مطالعه گروهي ارشد سم شناسي 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shapur68

New member
مچکرم از شوکی که وارد کردی با اینکه 2 روزه درسا را گذاشتم کنار وهیچی نخوندم ولی همش حرفت توی ذهنم بود باعث شد به طور جدی به میادین رقابت برگردم وبا تمام وجود تلاش بکنم خیلی ازت مچکرم

خواهش می کنم دوست عزیز قابلی نداشت :smiliess (3):ولی باید خاطر نشان کنم که در دستورزبان فارسی کلمه ی مچکرم نداریم میگیم متشکرم اینو گفتم بعدا یه جایی نگی بعدش ضایع بشی:riz277:

baran131

New member
سلام متاسفانه من نتونستم متن رو اینجا بذارم،اگه موافقید آدرس میلنونو بدید براتون بفرستم.

لبخند

New member
سلام دوستای عزیز خستهههههه نباشید .......درسا خوب پیش میره؟؟؟.....این بیوشیمی داره منو میکشه نمیدونم چرا انقدر فراره ولی خداییش خیلیییی در س باحالیه
چند وقت پیشا تو مصاحبه با نفر برتر کنکور ارشد میخوندم که طرف میگفت بیوشیمی رو 12 بار دوره کرده!!!!!!!!!!!:5::5::5::5:خداییش بنظرتون یه همچین چیزی ممکنه؟؟یعنی ما هم باید اینقدر بخونیمش تا بتونیم تستاشو بزنیم؟؟؟

shapur68

New member
سلام دوستای عزیز خستهههههه نباشید .......درسا خوب پیش میره؟؟؟.....این بیوشیمی داره منو میکشه نمیدونم چرا انقدر فراره ولی خداییش خیلیییی در س باحالیه
چند وقت پیشا تو مصاحبه با نفر برتر کنکور ارشد میخوندم که طرف میگفت بیوشیمی رو 12 بار دوره کرده!!!!!!!!!!!:5::5خداییش بنظرتون یه همچین چیزی ممکنه؟؟یعنی ما هم باید اینقدر بخونیمش تا بتونیم تستاشو بزنیم؟؟؟

بستگی داره چه جوری دوره کرده باشه بله ممکنه یه وقت طرف زیر نکات مهم خط کشیده و همونا را شروع کرده به دوباره خوندن ولی آخرش طرف بد خر میزده:13:
آقا من یه چیزی میگم تا خیال خودم و همه رو راحت کنم من جونم از دست بیو به سر اومده برا همین بی خیالش شدم:smiliess (2): بابا حوصله دارین به خدا میشینین این اراجیف و اون اسمای خفنشو حفظ می کنین خدار ا شکر که ضریب بیو مثل بقیه درسا شد منم وقتمو میذارم رو بقیه درسا تا اونا رو بالا بزنم اینطوری جبران بیو هم میشه والا....

mikhak s

New member
چند وقت پیشا تو مصاحبه با نفر برتر کنکور ارشد میخوندم که طرف میگفت بیوشیمی رو 12 بار دوره کرده!!!!!!!!!!5:::5:خداییش بنظرتون یه همچین چیزی ممکنه؟؟یعنی ما هم باید اینقدر بخونیمش تا بتونیم تستاشو بزنیم؟؟؟

بستگی داره چه جوری دوره کرده باشه بله ممکنه یه وقت طرف زیر نکات مهم خط کشیده و همونا را شروع کرده به دوباره خوندن ولی آخرش طرف بد خر میزده:13:
آقا من یه چیزی میگم تا خیال خودم و همه رو راحت کنم من جونم از دست بیو به سر اومده برا همین بی خیالش شدم:smiliess (2): بابا حوصله دارین به خدا میشینین این اراجیف و اون اسمای خفنشو حفظ می کنین خدار ا شکر که ضریب بیو مثل بقیه درسا شد منم وقتمو میذارم رو بقیه درسا تا اونا رو بالا بزنم اینطوری جبران بیو هم میشه والا....

اي بابا اولش سخته ولي وقتي چند بار تكرارش كني براتون راحت ميشه . نه لبخند جان چه خبره 12 بار؟ خيلي از كسايي كه درصداي بالا زدن دوبار بيشتر نخوندن. حالا يكي هم مثل اين كه 12 بار خونده.مهم نوع خوندن طرفه اصلا ذهنتو با اين چيزا مسموم نكن. تو با بقيه چكار داري؟ شايد يكي مغزش بعد از 5 بار خوندن تازه دوزاريش افتاده باشه كه قضيه چيه ، استعداد و درك هر كسي فرق ميكنه.

شاپور اصلا اين كارو نكن ممكنه درسيو كه ما ميزاريم كنار برحسب اتفاق و بهتره بگم شانس(كه نداريم:25r30wi:) سوالاش راحت باشن و همه بتونن امتياز بگيرن اين وسط مايي كه اون درسو كنار گذاشتيم ضرر ميكنيم. مهم نيست چند فصل بخوني مهم اينه همونايي كه داري ميخوني بلد باشي.

shamila

New member
اي بابا اولش سخته ولي وقتي چند بار تكرارش كني براتون راحت ميشه . نه لبخند جان چه خبره 12 بار؟ خيلي از كسايي كه درصداي بالا زدن دوبار بيشتر نخوندن. حالا يكي هم مثل اين كه 12 بار خونده.مهم نوع خوندن طرفه اصلا ذهنتو با اين چيزا مسموم نكن. تو با بقيه چكار داري؟ شايد يكي مغزش بعد از 5 بار خوندن تازه دوزاريش افتاده باشه كه قضيه چيه ، استعداد و درك هر كسي فرق ميكنه.

