پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

آسمون

New member
اولا سلام آسمون خانم

درسته من رفیق احسان جون و چاکرشم هستم اما دلیلی نداره مثل اون باشم ....
nyam2.gif

بعدشم من خودم اومدم واسه صندلی داغ نه که دیدم کرخت و بیحال و بیکار و ... هستین (شما دخترا، وگرنه داااااااااوشم که کلی کار داره خبر دارم ازش)، گفتم یکم بهتون افتخار بدم!
flower3.gif

علیکم السلام برادر...
اوووف بد تحت تأثیر فداکاری و ایثارگری شماقرارگرفتم...میگم احیانا با سهمیه دانشگانرفتی؟:black_eyed:

اینکه هیجکس احسان ما نمیشه که درش شکی نیس!;-)اما معرفت بروبچ این تاپیک اجازه پیچوندن سوالارو نمیداد تاکنکون...
حالاشما یکم خجالتی هسی و چیزی واسه پنهونکاری داری و میپیچونی جوابارو جای خود با ارفاق قبولت میکنیم...رفیق احسان هسی دیگه چیکارت کنیم...
حالامنتظرسوالای بچه هاباش...

Hamidvet

New member
علیکم السلام برادر...
اوووف بد تحت تأثیر فداکاری و ایثارگری شماقرارگرفتم...میگم احیانا با سهمیه دانشگانرفتی؟:black_eyed:

اینکه هیجکس احسان ما نمیشه که درش شکی نیس!;-)اما معرفت بروبچ این تاپیک اجازه پیچوندن سوالارو نمیداد تاکنکون...
حالاشما یکم خجالتی هسی و چیزی واسه پنهونکاری داری و میپیچونی جوابارو جای خود با ارفاق قبولت میکنیم...رفیق احسان هسی دیگه چیکارت کنیم...
حالامنتظرسوالای بچه هاباش...

هههههه زبل خان زککی، چه سعیم میکنه از زیر زبونم حرف بکشه ... :whistle:

دینگ دینگ*سوال پرسیدن دیشب به اتمام رسید*دینگ دینگ :25r30wi:

eeeeeeehsan

New member
آخ جوووووووووووووووووون آقا حمید راضی شد.بگیرید ببندینش.احسان و آبجی آسمون بدوید سوال بپرسید.بچه ها صندلی داغ شروع شد از همین حالا سوال بپرسید بچه ها.نی نای نای نای نی نای نای.نی نای نای نای نی نای نای صندلی داغمون جور شد

اوخ اوخ آسمون کجاییییییییییییییییییی؟؟؟ این مارلیک هم از راه به در شد، نای نای نی نای نای.. :14::14::14:

آسمون

New member
حمیـد اشتباه کردی قبول کردی، پیشاپیش مرگت رو از طریق سکته قلبی بهت تسلیت میگم. :14:

احسان عجب رفیقی داریا...بهش حالی کن اینجا زیر و رو کشی نداریم...همه یه رنگن...روکن سوالاتو ببینیم واسه تو چطوری زیرآبی میره...

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
احسان عجب رفیقی داریا...بهش حالی کن اینجا زیر و رو کشی نداریم...همه یه رنگن...روکن سوالاتو ببینیم واسه تو چطوری زیرآبی میره...

آغا خداییش اونطوری هم که میگی نپیچوند :smiliess (4):
حتمن خسته بوده داداشم :28:

من دیروز تاحالا ویندوز نداشتم، واسه همین استارت صندلی داغ رو از دست دادم.

حمیـد طبق قوانین 24 ساعته تایم صندلی، یکم تحمل کنی تمومه:

اهل قلیون و سیگار و مشروب و موارد خاک بر سری هستی؟
بیشتر چه نوع آهنگی گوش میکنی؟ ایرانی یا خارجی؟ غمگین یا شاد؟
آشپزی میکنی؟ اگه آره در چه حد خوبه آشپزیت؟
چه غذایی رو توش تبهر خاصی داری؟
چه غذایی رو بذارن جلو روت تا خرخره میخوری؟
از 1 تا 20 چقدر خوش خنده ای؟
از 1 تا 20 چقدر اشکت دم مشکته؟
از 1 تا 20 چقدر ناراحت میشی؟
از 1 تا 20 چقدر غصه می خوری؟
از 1 تا 20 چقدر پر توقعی؟
از 1 تا 20 چقدر صبوری؟
از 1 تا 20 چقدر زود قهر می کنی؟
از 1 تا 20 چقدر آشپزیت خوبه؟
دست تو دماغت می کنی؟ روزی چندبار؟ چجوری؟ چیزی در میاد؟ درش آووردی چیکارش می کنی؟؟
خودت رو تا چه اندازه موفق میدونی؟ ته موفقیت رو تو چی میبینی؟
دوست داشتی کی باشی که الآن نیستی؟
تفریحاتت چیاست؟
ورزش های مورد علاقت چیاست؟ کدوماش رو انجام میدی؟

eeeeeeehsan

New member
از چیِ این زمونه خوشت میاد؟
از چی این زمونه بدت میاد؟
با اینا یه جمله بساز:
باقالی.سیرابی.زیرآبی.دام پزشکی.نیشابور.خروس جنگی.آمیب.هیتلر.گوگل

