پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
حالت عکسش هم می تونه باشه.....مثل این که بگیم با پررنگ بودنش دل کی رو زده؟:black_eyed:

حالا حرف که زدین بزارین منم حرفامو بگم.

بنظر من همه جور حالتی میتونه واسه آدما رخ بده . ولی حالتای خوب و قشنگش کمتر هست .

مثل همین که دو نفر همزمان به بودن دیگری حس خوبی داشته باشن مثه مارلیک و آسمون.

بسته به ظرفیت وجودی خودمون و موقعیت هایی که ایجاد میشه داره.

مثلا یه نفر هست که این شخصیت رو داره که می تونه دوست خیلی خوبی باشه مثه یه خواهر ولی خب اطرافیان و دوستانش اون جور آدمایی نیستن که محبت و معرفت چنین کسی رو درک کنند و احتیاجی داشته باشند.

یا مثلا یه آدمایی هم هستن که مثه الکترون و پروتون یه جاذبه ی شدیدی ایجاد می کنند و مثه یه دوست فوق العاده صمیمی میشن واسه آدم ولی بعد یه مدت پا میشن میرن دنبال دوستای جدیدشون ...> اینو من از نزدیک شاهدش بودم. طرف اخلاقش این جوری بود

و اتفاقا قبولشم داشت. میگفت من میخوام با یکی دوست بشم و خوبی هاشو بردارم و بعد که هیچی نبود برم سراغ یه نفر دیگه تا بتدریج خودمو کامل کنم!!! خودمم توش موندم والا این چه جور آدمی بوده و هست

خود من هم صدها دوستی داشتم که فقط وقتی کارت دارن میشناسنت. بهتره اول آدم ببینه که رنگ حضورش برای چه کسی عزیز هست تا بتونه براش همیشه پررنگ باشه.

آره هر دوش بوده، هم دلمو زدن هم دلشون رو زدم. من همیشه دوری و دوستی رو بیشتر باهاش حال کردم.

اینطور آدامایی رو هم که گفتی منم دارم تو دست و بالم، رفیق دارم هفته ای با یه نفره، امروز فلانی بچه توپیه، فردا یکی دیگه..
ولی هروقت کارش جایی گیره احسان میشناسه..
منم صرف اینکه دوست ندارم کسیو از دست بدم باهاش هستم و مثلن تلفن میزنه جواب میدم، وگرنه اینطور آدمایی لیاقت دوستی و محبت رو ندارن، چون خودخواهن.

eeeeeeehsan

New member
مارلیک و بچه های دیگه، من قصدم زیر سوال بردن عقاید کسی نیست.
عشق رو تجربه نکردم از دوری و دوستی حرف میزنم، مارلیک عشق رو تجربه کرده داره از طراوت و تکراری نشدن عشقش حرف میزنه.
هرکسی یه تجربه ای داره و اصن نباید مقایسه کرد و زیر سوال برد. چون آدما با عقایدشون زندن.

آغا من چند روزیه دارم سرفه های خشک می کنم، بیشتر هم وقتی میام تو اتاقم اینطور میشم.
امروز یکم تاملیدم (تامل کردم) دیدم به خاطر اون عودای هندی ایه که گهگاهی روشن می کنم.. :65d6a5d6s: ذراتش اطرافم مینشینه، وقتی میام تو اتاق بلند میشه تو هوا و تحریک می کنه گلوم رو!!

hebe.nurse

New member
عشق رو تجربه نکردم از دوری و دوستی حرف میزنم، مارلیک عشق رو تجربه کرده داره از طراوت و تکراری نشدن عشقش حرف میزنه.
هرکسی یه تجربه ای داره و اصن نباید مقایسه کرد و زیر سوال برد. چون آدما با عقایدشون زندن.

آغا من چند روزیه دارم سرفه های خشک می کنم، بیشتر هم وقتی میام تو اتاقم اینطور میشم.
امروز یکم تاملیدم (تامل کردم) دیدم به خاطر اون عودای هندی ایه که گهگاهی روشن می کنم.. :65d6a5d6s: ذراتش اطرافم مینشینه، وقتی میام تو اتاق بلند میشه تو هوا و تحریک می کنه گلوم رو!!
عود هندی چیه?? همینا که دود میکنن بوی مطبوعی میده سرخاک مرده ها میذارن??:(50):

stf

New member

آره از همونه
من که اصلا نمیتونم بوی عودو تحمل کنم

eeeeeeehsan

New member
عود هندی چیه?? همینا که دود میکنن بوی مطبوعی میده سرخاک مرده ها میذارن??:(50):

آره همونه
449117_264.gif

آره از همونه
من که اصلا نمیتونم بوی عودو تحمل کنم

بوش خوبه، ولی گهگاهی سرفه میاره :((

SH!LA

New member
شیلا کیو میگی؟؟
7 سال اینجا بودنو؟؟؟ چی شده من خبر ندارم:(((((

نه عزیـزم؛ اینجـا نه. امشب دلـم بدجور گرفته... :dadad4:

یکی از بهترین دوستام رو چند سال پیش توی یه تصادف از دست دادم. این متنی رو هم که گذاشتم برگرفته از یه آهنگ بود که من و بچه ها به یادش این آهنگ رو با صداهای خودمون خوندیم.

امروز باید به یـادش و احتـرامش این رو می نوشتم که ببینه هنوز به یادش هستـم.

همه از دوستاتون گفتید، منم از دوستی گفتم که هر چند نیست ولی هنوز رد پاهاش توی مسیر زندگیم هست...!

stf

New member

یکی از بهترین دوستام رو چند سال پیش توی یه تصادف از دست دادم. این متنی رو هم که گذاشتم برگرفته از یه آهنگ بود که من و بچه ها به یادش این آهنگ رو با صداهای خودمون خوندیم.

همه از دوستاتون گفتید، منم از دوستی گفتم که هر چند نیست ولی هنوز رد پاهاش توی مسیر زندگیم هست...!

آخیییییی
خدا بیامرزتش:rose::sadsmiley:

marlik

New member
اخه مارلیک تفاهم احساس با تفاهم توی زندگی ی نمه فرق داره. اون جاذبه ای که زن و شوهرو کنار هم نگه میداره بیشتر این تفاهمه اس که اگه باشه به جور دیگه ای از علاقه تبدیل میشه جدای از علاقه احساسیشون. حالا بعضیا هستن که قبل ازدواجم به هم علاقه دارن و بعضیام بعد ازدواج. و حتما شنیدی که خیلی از عشق وعاشقیای قبل ازد بعد ازدواج از داغیش کم میشه. خیلیام بعد ازدواج با شناخت بیشتر و تفاهم، بیشترم میشه.
معمولا این احساس بین دو دوست خیلی فرق داره مخصوصا اگه دوتا جنس موافق باشه خیلی حساستره. دوستیای خیلی صمیمی توقع رو بالا میبره و حساسیت بیشتری داره که اگه اختلافم باهاش باشه شکننده تر میشه تازه از جذابیتشم به مرور کم میشه......احسان بیراه نمیگه.
هبه جون خیلی حرفات قشنگن و همه ی پستات خیلی به دل میشینن.ولی خیلی خونسرد از عشق و تحمل نرسیدن بهش و دوری از عشق میحرفی!!کاش میشد یکم از این دید قشنگت و یکم از این صبوریتو به منم بدی!!ولی با کمرنگ شدن و کم شدن جذابیت عشق به مرور زمان کامل مخالفم.اگه عشقی واقعی باشه بنظرم بهیچ عنوان از جذابیتش کم نمیشه و کمرنگ نمیشه چه دوست .چه دوتا خواهر و چه زن و شوهر.عشق من و آبجیمم از اوناس که تا زنده ایم کمرنگ نمیشه و از جذابیتش کم نمیشه.و من و ابجیم همه جوره پای ناسازگاریای دنیا و روزگار وایسادیم تا این عشق پاک و مقدس تا زنده ایم حفظ بشه و بقول تو به همون داغی اولش بمونه.پس بقیه هم اگه بخان بی شک میتونن نذارن عشق تو زندگیشون کم بشه

آخرین ویرایش:

yara

New member

شیلا جان......

انشالله روحش شاد وقرین رحمت الهی باشه......شما دوستان خیلی خوبی هستین که همیشه یاد رفیقتون هستین...

..

eeeeeeehsan

New member
هبه جون خیلی حرفات قشنگن و همه ی پستات خیلی به دل میشینن.ولی خیلی خونسرد از عشق و تحمل نرسیدن بهش و دوری از عشق میحرفی!!کاش میشد یکم از این دید قشنگت و یکم از این صبوریتو به منم بدی!!ولی با کمرنگ شدن و کم شدن جذابیت عشق به مرور زمان کامل مخالفم.اگه عشقی واقعی باشه بنظرم بهیچ عنوان از جذابیتش کم نمیشه و کمرنگ نمیشه چه دوست .چه دوتا خواهر و چه زن و شوهر.عشق من و آبجیمم از اوناس که تا زنده ایم کمرنگ نمیشه و از جذابیتش کم نمیشه.و من و ابجیم همه جوره پای ناسازگاریای دنیا و روزگار وایسادیم تا این عشق پاک و مقدس تا زنده ایم حفظ بشه و بقول تو به همون داغی اولش بمونه.پس بقیه هم اگه بخان بی شک میتونن نذارن عشق تو زندگیشون کم بشه

مارلیک هبه و من یه چیز دیگه رو داریم میگیم، بحث ما عشق نیست. عشق که همه می دونن، مهم نیست بین کی و کی باشه، مهم اینه خالص باشه، اونوقت هیچوقت تکراری نمیشه و روزبه روز بیشتر هم شاید بشه. هیچکی هم نمی تونه باعث کم یا از بین رفتن اون عشق بشه.
ما منظورمون دوستیای خیلی صمیمیه. البته این نظر من بود، فکر کنم نظر هبه هم همین بود اگه اشتباه متوجه نشده باشم.

هــی روزگاز... :sad:

SH!LA

New member
شیلا جان......

انشالله روحش شاد وقرین رحمت الهی باشه......شما دوستان خیلی خوبی هستین که همیشه یاد رفیقتون هستین...

..

ممنــونم یــارا جـان

امیدوارم خاطره ای از این جنس در ذهن و قلب تون نباشه؛ و نیـاد. امیدوارم دیگه هیچ وقت اسم عزیـزی رو حک شده روی سنگ سرد نبینم و نبینید... :dadad4:

yara

New member
ممنــونم یــارا جـان

امیدوارم خاطره ای از این جنس در ذهن و قلب تون نباشه؛ و نیـاد. امیدوارم دیگه هیچ وقت اسم عزیـزی رو حک شده روی سنگ سرد نبینم و نبینید... :dadad4:

فدات عزیزم...........الهی آمین..........انشالله همیشه دوستان خوب برای هم بمونن تا اخر عمر

sa@@ra

New member
رفتم تو سیستم دانشگاه تهران ثبت نام بعد یه پرسش نامه فرهنگی ورزشی داشت
فقط دلم میخواد بدونم کدوم خ....ی اینا رو مطرح کرده
سوال:
ورزش های زی را چگونه دنبال میکنید؟
کشتی
فوتبال وزنه برداری:25r30wi:
حالا گزینه هاش جالب تره
حرفه ای /اماتور/تفننی
یعنی گزینه ای به اسم اصلا نداره
زدم تفننی:25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
رفتم تو سیستم دانشگاه تهران ثبت نام بعد یه پرسش نامه فرهنگی ورزشی داشت
فقط دلم میخواد بدونم کدوم خ....ی اینا رو مطرح کرده
سوال:
ورزش های زی را چگونه دنبال میکنید؟
کشتی
فوتبال وزنه برداری:25r30wi:
حالا گزینه هاش جالب تره
حرفه ای /اماتور/تفننی
یعنی گزینه ای به اسم اصلا نداره
زدم تفننی:25r30wi:

:tonguesmiley:
من جات بودم یه گزینه دیگه باز می کردم به نام اصلن.
نمایشگاه کتاب تهران دو سال پیش رادیو جوان غرفه داشت، یه گزینش من پر کردم، هر سوالی چندتا گزینه هی اضافه می کردم.
دختره آخر کار شاکی شده بود :25r30wi:

- - - Updated - - -

دلم گرفته...دلم بدگرفته بچه ها...جو تاپیکو عوض کنین لطفا:-((((

چه جوی دوست داری؟؟

آسمون

New member
هرجوی جزاین باشه قبوله...حتی دعوا...
مرسی ساراجون...احساس میکنم این روزا هممون بغض داریم. هرکی به یه دلیلی...
یکم بهم ریخته ام ازنظر روحی...تامیام خوب بشم یه تلنگر بهمم میریزه...

eeeeeeehsan

New member
هرجوی جزاین باشه قبوله...حتی دعوا...
مرسی ساراجون...احساس میکنم این روزا هممون بغض داریم. هرکی به یه دلیلی...
یکم بهم ریخته ام ازنظر روحی...تامیام خوب بشم یه تلنگر بهمم میریزه...

من جا سارا می پرسم؛ چرا؟ چی شده؟ تو که تازه از خوشگذرونی برگشتی نباید غم داشته باشی!! :tonguesmiley:

بالا