مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sanaz d

New member
چه ربطه به مدرک داره؟ من اول به این فکر میکردم پسچرا من که کارشناسیمو از شهید بهشتی گرفتم معدلمم 16 بود هیجا بهم کار نمیدن؟ اصلا مدرکو نگاه نمیکنن همچی پارتی بازیه

eroooor

New member
سلام عزیزم.خوبین؟ من تربیت مدرس می خونم. به نظر من وضعیت سم شناسی بجز اهواز و مشهد تو بقیه دانشگاها داغونه!بهرحال قطب سم مشهده.
عزیزم هزینه دانشگا ازاد واسه سم زیاده بعدم واسه استخدام به مدرک دانشگا نگا میکنن که صد البته مدرس بهتره. اما اگه دوس داری پایان نامت تو زمینه سموم حیوانی باشه بهترین انتخاب علوم تحقیقاته چون با انستیتو رازی همکاری داره.
موفق باشی.

منظورتون از علوم تحقیقات ،علوم دارویی هستش؟ آخه علوم تحقیقات اصلا این رشته رو نداره...

یعنی گروه سمشناسی تربیت مدرس هم خوب نیست؟؟؟آخه دوستم امسال اونجا قبول شده.....
اهوازم مثل مشهد گروه تحقیقاتی سم شناسی داره.شهر اولم اهواز بود حیف که قبول نشدم:sadsmiley::sadsmiley:

منظورم این نبود که بده و اولویتا رو گفتم. من رتبه م 3 بود و اگه بر می گشتم به سال قبل مسلما اهواز و مشهد دو اولویت اولم بودن.
بهرحال این دو دانشگاهی که گفتم خیلی هدفمند و با برنامه هستن.

چه ربطه به مدرک داره؟ من اول به این فکر میکردم پسچرا من که کارشناسیمو از شهید بهشتی گرفتم معدلمم 16 بود هیجا بهم کار نمیدن؟ اصلا مدرکو نگاه نمیکنن همچی پارتی بازیه

عزیزم وقتی بحث پارتی باشه که دیگه نیازی به مدرک نیس! من لیسانس ریاضی می شناسم که کارعلوم آزمایشگاهیارو انجام میده!!!!!!

sanaz d

New member
عزیزم وقتی بحث پارتی باشه که دیگه نیازی به مدرک نیس! من لیسانس ریاضی می شناسم که کارعلوم آزمایشگاهیارو انجام میده!!!!!!
خب دیگه همچی متاسفانه پارتی بازیه مثلا طرف زحمت میکشه و سراسری قبول میشه و میره دنبال کار بجای اینکه اونو استخدام کنن ازادرو استخدام میکنن برهمینم من ارشد دیگه رفتم ازاد گفتم برچی بشینم یسال بخونم بر سراسری انقدر بی عدالتی وجود داره

neda6588

New member
سلام دوستای خوبم..
بچه ها کمکم کنین...:(
من از مهر ماه استارت زدم ولی یه مشکلی واسم پیش اومد نتونستم ادامه بدم...:"(
هنوزم به زندگی عادی بر نگشتم...
من چکار کنم الان...؟؟؟؟؟؟؟؟
باید قبول شم....هرچیم خوندم اون موقع از یادم رفته...
هیچ انگیزه ایی ندارم...کارم شده استرس و گریه....
من میتونم الان شروع کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا دیگه بی فایدس برم بمیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

elham.shirazi

New member
سلام . بچه ها این داروشناسی کاتزونگ چرا این جوریه؟ اصلا سوالای آخر فصلش ربتی به متنش نداره :wacsmiley:

elham.shirazi

New member
چرا یه بودجه بندی واسه این رشته پیدا نمیشه؟؟؟؟‍‍ هر موقع میخوام شروع کنم به درس خوندن نمیدونم چی بخونم از کجا شروع کنم :65d6a5d6s::(50)::smiliess (9)::New (6):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا