش نکردم بهم حق بدین / ولی فکر کنم بال دربیارم برم آسمون یعنی میشه خداااااااااااااااااااایااااااااااا :14:

بالا