مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

نوتر

New member
نوتر عزیز. منظور از بازمانده اینه که تا الان نرسیدیم که بخونیم و از بقیه بچه ها عقب افتادیم.. اما امیدو انگیزه هنوز اینجا جریان داره
محمد میدونم برا هر دو گروه گفتم. ولی در حالت خودتون صلاح میدونید.

nori

New member
سلام. سر اسم که دعوا نداریم. این تایپینگ مال همه بازمانده های از کنکور های سابق است؛ که تازه شروع به خوندن کردنو و حتماً حتماً حنماً قبولن!!!:a2d3:
من یک بیوتکنولوژیست هستم و عضو جدید این بخش. همکلاسیهای آینده من در تهران کیان؟:thumbsupsmileyanim:؟؟؟؟؟؟

mohammad63

Well-known member
محمد میدونم برا هر دو گروه گفتم. ولی در حالت خودتون صلاح میدونید.

انشالا که هر کسی به هر چی که مصلحتشه و لیاقتشو داره برسه نوتر عزیز... به کمکهای شما هم نیازمکندیم...دریغ نفرمایید

mohammad63

Well-known member
سلام. سر اسم که دعوا نداریم. این تایپینگ مال همه بازمانده های از کنکور های سابق است؛ که تازه شروع به خوندن کردنو و حتماً حتماً حنماً قبولن!!!:a2d3:
من یک بیوتکنولوژیست هستم و عضو جدید این بخش. همکلاسیهای آینده من در تهران کیان؟:thumbsupsmileyanim:؟؟؟؟؟؟

نوری عزیز خوش اومدین... شما هم حتما قبولین......

shs

New member
سلام به همگي

واقعا ممنون از گذاشتن اين تايپك

من با وجود اينكه هدف قبولي در ارشد وزارت بهداشت رو داشتم ولي اين چند ماه به دلايلي اصلا نتونستم بخونم :sadsmiley:

29 بهمن تصميم گرفتم شروع كنم به خوندن كه به شدت مريض شدم تب و لرز و.... الانم دارم از درد گلو مي ميرم !

اين چند روز اينقدر دلم گريه مي خواست احساس مي كردم ابر و باد و مه و خورشيد و فلك نميخوان من درس بخونم حتي امروز به ثبت نام نكردن و كلا بي خيال شدن فكر مي كردم

تا اينكه اين تايپك رو ديدم و اون مطلب آقاي مجتبي ، جدا كه اميد بخش بود بازم ممنون :rose: :rose:

ROZZA

New member
سلام
امیدوارم همه خوب باشن
امروز خوب بود خداروشکر ...تمام برنامم رو انجام دادم به غیر از زبان
دیگه باید به زبانم برسم ...زبان دارم تافل رو میخونم خیلی کندم اما درست میشه میدونم
خوب بازم که خبری از گزارش خوندن کسی اینجا نیست مثل اینکه من تنهاام :sad:
امیدوارم همه خوب پیش برین

Taraa

Well-known member
1391.12.3

هیچـــــــــــــــــــــــی نخوندم ... زیرو

mohammad63

Well-known member
سلام
امیدوارم همه خوب باشن
امروز خوب بود خداروشکر ...تمام برنامم رو انجام دادم به غیر از زبان
دیگه باید به زبانم برسم ...زبان دارم تافل رو میخونم خیلی کندم اما درست میشه میدونم
خوب بازم که خبری از گزارش خوندن کسی اینجا نیست مثل اینکه من تنهاام :sad:
امیدوارم همه خوب پیش برین

خییییلی عالی بود روزا... ببخشید من مشکلی برام پیش اومد نمیتونم زیاد به برنامه هام برسم انشالا به زودی میام

elhamkhanom

New member
تو چقد شبیه منی!شاید خوده منی.!!!من هم خیلی بد آوردم تا الان....................................

nori

New member
ولی از فردا همتونو میخورم :smiliess (8):

سلام تاراا جان شما بیوتکنولوژی میدی؟ منم همینطور. من تازه شروع کردم از امروز شنبه 5اسفند!! قبلا برای علوم میخوندم. که راضی کننده ندادم و درصدام خوب نشد!! بیا به قسمت مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی! هر شب گزارش بذاریم!! درسته اونجا همه زود تر شروع کردند و الان جلو هستند،اما فضای خوبیه!! اگه پایه باشی دوتایی همه شونا می خوریـــــــــــــــــــــــــم:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
سلام تاراا جان شما بیوتکنولوژی میدی؟ منم همینطور. من تازه شروع کردم از امروز شنبه 5اسفند!! قبلا برای علوم میخوندم. که راضی کننده ندادم و درصدام خوب نشد!! بیا به قسمت مطالعه گروهی ارشد بیوتکنولوژی! هر شب گزارش بذاریم!! درسته اونجا همه زود تر شروع کردند و الان جاوان اما فضای خوبیه!! اگه پایه باشی دوتایی همه شونا می خوریـــــــــــــــــــــــــم:smilies-azardl (113

سلام عزیزم
آره به امید خدا

میشه همینجا بمونیم ؟ تو همین تاپیک؟ همینجا گزارش بدیم ... من اینجا رو بیشتر دوس دارم

بعد از همینجا اونا رو بخوریم:25r30wi:

اونا خیلی جلوتر از مان ... روحیمون داغون میشه

لهجه ات اصفهونیس ... درسته ؟ اصفهونی هستی؟

nori

New member
سلام عزیزم
آره به امید خدا

میشه همینجا بمونیم ؟ تو همین تاپیک؟ همینجا گزارش بدیم ... من اینجا رو بیشتر دوس دارم

بعد از همینجا اونا رو بخوریم:25r30wi:

اونا خیلی جلوتر از مان ... روحیمون داغون میشه

لهجه ات اصفهونیس ... درسته ؟ اصفهونی هستی؟

تیزیا!! با همین دقت بخونی نفر اولی...
من هرچی دقت کردم نفهمیدم کجایی هستید؟ موفق باشی. باشه اینجا هم میام سر میزنم. البته چند روزه کارم زیاده. هم توی خونه هم سرکار. ساعات مطالعم پایینه. امروز شیمی یک فصل تا الان. یه سر هم به زبان می زنم.

mohammad63

Well-known member
تیزیا!! با همین دقت بخونی نفر اولی...
من هرچی دقت کردم نفهمیدم کجایی هستید؟ موفق باشی. باشه اینجا هم میام سر میزنم. البته چند روزه کارم زیاده. هم توی خونه هم سرکار. ساعات مطالعم پایینه. امروز شیمی یک فصل تا الان. یه سر هم به زبان می زنم.

میگم نوری جان با این روحیه ای که ابجی تارای ما داره یه وقت خودتو هم نخورهههه
بچه ها امروز خوب بود... خدا رو شکر.... بیوشیمی خوندم و شیمی الی
راستی بچه ها
خداوند در قرآن می فرماید: ما سرنوشت هیچقومی را تغییر نمی دهیم مگر به دست خود آن قوم مگر اینکه اون قوم خودشان بخواهند.
ما خواستیم پس انشالا به دست خود ما تقدیرمان رقم خواهد خورددددددد. انشالا

ghasedak69

New member
منم یکی دو هفته است شروع کردم
امروز حدودا 7-8 ساعت خوندم
1 فصل بالینی + نصف فصل رشد که اگه بتونم امشب فصل رو تمومش کنم خیلی عالی میشه....
یک کمی هم زبان خوندم

ROZZA

New member
سلام بچه ها
امروز منم به برنامم کامل کامل رسیدم یعنی یاد گرفتم چه جوری برنامه ریزی کنم که از پسش بر بیام
فعلا رو همون 5 ساعت گیر کردم اما قول میدم زیادش کنم
موفق باشین

بالا