پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
ای گل رویایی!ای مظهر زیبایی
توداماد شهر افسانه هایییی...
آهنگ درخواستی هم میپذیریما...

بچه ها هرکی یه موزیک بگه که دوس داره تو عروسیش بامخاطب خاصش با این آهنگ برقصه...

hebe.nurse

New member
احساااااااااااااان کوجا درمیری؟؟
پاشو بیا دستامون سیاه شد بس دست زدیم
نکنه زیرلفظی میخوای؟؟:mad_majidonline:

آسمون

New member
مرد زیبا بود دراین زمونه بلا
خونه ای بی بلاهرگز نمونه ای خدا
مردگل ماتمه!خارو گل باهمه
مرد نامهربون دشمن جوونه...

hebe.nurse

New member
آسمون اگه مخاطب خاصم باشه این ترانم ی نمه فرق میکنه :))
چه خوبه با تو بودن فدات بشم الهی
تو عشق آخرینی راستی چقدر تو ماهی
مثل نگاه اول روزهای آشنایی
هنوز برام شیرینی پسر قصه هایی
پسر، پسر پسر قصه هایی...:tonguesmiley::smiliess (8):

marlik

New member
ای گل رویایی!ای مظهر زیبایی
توداماد شهر افسانه هایییی...
آهنگ درخواستی هم میپذیریما...

بچه ها هرکی یه موزیک بگه که دوس داره تو عروسیش بامخاطب خاصش با این آهنگ برقصه...

فدای تو بشم عمرم:):):):):):):).تو چی دوس داری بلاچه من؟من که بهش فک نکردم.ولی آهنگای پر از عشق و اروم و پراز شادی.ولی مخاطب خاصم پیدا بشه آبجی بیشتر میفکرم.اول مخاطبش پیدا بشه;-);-);-):):):)

hebe.nurse

New member
همگی یکم دست بزنین حالمون عوض شه
ریتم شاد هست بزنید حالمون عوض شه
احسانو از قصد بزنید حالتون عوض شه
حالا برعکس بزنید حالمون عوض شه

دست دست دسـتتتتتتتتتتت:applause:

marlik

New member
احساااااااااااااان کوجا درمیری؟؟
پاشو بیا دستامون سیاه شد بس دست زدیم
نکنه زیرلفظی میخوای؟؟:mad_majidonline:

آره احسان گلو درد گرفتم ازبس دادزدم و خوندم.دستمونم درد گرفت بیای وسط قربده دیگه

marlik

New member
آسمون اگه مخاطب خاصم باشه این ترانم ی نمه فرق میکنه :))
چه خوبه با تو بودن فدات بشم الهی
تو عشق آخرینی راستی چقدر تو ماهی
مثل نگاه اول روزهای آشنایی
هنوز برام شیرینی پسر قصه هایی
پسر، پسر پسر قصه هایی...:tonguesmiley::smiliess (8):

نیگاش کن این بلاهم بهش فک کرده:):):)مگه تو مخاطب خاص داری هبه جون؟؟این اهنگ اسمش چیه هبه جون ؟واسم خیلی آشناس.میخام اهنگ پیدا نکردم بعدنا با مخاطب خاصم با این برقصم;-);-):):):)پسرا شما هم بگید با چی دوس دارید با مخاطب خاصتون برقصید بقول ابجیم بعدنا؟حالا فک کنید پیدا شده بهر حال یه کور و کچلی پیدا میشه ;-);-):):):)

hebe.nurse

New member
نیگاش کن این بلاهم بهش فک کرده:):):)مگه تو مخاطب خاص داری هبه جون؟؟این اهنگ اسمش چیه هبه جون ؟واسم خیلی آشناس.میخام اهنگ پیدا نکردم بعدنا با مخاطب خاصم با این برقصم;-);-):):):)پسرا شما هم بگید با چی دوس دارید با مخاطب خاصتون برقصید بقول ابجیم بعدنا؟حالا فک کنید پیدا شده بهر حال یه کور و کچلی پیدا میشه ;-);-):):):)

نه مارلیک جونم من آینده نگرم:whistle:
اهنگه اندیه. اهنگ خوشگلا باید برقصن! البته این از زبون مخاطب خاصته. من سانسورش کردم احسان شاد شه یکم برقصه. حیف سانسورم:smiliess (5)::New (6):

Hamidvet

New member

یار مبارک بادا ، ایشالا مبارک بادای استاد فقید آواز "محمد نوری" ... واسه روز عقد :heart:

marlik

New member
یار مبارک بادا ، ایشالا مبارک بادای استاد فقید آواز "محمد نوری" ... واسه روز عقد :heart:

با یار مبارک که نمیشه رقصید.فکر نامزدتم باش .فقط فکر مردونه رقصیدن نباش آقا حمید:):):)بعد واسه عروسی چی؟پس فقط من به موزیک با مخاطب خاصم فک نکردم.منم برم فک کنم;-);-);-):):):)

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
با یار مبارک که نمیشه رقصید.فکر نامزدتم باش .فقط فکر مردونه رقصیدن نباش آقا حمید:):):)بعد واسه عروسی چی؟پس فقط من به موزیک با مخاطب خاصم فک نکردم.منم برم فک کنم;-);-);-):):):)

منظورم پای سفره عقد بود؛ خب طبیعتا اونجا همه نشستن دیگه ...

eeeeeeehsan

New member
عجب حرکتامیکنیا...پس خرید دانشگامو ازچین بکنم!!مدادپاکن خوب چی دارن؟

جداااا داداش؟ خیلی خوووووبه دمت جییییییییز :thumbsupsmileyanim:

حالا برم بگردم ببینم چی داره این بازارش ... هههههههه :tonguesmiley:

همین ایران خودمون که همه جنساش از چین میاد . هرچی نگا میکنی چینیه.
حالا ببینم چقد ارزونه. ما هم باید حساب باز کنیم؟؟؟ خرید پستیش ازون ور دنیا زیاد نمیشه؟!

شما مثلن یه کوله لپ تاپ خیلی خوب میخوای الآن بخری حداقل 180 تا 300 هست، می تونی با اون حساب از سایتای چینی 110 بخری، 10 تومن هم هزینه پست ایران میشه 120 تومن.
مثال زدم، خیلی چیزا داره. مثلن گوشی هوآوی یه مدلش رو واسه رفیقم خریدم همینجا 830 تومن با گارانتی ایران، همین گوشی اونجا هست 650 تومن با گارنتی چین.
بیشتر واسه جنسایی کاربرد داره که اینجا ندارن... بحثش مفصله..

خیلیی ممنون آررره دیگه شما قدرشو نمیدونید، خیلی گله :riz304:

قربونت داش حمید، گلی از خودته
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

eeeeeeehsan

New member
ما که خوشکلی از احسان ندیدیم خودش نفهمه ها ;-);-):):):)میگیم خوشکله تا بیاد وسط.احسان پس کجایی خوشکلا باید برقصن خوشکلا باید برقصن دس دس جیغ جیغغغغ.آبجی؟بیا دس بزن شلوغش کن که احسان بیاد وسط اومدی آبجی؟
آخ جووون سارا هم اومد.سارا جون موزیک بخون و دس بزنن تا احسان بیاد وسط;-);-):):):)

آبجی با شلوار کردی که بهتر میتونه قر بده شلوارش که تنگ باشه که نمیتونه تکون بخوره.اقا حمید؟بهش بگید تو خوشکلی نمیخاد لباس عوض کنی(بچه هاگوشتون بیارید نزدیک احسان و آقا حمید نفهمن الکی میگما که خوشکله;-);-):):)بگید بیاد ادم خوشکل که فرق نداره با چی برقصه.تازه ایقدم قشنگ قر میده کسی حواسش به شلوارش نیس همه محو رقصیدنش میشن;-);-):):):)

حـالا کی بلا میریزه؟ من یا تو؟ :65d6a5d6s:
تو آب نمیبینی، وگرنه غواص زبردستی هستی
56719_128fs318181.gif

اتفاقاً من تریپام شلوار کردی و شلوار خانواده ای نیست، تریپام شلوارکیه!! اسلام با رقص من به خطر میافته
249319_30upn9j.gif

eeeeeeehsan

New member
من داشتم تاپیک زنان جنگاور 3 رو میزدم ییـهو سرعتم داغون شد، واسه همین نرسیدم به پارتی :((

ولی آهنگ دختر بندری شهرام کاشانی رو گذاشتم و ... ادامه ماجرا..

اولش اینطور شروع میشه:
هیپیس پیس پیس پیس، هیپیس پیس پیس پیس
بعدش گم گم هم میاد دنباش..
گم تیس گم تیس تیس تیس، گم تیس گم تیس تیس تیس
بعدش یه صدایی میاد که میگه:
آیایایا..
18672_bandari.gif
74172_gholi_daman.gif
74172_gholi_daman.gif
74172_gholi_daman.gif

eeeeeeehsan

New member
این آسمونه، جلو چشاش رو گرفته منو نبینه از بس رقصم افتضاحست D:
81872_ghayem.gif

مارلیک و هبه در پی مخاطب خاص:
61312_1111.gif
61312_1111.gif

یکی هم داره از پشت پرده زیر چشی نگا آسمون می کنه، Haaaaav :))
29682_gholi_poshte_parde.gif

بالا