چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

vb2

New member
آقا محسن من فقط قبول شم واسم مهم نیست اینا بچه فرزیم اینارو درست میکنم

تو عمرم آرزو به این بزرگی نداشتم هیچ وقتتتتتتتتتت

mohsen_rok

New member

من مطمئن ام با این انگیزه و امید که دارید بهترین جایی که خودتون دوست دارید قبول میشید:smiliess (10):

waria

New member

بابی آنسر: آرزو. آرزو راز موفقیت در هر کاری است. نه تحصیلات، نه استعدادهای مادرزادی، فقط آرزو.

vb2

New member
مرسی ایشالله بیام اینجا هممون بگیم من قبولل شدمممممممممممممممم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ایشاللله ایشالله خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا نوکرتم کمکمون کن

arezoo_68

New member
حسابی ذوق میکنم قرارم شده سه تا از دوستای صمیمیم رو شام ببرم بیرون:thanks:

vb2

New member
منم از این قولا دادم البته شاید خودم با ویلچر رفتم با دهنه کج آخه سکته کردم از خوشحالی دیگه :thanks:

nanishko

New member
اینم منم....
229.gif
......
fly2.gif
...
worship.gif
...
cheerleader3.gif

mamai86

New member
من میدونم چیکار می کنم.
اول یه جیغ بنفــــــــــش..:thanks:.بعدش می رقصم.:black_eyed:..بعدشم فک کنم سکته بزنم(البته سکته ناقص):(50):

ghatre

New member
چرا كه نه!خدايا شكرت.:thanks:
ايشالا سال ديگه هممون اين حس رو تجربه كنيم.:bunnyearsmiley:

ghatre

New member
اينقد غرق روياي قبوليم شدم يادم رفت حسمو بگم.
اولش كلي جيغ ميزنم.واي خدايا شكرت.شكر...بعدش يه روز پر از شورو اشتياقو ميگذرونم. اخر شب تازه يادم ميفته چي شده و شوكه ميشم .:black_eyed:

fateme67

New member
بچه ها من خیییییییییییییلی خونده بودم اگه اون جایی که همیشه دوس داشتم قبول بشم،قبول بشم حتما از خوشحالی گریه میکنم بعد از ته قلبم خدارو شکر میکنم و دست بابامو میبوسم که واسم خیلی زحمت کشیده و دعا کرده،امیدوارم همه اونایی که زحمت کشیدن خبرای خوب بشنون موقع اعلام نتایج.برا منم دعا کنید:smiliess (10):

hjam

New member
منکه بعيد ميدونم که قبول شم
ولي اگه خدا خواستو قبول شدم بعد از شکر خدا کمانچمو دستم ميگيرم چند تا آهنگ شاد ميزنم:bunnyearsmiley:
اگه هم قبول نشدم با سه تارم خلوت مي کنم

بالا