مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shapur68

New member
سلام بر همه ی دوستان امیدوارم با این شوک جدیدکه البته دیگه باید بش عادت کرده باشیم مایوس نشیمو با اقتدار ادامه بدیم

دیشب که اطلاعیه رو خوندم از فرط ناراحتی کامپیوترو خاموش کردمو رفتم خوابیدم:black_eyed:، خیلی مسخرس که میان 10تا رشته ی جدید (علوم بيولوژي (جانوري، سلولي مولكولي،

گياهي، ميكروبيولوژي و ژنتيك)، علوم و صنايع غذايي، فيزيولوژي،زیست شناسی، پرستاري، بيهوشي) اضافه می کنن و از طرف دیگه ظرفیتو نصف می کنن اصلا معلوم نیس امسال

چشون شده چرا با ما همچین می کنن از یه طرف کنکورو 3 هفته جلو میندازن از طرفی دو تا درس جدید اضافه می کنن از یه طرف رشته های جدید میارن حالا هم که گل بود و به سبزه نیز

آراسته شد:shocked: به نظرم بچه ها همه ایمیل بزنیم برا سنجش و بخوایم که ظرفیتارو برگردونن خودتون بهتر می دونین که دانشگاهها در اعلام ظرفیت مختار نیستند و این وزارت بهداشته که به

دانشگاهها ظرفیتهارو اعلام می کنه پس مثل دفعه قبلی دست در دست هم نهیم تا ایشالا فرجی بشه:smilies-azardl (113 راستی یادم رفت که بگم به نظرشما واقعا این مسخره نیس

که دانشگاه تهران که جزء دانشگاه مادره و قطب سم شناسی محسوب میشه امسال دانشجو نگیره این به نظرتون غیر عادی نیس:33:

لبخند

New member
من که دیگه چیزی نمیگم فقط .........سکوت:smiliess (6):................میکنم و همه چیزو میسپارم به خدا.........
اصلا من بیدی نیستم که با این بادها بلرزم......مطمئنم که قبول میشم(گوش شیطون کر)...باید روی سازمان سنجشو کم کنم!!!:a2d3:

mikhak s

New member

اين ديگه چه كوفتيه؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1tچرا تهران اصفهان شيراز كرمان رو برداشتن؟ همينه هميشه درجا ميزنيمو پيشرفت نمي كنيم. اون از دوتا درسي كه اضافه كردن اونم 3 ماه مونده به امتحان ،‌سم هم كه 20 صفحه است واقعا خودشونو دارن مسخره مي كنن. اينم از اين ظرفيت روزانه رو كم كردن 40_50 تا كم شده رئيس وزارت بهداشت كيه؟ :p7977cujr38iyymsu8:

آخرین ویرایش:

shapur68

New member
بچه ها خواهشا همگی ایمیل بفرستین برا سنجش، ما تا وقتی نخوایم که کاری نمی کنن مخصوصا اینکه انتخابات نزدیکه و اینطوری شاید به حرفمون گوش کنن من خودم ایمیل زدم و نوشتم که شما از یه طرف 10 رشته ی جدیدو اضافه می کنین و از یه طرف ظرفیتا رو کم می کنین :mad_majidonline:،اینم نوشتم که الانه سیل جمعیت اومده رو ارشد و ما انتظار داشتیم که ظرفیتا نسبت به پارسال اضافی تر شه و الا طور دیگه ای برنامه ریزی می کردیم.
اینم ایمیل سنجش برا کسایی که ندارن:
info@sanjeshp.ir

sa.as135

New member
بچه ها خواهشا همگی ایمیل بفرستین برا سنجش، ما تا وقتی نخوایم که کاری نمی کنن مخصوصا اینکه انتخابات نزدیکه و اینطوری شاید به حرفمون گوش کنن من خودم ایمیل زدم و نوشتم که شما از یه طرف 10 رشته ی جدیدو اضافه می کنین و از یه طرف ظرفیتا رو کم می کنین :mad_majidonline:،اینم نوشتم که الانه سیل جمعیت اومده رو ارشد و ما انتظار داشتیم که ظرفیتا نسبت به پارسال اضافی تر شه و الا طور دیگه ای برنامه ریزی می کردیم.
اینم ایمیل سنجش برا کسایی که ندارن:
info@sanjeshp.ir

