چه حسی داری اگه ارشد قبول بشی ؟

neda*

New member
بچه ها امیدوارم همتون قبول شید و از مهر بچه های ارشد که به این سایت سر میزنن 2 برابر شده باشن
از ته قلبم برای موفقیت تک تکتون دعا میکنم شما هم برای ما که میخوایم امسال بخونیم دعا کنید که از اول تا آخرش راه رو درست بریم و وسطش خدای نکرده نبریم
چقدر حرفاتون انرژی ++++++++++++++++داره:thanks:

mahdieh

New member
خیلی دوست دارم قبولی همتون رو ببینم ..قبولی ارشد 90...ویدا ..و همه بچه هایی که باهاشون تو این مدت تو سایت بودیم

marava

New member
231419_starescreen.gif
...........
179219_studsmatta.gif
............
427120_yahoo.gif
..............
162520_girl_dance.gif

آخرین ویرایش:

سامان

New member
من هنوز کنکور ندادم. ولی با این حرفاتون آدم وسوسه میشه بره درس بخونه. منم حس قبولی رو خیلی دوست دارم. بیشتر بخاطر خوشحالی مامانم.
نازگل خانوم ایشالا شما هم یک روز این احوالاتو تجربه کنی وآخرشم از همه ی این حس ها رازی و شاد باشی

vb2

New member
بچه ها از ته دلم میخوام به خدا اون روز هتون شاد باشید بهم دیگه تبریک بگیم خدایااااااااااااااااااااااا کمک همه کن

arezoo_68

New member
منکه بعيد ميدونم که قبول شم
ولي اگه خدا خواستو قبول شدم بعد از شکر خدا کمانچمو دستم ميگيرم چند تا آهنگ شاد ميزنم:bunnyearsmiley:
اگه هم قبول نشدم با سه تارم خلوت مي کنم
چه هنرمند . امیدوارم بعد اعلام نتیجه صدای کمانچتون بلند شه

mamai86

New member
راستی من یادم رفت
هوراااااااااااااااااااااااااا هم میکشم:thanks:

sefidrooze

New member
:heart::heart::heart::heart:الهی من پرپر بشم واسه همتون.ان شا الله هرکی زحمت کشیده قبول شه.من خودم اشک میریختمو درس میخوندم...

لی لا 62

New member
خدایا!
من و قلب کوچکم دوووووووووووووووووووووووست داریم قبول شویم...
ولی....نمیدونم چه خواهد شد.

اگه من قبول بشم، ذوق مرگ میشم، و اگه اون لحظه دستم به خدا برسه میپرم تو بغلشو ماچش میکنم:thanks::heart:

یاسمن

New member
من حتی نمی دونم چه جوری میزنن که قبول شدیم یا نه ! میگن نتیجه ی اولیه فقط یه جمله می نویسن که پذیرفته نشده اید کارنامه بعدا میاد . اگه قبول شیم هم فقط یه جمله می نویسن که قبول شدید آره؟
من اگه برم ببینم که نوشته قبول شدید فقط جیغ میزنمو بالا پایین میپرم . هر چند احتمالش خیلی کمه:sad:

mohsen_rok

New member
من حتی نمی دونم چه جوری میزنن که قبول شدیم یا نه ! میگن نتیجه ی اولیه فقط یه جمله می نویسن که پذیرفته نشده اید کارنامه بعدا میاد . اگه قبول شیم هم فقط یه جمله می نویسن که قبول شدید آره؟
من اگه برم ببینم که نوشته قبول شدید فقط جیغ میزنمو بالا پایین میپرم . هر چند احتمالش خیلی کمه:sad:

اسم دانشگاهی که قبول شدید رو میزنه
بعدا کارنامه اش میاد

حسان

Well-known member
سلام
نمیدونم ولی حتما خوشحال میشم.اما امیدوارم نتیجه چه قبولی چه مردودی خیر و صلاحم در اون باشه
یا علی

بالا