مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

aohm

New member
سلام بچه ها
امروز منم به برنامم کامل کامل رسیدم یعنی یاد گرفتم چه جوری برنامه ریزی کنم که از پسش بر بیام
فعلا رو همون 5 ساعت گیر کردم اما قول میدم زیادش کنم
موفق باشین

ميشه از تجربياتت واسه ما هم بگي عزيزم؟

biology2012

New member
سلام گزارش:
بیوشیمی فصل امینو اسید تموم- زیست 30 صفحه- شیمی الی 25 صفحه- زبان 5صفحه تافل ومرور
بچه ها بخونید حتما قبول میشید

mohammad63

Well-known member
سلام بچه ها
امروز منم به برنامم کامل کامل رسیدم یعنی یاد گرفتم چه جوری برنامه ریزی کنم که از پسش بر بیام
فعلا رو همون 5 ساعت گیر کردم اما قول میدم زیادش کنم
موفق باشین

روزای عزیز
خوشحالم که شما هم راه افتادین....
راستی برای بچه ها تجربیاتتو بذار.... قطعا مفید خواهد بودددد

یادمان باشد بعد از هر سختی آسایشی هست. این وعده دادار مهربان است....

hoorsa

New member
هورساااااااااااا شما هر جوری که میخواین بخونید .... مهم موفقیته
اصلا بذار جمله رضا مارمولکو اینجوری تصحیح کنیم: به اندازه ادمهای روی زمین راه هست برای رسیدن به هدف....................................................والاااااااا

who is reza lizard?
:(50):

hoorsa

New member
سلام. سر اسم که دعوا نداریم. این تایپینگ مال همه بازمانده های از کنکور های سابق است؛ که تازه شروع به خوندن کردنو و حتماً حتماً حنماً قبولن!!!:a2d3:
من یک بیوتکنولوژیست هستم و عضو جدید این بخش. همکلاسیهای آینده من در تهران کیان؟:thumbsupsmileyanim:؟؟؟؟؟؟

حاااااااضر..برای من صندلی جلو رو بگیریا ...من همیشه دیر می رسم آخه
:25r30wi:

hoorsa

New member
سلام...من گفتم که اهل ساعت گرفتن و اینا نیستم اما اگه بخوام گزارش بدم باید بگم که خوب بود یعنی راضی بودم..تقریبا روال کار دستم اومده (خب نخند...اگه اردیبهشت دستم میومد خوب بود ؟:New (6):)لزگی رو گذاشتم بعد عید بخونم...الان دارم تافل رو می خونم..به نظرتون می رسم تمومش کنم ؟

nori

New member
حاااااااضر..برای من صندلی جلو رو بگیریا ...من همیشه دیر می رسم آخه
:25r30wi:

ببین هورسا جان نشد از الان هم کاراتا بندازی گردن منا!! منم که فداکار !!!!!!!!!!!!!!! از الان به همه بچه های بیوتک تهران بگم صندگی وسط ردیف 2 مال منه!!!!!!:tonguesmiley:
راستی منابع شما چیه؟ چی میخونید؟ مخصوصاً زبان؟؟؟؟؟؟؟:21:

nori

New member
سلام...من گفتم که اهل ساعت گرفتن و اینا نیستم اما اگه بخوام گزارش بدم باید بگم که خوب بود یعنی راضی بودم..تقریبا روال کار دستم اومده (خب نخند...اگه اردیبهشت دستم میومد خوب بود ؟:New (6):)لزگی رو گذاشتم بعد عید بخونم...الان دارم تافل رو می خونم..به نظرتون می رسم تمومش کنم ؟

اصلا! این کارا نکن به نظر من. لزگی را از الان شروع کنی و روزی 7 تا متن و 30 تا تست لغتم بخونی تا بعد کنکورم تمام نمیشه. من حساب کردم. خیلیه به دوره هم نمی رسی. از الان شروعش کن. به نظرت با زبان لزگی میتونیم بالای 50 بزنیم؟؟؟؟:dadad4:

ROZZA

New member
سلام به همه
دیشب قبل از اینکه بیام گزارش بدم از خستگی خوابم برد
دیروز هم خوب بود خداروشکر به برنامم رسیدم فقط مرور لغات زبانم موند که اونم الان قبل برنامه امروزم میخونم
دیروز هم رو 5 ساعت درس خوندم
امیدوارم همگی موفق باشین

ROZZA

New member
تو درس خوندن هر کی باید قلق خودش رو پیدا کنه
مهمترین چیز اینه که اول بشینی و درست حسابی تصمیمت رو بگیری و هدفت واقعا برات هدف باشه نه فقط تو حرف
من اوایل برنامه ریزی خیلی دقیقی میکردم که مثلا از ساعت 8 تا 10 باید از این درس x صفحه بخونم ....و این برنامه رو برای 10 روز مینوشتم ................>> اشتباه ترین کار ممکن به نظرم همین کار بود چون اگه به 1 ساعت از یک روزم نمیرسیدم کل برنامم بهم میریخت
یا اینکه من بازه زمانی های 2 ساعته برای درسا میذاشتم که اینم برای من اشتباه بود چون فهمیدم که من میتونم 45 دقیقه روی مطالب تمرکز کامل کنم بعدش حتما باید 10 دقیقه استراحت کنم و یه چای بخورم تا رفرش بشم (خوب این ساعت مطالعه برای هر کس فرق میکنه و به عادت درس خوندن برمیگرده مثلا خواهر خود من از 8 شروع به خوندن کنه تا 12 یه ضرب میخونه و بعد 1 ساعت استراحت میکنه )
برنامه ای که میخواستم انجام بدم روز قبلش 10 دقیقه وقت گذاشتم و نوشتم فرداش با توجه به برنامم هر درسی رو هر چند ساعت که میخوندم زیر برنامم مینوشتم و آخر شب میدیدم که به چقدر برنامم تونستم برسم اینطوری برای روز بعدم واقع بینانه تر میتونستم برنامه بریزم
البته من هنوزم از خودم راضی نیستم چون برای کسی که درست و حسابی 1 هفتس بعد مدتها دوری از درس شروع کرده 5 ساعت کمه و باید کیفیت و کمیت درس خوندنم رو بالا ببرم

بچه ها فقط کافیه واقعا باور کنید که باید موفق باشین و واقعا براش تلاش کنید بقیه چیزا خودش تو 10 روز حل میشه و همه چی دستتون مییاد
وقت و هدر ندید و با انگیزه شروع کنید
مطمئن باشید اگه تلاش کنید نتیجه شیرینی در پیشه می ارزه فقط 3 ماه خودتون رو وقف هدفتون کنید[/color]

zohreh22

New member
Hello
I AM ALIVE

sallllllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm

?khobid baro bachs

man dirooz faghat3 hours va sanbe5 hours darsidam

midonam kame vali dorost mishe

man ham aknon ghaboli hame shoma va khodam ro tabrik migam

mohammad63

Well-known member
تو درس خوندن هر کی باید قلق خودش رو پیدا کنه
مهمترین چیز اینه که اول بشینی و درست حسابی تصمیمت رو بگیری و هدفت واقعا برات هدف باشه نه فقط تو حرف
من اوایل برنامه ریزی خیلی دقیقی میکردم که مثلا از ساعت 8 تا 10 باید از این درس x صفحه بخونم ....و این برنامه رو برای 10 روز مینوشتم ................>> اشتباه ترین کار ممکن به نظرم همین کار بود چون اگه به 1 ساعت از یک روزم نمیرسیدم کل برنامم بهم میریخت
یا اینکه من بازه زمانی های 2 ساعته برای درسا میذاشتم که اینم برای من اشتباه بود چون فهمیدم که من میتونم 45 دقیقه روی مطالب تمرکز کامل کنم بعدش حتما باید 10 دقیقه استراحت کنم و یه چای بخورم تا رفرش بشم (خوب این ساعت مطالعه برای هر کس فرق میکنه و به عادت درس خوندن برمیگرده مثلا خواهر خود من از 8 شروع به خوندن کنه تا 12 یه ضرب میخونه و بعد 1 ساعت استراحت میکنه )
برنامه ای که میخواستم انجام بدم روز قبلش 10 دقیقه وقت گذاشتم و نوشتم فرداش با توجه به برنامم هر درسی رو هر چند ساعت که میخوندم زیر برنامم مینوشتم و آخر شب میدیدم که به چقدر برنامم تونستم برسم اینطوری برای روز بعدم واقع بینانه تر میتونستم برنامه بریزم
البته من هنوزم از خودم راضی نیستم چون برای کسی که درست و حسابی 1 هفتس بعد مدتها دوری از درس شروع کرده 5 ساعت کمه و باید کیفیت و کمیت درس خوندنم رو بالا ببرم