بهترین اتفاق زندگیت؟
چقدر اهل برنامه ریزی هستی؟
چقدر نظر دیگران برات مهمه؟
اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی؟
عینکی هستی؟ اگه آره نمره چپ و راست؟
چه قدر به فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت؟
بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟

eeeeeeehsan

New member
وقتی بیرون می ری، چه وسیله ایت رو اگه همراهت نبری اعصابت خراب میشه؟ (موبایل، کلید، کیف پول، لوازم آرایش :)) و .... )
سه تا از سایت هایی که بیشتر توی اینترنت میری؟
ﺗﻮ ﺟﺎﺩﻩ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﺮﯼ ﺑﻌﺪ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺯﺩﻩ "ﺧﻄﺮ ﺭﯾﺰﺵ ﮐﻮﻩ" ﺧب ﺍﻻﻥ ﺩﻗﯿﻘﺎ چیکار ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮑﻨﯿﻢ؟ ﺑﺮﯾﻢ؟ ﻧﺮﯾﻢ؟ ﭼﺮﺍﻍ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺑﺮﯾﻢ؟ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﯿﻢ ﻫُﻞ ﺑﺪﯾﻢ؟ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﯿﻢ ﺭﺍﻩ ﻭ ﺗﺮﺍﺑﺮﯼ؟ ﻓﺤﺶ ﺑﺪﯾﻢ؟ ﺗُـﻒ ﮐﻨﯿﻢ؟
این خانومایی که ساپورت میپوشن با مانتوی کوتاه ...اگه وسط خیابون ساپورتشون زبونم لال بگیره به یه میخ و جر بخوره دقیقا چه جوری میخوان مدیریت بحران کنن؟؟!!
بچه بودی توهم گردی عدد 9 رو چپ و راستشو اشتباه می کردی؟
اونهایی که روزه ی سکوت میگیرن سحر پا میشن سر و صدا میکنن عایا؟؟ اونوقت افطاریشونو چیکار می کنن؟؟
تا حالا دقت کردی وقتی انگشتتو سمت کسی میگیری و مسخرش می کنی سه تا انگشتت به سمت خودته؟؟
الآن اینکارو انجام دادی نه؟
تو کانتکتات چند تا شمارست که همینطوری نگه داشتی، نه اینکه واسه روز مبادا زنگ بزنی، واسه اینکه اگه زنگ زدن جواب ندی؟
چقدر به این جمله معتقدی؟ :
بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه هامون می کنیم: نیمه می شنویم؛ یک چهارم می فهمیم، هیچی فکر نمی کنیم! و دو برابر واکنش نشون می دیم.
از این سوالای ترسناک میشنوی: آخرین نفر کی دستشویی رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :))
تا حالا شده موهاتو با هزار بدبختي درست كني، بعد ببيني يادت رفته تيشرتت رو عوض كني؟ يعني اون لحظه آدم دوست داره بميره!!
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه؟ تو میدونی؟
تا حالا توجه کردی هیچ قنادی قند نمیفروشه، هیچ عطاری عطر نمیفروشه، قهوه خونه هام همه چی دارن جز قهوه؟ واقعن چرا؟؟
وقتی ساندیس میخوری وقتی به صدای پخ پخ تهش میرسه میندازیش سطل آشغال یا تا آخرین پخش میخوری یا نگاه می کنی ببیـنی کسی نگات میکنه یا نه تا آخرین پخش رو بخوری؟
توهم وقتی حوله ت رو میندازی رو شونت حس سزارهای رومی بهت دست میده یا فقد من دیوونه ام؟
یکی از کارهاییکه به من اعتماد به نفس میده اینه که پسووردم رو بســـــیار سریع وارد کنم….. و درستباشـــه، توهم همینطوری؟
چرادخترا وقتی میخوان مقنعشونو درست کنن دهنشونو باز می کنن؟
چرا پسراوقتی میخوان زیپ شلوارشونو ببندن دهنشونو باز می کنن؟
توهم بچه بودی بخاطر کمبود امکانات از سرنگ به عنوان تفنگ آب پاش استفاده میکردی؟
تو ذهن توهم ابوریحان بیرونی و بوعلی سینا و سعدی و زکریای رازی و خیام و باباطاهر و اینا همه قیافه هاشون یکیه؟

eeeeeeehsan

New member
این سوالا هم واسه اینکه یکم جو عوض شه :))

آقا یه سوالیه که از بچگی تا حالا ذهن منو درگیر خودش کرده :دستمال قدرت داداش کایکو چرا همیشه تو جیب میتی کومان بود ؟ چرا تو جیب خودش نبود ؟ تازه علامت میتیکومان هم تو جیب تسوکه بود!! خب چرا هرکس وسایل خودشو نگه نمیداشت ؟

چرا ماوس از سمت راسته مانیتور میره بیرون . . . ولی از سمت چپ نمیره بیرون ؟؟ نه واقعا سواله برام چــرا ؟!

من هنوزم در عجبم که قارچ خور چطوری با سرش آجرو میشکوند، ولی وقتی به لاک پشت میخورد میمرد ؟!

با توجه به این که قهوه تقریبا پانصد سال است که کشف شده، به نظر ت قبل از کشف قهوه، رنگ قهوه ای چه رنگی بوده !؟

ﯾﮑﯽ ﺍﺯ سوﺍﻻﯾﯽ ﮐﻪ ﻭﺧﺘﯽ ﺍﺯﻡ ﭘﺮﺳﯿﺪﻩ ﻣﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻧﺸﻨیده بگیرم
ﻭ ﺻﺤﻨﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺗﺮﮎ ﮐﻨﻢ ، اینه :
ﺁﺏ ﮐﺘﺮﯼ ﺟﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪﻩ ؟
لامصب ﻋﻮﺍﻗﺐ ﺑﻌﺪﯼ ﻧﺎﺟﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻩ !
ﻗﻮﺭﯼ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺸﻮﺭﯼ . . .
ﭼﺎﯼ ﺭﻭ ﺩﻡ ﮐﻨﯽ . . .
ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯽ ﺭﻧﮓ ﺑﺪﻩ . . .
ﯾﻪ ﺳﯿﻨﯽ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﺰﯼ . . .
ﺍﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻩ ، ﺍﺻﻦ ﻣسیر ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﺩﻡ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ
تو هم همینطوری؟

چرا وقتی کنترل گم میشه همه فک میکنن زیر منه ؟ هی میگن پاشوو . . . نه اینجوری نه کامل پاشووو . . .نیس دیگه آقاجون، باشه احساس میکنم دیگه!!

یه سوال فنی دیگه: به بچه ی جوجه تیغی چی میگن؟ جوجه جوجه تیغی؟ توله جوجه تیغی؟ جوجه تیغاله :| (گوساله،بزغاله..!!)

یه سوال علمی ذهن منو سرویس کرده ! که عایا مورچه ها خسته نمیشن اینقدر سلام علیک میکنن ؟

تو هم تو آشپزخونه موقع غذا خوردن مثلن یع تیکه استخون هست تو ظرفت، میذاری کنار سفره یا پرتش می کنی تو سطل اشغال؟ اگه پرت می کنی راست میافته تو سطل اشغال یا نه؟ اگه نیافتاد میری برش داری یا ولش می کنی میگی مامان یا خواهرت برش می دارن؟

این سوال آخرمه، میخوام جدی نظرت رو بدونم:
فيلسوفی لطیفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند.
بعد از لحظه ای او دوباره همان لطیفه را گفت و تعداد کمتری از حضار خندیدند.
او مجدد لطیفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطیفه نخندید.
او لبخندی زد و گفت: وقتی نمیتوانید بارها و بارها به لطیفه ای یکسان بخندید، پس چرا بارها و بارها به گریه و افسوس خوردن در مورد مسئله ای مشابه ادامه میدهید...!؟؟ چـرا؟؟

hebe.nurse

New member
سلاااااااااام
سلامی به گرمی صندلیت:))
میبینم که خیلی داره بهت خوش میگذره.
اقای دکتر من ی چنتا سوال تخصصی دارم که دیدم هیچجا بهتر از صندلی داغت جواب نمیگیرم:))
اگه طوطیم سرما بخوره باید چیکا کنم خوب شه؟؟
از کجا بفهمم طوطیم تب داره؟؟ اخه بعضی وقتا هذیون میگه:))
اگه شربت استامینوفن به گنجشک بدیم ،دردش کم میشه؟
آمپول زدن به حیوونا مث آدماس؟ ینی اونام عصب سیاتیک مث ما دارن که اشتباه بزنیم فلج شن؟
آخه چرا جوجه های رنگیه بچگیا که از دستفروشا میخریدیم عمری نداشتن؟ :(
اگه ی گوسفند قربونی داشته باشین ، ولی بفهمی مریضه چیکارمیکنی؟ درمان یا قربانی؟
اگه بهت بگن ی میلیون بهت میدیم درعوض ی آهو شکار کن میکنی؟
واسه اینده پس انداز داری؟
اگه ی ماشین زمان داشتی که تورو برمیگردوند به ده سال پیش، اونوقت چه رشته و چه راهیو انتخاب میکردی؟
فرض کن داری تو جاده با اتوموبیل میرونی یهو میبینی ی سگ وسط جاده افتاده. عکس العملت چیه؟
درحال حاضر چی میخونی؟
ازونایی که همیشه سرشون تو کتابه؟؟
بهترین رمانی که خوندی؟
چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟
حیوون خونگی هم داری؟ چه حیوونی بیشتر دوس داری؟
چرا با وجود اینهمه وااکسن و مراقبت بازم میگن سگ نجسه؟
از وقتی دامپزشک شدی سوسک رو میکشی یا نه؟
زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟
اگه احسان از سایت بره چه حسی بهت دست می ده؟
خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟
بیشترازکی کتک خوردی؟
جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟
از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟
چه گلی رو دوست داری؟
سالاد، ماست، ترشی؟
آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟
یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟
بیشتر کی بهت گیر میده ؟
دلت بگیره چیکار میکنی؟
شعر میگی؟
اهل شاعری هستی؟
وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟
وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟

1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه

2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستی

فک میکنی نقطه ضعف هات چیه ؟
به دوستانت اعتماد داری؟
شده کسی رو دوست داشته باشی بهش نرسی؟
خوشبختی رو در چی می بینی؟
هدفت از زندگی چیه؟
بهترین داروی حسادت ؟
به تیپت حساسی؟
صدات چه طوره برای خوندن؟
تاریخ تو لدت را دقیق بگو؟
مدل ماشینت؟
مواقعی که عصبانی هستی چی تسکینت میده ؟
تا حالا برای کسی از غرورت گذشتی ؟ اگه اره برای چی ؟
حاضری با شخصی ازدواج کنی که تحصیلاتش ابتدایی باشه ؟ اما از هر نظر دیگه ایده آل باشه ؟

( اخلاق / موقعیت کاری و مالی / ظاهر و .. )

چطوری میفهمی به کسی علاقه داری ؟ چطوری میفهمی علاقه ست، هوس نیست ؟
چه سازی رو دوس داری ؟
سقف آرزوهات کجاست ؟
خاطرات زندگی خودتو می نویسی؟
در برخورد با چه چیزی دلت می گیره (ناراحت میشی دوست داری گریه کنی)؟
تا حالا به کسی در دانشگاه پیشنهاد دوستی دادی؟
آخرین باری که واقعا ترسیدی کی بود و از چی ترسیدی ؟
تیکه کلامت؟
اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن ؟
تا حالا سیگار کشیدی ؟ اولین بار و آخرین بار کی کشیدی؟
شده تا الان خودتو به خاطر کسی رسوا کنی؟
چن نفرو تا الان گذاشتی سر کار ؟
ظاهر طرف مقابلت چقدر برات مهمه؟
اگه یه روز بفهمی عزیزت تو رو بیشتر برا ظاهرت میخواد چیکار میکنی؟
بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟
تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟
بهترین دوست دوران کودکیت اسمش چی بوده؟
وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟
بزرگ ترین شکستی که داشتی؟
بزرگترین آرزوت چیه؟
شده دل کسی رو بشکنی؟اگه اره چرا اخه؟
شده کسی رو تیغ بزنی ؟!!!
درآمد ماهیانت چقده؟
زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟
تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟
خالکوبی کردی؟
چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟
جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟
تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟
آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟
اگه یه لنگه کفش بهت بدن:
باهاش کدوم یکی از بچه های تاپیکو میزنی؟چرااااا؟
چرا میگی گشت نامحسوس صنف دامپزشکی اینجاس؟نکنه احسانو بلانسبتش *** میبینی آقای دکتر؟:))

Hamidvet

New member
آغا خداییش اونطوری هم که میگی نپیچوند :smiliess (4):
حتمن خسته بوده داداشم :28:

من دیروز تاحالا ویندوز نداشتم، واسه همین استارت صندلی داغ رو از دست دادم.

حمیـد طبق قوانین 24 ساعته تایم صندلی، یکم تحمل کنی تمومه:

اهل قلیون و سیگار و مشروب و موارد خاک بر سری هستی؟ قلیون اندکی بودم، ترک شد :)
بیشتر چه نوع آهنگی گوش میکنی؟ ایرانی یا خارجی؟ غمگین یا شاد؟ ایرانی، خارجی خیلی کم
آشپزی میکنی؟ اگه آره در چه حد خوبه آشپزیت؟ در حد خودتم داداش احسان :) کم
چه غذایی رو توش تبهر خاصی داری؟ فعلا هیچی
چه غذایی رو بذارن جلو روت تا خرخره میخوری؟ اوووووف نگووو از بادمجون ...
از 1 تا 20 چقدر خوش خنده ای؟ 15
از 1 تا 20 چقدر اشکت دم مشکته؟ 5
از 1 تا 20 چقدر ناراحت میشی؟ کم
از 1 تا 20 چقدر غصه می خوری؟ تو بگوووو ذره ای ، عمرا ... این دنیا میگذرد :)
از 1 تا 20 چقدر پر توقعی؟ خوب تو چه زمینه ای؟
از 1 تا 20 چقدر صبوری؟ زیااااااد (چشم نزنید)
از 1 تا 20 چقدر زود قهر می کنی؟ خیلی کممممم
از 1 تا 20 چقدر آشپزیت خوبه؟ بالا هم پرسیدیا داوش :):) کم
دست تو دماغت می کنی؟ روزی چندبار؟ چجوری؟ چیزی در میاد؟ درش آووردی چیکارش می کنی؟؟ آره، روزی 3-2 بار میندازمش رو فررررررش :) خخخخخخخخخخخ
خودت رو تا چه اندازه موفق میدونی؟ ته موفقیت رو تو چی میبینی؟ موفقیت تهی نداره، همونطور که آگاهی از اسرار این عالم انتهائی نداره ......... ولی به شخصه اعتقاد دارم که دارم رو مسیر موفقیت گام برمیدارم.
دوست داشتی کی باشی که الآن نیستی؟ دوست نداشتم کسی باشم ....
تفریحاتت چیاست؟ تاپیک شما :) هههههه ... انگل شناسی عزیزم ... این سایت ... فیسبوک ... والیبال امروز فرانسه-ایران ... ترجمه کردن رو خیلی دوست دارم ... زبان ... کوهنوردی با هم دانشگاهیای جدید :) خخخخخخخخخخ
ورزش های مورد علاقت چیاست؟ کدوماش رو انجام میدی؟
کوهنوردی - والیبال - فوتبال