سلام
من شخصا که بریدم اصلا دیگه نه انگیزه دارم نه حال خوندن امسال همه چی برا ما ضد حااااااااااااااااااااااااااال شده این چه برنامه ریزیه واقعا بده

shapur68

New member
سلام
من شخصا که بریدم اصلا دیگه نه انگیزه دارم نه حال خوندن امسال همه چی برا ما ضد حااااااااااااااااااااااااااال شده این چه برنامه ریزیه واقعا بده

از این تریبون به همه اعلام می کنم کسی حق بریدن و خسته شدنو از این حرفا را نداره ما ها اگه بخوایم تو زندگیمون سر این چیزا زود ناامید بشیم که کلاهمون پس معرکه اس ما باید حداکثر تلاشمونو بکنیم بقیه اشو بسپاریم به اوسا کریم خودش هرچی به صلاحمون باشه رو پیش پامون میزاره

baran131

New member
دوستان اگه کتاب رو تونستین بخرین حتما بگید اگه هم کتاب واقعا گیر نمیاد اونایی که دارن همونطور که میخک گفت صفحاتشو بینمون تقسیم کنیم و بنویسیم . منم صفحه اول رو نوشتم

سلام دوستان
فروشكاه سنا اين دو فصل كتاب رو براي فروش داره قيمتش هم ٣٠٠٠ تومانه من خريدم و دانلود كردم. خواستيد براتون اينجا ميذارم. موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

shapur68

New member
سلام دوستان
فروشكاه سنا اين دو فصل كتاب رو براي فروش داره قيمتش هم ٣٠٠٠ تومانه من خريدم و دانلود كردم. خواستيد براتون اينجا ميذارم. موفق باشيد.

سلام باران جان ورودتو به انجمن تبریک میگم:ad54ad:
قرار شده یه دوستام کپیشو برام بفرسته ولی هنوز خبری نشده نمی دونم چرا:21: اگه لطف کنی بذاری ممنون میشم
راسی یه سوال شما که داروسازی می خونی چرا می خوای بیای سم؟؟؟؟

shapur68

New member
دوستان یه سوال:
من الانه 25 تا درس 504 خوندم ولی وقتی تستای کنکورو بررسی کردم دیدم یا اصلا نمی تونم جواب بدم یا اشتباه جواب دادم:wacsmiley: خیلی سر خوردم شما هم همینطورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

karshenasgh

New member
سلام دوستان

آره! اگه به منم بدید، ممنون میشم دوست عزیز...:rose:

mikhak s

New member
دوستان یه سوال:
من الانه 25 تا درس 504 خوندم ولی وقتی تستای کنکورو بررسی کردم دیدم یا اصلا نمی تونم جواب بدم یا اشتباه جواب دادم:wacsmiley: خیلی سر خوردم شما هم همینطورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره نگران نباش مشكل هممون همينه.:smiliess (2):

sa.as135

New member
از این تریبون به همه اعلام می کنم کسی حق بریدن و خسته شدنو از این حرفا را نداره ما ها اگه بخوایم تو زندگیمون سر این چیزا زود ناامید بشیم که کلاهمون پس معرکه اس ما باید حداکثر تلاشمونو بکنیم بقیه اشو بسپاریم به اوسا کریم خودش هرچی به صلاحمون باشه رو پیش پامون میزاره

مچکرم از شوکی که وارد کردی با اینکه 2 روزه درسا را گذاشتم کنار وهیچی نخوندم ولی همش حرفت توی ذهنم بود باعث شد به طور جدی به میادین رقابت برگردم وبا تمام وجود تلاش بکنم خیلی ازت مچکرم

shamila

New member
دوستان یه سوال:

504 زیاد جالب نیست وقتمو روش نمیدارم لزگی و رضازاده خوبه

baran131

New member
سلام باران جان ورودتو به انجمن تبریک میگم:ad54ad:
قرار شده یه دوستام کپیشو برام بفرسته ولی هنوز خبری نشده نمی دونم چرا:21: اگه لطف کنی بذاری ممنون میشم
راسی یه سوال شما که داروسازی می خونی چرا می خوای بیای سم؟؟؟؟

ممنون دوست عزيز
فردا در صورت قطع نشدن اينترنتي متن كامل رو براتون ميذارم.
من ٤ سأله درسم تموم شده و شاغلم ولي به دلايلي مي خوام ادامه بدم و به دليل فاصله زياد از محيط درسي تصميم دارم از اينجا شروع كنم البته نشد هم برام خيلي مهم نيست فقط از نظر كاري تا حدودي برام حايز اهميته.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا