مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mikhak s

New member
سلام من یه سوالی داشتم میخواستم بدونم که الان که دانشگاه اصفهان سم شناسی نمیگیره یعنی دیگه به عنوان حوزه امتحانی سم شناسی نیست؟ دانشکاهی حوزه امتحانی میشه که سم شناسی رو پذیرش کنه؟

سلام نه ربطي نداره همه مركز استان ها جز حوزه امتحاني هستن. مگه اينكه يه جايي تعداد شركت كننده ها كم باشه اونوقت حوزه ميشه نزديك ترين شهر.

mikhak s

New member
آقا یکی نیس منو تو هیبریدا کمک کنه :New (6):مثلا نمی دونم چرا هیبرید CH4 با هیبرید Ptcl4 فرق می کنه مگه تو هردو تاشون 4 اتم به اتم مرکزی متصل نشدن???
خواهش می کنم یکی راهنماییم کنه:smilies-azardl (181

من چند ماه پيش اين فصلو خوندم يه چيزايي يادم هست ولي نه كامل يكم صبر كن كتابم پيشم نيست . ميام برات توضيح ميدم ناناهن نشو

baboliyasin

New member
تقاضاي كمك

سلام بچه ها. بياييد اينجا گزارش درس خوندنمو و اينكه چند ساعت درس خونديمو چه كتابايي رو اينجا بزاريم. اگه كسي هم توي درسا سوالي داشت همينجا مطرح كنه تا به جوابش برسه . ممنون:riz304:

سلام من ميخوام امسال سم شركت كنم.نميتونم كتاب فارماكولو‍‍ژي كاتزونگ رو بخرم. اگه كسي بتونه فصل 1 و 2 رو برام اسكن كنه و بفرسته واقعا ممنون ميشم.ايميلم:stylish_ms101@yahoo.com

baboliyasin

New member
سلام من ميخوام امسال سم شركت كنم.نميتونم كتاب فارماكولو‍‍ژي كاتزونگ رو بخرم. اگه كسي بتونه فصل 1 و 2 رو برام اسكن كنه و بفرسته واقعا ممنون ميشم.ايميلم:stylish_ms101@yahoo.com

baboliyasin

New member
تقاضاي كمك

سلام بچه ها. بياييد اينجا گزارش درس خوندنمو و اينكه چند ساعت درس خونديمو چه كتابايي رو اينجا بزاريم. اگه كسي هم توي درسا سوالي داشت همينجا مطرح كنه تا به جوابش برسه . ممنون:riz304:

baboliyasin

New member

hosseini_h_7

New member
باسلام خدمت دوستان عزیز
این دو تا درسی رو که جدیداًبه درسای سم شناسی اضافه کردن،یه کار غیر قانونی بوده و توسط هیات بورد انجام شده و مصوبه شورای آموزش رو نداره،احتمالاًبه خاطر اینکه اون کتاب بنجل خودشونو مطرح کنند(هیچ کس اون کتاب سم شناسی قطب رو تحویل نمی گیره و بیشتر شبیه یه جوکه!)لذا دوستان اگه حال و حوصله اعتراض رو داشته باشن می تونن اعتراض کرده و وضع رو به حالت سابق بر گردونن.منابع من هم در این باره موثق هستن.
موفق باشین

star1234

New member
کسی در مورد ظرفیاتا خبری نداره؟
چرا امسال شیراز و اصفهان حذف شده؟
من فقط یکی از این 2 شهر رو باید قبول بشم
حالا مجبورم برام ویرایش کنم رشتمو تغییر بدم
البته اگه بشه!
ولی میترسم بیوشیمی قبول نشم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ROZZA

New member
کسی در مورد ظرفیاتا خبری نداره؟
چرا امسال شیراز و اصفهان حذف شده؟
من فقط یکی از این 2 شهر رو باید قبول بشم
حالا مجبورم برام ویرایش کنم رشتمو تغییر بدم
البته اگه بشه!
ولی میترسم بیوشیمی قبول نشم
:1dco2x0p1lilzhfpg1t
منم دقیقا به مشکل شما خوردم البته من تهران میخواستم
تو تهران سم شناسی تربیت مدرس هست اما تهران حذف شده
با این اوصاف منم به بیوشیمی تغییر رشته دادم
شانسه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!دوست عزیز زودتر تصمیم بگیر که عقب نیوفتی و بتونی لااقل برای بیو زودتر آماده بشی

star1234

New member
شانسه دیگه !!!!!!!!!!!!!!!دوست عزیز زودتر تصمیم بگیر که عقب نیوفتی و بتونی لااقل برای بیو زودتر آماده بشی

