چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

reihan

New member
آره آقا سامان قبول شدن واقعآحال میده ازنوع اساسیش،امیدوارم خانم دستجردی جون:heart: ماروهم تودانشگاهای وزارت بهداشتیشون راه بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

خانم دستجردی چه کاره است اگه خدا بخواد و تلاشم کرده باشین ایشالا قبولین...

reihan

New member
خیلی عالی میشه من اولش یه سجده شکر به جا می آرم هر چند امیدوارم اگه خدایی نکرده قبول نشدم هم به جا بیارم...

nurse83

New member
دلم گرفته
خدایا
تو
دلگشایی کن
من امده ام به امیدت
تو هم خدایی کن

mohsen_rok

New member
سامان یک تایپیک ما عکس این موضوع یعنی حس قبول نشدن هم بزن فکر کنم جالب باشه...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

shenya

New member
من فکر میکنم از خوشحالی دیوونه بشم درسته من هدفم فقط تهران بود ولی با امتحان اینا وسوالای مزخرفشون به کرمانو یزدم راضیم .خدایا یعنی میشه قبول بشم؟؟

*nurse

New member
سلام بچه ها خوب شد عضو این سایت شدم وگرنه کسی نیست که باهاش درد و دل کنم بازم شماها حرفمو میفهمین ....در مورد قبولی تقریبا هر روز بهش فکر میکنم اول از خوشحالی بالا و پایین میپرم بعد سجده شکر بجا میارم بعد هی میگم خدایا شکرت خدایا شکرت تا خسته بشم بعد زنگ میزنم به پدر و ماردم خبر میدم بعد دو رکعت نماز شکر میخونم و..شوکه شدنم همچنان ادامه دارد

*nurse

New member
بعضی وقتها فکر میکنم شاید از خوشحالی اونقدر بپرم بالا که سرم بخوره به سقف...چون میخوام روحمو پرواز بدم:thumbsupsmileyanim:

reza.n

New member
be oon lahze fekr konin ke poshte monitor neshestin.ghalbetun talap tooloop mikone.mikhad az sinatun bezane biroon.bad enter o mizanin.sabr mikonin.bazam sabr mikonin.kheili sabr mikonin.site sholooghe safhe baz nemishe berin badan biain:dadad4:

mohsen_rok

New member
بعضی وقتها فکر میکنم شاید از خوشحالی اونقدر بپرم بالا که سرم بخوره به سقف...چون میخوام روحمو پرواز بدم:thumbsupsmileyanim:

واااای شما هنوز نتایج نیامده سرتون میخوره به سقف
نتایج بیاد فکر کنم بخوره به ابرها:25r30wi:

vb2

New member
من میمیرم یه کلام :ad54ad:[/SIZE] اونوقت تکمیل ظرفیت یکی میره جام

vb2

New member
شوخی کردم توکلم به خداست ایشالله نتایجو راحت بپذیریم

بالا