مطالعه گروهی گروه بازمانده های ارشد 92

بانو

New member

فک کنم بعضیاتون مال ی تایپیک دیگه هستین دلتون میاد مامان عسل تنها بزارین یا بقیه ...
و اینکه همون تایپیک چش بود که اومدین این زدین؟:smiliess (11): ببخشیدا :dadad4:

این بزارین تایپیک انگیزه بهتره نیست ؟

فقط این میدونم امید وباور معجزه میکنه.

و البته تلاش و اراده

:a2d3:

mohammad63

Well-known member
سلام عزیزان ...خسته نباشید همگییییییییییی
یه سوال:

بچه ها عکسی که واسه ثبت نام باید بفرستیم .. اگر توش یه خط چشم کوچولو کشیده باشیم اشکالی داره ؟ و اینکه من ابروهامو تتو کردم و با عکس شناسنامم فرق داره ... ولی خودش گفته عکس امسالمون باشه و من برای گواهینامه ی رانندگیمم همین عکسو فرستادم ایرادی نگرفتن .
نظرتون چیه؟ بفرستم مشکلی ایجاد نمیشه؟

دوست عزیز
اگه تمام رخ باشه و عکس پرسنلی باشه فک نکنم ایرادی بگیرند

mohammad63

Well-known member

فک کنم بعضیاتون مال ی تایپیک دیگه هستین دلتون میاد مامان عسل تنها بزارین یا بقیه ...
و اینکه همون تایپیک چش بود که اومدین این زدین؟:smiliess (11): ببخشیدا :dadad4:

این بزارین تایپیک انگیزه بهتره نیست ؟

فقط این میدونم امید وباور معجزه میکنه.

و البته تلاش و اراده

:a2d3:

ما مخلص همه بچه های انجمن هستیم بی کم و کاست
تقریبا هم همینطوره.. اینجا ما میخوایم به هم انگیزه بدیم.....
و گرنه از بچه هایی که جلو هستند باید کمک بگیریم و امیدواریم دوستان هم به ما کمک کنند

naznazpare

New member
سلام منم هستم چند ماه با اینکه وقت داشتم اما تلف کردم الان میخوام بخونم فکر کنم بشه تو این مدت هم قبول شد فقط بچه ها ماها یه سری اشکالات تو برنامه ریزی داریم که جز باز مانده ها هستیم به نظر من هرکس برنامه ریزی خودش اینجا بنویسه اگه اشکالی هم هست با کمک بقیه زود وسریع برطرف شه

mohammad63

Well-known member
برنامه من:
البته من با توجه به کارم نمیتونم که ساعت مشخصی را برای درس خواندن اعلام کنم. اما برای رشته بیوشیمی فعلا میخوام این منابع رو بخونم
بیوشیمی: بیوشیمی احسانی + برای کنکور اگر برسم ضروریات محمدی رو هم میخونم + تست که البته میذارم برای بعد عید
شیمی آلی: برای کنکور+ یه جزوه سنجش و دانش دارم البته چون داداشم داره شیمی میخونه بهم جزوه ماهانو پیشنهاد داد ولی هر کتاب خلاصه ای که گیر بیاد میخونم
زیست: چون رشته م زیست بوده زیاد مشکلی ندارم فقط باید مرور کنم کتابهای دانش زیست شناسی و خلاصه های المپیاد زیست شناسی فعلا در دسترسم هستند ==== خلاصه های المپیادو برا یدانلود میذارم====
زبان: چون ترجمه میکنم با این مورد مشکلی ندارم. دوستان اگه خواستن میتونیم گروهی کار کنیم. هر چند تایپیک مطالعه گروهی لزگی هم هست

و در انتها:
یادمان باشد خداوند انسان را برای دلخوشی هایش آفرید و گرنه هیچوقت فرشته هیش را مجبور نمی کرد که برآدم سجده کنند. او از رگ گردن به ما نزدیکتر است و چقد خوشحال می شود که ما هم آنی باشیم که او می خواهد. بیایید دلخوشی خوبی باشیم

nava

New member
سلااااااااام منم به خاطر کمبود وقت دچار ناامیدی شده بودم اما حالا که صحبتهای دوستان رو شنیدم امیدوار شدم به امید موفقیت واسه همه بچه ها :smilies-azardl (113

mim_ghaaf

New member
سلام. این تایپیکو اول برای بچه های بیوشیمی که تازه شروع خوندن کردن و وقت زیادی ندارن راه انداختیم اما دیدیم اگه برای همه رشته باشه بهتره. اینجوری جمعمون بیشتره و بالاخره راهکارها هم بیشتر.
البته گروه ما فعلا سه نفره هست. پری و بیولوژی و بنده. امیدوارم که بازمانده ها زیاد نباشند اما اگه کسی هست بیاد اینجا و دیگر دوستانو راهنمایی کنه:
1- اول از همه اینکه به هم امید بدیم چون هیچ معجزه ای به اندازه امید نمیتونه باعث پیشرفت بشه.
2- منابعی که هم خلاصه باشه و هم مفید با توجه به وقت کم رو برای دیگران هم معرفی کنید.
3- گزارش روزانه رو هم در حد امکان ارائه دهید
5- دیگه هر چی دیگه ای هم که فکر میکنید مفید هست رو اینجا ارائه دهید.

به امید اینکه همراه بقیه بچه هابتونیم تا روز امتحان خودمونو برسونیم.

ممنون که این تاپیک رو ایجاد کردید

mohammad63

Well-known member
سلااااااااام منم به خاطر کمبود وقت دچار ناامیدی شده بودم اما حالا که صحبتهای دوستان رو شنیدم امیدوار شدم به امید موفقیت واسه همه بچه ها :smilies-azardl (113

خوش اومدین. شما حتما موفق می شوین

vida68

New member
سلام به همگی دوستان....
تو این تاپیک بجای ساعت مطالعه به نظرم بهتره جملات امیدوارکننده استفاده بشه بهتره... همه انگیزه میگیرند.

خوشبختي به كساني روي مي آورد كه براي خوشبخت كردن ديگران مي كوشند

ROZZA

New member
سلام بچه ها به نظر من این تاپیک و اون تاپیک نداره
هدف همه یکیه اونم موفقیت تو کنکور ارشد ...و این تاپیک یک نقطه سر خط هست برای بچه هایی مثل من که میخوان این دفعه محکم تر شروع کنن
حالا یه عده از دوستامون با برنامه ریزی زودتر شروع کردن و خداروشکر افتادن رو غلتک پاشون رو گذاشتن رو گاز و پیش میرن
اما یک عده هم مثل من دیرتر شروع کردن و تازه اول کارن هنوز رو دنده دو نرفتن چه برسه به گاز دادن
پس بهتره که از این تاپیک شروع کنن چون هنوز اول راهن و کمی عقبن و ممکنه این عقب بودنشون کمی دلسردشون کنه
به امید خدا بچه هایی هم که به قولی بازمانده ها هستن تا ماه دیگه به دوستامون تو تاپیک مطالعه گروهی میرسن به شرطه اینکه دیگه حتما اینبار یه تصمیم جدی و قطعی بگیرن
من که میگم بیاین تا اونجا که میتونیم از برنامه ها و مطالعات روزمون و مقدارش بگیم و بهم کمک کنیم که هر روز بهتر از دیروزمون باشیم

baran1001

New member
سلام بچه ها
منم هستمممممم
وای چی میشه تو این ماه های آخر بخونیم و قبول شیم
:smilies-azardl (181
وای خیلی باحال میشهههه:thanks:

mohammad63

Well-known member
سلام بچه ها به نظر من این تاپیک و اون تاپیک نداره
هدف همه یکیه اونم موفقیت تو کنکور ارشد ...و این تاپیک یک نقطه سر خط هست برای بچه هایی مثل من که میخوان این دفعه محکم تر شروع کنن
حالا یه عده از دوستامون با برنامه ریزی زودتر شروع کردن و خداروشکر افتادن رو غلتک پاشون رو گذاشتن رو گاز و پیش میرن
اما یک عده هم مثل من دیرتر شروع کردن و تازه اول کارن هنوز رو دنده دو نرفتن چه برسه به گاز دادن
پس بهتره که از این تاپیک شروع کنن چون هنوز اول راهن و کمی عقبن و ممکنه این عقب بودنشون کمی دلسردشون کنه
به امید خدا بچه هایی هم که به قولی بازمانده ها هستن تا ماه دیگه به دوستامون تو تاپیک مطالعه گروهی میرسن به شرطه اینکه دیگه حتما اینبار یه تصمیم جدی و قطعی بگیرن
من که میگم بیاین تا اونجا که میتونیم از برنامه ها و مطالعات روزمون و مقدارش بگیم و بهم کمک کنیم که هر روز بهتر از دیروزمون باشیم

خواستن توانستن هست.......

دانیال

New member
درود
من قرار بود دی شروع کنم که نشد، بهمن هم نشد، نه جزوه دارم و نه کتاب. بالاخره شروع میکنم.
البته بسیار امیدوارم و بااعتماد به نفس.
موفق و پیروز ودل خوش باشید.
بدرود

yosram

New member
سلام منم هستم البته من قبلا هم یه خرده خوندم روانشناسی بالینی هستم ولی زیاد نیست بهرحال الان میخوام بخونم ولی یه مشکلی دارم خواهشا هر کی میتونه کمکم کنه نمی تونم طبق برنامه پیش برم هر روز برنامه میچینم ولی زیاد ازش طبعیت نمی کنم خیلی هم کند کار میکنم مخصوصا تو زبان . شما روزی چند ساعت ودر هر ساعت چند صفحه میخونید.مرسی

yosram

New member
خوش به حالتون بخاطر این اعتماد به نفس چه رشته ای هستید حتما تند تند درس میخونید که مطمئنید که میرسید

بالا