پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

marlik

New member
من جا سارا می پرسم؛ چرا؟ چی شده؟ تو که تازه از خوشگذرونی برگشتی نباید غم داشته باشی!! :tonguesmiley:

احسان جان اذیت نکن آبجیمو.فقط جو تاپیکو عوض کن تا حال هممون خوب بشه:-:)-:)-(تو که براحتی میتونی شیطونی کنی پس زود باش و جو تاپیکو عوض کن

Hamidvet

New member
احسان جان اذیت نکن آبجیمو.فقط جو تاپیکو عوض کن تا حال هممون خوب بشه:-:)-:)-(تو که براحتی میتونی شیطونی کنی پس زود باش و جو تاپیکو عوض کن

همچین میگن احسان جو رو عوض کن، انگااار داداااااااشمون عصای موسی داره ...

خب انقد فشار نیارین روش دیگه، خودتونم دست بکار بشید ... :tsimuzpzwoap1t9y3o7

eeeeeeehsan

New member
دم صبح خواب دیدم همه جا را آب گرفته

و من می خواهم فرار کنم

دنبال صدای تو میگشتم

که با خودم ببرم

در راه گفتم

نخواه برای سهم کوچکی از صدای تو

اینقدر دلم بلرزد

کجایی؟

من اینجـام
19.gif

eeeeeeehsan

New member

همچین میگن احسان جو رو عوض کن، انگااار داداااااااشمون عصای موسی داره ...

خب انقد فشار نیارین روش دیگه، خودتونم دست بکار بشید ... :tsimuzpzwoap1t9y3o7

:25r30wi:
خب راست میگه دیگه مارلیک، من احسانم نه موسی، خودتون هم دست به کار شین دیگه!! دههـع :mad_majidonline:

فدای تو داداش
430919_wetkissf.gif

hebe.nurse

New member
هبه جون خیلی حرفات قشنگن و همه ی پستات خیلی به دل میشینن.ولی خیلی خونسرد از عشق و تحمل نرسیدن بهش و دوری از عشق میحرفی!!کاش میشد یکم از این دید قشنگت و یکم از این صبوریتو به منم بدی!!ولی با کمرنگ شدن و کم شدن جذابیت عشق به مرور زمان کامل مخالفم.اگه عشقی واقعی باشه بنظرم بهیچ عنوان از جذابیتش کم نمیشه و کمرنگ نمیشه چه دوست .چه دوتا خواهر و چه زن و شوهر.عشق من و آبجیمم از اوناس که تا زنده ایم کمرنگ نمیشه و از جذابیتش کم نمیشه.و من و ابجیم همه جوره پای ناسازگاریای دنیا و روزگار وایسادیم تا این عشق پاک و مقدس تا زنده ایم حفظ بشه و بقول تو به همون داغی اولش بمونه.پس بقیه هم اگه بخان بی شک میتونن نذارن عشق تو زندگیشون کم بشه

ممنون مارکیک جونم. نه اصلا طرف حرفام عشق نبود. بعدم اینا که گفتم شامل تو و آسمون نمیشه چون اولا عشق شما خیلی پاکه و قشنگه و دوما اینکه شما از هم دورید و من تضمین میدم که شما روابط تون روز به روز بیشترم میشه چه برسه به کمرنگ شدن. اون حرفا درجواب سوالاتت دادم وگرنه اصلا منظورم به دوستیه شیرین شما نبود:heart:
منم موافقم فضای اینجا رو عوض کنیممممم:thumbsupsmileyanim:

eeeeeeehsan

New member
بچـه ها من قراره فردا حساب بانک روسیه باز کنم، کسی هست بخواد مستقیم خرید پستی از چین (فقط از چین) داشته باشه؟؟
اگه دارید پیام بدید باهم هماهنگ شیم ازش تخفیف بگیریم. یارو 40 تومن میگیره واسه افتتاح هر حساب تو بانک روسیه.
بعد شما می تونی با داشتن این حساب که کاملن هم شخصی هست خرید پستی از چین داشته باشی، هرچی دلت میخواد رو می تونی با پایین ترین قیمت از چین بخری.
چین هم که میدونید، بزرگه و پر از فروشگاه اینترنتی، دو تا از بزرگترین هاش هم aliexpress و alibaba هستن. از شیر سگ تا تو جون آدمیزاد رو میشه خرید.

آسمون

New member
عجب حرکتامیکنیا...پس خرید دانشگامو ازچین بکنم!!مدادپاکن خوب چی دارن؟

Hamidvet

New member
بچـه ها من قراره فردا حساب بانک روسیه باز کنم، کسی هست بخواد مستقیم خرید پستی از چین (فقط از چین) داشته باشه؟؟
اگه دارید پیام بدید باهم هماهنگ شیم ازش تخفیف بگیریم. یارو 40 تومن میگیره واسه افتتاح هر حساب تو بانک روسیه.
بعد شما می تونی با داشتن این حساب که کاملن هم شخصی هست خرید پستی از چین داشته باشی، هرچی دلت میخواد رو می تونی با پایین ترین قیمت از چین بخری.
چین هم که میدونید، بزرگه و پر از فروشگاه اینترنتی، دو تا از بزرگترین هاش هم aliexpress و alibaba هستن. از شیر سگ تا تو جون آدمیزاد رو میشه خرید.

جداااا داداش؟ خیلی خوووووبه دمت جییییییییز :thumbsupsmileyanim:

حالا برم بگردم ببینم چی داره این بازارش ... هههههههه :tonguesmiley:

marlik

New member
ممنون مارکیک جونم. نه اصلا طرف حرفام عشق نبود. بعدم اینا که گفتم شامل تو و آسمون نمیشه چون اولا عشق شما خیلی پاکه و قشنگه و دوما اینکه شما از هم دورید و من تضمین میدم که شما روابط تون روز به روز بیشترم میشه چه برسه به کمرنگ شدن. اون حرفا درجواب سوالاتت دادم وگرنه اصلا منظورم به دوستیه شیرین شما نبود:heart:
منم موافقم فضای اینجا رو عوض کنیممممم:thumbsupsmileyanim:

هبه جون ما اگه نزدیکم بودیم و باشیم هم عشقمون کم نمیشه;-);-):):):)تازه اونجوری همو میبینیم تخلیه میشیم;-);-):):):)تازه اینجوری دلخوری از دلتنگی بیشتره:-:)-(آقا اصلا ما همه جوره عاشقیمون باهمه فرق داره چه نزدیک چه دور;-);-);-):):):):)بزن بریم هبه جون جو رو عوض کنیم.احسااااااان؟آبجی جونم؟؟؟؟؟؟؟هستید بیاید همفکری کنیم جو رو عوض کنیم؟هرکی هر چی به ذهنش میرسه بگه؟آقاحمید شما هم هستید؟کمک کنید.حالا چیکار کنیم جووووونا؟ احسان قر بده تا شاد بشیم خوبه؟ما هم دس میزنیم و شعر میخونیم.واسش خوبه بچه ها؟;-);-);-);-):):):):):)اخه احسان خودش قبلا گفت بلده. شما هم پیشنهاد بدید؟؟؟

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member

همین ایران خودمون که همه جنساش از چین میاد . هرچی نگا میکنی چینیه.
حالا ببینم چقد ارزونه. ما هم باید حساب باز کنیم؟؟؟ خرید پستیش ازون ور دنیا زیاد نمیشه؟!:21:

hebe.nurse

New member
هبه جون ما اگه نزدیکم بودیم و باشیم هم عشقمون کم نمیشه;-);-):):):)تازه اونجوری همو میبینیم تخلیه میشیم;-);-):):):)تازه اینجوری دلخوری از دلتنگی بیشتره:-:)-(آقا اصلا ما همه جوره عاشقیمون باهمه فرق داره چه نزدیک چه دور;-);-);-):):):):)بزن بریم هبه جون جو رو عوض کنیم.احسااااااان؟آبجی جونم؟؟؟؟؟؟؟هستید بیاید همفکری کنیم جو رو عوض کنیم؟هرکی هر چی به ذهنش میرسه بگه؟آقاحمید شما هم هستید؟کمک کنید.حالا چیکار کنیم جووووونا؟ احسان برقصه تا شاد بشیم خوبه؟ما هم دس میزنیم واسش خوبه بچه ها؟;-);-);-);-):):):):):)شما هم پیشنهاد بدید؟؟؟

احسان بپر وسط بینیمممممم129419_monkeysmile[1].gif
خوشگلا باید برقصن
661719_leb[1].gif
خوشگلا باید برقصن
661719_leb[1].gif
نبینم که بازنشستی منتظر چی هستی؟
تو جشن شب نشینی باید پاشی برقصی، باید پاشی برقصی :)))))))

آسمون

New member
احسان بپر وسط بینیمممممممشاهده فایل‌پیوست 6767
خوشگلا باید برقصن
مشاهده فایل‌پیوست 6768
خوشگلا باید برقصن
مشاهده فایل‌پیوست 6768

هبه جون احسان رف تیپ بزنه آخه باشلوارکردی و زیرپوش حس رقصش نمیومد:-d:-d

- - - Updated - - -

خوشگلا باید برقصن
مشاهده فایل‌پیوست 6768
خوشگلا باید برقصن
مشاهده فایل‌پیوست 6768

هبه جون احسان رف تیپ بزنه آخه باشلوارکردی و زیرپوش حس رقصش نمیومد:-D:-D

sa@@ra

New member
:tonguesmiley:
من جات بودم یه گزینه دیگه باز می کردم به نام اصلن.
نمایشگاه کتاب تهران دو سال پیش رادیو جوان غرفه داشت، یه گزینش من پر کردم، هر سوالی چندتا گزینه هی اضافه می کردم.
دختره آخر کار شاکی شده بود :25r30wi:

به لطف سیستم ثبت نامی متاهل هم شدیم:25r30wi:
لابد صلاح دیده
فقط خیلی کنجکاوک بدونم کیو برام در نظر گرفتن روز ثبت نام حضوری:25r30wi:

sa@@ra

New member

چین؟:mad_majidonline::smiliess (5):
هرگز

marlik

New member
خوشگلا باید برقصن
مشاهده فایل‌پیوست 6768
خوشگلا باید برقصن
مشاهده فایل‌پیوست 6768

ما که خوشکلی از احسان ندیدیم خودش نفهمه ها ;-);-):):):)میگیم خوشکله تا بیاد وسط.احسان پس کجایی خوشکلا باید برقصن خوشکلا باید برقصن دس دس جیغ جیغغغغ.آبجی؟بیا دس بزن شلوغش کن که احسان بیاد وسط اومدی آبجی؟
آخ جووون سارا هم اومد.سارا جون موزیک بخون و دس بزنن تا احسان بیاد وسط;-);-):):):)

marlik

New member

- - - Updated - - -

هبه جون احسان رف تیپ بزنه آخه باشلوارکردی و زیرپوش حس رقصش نمیومد:-D:-D
آبجی با شلوار کردی که بهتر میتونه قر بده شلوارش که تنگ باشه که نمیتونه تکون بخوره.اقا حمید؟بهش بگید تو خوشکلی نمیخاد لباس عوض کنی(بچه هاگوشتون بیارید نزدیک احسان و آقا حمید نفهمن الکی میگما که خوشکله;-);-):):)بگید بیاد ادم خوشکل که فرق نداره با چی برقصه.تازه ایقدم قشنگ قر میده کسی حواسش به شلوارش نیس همه محو رقصیدنش میشن;-);-):):):)

hebe.nurse

New member

- - - Updated - - -

آخه من قربون اون صورت خوشگلت برم
تو دلت غم نشینه قربون اون دلت برم
پاشو باز وسط برقص تا گل بریزیم زیر پات
تا به آتیش بکشی صحنه رو با دلبری هات:25r30wi:
احسان تو که خوشگلی چه با شلوارکردی چه کت و شلوار
بپر وسط دست دست دست شله شلههههههه

بالا