مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

لبخند

New member
خدا قوت دوستان :ad54ad:
دارم درس میخونم ولی با اعصاب خیلی خیلی داغون .... خدا الهی ازشون نگذره
زیان و شیمی و بیوشیمی رو یک دور خوندم تا عید زیست رو هم تمام میکنم و از عید شروع میکنم به دوره کردن و تست زدن .... دیگه هرچی خدا بخواد

روشان جان شما هم خداقوت...موفق باشی
میخواستم ازتون بپرسم واسه درس زبان چه کتابی رو خوندی و چند ساعت در روز واسش وقت میذاشتی؟؟؟

baran131

New member
:dadad4:آخه وقت زیادی نداریم که بخواد بگذره:14:

من اگه این خونه تکونی تموم بشه این روزا خوب می تونم بخونم ولی چند روزه دیگه که عیده فکر نکنم بتونم لای کتاب رو باز کنم. خدا خودش بهم رحم کنه و امسال مهمنون برام نیاد:smiliess (2):

لبخند

New member
:sad:سلام بچه ها
چند روزه از انگیزم کم شده خیلی سعی میکنم مقاومت کنم ولی بیحوصله میشم:13:.بنظرتون چیکار کنم؟ /SIZE]

شمیلا جون این بیحوصله گیها واسه هممون پیش میاد...بنظرم مال اینه که هرروز مجبوریم درس بخونیم وتفریحاتمون کم شده والبته بخشیش هم بخاطر کارای سازمان سنجشه
ولی یادتون باشه تا پایان راه چیزی نمونده...امیدوارم هرچه زودتر با نتیجه ی خوب این راه رو تموم کنیم و بریم حسابی خوش بگذرونیم

shapur68

New member
دوستان امیدوارم لحظات خوشی داشته باشین و به امید آزوی موفقیت برای همه:bunnyearsmiley:
نمی دونم چرا دارم این پستو می ذارم ولی آدم وقتی به سال جدید می رسه انگار انرژیش مضاعف میشه انرژیتونو بذارین برا درس خوندن

shamila

New member
دوستان امیدوارم لحظات خوشی داشته باشین و به امید آزوی موفقیت برای همه:bunnyearsmiley:
نمی دونم چرا دارم این پستو می ذارم ولی آدم وقتی به سال جدید می رسه انگار انرژیش مضاعف میشه انرژیتونو بذارین برا درس خوندن

بوی عیدی بوی ... :thanks:
ایشالا زودتر تموم کنیم این روزا روووووووووووووووووووووووو

لبخند

New member
سلاااااااام دوستای عزیز. منم امیدوارم شماها عید امسال بهتون حسابی خوش بگذره :thumbsupsmileyanim:جاتون خالی دیروز نامزدی داداشم بود:heart:..انقدر درگیر کارامون بودیم3روزه لای کتابامو باز نکردم ایشالله از فردا با انرژی شروع میکنم ....شادشادشاد باشییییییییییییییییییییییییید

shamila

New member
سلاااااااام دوستای عزیز. منم امیدوارم شماها عید امسال بهتون حسابی خوش بگذره :thumbsupsmileyanim:جاتون خالی دیروز نامزدی داداشم بود:heart:..انقدر درگیر کارامون بودیم3روزه لای کتابامو باز نکردم ایشالله از فردا با انرژی شروع میکنم ....شادشادشاد باشییییییییییییییییییییییییید

تبریک میگم لبخند جان :applause:
ایشالا یه روز خبر نامزدی خودت:thanks:

mikhak s

New member

مباركه ايشالله خوشبخت بشن. .

shapur68

New member
سلام بر همه دوستان
امیدوارم تعطیلات خوش گذشته باشه و سال خوبی در پیش داشته باشین ،من از امروز شروع کردم به خوندن البته به طور جدی و 6 ساعت خوندم بقیه روزا رو معمولا زبان می خوندم حدود 2 ساعت و فکر می کنم به جز جمعه و 12 و 13 فروردین بقیه روزا رو خوب بخونم شما تو عید چقد خوندین؟؟؟

mikhak s

New member
سلام بر همه دوستان
امیدوارم تعطیلات خوش گذشته باشه و سال خوبی در پیش داشته باشین ،من از امروز شروع کردم به خوندن البته به طور جدی و 6 ساعت خوندم بقیه روزا رو معمولا زبان می خوندم حدود 2 ساعت و فکر می کنم به جز جمعه و 12 و 13 فروردین بقیه روزا رو خوب بخونم شما تو عید چقد خوندین؟؟؟

سلام به روي ماهت،‌ ممنون تو هم همينطور.آفرين خيلي خوبه. منم تا 2 عيد درس نخوندم ولي از 3م تقريبا روزي 7 ساعت رو خوندم

shapur68

New member
سلام به روي ماهت،‌ ممنون تو هم همينطور.آفرين خيلي خوبه. منم تا 2 عيد درس نخوندم ولي از 3م تقريبا روزي 7 ساعت رو خوندم

بابا دمت گرم تو عیدی روزی 7 ساعت می خونی پس روز عادیش چقد می خونی؟! (شوخی کردم )
میگم ماشالا چقد بچه های سم فعالن یعنی اینقد چسبیدن به درس که وقت نمی کنن یه سری به انجمن بزنن، بی خیال. من امروز به زور فک کنم 5 ساعتی شد.

shapur68

New member
بچه ها جاتون خالی بد جور امروز ضد حال خوردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t رفتم سراغ تستای کنکور 89 بهداشت، زیست و شیمیشو زدم اکثرشو غلط می زدم نمی دونم چرا!!! به نظر شما الان برای تست زدن وقت مناسبیه یا دوره هامو بکنم بعد بیام سراغ تستا؟؟؟

mikhak s

New member
بابا دمت گرم تو عیدی روزی 7 ساعت می خونی پس روز عادیش چقد می خونی؟! (شوخی کردم )
میگم ماشالا چقد بچه های سم فعالن یعنی اینقد چسبیدن به درس که وقت نمی کنن یه سری به انجمن بزنن، بی خیال. من امروز به زور فک کنم 5 ساعتی شد.

اي بابا دست رو دلم نزار امروز به جاش هيچي نخوندم:smiliess (2):

mikhak s

New member
بچه ها جاتون خالی بد جور امروز ضد حال خوردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t رفتم سراغ تستای کنکور 89 بهداشت، زیست و شیمیشو زدم اکثرشو غلط می زدم نمی دونم چرا!!! به نظر شما الان برای تست زدن وقت مناسبیه یا دوره هامو بکنم بعد بیام سراغ تستا؟؟؟

اينطوري استرستو زياد ميكني بزار دوره هاتم بكني بعد برو سراغ اين تستا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا