پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

eeeeeeehsan

New member
د بیا بیرون دیگه مارلیک از اون تو، ریــــــــخت
60012_dastshoi.gif

marlik

New member
احسان دوباره دوباره.خیلی کمه تا شب باید برقصی.تا شب باید برقصی.اخه زشتا باید برقصن.زشتا باید برقصن.منتظر چی هستی تو جشن این تاپیکو باید پاشی برقصی.باید پاشی برقصی.باید تا شب برقصی;-);-):):):):)اخرشم هممون با هم دسته جمعی بن میشیم.و باید با نام کاربری جدید بیایم اینجا;-);-):):):)

marlik

New member

هر کی میاد تو این تاپیک حسابی راه میفته.میاد رو دست ما .هبه و آقا حمید دیگه اومدن رو دست ما:):):):)ایول ایول اقا حمید مرسی از اهنگاتون.آبجیمو و احسان همه رو شیطونتر از خودشون کردن.قربون آبجی شیطونم برم منننننن

Hamidvet

New member
هر کی میاد تو این تاپیک حسابی راه میفته.میاد رو دست ما .هبه و آقا حمید دیگه اومدن رو دست ما:):):):)ایول ایول اقا حمید مرسی از اهنگاتون.آبجیمو و احسان همه رو شیطونتر از خودشون کردن.قربون آبجی شیطونم برم منننننن

cloversmileyb.gif
cloversmileyc.gif
leb.gif

emmy

Member
احسآاااااااااااااااااااااااااااآآااااااااانننننننننننننننن:p7977cujr38iyymsu8:
راستی سلام.....
چشمم روشن دو روز نبودم این کارا چیه؟؟؟:14:
آقا حمید مرسی که چند روز از این احسان خانه ما دفاع کردین...حالا دیگه خودم هستم ممنون....:New (6):

Hamidvet

New member
احسآاااااااااااااااااااااااااااآآااااااااانننننننننننننننن:p7977cujr38iyymsu8:
راستی سلام.....
چشمم روشن دو روز نبودم این کارا چیه؟؟؟:14:
آقا حمید مرسی که چند روز از این احسان خانه ما دفاع کردین...حالا دیگه خودم هستم ممنون....:New (6):

آهااااااا ... که اینطوریااااااااسست

صاحااااااااااااااابش اووووووووووووووومد ... الفرااااااااااااااااااااار خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
dog.gif

marlik

New member
بچه ها امشب که جشن تموم شد میاید صندلی داغ راه بندازیم؟من بوی صندلی داغ داره بینیمو اذیت میکنه.تا آقا حمید رو نگیریم نبندم به صندلی راحت نمیشم؟بچه ها پایه اید آقا حمیدو ببندیم به صندلی؟؟؟؟قول میدیم خیلی مث احسان اذیتتون نمیکنیم مگه نه بچه ها؟ما بچه های مودبی هستیم .فقط احسان سوالاش خطریه که اونم رفیق شفیقتونه و هواتونو داره;-);-);-):):):):):)

Hamidvet

New member
بچه ها امشب که جشن تموم شد میاید صندلی داغ راه بندازیم؟من بوی صندلی داغ داره بینیمو اذیت میکنه.تا آقا حمید رو نگیریم نبندم به صندلی راحت نمیشم؟بچه ها پایه اید آقا حمیدو ببندیم به صندلی؟؟؟؟قول میدیم خیلی مث احسان اذیتتون نمیکنیم مگه نه بچه ها؟ما بچه های مودبی هستیم .فقط احسان سوالاش خطریه که اونم رفیق شفیقتونه و هواتونو داره;-);-);-):):):):):)

هههههه اگه وقت کنم جواب میدم ...
fallsmiley6b.gif

marlik

New member
هههههه اگه وقت کنم جواب میدم ...
fallsmiley6b.gif

آخ جوووووووووووووووووون آقا حمید راضی شد.بگیرید ببندینش.احسان و آبجی آسمون بدوید سوال بپرسید.بچه ها صندلی داغ شروع شد از همین حالا سوال بپرسید بچه ها.نی نای نای نای نی نای نای.نی نای نای نای نی نای نای صندلی داغمون جور شد

Hamidvet

New member
آخ جوووووووووووووووووون آقا حمید راضی شد.بگیرید ببندینش.احسان و آبجی آسمون بدوید سوال بپرسید.بچه ها صندلی داغ شروع شد از همین حالا سوال بپرسید بچه ها.نی نای نای نای نی نای نای.نی نای نای نای نی نای نای صندلی داغمون جور شد

یووو ها ها ها ها ها ها ...
devil.gif

hebe.nurse

New member
سلام خانم hebe شما کرمانی هستید.کی میخواین برین تهران؟

سلام . شمام کرمانی هستید؟؟
من فعلا ثبت نامم اینترنتیه. هنوز مشخص نیس کی باید حضوری بریم. فک کنم اون اخرای شهریور باشه. فعلا هم ثبت نام هم انتخاب خوابگاه اینترنتیه.

بالا