مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

aohm

New member
لزگی براساس کنکورای قبل طراحی شده ولی مولفین این کتاب خودشون طراح سوالات ارشدن.دکتر شکربور.دکتر کامیاب .دکتر مهبودی.البته کتاب سختیه فقطم تو دانشگاه علوم بزشکی شیراز تدریس میشه.چون همه مولفاش استاد اونجان.اونم 4 واحده

اگه سختتر از لزگي باشه ميشه تو اين مدت تمومش كرد؟
طوري هست كه بشه در كنار لزگي خوندش؟

epidtehran92

New member
من اونو خوندم الان میخوام لزگی را بخونم.نمیدونم بستگی به سطح زبانت دارن وآخه من دانشجو شیراز بودم و با اون استادا دو درس زبان داشتم اون کتابم جز واحدای درسیم بوده.سطح زبانت خوبه

ROZZA

New member
سلام
امروز تونستم 60 درصد برنامم رو انجام بدم هنوز نتونستم کل برنامه ای که میریزم را کامل تو روز انجام بدم اما امروز از دیروزم بهتر بود
فردا تلاش میکنم 100 در 100 برنامم رو انجام دم
چقدر دوست دارم زودتر بیوفتم رو غلتک درس خوندن

دیروز با یکی از دوستام صحبت میکردم میگفت خواهرش 3ماه و نیم برای کنکور وزارت بهداشت بکوب خونده بود و ایمنی شناسی با رتبه 17 قبول شده بود ...اگه بقیه تونستن ما هم میتونیم مطمئن باشین و با تمرکز بخونید

Taraa

Well-known member
عاغا من از فردا شروع میکنم

هر روزم میام اینجا گزارش میدم

اگه روزی نیومدم منو بزنید

mohammad63

Well-known member
عاغا من از فردا شروع میکنم

هر روزم میام اینجا گزارش میدم

اگه روزی نیومدم منو بزنید

تارااااااااااا ابجی کی میتونه تو ربزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی حتما بشین بخونننننننننن. تو موفق میشی ابجی

ROZZA

New member
سلام
بچه ها ...دیشب خسته بودم قبل اینکه بیام اینجا سر بزنم خوابم برد
دیروز هم نتونستم کامل کامل برنامم رو انجام بدم دوباره 60 درصد برنامم رو تونستم انجام بدم دوباره 60 درصدش رو انجام دادم اما کیفیت درس خوندنم خیلی پیشرفت داشت
خلاصه از خوندنم راضی بودم دارم پله پله میرم جلو خدارو شکر...امروز سرکار نمیرم خونه ام سعی میکنم به برنامم کامل برسم

بچه ها وقتی تمرکزتون کم میشه یا کمی خسته میشین 10 دقیقه کتابتون رو ببندین یه چایی بریزین و به هدفتون فکر کنید و بعد 10 دقیقه با انرژی و تمرکز شروع کنید

mohammad63

Well-known member
سلام
بچه ها ...دیشب خسته بودم قبل اینکه بیام اینجا سر بزنم خوابم برد
دیروز هم نتونستم کامل کامل برنامم رو انجام بدم دوباره 60 درصد برنامم رو تونستم انجام بدم دوباره 60 درصدش رو انجام دادم اما کیفیت درس خوندنم خیلی پیشرفت داشت
خلاصه از خوندنم راضی بودم دارم پله پله میرم جلو خدارو شکر...امروز سرکار نمیرم خونه ام سعی میکنم به برنامم کامل برسم

بچه ها وقتی تمرکزتون کم میشه یا کمی خسته میشین 10 دقیقه کتابتون رو ببندین یه چایی بریزین و به هدفتون فکر کنید و بعد 10 دقیقه با انرژی و تمرکز شروع کنید

روزا جان... قطعا در یک برنامه ریزی ما نمی توانیم به اهداف صددرصد برسیم. در طول اجرای یک برنامه یکسری عوامل مزاحم وجود دارد که باعث پرتی وقت می شود... و باید دریک برنامه ریزی اصولی این عوامل را هم در نظر گرفت.
اما 60 درصد برنامه خیلی عالیه. ولی باید رو به جلو باشیی. یعنی فردایت بهتر از اموزت باشد...
راستی این راهکارت هم عالیه... من هوس چایی کردم .... ههههههههه
اما این لینکو هم ببین... بدنیست
http://olumpezeshki.ir/forum/thread5756.html#post143899

shahrzad92

New member
سلام من تازه این تاپیک عالیو دیدم خیییییلی خییییلی ممنون من تقریبا یه ماهه شرو کردم

:thanks:

hoorsa

New member
یعنی اصن لایکا...لایک...برای همه تون لایک...مخصوصا بانی مجلس و اون دوست خوبی که اولای مجلس انگیزه داد به بچه ها
منم مث خودتونم ...یه جورایی احساس جا ماندگی می کنم اما نمی دونم چرا که اصلا احساس ناامیدی نمی کنم؟
بچه ها مسیر رسیدن به هدف برای من از رسیدن به خود هدف قشنگتره...کلا همیشه قبل از یه چیز خوشایند رو بیشتر از خودش دوس دارم....مثلا اسفند رو بیشتر از فروردین دوس دارم
یادتون باشه افراد موفق یا راهی خواهند یافت و یا راهی خواهند ساخت
منم میام اینجا ازین به بعد ولی کلا اهل ساعت گرفتن نیستم...

zohreh22

New member
:bunnyearsmiley:5]سلام
منم اومدم
یکی منو تحویل بگیره
گزارش هم میدم اگه این اینترنت هندلی دیال آپ لوس قطع نشه و یا این مزاحم ها که هر وقت کانکتم پشت خط نیان
بچه ها واسم دعا کنید اگه قبول نشم تا بعد اجباری نمیتونم شرکت کنم.
.
.
.
.
.
پاورقی:
اجباری=طرح تو بیمارستان
:tsimuzpzwoap1t9y3o7[/SIZE]

mohammad63

Well-known member
:bunnyearsmiley:5]سلام
منم اومدم
یکی منو تحویل بگیره
گزارش هم میدم اگه این اینترنت هندلی دیال آپ لوس قطع نشه و یا این مزاحم ها که هر وقت کانکتم پشت خط نیان
بچه ها واسم دعا کنید اگه قبول نشم تا بعد اجباری نمیتونم شرکت کنم.
.
.
.
.
.
پاورقی:
اجباری=طرح تو بیمارستان
:tsimuzpzwoap1t9y3o7[/SIZE]

زهره حانوم
برای شما ارزوی موفقیت میکنم.
موفقیت در همین نزدیکی شماست. اما اون پا نداره که بیاد طرف شما شما باید برین طرفش... یه کم انرژی یه کم انگیزه............. پیش به سوی موفقیت

ROZZA

New member
سلام
امیدوارم امروز روز خوب و پرباری برای همه دوستای خوبم بوده باشه
خدارو شکر برای من که خیلی خوب بود از فرصت تو خونه بودنم نهایت استفاده رو کردم
امروز 80 درصد برنامم رو انجام دادم تو برنامه ریزیم فقط به خوندن زبان نرسیدم :4d564ad6: خیلی خوشحالم که تونستم بهتر از 3 روز قبل پیش برم
البته بچه ها من نهایت خیلی تلاش کنم حول و حوش 5 ساعت کمی کمتر یا کمی بیشتر میخونم خیلی دوست دارم من ساعتای زیاد مطالعاتی رو تجربه کنم :(40):
به امید اینکه همگی موفق باشیم و قدر وقتامون رو بدونیم ....آمین

mohammad63

Well-known member
سلام من تازه این تاپیک عالیو دیدم خیییییلی خییییلی ممنون من تقریبا یه ماهه شرو کردم

:thanks:

تو حتما موفق میشوی..... فقط باید بدانی که
رهرو ان است که اهسته و پیوسته رود.................................

mohammad63

Well-known member
سلام
امیدوارم امروز روز خوب و پرباری برای همه دوستای خوبم بوده باشه
خدارو شکر برای من که خیلی خوب بود از فرصت تو خونه بودنم نهایت استفاده رو کردم
امروز 80 درصد برنامم رو انجام دادم تو برنامه ریزیم فقط به خوندن زبان نرسیدم :4d564ad6: خیلی خوشحالم که تونستم بهتر از 3 روز قبل پیش برم
البته بچه ها من نهایت خیلی تلاش کنم حول و حوش 5 ساعت کمی کمتر یا کمی بیشتر میخونم خیلی دوست دارم من ساعتای زیاد مطالعاتی رو تجربه کنم :(40):
به امید اینکه همگی موفق باشیم و قدر وقتامون رو بدونیم ....آمین

بسیار عالی بوددددددددددد دوست عزیز.. موفق باشی....
یادت باشد: کوروش کبیر می گوید: انسان همان می شود که به آن فکر میکند........................

mohammad63

Well-known member
یعنی اصن لایکا...لایک...برای همه تون لایک...مخصوصا بانی مجلس و اون دوست خوبی که اولای مجلس انگیزه داد به بچه ها
منم مث خودتونم ...یه جورایی احساس جا ماندگی می کنم اما نمی دونم چرا که اصلا احساس ناامیدی نمی کنم؟
بچه ها مسیر رسیدن به هدف برای من از رسیدن به خود هدف قشنگتره...کلا همیشه قبل از یه چیز خوشایند رو بیشتر از خودش دوس دارم....مثلا اسفند رو بیشتر از فروردین دوس دارم
یادتون باشه افراد موفق یا راهی خواهند یافت و یا راهی خواهند ساخت
منم میام اینجا ازین به بعد ولی کلا اهل ساعت گرفتن نیستم...

هورساااااااااااا شما هر جوری که میخواین بخونید .... مهم موفقیته
اصلا بذار جمله رضا مارمولکو اینجوری تصحیح کنیم: به اندازه ادمهای روی زمین راه هست برای رسیدن به هدف....................................................والاااااااا

ROZZA

New member
بسیار عالی بوددددددددددد دوست عزیز.. موفق باشی....
یادت باشد: کوروش کبیر می گوید: انسان همان می شود که به آن فکر میکند........................
ممنون از دلگرمی ها و انرژی هایی که میدین ......
راستی بقیه بازمانده ها پس کجا هستین :p7977cujr38iyymsu8:...دارین میخونین دیگه؟؟؟؟:smilies-azardl (181
بچه ها اگه الانم نجمبیم دیگه راستی راستی دیر میشه ها
از همین الانم با همت هر کی بخونه من ضمانت میکنم قبوله
به امید پیروزی هممون

نوتر

New member
سلام منم از اينكه اينجا سايت خوبيه موافقم من هم از بازمانده ها هستم حالا مي خوام شروع كنم اما يك سوال حتما مهمه كه همه كتاب لزگي را بخونند اما من ندارم
موندم براي زبان چي بخونم ؟؟؟
سلام بچه ها. ببخشید من اومدم تایپکتونو خراب کردم. اینکه در کل کنار هم هستین خیلی خوبه ولی ازتون یه خواهشی داشتم هیچ وقت خودتونو بازمانده فرض نکنید. این یه اسم و یه لقبی هست که خیلی بار ناامیدی روش زیاده به نظر من. درسته من خودم با کمک خدا تونستم سال اول قبول شم اما معتقدم اونایی که نتونستند قبول شن بازمانده نیستند. بخصوص کسایی که خوندن و بنا به دلایلی نتونستن بیارن.( این اتفاق میتونست برای خود من خیلیای دیگه هم بیفته، و بر عکس الان میتونست من و امثال من قبول شده نباشیم و بچه های این تایپک جزو قبول شده ها باشن). خواهشا کسی خودشو بازمانده فرض نکنه. شماهایی که سال دومی هستید امید های رتبه های برترین. بدون اغراق میگم. بهتر بود اسم تایپک خوبتون رو میذاشتین شانس های اول کسب رتبه های برتر.اگه سرتونو درد آوردم ببخشید. همتون موفق باشین

آخرین ویرایش:

mohammad63

Well-known member
سلام بچه ها. ببخشید من اومدم تایپکتونو خراب کردم. اینکه در کل کنار هم هستین خیلی خوبه ولی ازتون یه خواهشی داشتم هیچ وقت خودتونو بازمانده فرض نکنید. این یه اسم و یه لقبی هست که خیلی بار ناامیدی روش زیاده به نظر من. درسته من خودم با کمک خدا تونستم سال اول قبول شم اما معتقدم اونایی که نتونستند قبول شن بازمانده نیستند. بخصوص کسایی که خوندن و بنا به دلایلی نتونستن بیارن.( این اتفاق میتونست برای خود من خیلیای دیگه هم بیفته، و بر عکس الان میتونست من و امثال من قبول شده نباشیم و بچه های این تایپک جزو قبول شده ها باشن). خواهشا کسی خودشو بازمانده فرض نکنه. شماهایی که سال دومی هستید امید های رتبه های برترین. بدون اغراق میگم. بهتر بود اسم تایپک خوبتون رو میذاشتین شانس های اول کسب رتبه های برتر.اگه سرتونو درد آوردم ببخشید. همتون موفق باشین

نوتر عزیز. منظور از بازمانده اینه که تا الان نرسیدیم که بخونیم و از بقیه بچه ها عقب افتادیم.. اما امیدو انگیزه هنوز اینجا جریان داره

بالا