Hamidvet

New member
از چیِ این زمونه خوشت میاد؟ تکنولوژی و پیشرفتش
از چی این زمونه بدت میاد؟ عدم شنیده شدن صدای انسانیت
با اینا یه جمله بساز:
باقالی.سیرابی.زیرآبی.دام پزشکی.نیشابور.خروس جنگی.آمیب.هیتلر.گوگل

داداش من زیاد اهل جمله ساختن نیستم، شرمنده :)

بهترین اتفاق زندگیت؟ قبولیم در کنکور دکترا
چقدر اهل برنامه ریزی هستی؟ خیلییییییی زیاد، میگین نه از مامانم بپرسید :)
چقدر نظر دیگران برات مهمه؟ تا حدی
اگه یکی جلو همه آبروتو ببره چی کار میکنی؟ میفتم دنبالش ...
عینکی هستی؟ اگه آره نمره چپ و راست؟ خیر
چه قدر به فکر دیگرانی چه قدر به فکر خودت؟ بیشتر به قکر دیگرانم تا خودم
بیشتر سرمایی هستی یا گرمایی؟ گرمائی

Hamidvet

New member
وقتی بیرون می ری، چه وسیله ایت رو اگه همراهت نبری اعصابت خراب میشه؟ (موبایل، کلید، کیف پول، لوازم آرایش :)) و .... ) اووووووووووا، موبایلم دیگه :)
سه تا از سایت هایی که بیشتر توی اینترنت میری؟ علوم پزشکی ، فیسبوک ، لینکداین (LinkedIn)
ﺗﻮ ﺟﺎﺩﻩ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﺮﯼ ﺑﻌﺪ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺯﺩﻩ "ﺧﻄﺮ ﺭﯾﺰﺵ ﮐﻮﻩ" ﺧب ﺍﻻﻥ ﺩﻗﯿﻘﺎ چیکار ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮑﻨﯿﻢ؟ ﺑﺮﯾﻢ؟ ﻧﺮﯾﻢ؟ ﭼﺮﺍﻍ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﺑﺮﯾﻢ؟ ﭘﯿﺎﺩﻩ ﺷﯿﻢ ﻫُﻞ ﺑﺪﯾﻢ؟ ﺯﻧﮓ ﺑﺰﻧﯿﻢ ﺭﺍﻩ ﻭ ﺗﺮﺍﺑﺮﯼ؟ ﻓﺤﺶ ﺑﺪﯾﻢ؟ ﺗُـﻒ ﮐﻨﯿﻢ؟ با پای خودت وقتی رفتی و کسی مجبورت نکرده که ... پس احتیاط کن!
این خانومایی که ساپورت میپوشن با مانتوی کوتاه ...اگه وسط خیابون ساپورتشون زبونم لال بگیره به یه میخ و جر بخوره دقیقا چه جوری میخوان مدیریت بحران کنن؟؟!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اووووووووووووووووخخخخ ... خدا نیاره اون روز رو ....... هیچی دیگه ملت باید با سلام و صلوات تا منزل یاریشون کنند :):):):):) خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
بچه بودی توهم گردی عدد 9 رو چپ و راستشو اشتباه می کردی؟ خییییییییییییییر عزیزم :)
اونهایی که روزه ی سکوت میگیرن سحر پا میشن سر و صدا میکنن عایا؟؟ اونوقت افطاریشونو چیکار می کنن؟؟ هههههههههههههه ... افطاری تو دستشوووووووووووووووئی سر و صدا میکنند خخخخخخخخخخخخخخخخخ
تا حالا دقت کردی وقتی انگشتتو سمت کسی میگیری و مسخرش می کنی سه تا انگشتت به سمت خودته؟؟ نه خوب شد گفتی ؛ لحاظش میکنم ههههههههه
الآن اینکارو انجام دادی نه؟ یس
تو کانتکتات چند تا شمارست که همینطوری نگه داشتی، نه اینکه واسه روز مبادا زنگ بزنی، واسه اینکه اگه زنگ زدن جواب ندی؟ ههههههههه اینم خوب شد گفتی دقت نکرده بودم دااااااوش
چقدر به این جمله معتقدی؟ :
بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه هامون می کنیم: نیمه می شنویم؛ یک چهارم می فهمیم، هیچی فکر نمی کنیم! و دو برابر واکنش نشون می دیم. خیییییییلی
از این سوالای ترسناک میشنوی: آخرین نفر کی دستشویی رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)) آره خوب ... طبیعیه
تا حالا شده موهاتو با هزار بدبختي درست كني، بعد ببيني يادت رفته تيشرتت رو عوض كني؟ يعني اون لحظه آدم دوست داره بميره!! آخخخخخخخخخخخ آره
من هنوزم که هنوزه نفهمیدم از کجا معلوم میشه ادکلن زنونه س یا مردونه؟ تو میدونی؟ والا منم نفهمیدم ؛ :)
تا حالا توجه کردی هیچ قنادی قند نمیفروشه، هیچ عطاری عطر نمیفروشه، قهوه خونه هام همه چی دارن جز قهوه؟ واقعن چرا؟؟ ایرانه دیگه
وقتی ساندیس میخوری وقتی به صدای پخ پخ تهش میرسه میندازیش سطل آشغال یا تا آخرین پخش میخوری یا نگاه می کنی ببیـنی کسی نگات میکنه یا نه تا آخرین پخش رو بخوری؟ تا تهش میخورم مهم نیست
توهم وقتی حوله ت رو میندازی رو شونت حس سزارهای رومی بهت دست میده یا فقد من دیوونه ام؟ به من که دست نمیده
یکی از کارهاییکه به من اعتماد به نفس میده اینه که پسووردم رو بســـــیار سریع وارد کنم….. و درستباشـــه، توهم همینطوری؟ یس
چرادخترا وقتی میخوان مقنعشونو درست کنن دهنشونو باز می کنن؟این نهایت دقتشونووووووو میرسووونه؛ با لب و دهن بیشتر دقت میکنن :)
چرا پسراوقتی میخوان زیپ شلوارشونو ببندن دهنشونو باز می کنن؟ من اینجوری نیستم که ...
توهم بچه بودی بخاطر کمبود امکانات از سرنگ به عنوان تفنگ آب پاش استفاده میکردی؟ خیر
تو ذهن توهم ابوریحان بیرونی و بوعلی سینا و سعدی و زکریای رازی و خیام و باباطاهر و اینا همه قیافه هاشون یکیه؟ آرررررررره

