نظر شما جیه ؟

Marc0p0lo

New member
مرحله اول باید فرهنگ و شرایط جامعه ای که در اون بزرگ شدی و زندگی میکنی رو در نظر بگیری.
بعد باید به روانشناسی افرادی بپردازی که مثل شماره 10 لباس میپوشن.
و بعد به نتیجه گیری برسی!
توی ایستگاه اول مشخصه فرهنگ و جامعه ما یه همچنین لباس پوشیدنی رو قبول نداره. چون فقط و فقط هدف از اون خودنمایی هست. نمیدونم سفر خارج از کشور رفتین و مدتی در یه کشور دیگه ساکن بودین یا نه، نیمخوام جای دوری برم! همین دبی یا همین ترکیه که همسایه هستن، هر کسی در این 2 کشور که مسلمان هم هستن مثل شماره 1 لباس بپوشه به هیچ وجه کسی چیزی بهش نمیگه و جلب توجه نمیکنه، جالب اینجاس بری لب ساحل توی این 2 کشور هم خانوم ها با یه تاپ جلوی آفتاب لم دادن و بازم جلب توجه نمیکنن! اما توی همین 2 کشور دختری بیاد لباس های شماره 10 رو بپوشه مطمئن باش به شدت تو ذوق میزنه! چون خودم به عینه دیدم! توی فرودگاه دبی و فرودگاه آنکارا یا استانبول فرقی نداره وقتی یه هواپیما معجزه میشه و به سلامتی از ایران میشینه توی اون هواپیما احتمال زیاد بتونی یه دختر خانوم به اصطلاح مایه دار با کلاس پیدا کنی که توی تهران یا تبریز سوار هواپیما شده با ریخت و قیافه شماره 10 ! که امروزه تعدادشون داره بیشتر و بیشتر هم میشه. توی فرودگاه اگه به مردم دقت کنی همه سرشونو بر میگردونن این دختر خانوم هارو نگاه میکنن! کسی به اونهایی که لباس کاملا باز پوشیدن کاری نداره هاااا!! ولی اونها بیشتر جلب توجه میکنن! چون این لباس توی همه دنیا زنندست! از سواحل هاوایی و کالیفرنیا بگیر تا برسی به سوال جنوبی خلیج فارس تا برسی به کوچه پس کوچه های تهران و سایر شهر های کشور!

اما در ایستگاه دوم میرسیم به روانشناسیشون!
اغلب این دختر ها یه جور عقده دارن. (نمیگم 100% چون هیچ چیز 100% نیس) خودم با خیلی هاشون توی شبکه های اجتماعی یا توی دنیای بیرون رابطه داشتم و به عینه چیزهایی که میگم تجربه کردم. همه دوست دارن خودنمایی کنن. انگشت نما باشن. مشهور بشن. همه بشناسنشون. تو خیابون که راه برن بگن این فلانه! اصلا براشون مهم نیست که اون شهرت به چه قیمتی بدست میاد! به قول یکیشون که میگفت یه دختر خر خون میشینه 4 سال دبیرستان روزی 10 ساعت میوخه تا آخر رتبه یک بشه و نیم ساعت تو تلویزیون نشونش بدن! بعدش از یاد همه میره! اما من با عکسهایی که تو فیسبوک گذاشتم خواب رو از کله چند هزار تا پسر پروندم و شب روز کفشامو لیس میزنن تا یک دقیقه صدامو فقط بشنون! این نمونه طرز فکر یکیشون بود!
و خیلی خیلی چیزهای دیگه هم هست که با توجه به آزادی بیان نمیشه گفت در اینجا.

من مخالف این صحبتاتون هستم
در مورد سوالم هم جوابی دریافت نکردم از جانب شما
ممنون میشم روی یه موضوع صحبت کنید

Marc0p0lo

New member
اول به این سوال جواب بدین که دلیل برتری دو انسان و در چی میدونید؟

sara77

New member
ببینید من توی خابگاهی هستم شهری که ظاهرا منطقه ازاد محسوب میشه با همه هم رفتو امد دارم یعنی همه مدل دوست دارم از اون مدل 1 تا 10 و بدتراز اون اصن یه ظاهرای عجق وجقی پیدا میشه که غربیها هم اونجور نیستن خب این یعنی چی اگه واسه جلب توجه نیست پ چیه ؟؟؟یعنی دختر شماره ی 10 که بازم تیپش انچنان نیست بیچاره یکم خوبه بدترازاونومن میگم این دربرابر چیزایی که من میگم هیچه میره بیرون وقتی نگاهای پر از -------------پسرا براش مهم نباشه این چیزی تو دلش نیست خودتونم میدونید اینا واسه دخترای امروزی اونجوری فقط حرففففففففففففففففه که بگی اره مهم دله

sara77

New member
من هم اکثر شهرای ایرانو دیدم هم خارج از ایران رفتم شاید بگم اونوریا درسته بی حجابن ولی گناهش کمتره چون اونور کسی به کسی کاری نداره با هر تیپیم میتونی باشی ولی ایرانو که داریم بحث میکنیم خیلی مهمه چجور باشی اگه ازااااااادی باشه باید داشتن نگاه پاااااااااااااااااک اجباری باشه بجای حجاب که مردای ما مسلما نمیتونن خودشونو کنترل کن پس همون نداشتن ازادی واسه ایرانیا بهتره چون جنبه نیست...........حداقلش من خودم 7 و8 رو قبول دارم نه افراط نه تفریط

ali_ah

New member
885d812746.jpg

ali_ah

New member
حجاب زن فقط به نفع خودش نیست همونجور که نجابت مرد

زن بد حجاب کانون خوانواده کسی دیگه رو سست میکنه و کسی دیگه ای هم پیدا میشه که کانون خوانواده اون رو سست کنه

از هر دست بدی ...

کدوم دختری یا زنی دوست داره که زنی یا دختری با تیپ 10 یا کمتراش جلوی همسرش بگرده مطمئنم که دلش اشوب میشه

sara77

New member
میگم گیر دادی به خانما بدجور احه این عکسا چین ای تو روحتتتتتتتت

Taraa

Well-known member
آقا متین و آقا /خانم مارکوپلو !

مجددا میگم نظری که ما درمورد دخترای شماره 1 تا 10 دادیم، صرفا درمورد حجابشون بود، نه شخصیتشون، هرچند که از روی حجاب هر کسی میشه به بعضی از لایه های تفکری و اعتقادی اون پی برد ...
در ضمن اگه حجاب خوب نبود جزء قوانین مسلمونی و اعتقاد به دین اسلام که کاملترین دینه نبود
با این حال نمیشه گفت همه باحجابا خوب و همه بی حجابا بدن
ولی میشه گفت اکثراً با حجابا معتقدتر و پایبندتر از بی حجابان

مشکل سر نسبی یا مطلق بودنه

آخرین ویرایش:

Marc0p0lo

New member
بچه ها من سرماخوردم بدجوری الان حال ندارم جواب بدم بعدا سر فرصت میام جواب دوستان و میدم
گفتم اطلاع بدم که بی ادبی نشده باشه

اینکه می گن از کوزه همان برون تراود که دراوست به این معنا نیست که کوزه از گل ساخته شده در ظاهر و در درونش آب هست یا هر چیز دیگر ولی استعمال اصلیش همیشه آب بوده

وقتی از کلمه «تراود» استفاده شده یعنی همون تراوشی که به واسطه اون آب در کوزه خنک می مونه یعنی دست کوزه هم نیست که بخواد ظاهر و باطن اش رو عوض کنه یا بهتر نشون بده

پیشینه ی «از کوزه همان برون تراود که دروست» در منابع مکتوب به حدود 900 سال پیش می‌‌رسد. منظور از این مثل آن است که «حالات و روحیه و سرشت نیک یا بد هر کس از ظاهر اعمال و اقوالش معلوم مى‏ شود»

کافر کفر گوید : از کوزه همان برون تراود که دروست.

مردمی که با همه می جوشن و گرم می گیرن و همه مردم از همه ی طبقات اونها رو دوست دارن و کسی منکر اونها نیست وقتی هم که بمیرن مسلمان او رو از خودش می دونه و با آب زمزم غسل می ده و هندو هم می خواد بعد از مرگ جنازه اش رو بسوزونه چون او رو از خودش می دونه

خیال می کنن اجتماعی بودن همینه

اما این برای انسان هدفدار که فکر و ایده ای رو در اجتماع دنبال می کنه و به منفعت خودش فکر نمی کنه غیر ممکنه چون جامعه منصف داره ظالم داره خوب داره بد داره عادل داره فاسق داره و همه ی اینا نمی تونن آدمی رو که هدفی جدی داره و خواه نا خواه با منافع بعضی از اونها تعارض داره دوست داشته باشن.

بالا