G
پسندها
0

نوشته‌های نمایه آخرین فعالیت فرستادن‌ها درباره

 • این جزوه شامل خلاصه چهار کتاب زینسر، جاوتز، مورای و واکر است که در پایان هر فصل تست های کنکورهای 75 تا 90 میکروب گذاشته شده است . هم چنین برخی نکات از کتاب های تاپلی که برای ارشد مناسب است در این جزوه گنجانده شده است. در پایان جزوه سوالات سه سال اخیر قرار داده شده است تا دانشجو خود را بر اساس دانسته ها بیازماید. هزینه این جزوه هشتاد هزار تومان می باشد که با دادن ادرس پستی برایتان ارسال خواهد شد.
  سلام دوست عزیز : شاید از دوستان سال قبل شنیده باشید که بنده درسنامه ای را سال های قبل به دوستان معرفی کردم و خدا رو شکر تعدادی از این دوستان مانند رتبه 3 بیوتکنولوژی امسال جناب آقای محمد مرادی مهر(دانشگا تهران)، رتبه 2 بیوتکنولوژی سال 89 آقای اسعد آذرنژاد(دانشگاه تهران)، رتبه 15 بیوتکنولوژی امسال (دانشگاه تبریز) آقای پرویز مفرح ، رتبه 2 ایمنولوژی آقای حامد فرشباف قبول شدند. این درسنامه امسال با کمک دوستان تکمیل تر شده است و برای بچه های بیوتکنولوژی و رشته های میکروب شناسی و ایمنی به صورت مجزا نوشته شده است. چنانچه علاقه داشتی این جزوات نیز برای شما ارسال شود لطفاً برای بنده پیام بزنید.
  دوسته عزیزم جمله ی خیلی قشنگی بود . ممنونم
  هيچ وقت به گمان اينكه وقت داريد ننشينيد زيرا در عمل خواهيد ديد كه هميشه وقت كم و كوتاه است. (فرانكلين)
  سلام قطره جان میخوام که از رشتت بدونم میشه یه ذره اطلاعات بدی ازاین که چه درسایی میخونین و ... خلاصه دیگه هر چه میدانی ممنون
 • در حال بارگیری...
 • در حال بارگیری...
 • در حال بارگیری...
بالا