الان تونستین ویرایش کنین و تغییر رشته بدین؟
سایت سنجش error میده :j58r36j3gcr4suxymup

star1234

New member

شما روزی چند ساعت درس میخونین؟
من بدجوری استرس گرفتم
:sad:

ROZZA

New member
الان تونستین ویرایش کنین و تغییر رشته بدین؟
سایت سنجش error میده :j58r36j3gcr4suxymup
نه من اصلا وقتی تهران حذف شد دیگه ثبت نام نکردم تا موقع ویرایش تصمیم قطعیم رو بگیرم و ثبت نام کنم
چون زمان ویرایش میشه کسانی که ثبت نام نکردند ثبت نام کنن ...منم گذاشتم 12 شب به بعد ثبت نام کنم شاید سایت شلوغه

ROZZA

New member
شما روزی چند ساعت درس میخونین؟
من بدجوری استرس گرفتم
:sad:
دوست عزیز من برای سم هم نزدیک 1 ماه بود شروع کرده بودم و بعد اعلام ظرفیتا که دیگه هیچی نخوندم ....
اما از امروز دوباره تصمیم گرفتم برای بیو بخونم یه سر به تاپیک بازمانده های ارشد بنداز اونجا تو 2 3 ص آخر بچه ها نوشتن که نفر اول میکروب از عید خونده و یا مثالهای دیگه
من نمیدونم شما چقدر پیش رفتین اما اگه همتت رو جزم کنی و با تلاش شروع کنی مطمئن باش موفق میشی بی برو برگرد
استرس دردی رو دوا نمیکنه به جز اینکه از بقیه عقب بیوفتی
اگه تلاشت رو بکنی مطمئن باش نتیجه میگیری پس استرس رو بیخیال شو و توکل کن به خدا و برو جلو برای قبولی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

star1234

New member
:riz304:
دوست عزیز من برای سم هم نزدیک 1 ماه بود شروع کرده بودم و بعد اعلام ظرفیتا که دیگه هیچی نخوندم ....
اما از امروز دوباره تصمیم گرفتم برای بیو بخونم یه سر به تاپیک بازمانده های ارشد بنداز اونجا تو 2 3 ص آخر بچه ها نوشتن که نفر اول میکروب از عید خونده و یا مثالهای دیگه
من نمیدونم شما چقدر پیش رفتین اما اگه همتت رو جزم کنی و با تلاش شروع کنی مطمئن باش موفق میشی بی برو برگرد
استرس دردی رو دوا نمیکنه به جز اینکه از بقیه عقب بیوفتی
اگه تلاشت رو بکنی مطمئن باش نتیجه میگیری پس استرس رو بیخیال شو و توکل کن به خدا و برو جلو برای قبولی:tsimuzpzwoap1t9y3o7

انشاا... موفق باشین
ممنون

roshan

New member
خدا قوت دوستان :ad54ad:
دارم درس میخونم ولی با اعصاب خیلی خیلی داغون .... خدا الهی ازشون نگذره
زیان و شیمی و بیوشیمی رو یک دور خوندم تا عید زیست رو هم تمام میکنم و از عید شروع میکنم به دوره کردن و تست زدن .... دیگه هرچی خدا بخواد

shamila

New member
:sad:سلام بچه ها
چند روزه از انگیزم کم شده خیلی سعی میکنم مقاومت کنم ولی بیحوصله میشم:13:.بنظرتون چیکار کنم؟ /SIZE]

shapur68

New member
:sad:سلام بچه ها
چند روزه از انگیزم کم شده خیلی سعی میکنم مقاومت کنم ولی بیحوصله میشم:13:.بنظرتون چیکار کنم؟ /SIZE]

شمیلا جان منم چند وقتیه به دردتو مبتلا شدم برا همینم کمتر از قبل می خونم نمی دونم شاید زمان حلش بکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا