پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

Hamidvet

New member
سلام . شمام کرمانی هستید؟؟
من فعلا ثبت نامم اینترنتیه. هنوز مشخص نیس کی باید حضوری بریم. فک کنم اون اخرای شهریور باشه. فعلا هم ثبت نام هم انتخاب خوابگاه اینترنتیه.

بچه ها پیام بازرگانیه ......
computer3.gif

PMN

New member
بچـه ها من قراره فردا حساب بانک روسیه باز کنم، کسی هست بخواد مستقیم خرید پستی از چین (فقط از چین) داشته باشه؟؟
اگه دارید پیام بدید باهم هماهنگ شیم ازش تخفیف بگیریم. یارو 40 تومن میگیره واسه افتتاح هر حساب تو بانک روسیه.
بعد شما می تونی با داشتن این حساب که کاملن هم شخصی هست خرید پستی از چین داشته باشی، هرچی دلت میخواد رو می تونی با پایین ترین قیمت از چین بخری.
چین هم که میدونید، بزرگه و پر از فروشگاه اینترنتی، دو تا از بزرگترین هاش هم aliexpress و alibaba هستن. از شیر سگ تا تو جون آدمیزاد رو میشه خرید.

حالا چرا روسیه؟

marlik

New member
آقا حمید فرار نکنیدا.بچه ها قراره سوال بذارن.کجایییییییییییید بچه هاااااااا؟من اقا حمیدو بستم به صندلیا;-);-);-):):):)
اصلا خودم شروع میکنم.بیوگرافی کاملتونو بگید آقا حمید؟چن تا خواهر و برادر دارید؟phdامتحان دادین؟قبول شدین؟

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
آقا حمید فرار نکنیدا.بچه ها قراره سوال بذارن.کجایییییییییییید بچه هاااااااا؟من اقا حمیدو بستم به صندلیا;-);-);-):):):)
اصلا خودم شروع میکنم.بیوگرافی کاملتونو بگید آقا حمید؟چن تا خواهر و برادر دارید؟phdامتحان دادین؟قبول شدین؟

به نام خدا

پ ن ن ن پ واسه دلخوشی صندلی داغ شما نوشتم دکترای تخصصی ...:tonguesmiley:

ما سه تائیم کلا؛ یک خواهر و دو برادر ....
grouphugg.gif

marlik

New member
سرعت نفسم کمه.من از طرف ابجی آسمونم سوالاشو میذارم آقا حمید بجواب.طفره رفتن نداریما;-);-):):):): اینم شیطونی و سوالای داغ آبجی آسمونم.گفته ابجی آسمون : به به چه خبره اینجا:-dآخ جوون صندلی داخه!!!
اول ازت ميخام چن تا نفس عميق بكشي...
آقا حمید این سوالا از صندلی داغ احسان یادگارمونده وگرنه من قصداذیت کردن کسی جزاین موجود شگفت انگیز رو نداشتم:-d
نام؟
نام خانوادگي؟
شغل پدر؟
نام پدر؟
رشته تحصيلي؟
نام دانشگاه؟
خب ديگه از حالت فرم استخدامي خارج بشيم...
اسمتو بابات انتخا ب كرده يامامانت؟
چقد اسمتو دوس داري؟
دوس داشتي بجز حمید چي باشه اسمت؟
حالا كه اسمت حمیده چه حسي داري؟
نظرت در باره حمید عسگری؟
وقتی تبلیغ حمیییید رو میدیدی چه حسی داشتی؟
حمیدخالي بند هسي يا حمیدخطر؟
اسم مستعارت بين دوستات چيه؟
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب بگو يه صفت بد؟
نظرت درباره هر كدوم بگو:
پدر ژپتو
پلنگ صورتي
ميگ ميگ
اوباما
همسايه ديوار به ديوار سمت چپي
همسايه ديوار به ديوار سمت راستي
آسمون( اون آسمون كه بالاسرته نه ها...خودمو ميگم )
روحاني (از نوع رئيس جمهورش)
عشقم مارليك
خب ديگه بسه ادامه سوالا
وقتي تو خيابون راه ميري جلو پاتو نيگا ميكني يا جاي ديگه رو...؟
يه دختر خوشگل ببيني تو دلت چي ميگي اول؟
تو كلاستون دوره ليسانس چن تا دختر داشتين چن تا پسر؟
به اسم كوچيك صداشون ميكردي يا فاميل؟
چن بار پشت سرشون اداشونو در آوردي؟
تو دانشگا به چي معروف بودي؟
خدايي تو عمرت چن بار جذوه نوشتي؟
چن بار جذوه گرفتي از دخترا؟
نظرت درباره دختر ميرزا بنويس سر كلاس؟
چن تا جوراب داري؟
لباساتو كي ميشوره؟اگه ماشين لباس شويي خراب بشه چي؟
راننده تاكسي بگه خورده ندارم بقيه پولتو بدم تو دلت چي ميگي؟
آيا ازون دسته پسرايي كه چشم ندارن رانندگي دخترا رو ببينن؟
بالاترين جريمه اي كه شدي چقد بوده؟بعدش چن تا فحش به افسر گرامي دادي؟
قبل گرفتن گواهي نامه چن بار پشت فرمون نشسي؟
يه زن جلوت رانندگي كنه راه نده رد شي چيكار ميكني؟
خداي نكرده يه جاي پرت با يه بنده خدايي تصادف كني طرف در جا بميره چيكار ميكني؟

خب سوالات توصيفي...
تو يه شهر غريب اصن يه كشور ديگه تازه وارد شدي يكي از كنارت رد ميشه دار وندارت و موبايلو چمدون و خلاصه هر چي داري ميزنه .يكمم كتك كاري...يه مشتم ميخابونه تو دماغت!با قيافه آش ولاش پيرهنتم پاره شده هيچكسم نميشناسي...چيكار ميكني؟اشكم در اومد...
خسته وكوفته از سر كار مياي مامانت ميگه ناهار نداريم...ميري سر يخچال تخم مرغم ندارين...نون هم ندارين...از بس گشنته داري از حال ميري...گزينه زنگ زدن به پيتزا فروشي و ساندويچي ورستوران وا اينا هم حذف كن...ظرفا هم همه كثيفه...چيكار ميكني؟
صب از خاب بيدار ميشي...ميخاي از جات بلند شي ميبيني از گردن به پايين فلج شدي...صداتم در نمياد...چيكار ميكني؟
تو خيابون داري رد ميشي ميبيني دو تا پسر...با حالت غير عادي دنبال يه دختر چادري راه افتادن...هي متلك ميندازن و...دختره ترسيده...هرچقد تندتر راه ميره پسرا بيخيال نميشن...عكس العملت چيه؟
نشستي تو تاكسي...دختر خوشگل!!همسايه كه بر حسب اتفاق باباشم پولداره...تك فرزندم هست...كنارت ميشينه...موقع پياده شدن شمارشو ميده بهت...دختر خوبيم هستا اصن تعجب ميكني از كارش...چيكار ميكني؟
تو يه مهموني وارد ميشي ميبيني بععععله...همه سور و سات مهياست...دختر و پسر وسط سالن...بزن برقص و...عكس العملت چيه؟ميري يه گوشه ميشيني؟ميري وسط قر ميدي ؟يه دختر پيدا ميكني مخشو كار ميگيري؟از دم در برميگردي!!!؟
وارد يه عروسي ميشي ميبيني همه از دم مذهبي...نفري يه تسبيح دستشون...يكي هم داره مولودي ميخونه... عكس العملت؟يكساعت ميشيني خابت ميگيره پا ميشي ميري؟تا دادن شام صبر ميكني؟از دم در برميگردي؟
از آبجيت ميخاي لباستواتو كنه...ديرت شده عجله داري...يه قراااار مهم داري...لحظه آخر مياد ميگه حمید ببخشيد لباست سوخت!!بهش چي ميگي؟
یه روز يه كلاس مهم رو خاب موندي باعجله حاضر ميشي ميري سر كلاس...يك دقيقه زود تر استاد ميرسي سر كلاس...يه نفس عميق ميكشي...با خيال راحت ميشيني رو صندلي...دسته صندلي رو صاف ميكني و پاتو ميندازي رو پات با يه لبخند مليح كه چقد خوش شانسي..با صداي خنده دختر همكلاسي كه كنارت نشسته....يه دفه نگاهت ميفته به كفشت...ميبيني بعععله با دمپايي سفيد تشريف آوردي...عكس العملت؟
بعد از ده سال و اندي...بالاخره يكي پيداميشه كه قبول كنه زنت بشه...تو هم دل باخته و....شب عروسي وسط مراسم...يهو ميبيني دختره نيس...خبر ميرسه با دوس پسر دوران جاهليتش فرار كرده...چيكار ميكني؟ چن وق بعدش ميري دوباره زن بگيري؟

پايان سوالات توصيفي...
تو فيسبوك عضوي؟چن تا عكس گداشتي از خودت؟چن تا دختر تو فرندات داري؟چن تا پسر؟
رنگ چشم؟
رنگ پوست؟
سايز كقش؟
سايز شلوار؟
قد و وزن؟
دور كمر؟به سانتي متر...دقيق لطفا...
دور مچ دست؟
دور مچ پا؟
دور بازو؟
از 0 تا 20 چقد بد دهن هستي؟
از 0 تا 20 چقد خوش تيپي؟
از 0 تا 20 چقد به تميزي علاقه داري؟
از 0 تا 20 چقد به غذايي كه ميخوري اهميت ميدي؟
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب؟يه صفت بد؟
يه روز زن بگيري دوس داري چادري باشه يا مانتويي؟چرا؟
دماغش عملي باشه يا گوشتي در حد تيم ملي ؟
لاغر باشه يا تپل؟
اهل آرايش جيغ يا كلا بدون آرايش...همراه چمني در پشت لب!!!؟؟؟
عاشق پيازخام باشه يا سير؟؟؟؟
شلخته باشه يا وسواسي شديد؟
رفيق باز باشه(هر شب خونه يكي از رفقا دوره بره) يا افسرده(هر شب بشينه آبغوره بگيره)؟
شبا تو خاب حرف بزنه بلند بلند يا راه بره؟
شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته يا بيسواد باشه و ولخرج؟
وراج باشه يا هميشه رو سايلنت؟
تورو آقا حمید جااااان صدا كنه يا هوووووووي حمید با توام....؟
حوصلم سر رف...
نظرت درباره متلك گفتن پسرا...؟
الان چه حسي داری؟
بچه بودي بيش فعال بودي يا ساكت؟
چن تا دوس صميمي داري؟
اسماشون؟
چن تا از دوستات شكست عشقي خوردن؟
چن تاشون با معرفتن؟
واكنشت در برابر ابراز علاقه از طرف دخترا؟
بنظرت يه روز عاشق بشي چفد بخاطر طرف از خودت ميگذري؟
عشق بعد از ازدواج يا قبل از ازدواج؟
وقتي زبون باز كردي اول چي گفتي؟
چقد لهجه داري؟
دوس داشتي كدوم صفت الانت رو نداشتي؟
چن تا دوس دختر داشتی تاحالا؟
آخرین بارکی بادوس دخترت دعواکردی؟
کی مقصربود؟
کی منت کشی کرد؟!
تاحالاشده به کسی حسودی کنی؟کی؟
این همه اعتماد به سقفو از کجا آوردی؟
چقد خاب میبینی؟بیشتر رویای شیرین یا کابوس؟
کدو م حیوونو دوس داری؟
کدوم غذارو خوب بلدی. بپزی؟
کدوم غذاروخیلی دوس داری؟
بیشتر تو نت دنبال چی هسی؟
چقد به شانس اعتقاد داری؟
تاحالاچن نفرو باخط جدیدت سرکارگذاشتی؟
از0تا20چقد مررررردی؟
صبا میری نون بخری؟
هرچن وق میری سلمونی؟
چراجوجه هارو آخرپاییز میشمارن؟چرا اول زمستون نمیشمارن؟
چقد به شعرخوندن علاقه داری؟
ازکدوم خصوصیت خانوما بیشتربدت میاد؟
بنظرت مردا به چی خودشون مینازن؟
چقد از مرگ میترسی؟
الان. عزرائیل بیاد سراغت چیکارمیکنی؟
اگه بگن یه هفته بیشتر زنده نیسی. ازکی حلالیت میطلبی؟نام ببر
چقد تو زندگی من من میکنی؟
اگه یکی از راه برسه بگه سلام داداش حمید!!!!من. بچه زن دوم باباتم...وبه زور. بپره بغلت...وعکس العمت چیه؟سرد روبوسی میکنی؟به گرمی بغلش میکنی؟یه مشت میخابونی تو صورتش میگی غلط کردی با...
چن بار مسافر غریبه رو باماشین بدون قصدو منظوری رسوندی به مقصد؟

