چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

پرستاری86

New member
مگه شيريني رو ميشه ريخت به حساب؟!!! شيريني رو ميخورن معمولا...:motat:
مشکلی نیست عزیزم خودم میرم با اون پولی که ریختی به حسابم شیرینی میخرم:thumbsupsmileyanim:
دیگه جای بهونه نداری :smiliess (3):
100 تا شرط میزاری تا شیرینی ندیا:smiliess (2):

hairin

New member
سلام هم نمره

با امید به خداوند یکتا دانشگاه مورد نظرتان قبول شوید
اگر هم کلاسی بشویم که احتمالش کم نیست از اون دفتر و ورق کلاسور من هم میخواهم!
چند روز دیگر که نتایج آمد بچه های انجمن آمار بخصوص هم نمره ی خودتان را فراموش نکنید باشه.
ممنون هم نمره،شما کجا اینجا کجا!به امید خدا اگه قبول شدیم و تو یه دانشگاه بودیم حتمأ بهتون ورق کلاسورم میدم،خودکارم دارما!از اون خودکار تبلیغاتیاس! از خدا پنهون نباشه از شما چه پنهون هممممه ی مایحتاج دانشگاهمو جمع و جور کردم فقط مونده جواب که اصل کاره امیدوارم هممون قبول بشیم

biosta

Well-known member
ممنون هم نمره،شما کجا اینجا کجا!به امید خدا اگه قبول شدیم و تو یه دانشگاه بودیم حتمأ بهتون ورق کلاسورم میدم،خودکارم دارما!از اون خودکار تبلیغاتیاس! از خدا پنهون نباشه از شما چه پنهون هممممه ی مایحتاج دانشگاهمو جمع و جور کردم فقط مونده جواب که اصل کاره امیدوارم هممون قبول بشیم

میگم ها .میتونم واسه نمره هم روت حساب کنم !!!!!!!!!!!

faridehmk

New member
مشکلی نیست عزیزم خودم میرم با اون پولی که ریختی به حسابم شیرینی میخرم:thumbsupsmileyanim:
دیگه جای بهونه نداری :smiliess (3):
100 تا شرط میزاری تا شیرینی ندیا:smiliess (2):

اصلا حرفشم نزن خودم شيريني ميخرم براتون، اول بذارين ببينيم قبول ميشم يا نه.
بعدش قرار شيريني خورون هم ميذاريم.:thanks:

hairin

New member
نمره!!

میگم ها .میتونم واسه نمره هم روت حساب کنم !!!!!!!!!!!

یه بار سر کلاس خواستم به دوستم تغلبی برسونم اما یکدفعه وسط امتحان گفتم بابا تو یک ماهه داری واسه این امتحان میخونی به خودت ظلم نکن با این تفکرات خوابیدم رو برگه که نتونه تغلبی کنه اونم نامردی نکردو سر جلسه چنان کوبید تو سرم که هر وقت میفتم به یادش سردرد میگیرم واسه همین هم نمره ی عزیز فقط میتونم تسلیحات بهتون برسونم انتظار جنگ در این جبهه رو از بنده نداشته باش.

biosta

Well-known member
یه بار سر کلاس خواستم به دوستم تغلبی برسونم اما یکدفعه وسط امتحان گفتم بابا تو یک ماهه داری واسه این امتحان میخونی به خودت ظلم نکن با این تفکرات خوابیدم رو برگه که نتونه تغلبی کنه اونم نامردی نکردو سر جلسه چنان کوبید تو سرم که هر وقت میفتم به یادش سردرد میگیرم واسه همین هم نمره ی عزیز فقط میتونم تسلیحات بهتون برسونم انتظار جنگ در این جبهه رو از بنده نداشته باش.

الان من تو شوک هستم:shocked: آدم چقدر می تواند بی فرهنگ و بی شخصیت باشد که چنین عملی را انجام دهد
خدایش دلم برایتان سوخت که با چه کسانی هم کلاسی بودید :tsimuzpzwoap1t9y3o7
برای تقلب نیز شوخی بود من اهلش نیستم . امید وارم همیشه موفق باشید .

jeghele68

New member
سلام بچه ها ...وقتی داشتم حرفاتونو میخوندم گریه کردم من خیلی زحمت کشیدم ولی تو تخمین رتبه کلا نا امید شدم ..... وقتی فکر میکنم که قبول نشم باید چی جواب خانواده شوهرم و بدم و چه جوری به روی همسر و مادرم نگاه کنم دیونه میشم............. ایشالا که همتون وقت دیدن نتیجه شاد بشین این آرزو از ته ته ته ته قلبم واسه همه عزیزان کنکوریه......... یا علی

سمانه جان در ناامیدی بسی امید است.مطمئنم قبولی شما

hairin

New member
خطاب به شما

سلام بچه ها ...وقتی داشتم حرفاتونو میخوندم گریه کردم من خیلی زحمت کشیدم ولی تو تخمین رتبه کلا نا امید شدم ..... وقتی فکر میکنم که قبول نشم باید چی جواب خانواده شوهرم و بدم و چه جوری به روی همسر و مادرم نگاه کنم دیونه میشم............. ایشالا که همتون وقت دیدن نتیجه شاد بشین این آرزو از ته ته ته ته قلبم واسه همه عزیزان کنکوریه......... یا علی

سلام سمانه جان،ببین به امید خدا قبولی اگه تلاش کردی حتمأ نتیجشو میبینی،بعدشم این کنکوره مسابقه آشپزی و خونه داری نیس که به شوهر و... مربوط بشه، شوهرت باید خدا رو شکر کنه که همچین همسری داره که با وجود سختیهای زندگی متأهلی و هزار مشکل انقدر تلاش کرده والا این تلاشت ستودنیه،اگه خدای ناکرده قبول نشدی دستشونو بگیر بیار تو سایت تو همین اجلاس سران ششم شهریور تا بفهمن چند هزار نفر قبول نشدن،اگه تو روت نمیشه تو روی این دو نفر نگاه کنی من باید چی بگم که ایران و تورانی منتظر جواب کنکورم هستن؟چه طور تو روی یه جماعت نگاه کنم؟؟؟کنکوره دیگه،داوطلب زیادو پذیرش ناچیز.

آخرین ویرایش:

shayeste

New member
من اگه قبول بشم بدونید معجزه رخ داده فقط خواهشا لباسهام رو پاره نکنید واسه تبرک! چون بعد چند سال فاصله فقط ثبت نام کردم و رفتم سر جلسه نشستم :rolleyessmileyanim: و از اونجایی که همه سوالا برام آسون بودن زودتر هم برگمو دادم. با این تفاسیر حتما قبولم :ad54ad:

ملكه

New member
اولش كه خوشحال ميشم عاليه اما بعدش قراره همه مامان اينا و خاهربرادرمو يه رستوران خوب مهمون كنم و به همكاراي بيمارستانشيريني بدم:sadsmiley: اين قسمتش سخته چون يكم خسيسم!نميدونم چرا جوگير شدم قول دادم بهشون:4d564ad6:

زهرا-آ

New member
هنوزم امیدوارم به خدا وخودم که بتونم قبول بشم اگه قبول شم اشک شوق میریزم و خوشحال میشم که زحماتم نتیجه داد

biotechnologist

New member
من اول خدا رو شکر میکنم
worship.gif
بعد کلی میپرم بالا،
bliss.gif
چند تا جیغ میزنم،
greenstars.gif
احتمالا از خوشحالی گریه میکنم،بعد چند بار نتیجه رو چک میکنم که مطمئن شم.بعد نذزامو ادا میکنم.البته بعضیاش رو احتمالا تا چند سال دیگه نتونم ادا کنم.چند تا جعبه شیرینی میخرم میبرم کلاس زبان و واسه مشاورم.یه مهمونی عصرونه هم دوستان و همکاران واقوام رو دعوت میکنم.توکل به خدا.ان شاا... قبول شم.
2uge4p4.gif

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

امروز واسم روز سختی بود
خدا کنه این سختی ها با خبرای خوب دوشنبه پاک بشن!!!!!!!!!
منتظر دوشنبه و خبرای خوبش هستم!!!!!!!!!!!!!

biosta

Well-known member
خدایا حکیمی می دانی چه صلاحم هست

1- نتیجه را چک می کنم

2- سجده ی شکر بجا می آورم

3- تماس ها شروع می شود و خوشحالیم را از آن عزیزانم نیز می نمایم

4- دوباره نتیجه را چک می کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jupiter_sps

New member
1- نتیجه را چک می کنم

2- سجده ی شکر بجا می آورم

3- تماس ها شروع می شود و خوشحالیم را از آن عزیزانم نیز می نمایم

4- دوباره نتیجه را چک می کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوشحال میشم---> نتیجه رو چک می کنم---هی خوشحال میشم--->هی دوباره نتیجه رو چک می کنم---بازم خوشحال میشم ... بازم نتیجه رو دوباره چک می کنم.....واین سیر ادامه دارد! تا اینترنت قطع شود!
bd8.gif

.
.
.
بچه ها؟
bf1.gif
گویا احتمال داره نتایج دیرتر اعلام شن! من تا الان مطمئن بودم که 6 م هست اما الان می گن احتمال اینکه شنبه دیگه اعلام کنن هست (پیرو اعتراض بچه ها به کلید و اعمال تغییرات در کلید بعضی از رشته ها...)

بالا