Hamidvet

New member
آقا یه سوالیه که از بچگی تا حالا ذهن منو درگیر خودش کرده :دستمال قدرت داداش کایکو چرا همیشه تو جیب میتی کومان بود ؟ چرا تو جیب خودش نبود ؟ تازه علامت میتیکومان هم تو جیب تسوکه بود!! خب چرا هرکس وسایل خودشو نگه نمیداشت ؟ خوب بی عرضه بود دیگه سااااادست ...

چرا ماوس از سمت راسته مانیتور میره بیرون . . . ولی از سمت چپ نمیره بیرون ؟؟ نه واقعا سواله برام چــرا ؟! چون پیکسل ها بسمت راست همیشه شیب دارند

من هنوزم در عجبم که قارچ خور چطوری با سرش آجرو میشکوند، ولی وقتی به لاک پشت میخورد میمرد ؟! ههههههههه ...

با توجه به این که قهوه تقریبا پانصد سال است که کشف شده، به نظر ت قبل از کشف قهوه، رنگ قهوه ای چه رنگی بوده !؟ رنگ عشششششق

ﯾﮑﯽ ﺍﺯ سوﺍﻻﯾﯽ ﮐﻪ ﻭﺧﺘﯽ ﺍﺯﻡ ﭘﺮﺳﯿﺪﻩ ﻣﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻧﺸﻨیده بگیرم
ﻭ ﺻﺤﻨﻪ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺗﺮﮎ ﮐﻨﻢ ، اینه :
ﺁﺏ ﮐﺘﺮﯼ ﺟﻮﺵ ﺍﻭﻣﺪﻩ ؟
لامصب ﻋﻮﺍﻗﺐ ﺑﻌﺪﯼ ﻧﺎﺟﻮﺭﯼ ﺩﺍﺭﻩ !
ﻗﻮﺭﯼ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺸﻮﺭﯼ . . .
ﭼﺎﯼ ﺭﻭ ﺩﻡ ﮐﻨﯽ . . .
ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯽ ﺭﻧﮓ ﺑﺪﻩ . . .
ﯾﻪ ﺳﯿﻨﯽ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﺮﯾﺰﯼ . . .
ﺍﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻩ ، ﺍﺻﻦ ﻣسیر ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﺩﻡ ﻋﻮﺽ ﻣﯿﺸﻪ
تو هم همینطوری؟ آخخخخ آره از چای دم کردن متنفرررررم فقط لیپتون! :)

چرا وقتی کنترل گم میشه همه فک میکنن زیر منه ؟ هی میگن پاشوو . . . نه اینجوری نه کامل پاشووو . . .نیس دیگه آقاجون، باشه احساس میکنم دیگه!! خونه شما اینجورررررریاست؟ خخخخخخخخ

یه سوال فنی دیگه: به بچه ی جوجه تیغی چی میگن؟ جوجه جوجه تیغی؟ توله جوجه تیغی؟ جوجه تیغاله :| (گوساله،بزغاله..!!) هیچ چیز خاصی نمیگن اصولا میگن بچه

یه سوال علمی ذهن منو سرویس کرده ! که عایا مورچه ها خسته نمیشن اینقدر سلام علیک میکنن ؟ نه خوب مگه مولکول های اینترلوکین یک و گیرندش خسته میشن وقتی هی میرن تو هم دیگه، هی میرن تو دیگه و میان بیرون؟؟ د ن دیگه .... اینم همونه!!

تو هم تو آشپزخونه موقع غذا خوردن مثلن یع تیکه استخون هست تو ظرفت، میذاری کنار سفره یا پرتش می کنی تو سطل اشغال؟ اگه پرت می کنی راست میافته تو سطل اشغال یا نه؟ اگه نیافتاد میری برش داری یا ولش می کنی میگی مامان یا خواهرت برش می دارن؟ سطل آشغال اصلا دم دست نیست که بخام پرت کنم؛ تو یک ظرف جدا مخصوص آشغال ها تو سفره میندازمش

این سوال آخرمه، میخوام جدی نظرت رو بدونم:
فيلسوفی لطیفه ای برای حضار تعریف کرد همه دیوانه وار خندیدند.
بعد از لحظه ای او دوباره همان لطیفه را گفت و تعداد کمتری از حضار خندیدند.
او مجدد لطیفه را تکرار کرد تا اینکه دیگر کسی در جمعیت به آن لطیفه نخندید.
او لبخندی زد و گفت: وقتی نمیتوانید بارها و بارها به لطیفه ای یکسان بخندید، پس چرا بارها و بارها به گریه و افسوس خوردن در مورد مسئله ای مشابه ادامه میدهید...!؟؟ چـرا؟؟
احتمالا اون جمع ایرانی بودند و ایشان شیخ عطار ....

آخرین ویرایش:

Hamidvet

New member
سلاااااااااام
سلامی به گرمی صندلیت:))
میبینم که خیلی داره بهت خوش میگذره.
اقای دکتر من ی چنتا سوال تخصصی دارم که دیدم هیچجا بهتر از صندلی داغت جواب نمیگیرم:))
اگه طوطیم سرما بخوره باید چیکا کنم خوب شه؟؟ باید خوبش کنی هههههه
از کجا بفهمم طوطیم تب داره؟؟ اخه بعضی وقتا هذیون میگه:)) طوطی طبعش هذیون و چرت و پرت گفتنه؛ به دل نگیر!!
اگه شربت استامینوفن به گنجشک بدیم ،دردش کم میشه؟ به متخصص دام کوچک رجوع کن
آمپول زدن به حیوونا مث آدماس؟ ینی اونام عصب سیاتیک مث ما دارن که اشتباه بزنیم فلج شن؟ البته که دارن ... بدن تو با بدن یک گاو هیچ فرقی نداره؛ اینو تو مغزت فرووووووووووو کن ....
آخه چرا جوجه های رنگیه بچگیا که از دستفروشا میخریدیم عمری نداشتن؟ :( چون تو رنگ غوطه ورشون میکنند و مشکل تنفسی میگیرند یحتمل!
اگه ی گوسفند قربونی داشته باشین ، ولی بفهمی مریضه چیکارمیکنی؟ درمان یا قربانی؟ طبیعتا بستگی به نوع بیماریش داره؛ اینکه موضعی باشه یا سیستمیک و خیلی چیزای دیگه ؛ البته معمولا از گوسفندان سالم برای قربانی استفاده میکنند
اگه بهت بگن ی میلیون بهت میدیم درعوض ی آهو شکار کن میکنی؟ عمرا
واسه اینده پس انداز داری؟ یس
اگه ی ماشین زمان داشتی که تورو برمیگردوند به ده سال پیش، اونوقت چه رشته و چه راهیو انتخاب میکردی؟ همین رو ... فقط ماشین زمانی رو دوست دارم که منو به آینده ببره نه گذشته چون گذشته رو دیدم!!!
فرض کن داری تو جاده با اتوموبیل میرونی یهو میبینی ی سگ وسط جاده افتاده. عکس العملت چیه؟ راهمو میکشم میرم!! خخخخخخ
درحال حاضر چی میخونی؟ انگل شناسی پزشکی
ازونایی که همیشه سرشون تو کتابه؟؟ بله تقریبا نه خیلی!
بهترین رمانی که خوندی؟ دیوید کاپرفیلد (تنها رمانی که خوندم!!)
چی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟ نمیدونم!
حیوون خونگی هم داری؟ چه حیوونی بیشتر دوس داری؟ خیر / هامستر!
چرا با وجود اینهمه وااکسن و مراقبت بازم میگن سگ نجسه؟ اسلامه دیگه ...
از وقتی دامپزشک شدی سوسک رو میکشی یا نه؟ خیر قبلا هم نمیکشتم مگه تو محدوده من باشه!! هههههههه
زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟ به خودت نگاه کن نه دیگران!
اگه احسان از سایت بره چه حسی بهت دست می ده؟ دعاش میکنم
خوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟ نه تو خیلی خوبی
بیشترازکی کتک خوردی؟ خودم!!!
جمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟ جمله نمیگم همیشه لبخند میزنم به خودم (امتحاتنش کن خوووبه)
از درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟ فارسی بیشتر
چه گلی رو دوست داری؟ یاااااااااس
سالاد، ماست، ترشی؟ هممممممممش
آخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟ گوشی
یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟ صدای ضبط شده خودم تو اون دوران!
بیشتر کی بهت گیر میده ؟ خودم
دلت بگیره چیکار میکنی؟ آهنگ و فیسس
شعر میگی؟ خیر
اهل شاعری هستی؟ خیر
وقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟ بله
وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟ 2

1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه

2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستی

فک میکنی نقطه ضعف هات چیه ؟ کمبود اعتماد به نفس شاید!
به دوستانت اعتماد داری؟ بله
شده کسی رو دوست داشته باشی بهش نرسی؟ نه
خوشبختی رو در چی می بینی؟ آرامش زندگی و سلامتی
هدفت از زندگی چیه؟ شناخت جهان و خودم
بهترین داروی حسادت ؟ آرامش ذهن
به تیپت حساسی؟ یس
صدات چه طوره برای خوندن؟ نه خیلی خوب بدم نیست
تاریخ تو لدت را دقیق بگو؟ آخر شهریور 69
مدل ماشینت؟ 206
مواقعی که عصبانی هستی چی تسکینت میده ؟ موسیقی یا شایدم خوردن!!
تا حالا برای کسی از غرورت گذشتی ؟ اگه اره برای چی ؟ خیر
حاضری با شخصی ازدواج کنی که تحصیلاتش ابتدایی باشه ؟ اما از هر نظر دیگه ایده آل باشه ؟ نه ... شاییید

( اخلاق / موقعیت کاری و مالی / ظاهر و .. )

چطوری میفهمی به کسی علاقه داری ؟ چطوری میفهمی علاقه ست، هوس نیست ؟ نمیدونم هنوز به اون سطح نرسیدم!!
چه سازی رو دوس داری ؟ وایالین ، دف
سقف آرزوهات کجاست ؟ سقفی متصور نیستم و نبودم
خاطرات زندگی خودتو می نویسی؟ ولی قصد دارم خاطرات زندگی پدرم رو بنویسم!
در برخورد با چه چیزی دلت می گیره (ناراحت میشی دوست داری گریه کنی)؟ صحنه خیلی غمناکی باشه یا ... چیز دیگه
تا حالا به کسی در دانشگاه پیشنهاد دوستی دادی؟ خیر
آخرین باری که واقعا ترسیدی کی بود و از چی ترسیدی ؟ واقعا نترسیدم
تیکه کلامت؟ واقعا!!! هههههه
اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن ؟ بچگییااااا :)))
تا حالا سیگار کشیدی ؟ اولین بار و آخرین بار کی کشیدی؟ خیلی سالا پیش یکبار!
شده تا الان خودتو به خاطر کسی رسوا کنی؟ بله؟
چن نفرو تا الان گذاشتی سر کار ؟ تو یکیش بودی!! :)
ظاهر طرف مقابلت چقدر برات مهمه؟ خیلی خوب
اگه یه روز بفهمی عزیزت تو رو بیشتر برا ظاهرت میخواد چیکار میکنی؟ نمیدونم میزنم به سیم گیتارم :)))
بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟ دوستام
تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ نه
بهترین دوست دوران کودکیت اسمش چی بوده؟ داریوش
وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟ پدربزرگ خدابیامرزم
بزرگ ترین شکستی که داشتی؟ نداشتم
بزرگترین آرزوت چیه؟ سلامتی
شده دل کسی رو بشکنی؟اگه اره چرا اخه؟ دیگه پیش میاد ...
شده کسی رو تیغ بزنی ؟!!! خیر
درآمد ماهیانت چقده؟ چندرغااااااااز!!
زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟ هیچ کلمه ای زیباترین نبوده
تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟ آره (ایرج نوذری)
خالکوبی کردی؟ نوپ
چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟ صفر بار
جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟ میپوشمش
تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟ هر چقدر صلاح باشه
آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟ خیر
اگه یه لنگه کفش بهت بدن:
باهاش کدوم یکی از بچه های تاپیکو میزنی؟چرااااا؟ شفق رو آخه میگه تو تاپیک ها فینگیلیش ننویسید ؛ مسخررررررررست
چرا میگی گشت نامحسوس صنف دامپزشکی اینجاس؟نکنه احسانو بلانسبتش *** میبینی آقای دکتر؟:)) نه واسه حرف خووووووووووودت بود خانوم ؛ ضمنا روسریتم بکش پائین؛ آفرین :25r30wi::25r30wi:

biologisst

New member
به به...می بینم صندلی داغ راه انداختین....
منم دوس دارم سوال بپرسم ولی رمقی ندارم
آخه من سوال واسه هر کسی اختصاصی خودش طرح می کنم با توجه به شخصیت خودش...اونوقت خیلی طول می کشه.
ولی بازم دوستان هستند....حالا حالاها سوال دارن.....
موفق باشی آقا حمید:ad54ad:

بالا