بچه ها فقط کافیه واقعا باور کنید که باید موفق باشین و واقعا براش تلاش کنید بقیه چیزا خودش تو 10 روز حل میشه و همه چی دستتون مییاد
وقت و هدر ندید و با انگیزه شروع کنید
مطمئن باشید اگه تلاش کنید نتیجه شیرینی در پیشه می ارزه فقط 3 ماه خودتون رو وقف هدفتون کنید[/color]

روزا خانوم
خوشحالم که شما اینقد پیشرفت کردین
خدا را صد مرتبه شکر
سپاس از اینکه انرژی های مثبتتونو اینجا انتقال میدین
این یک اصله که هر برنامه ریزی که میکینی یکسری وقت های ژرت و عوامل مزاحم داره که اگه اونها رو در نظر بگیری یک برنامه کامل و منجسم داری.
برات ارزوی انرژی های مثبت بیشتر دارم.
موفق باشی

mohammad63

Well-known member
بچه ها من بیوشیمی را قصد دارم اینجوری بخونم:
فصل به فصل خلاصه میکنم. و خلاصه ها رو هم دارم مرور میکگنم.
الان خلاصه کربوهیدراتهام کامل هست. دارم اونها رو میخونم. در کنارش هم دارم لیپیدها را خلاصه میکنم که انشالا به زودی تموم میشه. بعد از اتمام خلاصه لیپید میرم سراغ پروتئین ها. و بعد از اتمام مرور کربوهیدراتها میرم سراغ لیپیدها. اگه انشالا درست پیش برم تا اول عید یه دور بیوشیمی را کامل رفته ایم و خلاصه هاش هم تموم شده. به امید خدا
بچه ها یادمان باشد که کوروش بزرگ می گوید: وقتی زندگی چیز زیادی به شما نمی دهد بخاطر این است که شما چیز زیادی از او نخواسته اید..
بیاید بیشتر از توانمان حتی از زندگی بخواهیم....

Taraa

Well-known member
ببین هورسا جان نشد از الان هم کاراتا بندازی گردن منا!! منم که فداکار !!!!!!!!!!!!!!! از الان به همه بچه های بیوتک تهران بگم صندگی وسط ردیف 2 مال منه!!!!!!:tonguesmiley:
راستی منابع شما چیه؟ چی میخونید؟ مخصوصاً زبان؟؟؟؟؟؟؟:21:

من شیرازیم

آقا من سر میشینم ... گفته باشم

Taraa

Well-known member
1391.12.5

بازم 3ساعت میکروب خوندم .... این میکروب عجب درس شیرینیه ها ... تا حالا پی به این همه حلاوتش نبرده بودم

Taraa

Well-known member
1391.12.6

3 ساعت میکروب
1 ساعت و 35 دقیقه زبان

جمع کل : 4ساعت و 35 مین
:tonguesmiley:

هنوز کمه اما خب داره هر روز بیشتر میشه ... ولی خداییش من تو عمرم بیشتر از روزی 7 ساعت نخوندم
ینی دیگه سقفش 7 ساعته ... چونه هم نزنید که واقعا نمیتونم

موندم چطور بعضیا روزی 10-12 ساعت میخونن!

hoorsa

New member
من شیرازیم

آقا من سر میشینم ... گفته باشم

مگه سرویسای دانشگای ماس که جا میگیری...حالا من عادت دارم یه چیزی گفتم.جدی نبود...هرکی صبح زودتر بیاد اون هرجا دلش میخواد میشینه...عیبه ازین کارا نکنی ...:14:اونجا دانشگا تهرانه...بهمون می خندن...اینجوری :25r30wi:اونوقت من که نمی گم دوست توام...اصلا هم به جا نمیارم

waria

New member
1391.12.6

3 ساعت میکروب
1 ساعت و 35 دقیقه زبان

جمع کل : 4ساعت و 35 مین
:tonguesmiley:

هنوز کمه اما خب داره هر روز بیشتر میشه ... ولی خداییش من تو عمرم بیشتر از روزی 7 ساعت نخوندم
ینی دیگه سقفش 7 ساعته ... چونه هم نزنید که واقعا نمیتونم

موندم چطور بعضیا روزی 10-12 ساعت میخونن!

امروز که نه...فردام که تا 7 دانشگام نه.ولی از پس فردا قراره روزی 10-12 ساعت درس بخونم ان شاا...بعد بهت میگم چطوریه...:rolleyessmileyanim:

بالا