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
سرعت نفسم کمه.من از طرف ابجی آسمونم سوالاشو میذارم آقا حمید بجواب.طفره رفتن نداریما;-);-):):):): اینم شیطونی و سوالای داغ آبجی آسمونم.گفته ابجی آسمون : به به چه خبره اینجا:-dآخ جوون صندلی داخه!!!
اول ازت ميخام چن تا نفس عميق بكشي...
آقا حمید این سوالا از صندلی داغ احسان یادگارمونده وگرنه من قصداذیت کردن کسی جزاین موجود شگفت انگیز رو نداشتم:-d
نام؟ حمیدرضا
نام خانوادگي؟ مجیدیانی
شغل پدر؟ فرهنگی بازنشسته
نام پدر؟ حسین
رشته تحصيلي؟ دکترای حرفه ای دامپزشکی (قبلا :) )
نام دانشگاه؟ دانشگاه زابل
خب ديگه از حالت فرم استخدامي خارج بشيم...
اسمتو بابات انتخا ب كرده يامامانت؟ خدا
چقد اسمتو دوس داري؟ خیلیییییییی
دوس داشتي بجز حمید چي باشه اسمت؟ هیچی
حالا كه اسمت حمیده چه حسي داري؟ عالی
نظرت در باره حمید عسگری؟ نشنیدمش و نمیخوامم بشنومش :)
وقتی تبلیغ حمیییید رو میدیدی چه حسی داشتی؟ رضایت!!
حمیدخالي بند هسي يا حمیدخطر؟ جفتش
اسم مستعارت بين دوستات چيه؟ حمید
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب بگو يه صفت بد؟ سخت کوش و پرتلاش و درسخون ..... (هههههه 3 تا شدن) / صفت بد نگفتنننننن :thanks:
نظرت درباره هر كدوم بگو:
پدر ژپتو هیچی
پلنگ صورتي جالب و خونسرد
ميگ ميگ با انگیزه واسه قسمت بعد!
اوباما او همیشه با ما ایرانی هاست! :)
همسايه ديوار به ديوار سمت چپي خیلی شباش سر و صداش میاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همسايه ديوار به ديوار سمت راستي نداریم
آسمون( اون آسمون كه بالاسرته نه ها...خودمو ميگم ) راجعش فکر نکردم و نمیکنم
روحاني (از نوع رئيس جمهورش) میانه رو
عشقم مارليك آب زیر کاه (نصف بیشتر دخترا)
خب ديگه بسه ادامه سوالا
وقتي تو خيابون راه ميري جلو پاتو نيگا ميكني يا جاي ديگه رو...؟ همه جامو + جای دیگه رو خخخخخخخخخخ
يه دختر خوشگل ببيني تو دلت چي ميگي اول؟ عملیه ههههههههههههه :):):):):)
تو كلاستون دوره ليسانس چن تا دختر داشتين چن تا پسر؟ لیسانس نداششششششششیم بااااااااااااااااااااو
به اسم كوچيك صداشون ميكردي يا فاميل؟ فامیل
چن بار پشت سرشون اداشونو در آوردي؟ بی نهااااااااااااااااایت اصا شبامون تو خوابگاه همینجوری میگذشت؛ یادش گرامی باد خخخخخخخخ :25r30wi:
تو دانشگا به چي معروف بودي؟ حمید مخ طلا
خدايي تو عمرت چن بار جذوه نوشتي؟ همیشه خدا ... اتفاقا برعکس دخترا از من میگرفتند همیشه!!
چن بار جذوه گرفتي از دخترا؟ جذذذذذوه؟؟ املا رو رعایت کنید خواهشا (نظر به اون تاپیک داداش خوشگلم احسان جووووون که در رابطه با تصحیح انشا و املای اعضای سایت زده بود) اندک ...
نظرت درباره دختر ميرزا بنويس سر كلاس؟ بلللللللله؟؟
چن تا جوراب داري؟ 1یک جین!!
لباساتو كي ميشوره؟اگه ماشين لباس شويي خراب بشه چي؟ دست که دارم؛ خودم
راننده تاكسي بگه خورده ندارم بقيه پولتو بدم تو دلت چي ميگي؟ اهههههههههک (به لهجه نیشابوری میگم اینو البته) عجب زمونه ای شده هاااااااااااااا
آيا ازون دسته پسرايي كه چشم ندارن رانندگي دخترا رو ببينن؟ نه زیاد!
بالاترين جريمه اي كه شدي چقد بوده؟بعدش چن تا فحش به افسر گرامي دادي؟ صفر ...
قبل گرفتن گواهي نامه چن بار پشت فرمون نشسي؟ 3-2 باری
يه زن جلوت رانندگي كنه راه نده رد شي چيكار ميكني؟ اوووووووووغم میگیره خدااااااااااااائی خخخخخخخخخخخ
خداي نكرده يه جاي پرت با يه بنده خدايي تصادف كني طرف در جا بميره چيكار ميكني؟ هیچی یاد فیلم سینمائی ها میفتم ... :):)

خب سوالات توصيفي...
تو يه شهر غريب اصن يه كشور ديگه تازه وارد شدي يكي از كنارت رد ميشه دار وندارت و موبايلو چمدون و خلاصه هر چي داري ميزنه .يكمم كتك كاري...يه مشتم ميخابونه تو دماغت!با قيافه آش ولاش پيرهنتم پاره شده هيچكسم نميشناسي...چيكار ميكني؟اشكم در اومد... زبووووووووووووووووون دااااااااااااارم هواااااااااااااارتا :) حتما اون کشور انگلیسی زبانه :)
خسته وكوفته از سر كار مياي مامانت ميگه ناهار نداريم...ميري سر يخچال تخم مرغم ندارين...نون هم ندارين...از بس گشنته داري از حال ميري...گزينه زنگ زدن به پيتزا فروشي و ساندويچي ورستوران وا اينا هم حذف كن...ظرفا هم همه كثيفه...چيكار ميكني؟ من از ظرف شستن اولا بدم نمیاد پس این رد میشه؛ بعدشم من از اونجائی که خیلییییییییییی صبورم میرم خودم بیرون خرید میکنم غذا درست میکنم :))))
صب از خاب بيدار ميشي...ميخاي از جات بلند شي ميبيني از گردن به پايين فلج شدي...صداتم در نمياد...چيكار ميكني؟ وااااااااااااای ... صبر میکنم عجل بیاد
تو خيابون داري رد ميشي ميبيني دو تا پسر...با حالت غير عادي دنبال يه دختر چادري راه افتادن...هي متلك ميندازن و...دختره ترسيده...هرچقد تندتر راه ميره پسرا بيخيال نميشن...عكس العملت چيه؟ بهش میگم هههههه
نشستي تو تاكسي...دختر خوشگل!!همسايه كه بر حسب اتفاق باباشم پولداره...تك فرزندم هست...كنارت ميشينه...موقع پياده شدن شمارشو ميده بهت...دختر خوبيم هستا اصن تعجب ميكني از كارش...چيكار ميكني؟ شمارشمو میندازم تو جووووب کنار تاکسی :))
تو يه مهموني وارد ميشي ميبيني بععععله...همه سور و سات مهياست...دختر و پسر وسط سالن...بزن برقص و...عكس العملت چيه؟ميري يه گوشه ميشيني؟ميري وسط قر ميدي ؟يه دختر پيدا ميكني مخشو كار ميگيري؟از دم در برميگردي!!!؟ استغفرالله ...
وارد يه عروسي ميشي ميبيني همه از دم مذهبي...نفري يه تسبيح دستشون...يكي هم داره مولودي ميخونه... عكس العملت؟يكساعت ميشيني خابت ميگيره پا ميشي ميري؟تا دادن شام صبر ميكني؟از دم در برميگردي؟ شامو میخورم فلنگو میبندم خخخخخخخخخخخخ
از آبجيت ميخاي لباستواتو كنه...ديرت شده عجله داري...يه قراااار مهم داري...لحظه آخر مياد ميگه حمید ببخشيد لباست سوخت!!بهش چي ميگي؟ the meeting has been canceled
یه روز يه كلاس مهم رو خاب موندي باعجله حاضر ميشي ميري سر كلاس...يك دقيقه زود تر استاد ميرسي سر كلاس...يه نفس عميق ميكشي...با خيال راحت ميشيني رو صندلي...دسته صندلي رو صاف ميكني و پاتو ميندازي رو پات با يه لبخند مليح كه چقد خوش شانسي..با صداي خنده دختر همكلاسي كه كنارت نشسته....يه دفه نگاهت ميفته به كفشت...ميبيني بعععله با دمپايي سفيد تشريف آوردي...عكس العملت؟ دیگه اونقدااااااااااام ...... نیستییییم آجی درست صحبت کن
بعد از ده سال و اندي...بالاخره يكي پيداميشه كه قبول كنه زنت بشه...تو هم دل باخته و....شب عروسي وسط مراسم...يهو ميبيني دختره نيس...خبر ميرسه با دوس پسر دوران جاهليتش فرار كرده...چيكار ميكني؟ چن وق بعدش ميري دوباره زن بگيري؟ زن کیلو چنده

پايان سوالات توصيفي...
تو فيسبوك عضوي؟چن تا عكس گداشتي از خودت؟چن تا دختر تو فرندات داري؟چن تا پسر؟ جل الخالق! جل الخالق! ماشالاه! ماشالاه! خخخخخخخخخ
رنگ چشم؟ قهوه ای
رنگ پوست؟ نژاد آسیائی (خودت بفهم)!!
سايز كقش؟ 45
سايز شلوار؟ نمیدونم!!
قد و وزن؟ 178 / 85
دور كمر؟به سانتي متر...دقيق لطفا... اونقد هست که بتونم قرررررررش بدم و قررررررررررش بدم! خخخخخخخخخخ
دور مچ دست؟ چمدونم
دور مچ پا؟ اندازه .....
دور بازو؟ عالی
از 0 تا 20 چقد بد دهن هستي؟ بسته به طرفم داره!!
از 0 تا 20 چقد خوش تيپي؟ 17
از 0 تا 20 چقد به تميزي علاقه داري؟ 20
از 0 تا 20 چقد به غذايي كه ميخوري اهميت ميدي؟ 15
بين دوستات با چه صفتي معروف هستي؟يه صفت خوب؟يه صفت بد؟
يه روز زن بگيري دوس داري چادري باشه يا مانتويي؟چرا؟ استغفرالله؛ زن چیه دیگه ؟
دماغش عملي باشه يا گوشتي در حد تيم ملي ؟ ....... این سوالاتی که نقطه چین میذارم جوابش همون بالائی هست! خخخخخخخخخ
لاغر باشه يا تپل؟ .............
اهل آرايش جيغ يا كلا بدون آرايش...همراه چمني در پشت لب!!!؟؟؟ ....................
عاشق پيازخام باشه يا سير؟؟؟؟ ...............
شلخته باشه يا وسواسي شديد؟ .................
رفيق باز باشه(هر شب خونه يكي از رفقا دوره بره) يا افسرده(هر شب بشينه آبغوره بگيره)؟ ................
شبا تو خاب حرف بزنه بلند بلند يا راه بره؟ ................
شاغل باشه با 5شيفت شب در هفته يا بيسواد باشه و ولخرج؟ .............
وراج باشه يا هميشه رو سايلنت؟ ..............
تورو آقا حمید جااااان صدا كنه يا هوووووووي حمید با توام....؟ .............
حوصلم سر رف...
نظرت درباره متلك گفتن پسرا...؟ اقتضای جامعه
الان چه حسي داری؟ خنثی شاید
بچه بودي بيش فعال بودي يا ساكت؟ ساکت
چن تا دوس صميمي داري؟ 3-2 تا
اسماشون؟ داریوش ، رشید ، صالح
چن تا از دوستات شكست عشقي خوردن؟ شکستنیه مگه عشق؟؟
چن تاشون با معرفتن؟ همه شون
واكنشت در برابر ابراز علاقه از طرف دخترا؟ دختر؟؟ دختر کیه؟ ........
بنظرت يه روز عاشق بشي چفد بخاطر طرف از خودت ميگذري؟ نمیشم!!
عشق بعد از ازدواج يا قبل از ازدواج؟ ........
وقتي زبون باز كردي اول چي گفتي؟ ادددی اددددی ! :))
چقد لهجه داري؟ نه چندان
دوس داشتي كدوم صفت الانت رو نداشتي؟ تنبلی
چن تا دوس دختر داشتی تاحالا؟ اددددی ادددددی :) :)
آخرین بارکی بادوس دخترت دعواکردی؟ .........
کی مقصربود؟ ...........
کی منت کشی کرد؟! ............
تاحالاشده به کسی حسودی کنی؟کی؟ آره پسر خالم، ولی گذشت دیگه
این همه اعتماد به سقفو از کجا آوردی؟ کمال همنشینانی چون شما بود که در من اثر کرده!!
چقد خاب میبینی؟بیشتر رویای شیرین یا کابوس؟ خیلی نادر
کدو م حیوونو دوس داری؟ همه رو
کدوم غذارو خوب بلدی. بپزی؟ بووووووق
کدوم غذاروخیلی دوس داری؟ قیمه، بادمجون و ...
بیشتر تو نت دنبال چی هسی؟ خوشی و نحقیق
چقد به شانس اعتقاد داری؟ تقریبا نصفه
تاحالاچن نفرو باخط جدیدت سرکارگذاشتی؟ صفر
از0تا20چقد مررررردی؟ 20 :)
صبا میری نون بخری؟ اوهووووووووووووووم
هرچن وق میری سلمونی؟ 1 ماه
چراجوجه هارو آخرپاییز میشمارن؟چرا اول زمستون نمیشمارن؟ چون خصلت ضرب المثلش همینه (چرا نمیفهمین شما؛ حتما باید سوال کنین!!؟؟)
چقد به شعرخوندن علاقه داری؟ تا حدی
ازکدوم خصوصیت خانوما بیشتربدت میاد؟ حرفای معکوسشون!
بنظرت مردا به چی خودشون مینازن؟ به مرررررد بودنشون
چقد از مرگ میترسی؟ اندک
الان. عزرائیل بیاد سراغت چیکارمیکنی؟ پذیرائی
اگه بگن یه هفته بیشتر زنده نیسی. ازکی حلالیت میطلبی؟نام ببر از بچه های سایت!
چقد تو زندگی من من میکنی؟ کم
اگه یکی از راه برسه بگه سلام داداش حمید!!!!من. بچه زن دوم باباتم...وبه زور. بپره بغلت...وعکس العمت چیه؟سرد روبوسی میکنی؟به گرمی بغلش میکنی؟یه مشت میخابونی تو صورتش میگی غلط کردی با... سررررد
چن بار مسافر غریبه رو باماشین بدون قصدو منظوری رسوندی به مقصد؟
هیچی

قبول کن نصف سوالات از دختر و مختر و زن و من بود خخخخخخخخخخخخخخخخخخ :riz481:

Hamidvet

New member
ضمنا حواستون باااااااااااشه ها 500 امین صفحه تاپیک به نام من سند زده شده خخخخخخخ
hallcandysmile3.gif

marlik

New member
آقا حمید الان مخاطب خاص داری؟فقط خالی نبندید;-);-):):):):)
آقا حمید بلا چرا آب زیر کاهم؟:):)
آقا حمید بلا نگاه تو چشامون کن بگو تا حالا عاشق نشدی؟پسر باشی و دلت نره!!!!
با دخترا رابطتتون چطوریه؟
الان چه رشته ای و کدوم شهر میخونید؟
اهل نماز و روزه هستید؟
اهل ورزش هستید؟
بچه چندمید؟؟
نظرتون در مورد رابطه ی آبجی آسمون و من؟ازمون نترسید واقعیت بگید حرف دلتون کتکتون نمیزنیم;-);-);-):):);-);-);-)
اینارو بجوابید تا بار یادم بیاد.نمیدونم هبه کجاس بیاد با سوالاش بلا بریزه
چرا به پسرخالتون حسودیتون میشد؟

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
دل رفتن و عاشق شدن قضیش فرق داره ... :)

بله دارم ...

دیگه خودت خووووب میدونی من چیزی نمیگم ...

متوسط نرمال

الان هیچی رو هوااااااااام خخخخخخخ

خیر

تا حدی

آخر

ترس چرا آخه؟؟؟ ... ایشالا دوستای خوبی واسه هم باشید همین

marlik

New member
من دختر خوبیم آب زیر کاه نیستم. میخای از ابجی اسمونم بپرس مگه نه آبجی؟بچه ها تنهایی آقا حمیدو نشوندم رو صندلی بهم میگه اب زیر کاه
برای چی با مخاطب خاصتونید،اگه عاشق نشدید؟;-);-):):):)
چرا بعضی سوالا رو طفره رفتید و جواب سر بالا دادید؟
خصوصیات مخاطب خاصتون؟;-);-):):):)
به کی وابسته هستید؟
چرا زنا ایقد صبورن وقوی .و سخت کوش .هم کار بیرون میکنن هم کار خونه مردا میگن ما قویتریم؟مردا خجالت نمیکشن؟
بنظرتون هدف از وجود انسان چیه؟؟؟
بچه ها نفسم گرفت از بس تنها سوال پرسیدم کجایید پس؟اکه دیکه واستون کسی بستم به صندلی.

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
برای چی با مخاطب خاصتونید،اگه عاشق نشدید؟;-);-):):):)
چرا بعضی سوالا رو طفره رفتید و جواب سر بالا دادید؟
خصوصیات مخاطب خاصتون؟;-);-):):):)
به کی وابسته هستید؟
چرا زنا ایقد صبورن وقوی .و سخت کوش .هم کار بیرون میکنن هم کار خونه مردا میگن ما قویتریم؟مردا خجالت نمیکشن؟
بنظرتون هدف از وجود انسان چیه؟؟؟

شرمنده دیگه ساعت از نیمه شب گذشته، اولا وقت خوابتونه :):) بعدشم دیگه مهلت سوال پرسیدن تموم شد ......... شب بخییییییییر لرررررااااا :25r30wi:

Hamidvet

New member
آرررره بابا فکر خودت باش؛ کاسه کوزه فالگیری و سوال پرسیدناتم جمع کن هههههههه :tsimuzpzwoap1t9y3o7

hebe.nurse

New member
آرررره بابا فکر خودت باش؛ کاسه کوزه فالگیری و سوال پرسیدناتم جمع کن هههههههه :tsimuzpzwoap1t9y3o7

چی چیو جم کن تازه نوبت منه. فقط امشبه رو متاسفانه شانس اوردی من نمیتونم تایپ کنم
درضمن برو اون سوالات مارلیکم درست جواب بده......اینجوری داره بوی صندلی سوخته میاد:))))))
مارلیک جان من فردا به حسا بش میرسم تا بفهمه آب زیرکاه ینی چی!!! :)))))

Hamidvet

New member
چی چیو جم کن تازه نوبت منه. فقط امشبه رو متاسفانه شانس اوردی من نمیتونم تایپ کنم
درضمن برو اون سوالات مارلیکم درست جواب بده......اینجوری داره بوی صندلی سوخته میاد:))))))

شرمنده دیگه تایم جواب دادن و سوال پرسیدن و فال گرفتن تموم شد؛ شمام بروووو یجای دیگه واسه دخترای دم بخت فال بگیر خخخخخخ :25r30wi:

Hamidvet

New member
4 سااااااعته من اینجا صفحه رفرش میکنم، اونوخخخ خانوم تازه فیلش یاد هندوستان کرده گفته برم به سایتم یک سر بزنم
cowboypistol.gif

آخرین ویرایش:

marlik

New member

مرسی هبه جون.همش پیچوند خواستمش به روش نیارم فک کرد نفهمیدیم.صبح با ابجیم حسابشو برسید به من حرف بد زد گف آب زیر کاه.مرسی حسابشو میرسید.همینکه نشوندمتون رو صندلی خیلی کار کردم ;-);-):):):):)دیگه پاشدنشم با خودتون نیس.تنها بودم واسه جواب دادنتون هیچی نگفتم.فردا منتظر شلیک ها باشید شب همگی خوش

آسمون

New member
شرمنده دیگه تایم جواب دادن و سوال پرسیدن و فال گرفتن تموم شد؛ شمام بروووو یجای دیگه واسه دخترای دم بخت فال بگیر خخخخخخ :25r30wi:

آی آی آی...حمید هرکی خربزه میخوره پای لرزشم باس بشینه...صندلی داخ اینجا 24 ساعت تایم داره...جنابعالی بدون تحقیق نشسی دیگه مشکل خودته داداش:New (6):

آسمون

New member
هیچی

قبول کن نصف سوالات از دختر و مختر و زن و من بود خخخخخخخخخخخخخخخخخخ :riz481:

آره این سوالا مال مخاطب خودش بوده ومحتواشم با دلیل قبلی انتخاب شده...
حالا نه که شما نصف بیشتر سوالارو نپیچوندی!تو مرام رفقای احسان از این پیچشا نداشتیما...
دوستان یکسری سوال بامحتوای دام و دامپزشکی تهیه کنید حمید جان بازن جماعت میونه ندارن!!!

Hamidvet

New member
آره این سوالا مال مخاطب خودش بوده ومحتواشم با دلیل قبلی انتخاب شده...
حالا نه که شما نصف بیشتر سوالارو نپیچوندی!تو مرام رفقای احسان از این پیچشا نداشتیما...
دوستان یکسری سوال بامحتوای دام و دامپزشکی تهیه کنید حمید جان بازن جماعت میونه ندارن!!!

اولا سلام آسمون خانم

درسته من رفیق احسان جون و چاکرشم هستم اما دلیلی نداره مثل اون باشم ....
nyam2.gif

بعدشم من خودم اومدم واسه صندلی داغ نه که دیدم کرخت و بیحال و بیکار و ... هستین (شما دخترا، وگرنه داااااااااوشم که کلی کار داره خبر دارم ازش)، گفتم یکم بهتون افتخار بدم!
flower3.gif

آسمون

New member
اولا سلام آسمون خانم

درسته من رفیق احسان جون و چاکرشم هستم اما دلیلی نداره مثل اون باشم ....
nyam2.gif

بعدشم من خودم اومدم واسه صندلی داغ نه که دیدم کرخت و بیحال و بیکار و ... هستین (شما دخترا، وگرنه داااااااااوشم که کلی کار داره خبر دارم ازش)، گفتم یکم بهتون افتخار بدم!
flower3.gif

اوووف بد تحت تأثیر فداکاری و ایثارگری شماقرارگرفتم...میگم احیانا با سهمیه دانشگانرفتی؟:black_eyed:

بالا