شاپور اصلا اين كارو نكن ممكنه درسيو كه ما ميزاريم كنار برحسب اتفاق و بهتره بگم شانس(كه نداريم:25r30wi:) سوالاش راحت باشن و همه بتونن امتياز بگيرن اين وسط مايي كه اون درسو كنار گذاشتيم ضرر ميكنيم. مهم نيست چند فصل بخوني مهم اينه همونايي كه داري ميخوني بلد باشي.

با میخک موافقم. هیچ درسیو بیخیال نباید شد. مهم اینه که فهمید.به نظرم شده یه روزی یه صفحه بخونی طوری که تمام سوالای اون صفحه رو فول باشی بهتر از 10 صفحه خوندن و ناقص زدنه

لبخند

New member

خداییش خیلی سخته ...یه مطلبشو امروز خوندم بعدش که فردا میام تستشو بزنم آخرش قاطی میکنم...ولی نمیتونم قیدشو بزنم بالاخره این درس واسه همه سخته ..بقیه اش به خودمون بستگی داره که چقدر واسش تلاش کنیم

باشه میخک جان ولی واقعا وقتی دیدم طرف میگه 12 بار کاملا شوکه شدم ... فک کنم میخواسته کلاس بذاره!!!!:25r30wi:

roshan

New member
میگم اینا اومدن تهران و اصفهان و شیراز رو از روزانه حذف کردن که چی بشه؟؟؟؟؟:New (6):
یه حسی بهم میگه میخوان پولی واسه این دانشگاهها دانشجو بگیرن :p7977cujr38iyymsu8:

واقعآ ما با این همه خوشبختی چی کار کنیم به نظر شما؟؟؟؟

shapur68

New member
بچه ها کمک!
من این فصل 9 جلد 1 شیمی مورتیمرو نمی فهمم :33: شماها چه طوری شکل هندسی ترکیباتو حفظ می کنین من که مرتب قاطی می کنم بعدشم دقیقا دوزاریم برا هیبرید s,p,d نیفتاد میشه یکی راهنماییم کنه:smilies-azardl (181

shapur68

New member
با میخک موافقم. هیچ درسیو بیخیال نباید شد. مهم اینه که فهمید.به نظرم شده یه روزی یه صفحه بخونی طوری که تمام سوالای اون صفحه رو فول باشی بهتر از 10 صفحه خوندن و ناقص زدنه

پس میگین چیکار کنم با این وقت کم که نمی تونم بیو رو تموم کنم اینطوری تازه بیشتر حرص می خورم:sadsmiley:

سلام بچه ها من جزوه سم شناسی 3000 تومان بودو خریدم اما دانلود ش باز نمیشه حالا چیکار کنم:sadsmiley:

mina_88

New member
سلام بچه ها.خوبیید؟میشه راهنماییم کنید من تازه میخوام شرو کنم چه تابایی باید بگیرم و چطو بخونم؟؟؟شنیدم داروشناسی هم اضافه شده درسته؟

baran131

New member
سلام بچه ها من جزوه سم شناسی 3000 تومان بودو خریدم اما دانلود ش باز نمیشه حالا چیکار کنم:sadsmiley:

سلام اگه دانلود کردید و براتون باز نمیشه باید دوباره بخرید. برای اطمینان یه بار دیگه برید رو یلینک دانلود شاید دوباره براتو باز بشه.

baran131

New member
سلام بچه ها.خوبیید؟میشه راهنماییم کنید من تازه میخوام شرو کنم چه تابایی باید بگیرم و چطو بخونم؟؟؟شنیدم داروشناسی هم اضافه شده درسته؟

سلام
منم مدت زیادی نیست شروع کردم. قسمت سم شناسی و فارماکولوژی که چیز خاصی نیست.
بیوشیمی رو هم از روی جزوه سنا می خونم که به نطرم خیلی کامل و خوبه. شیمی رو هم که خود کتاب رفرنس رو می خونم.
دوستان دیگه هم اگه راهنمایی کنن خیلی خوشحال میشم. منم می خوام بتونم بهتر از وقتم استفاده کنم و کتابهای مفید تر رو بخونم.

سلام من یه سوالی داشتم میخواستم بدونم که الان که دانشگاه اصفهان سم شناسی نمیگیره یعنی دیگه به عنوان حوزه امتحانی سم شناسی نیست؟ دانشکاهی حوزه امتحانی میشه که سم شناسی رو پذیرش کنه؟

shamila

New member
پس میگین چیکار کنم با این وقت کم که نمی تونم بیو رو تموم کنم اینطوری تازه بیشتر حرص می خورم:sadsmiley:

به نظرم اگه رو قسمتهایی که بیشتر مانور میدن و ازش سوال میاد وقت بذاری بهتره.یه نگاه به نمونه سوالای چند سال اخیر بنداز دستت میاد که کجاها بیشتر سوال اومده.مثلا بخش کربوهیدرات بیشتر از گلیکولیز و کربس و آنزیمهای مهم و مهار و فعال کننده هاشون سوال دادن.مثلا یه آنزیم فسفو گلیسرات کینازکه تنها کینازیه که واکنشش دوطرفست یا علت عدم تولید گلوکز در بافتها که بخاطر عدم وجود گلوکز 6 فسفاتاز و ...
حرص نخور شاپور جان :tsimuzpzwoap1t9y3o7

shapur68

New member
به نظرم اگه رو قسمتهایی که بیشتر مانور میدن و ازش سوال میاد وقت بذاری بهتره.یه نگاه به نمونه سوالای چند سال اخیر بنداز دستت میاد که کجاها بیشتر سوال اومده.مثلا بخش کربوهیدرات بیشتر از گلیکولیز و کربس و آنزیمهای مهم و مهار و فعال کننده هاشون سوال دادن.مثلا یه آنزیم فسفو گلیسرات کینازکه تنها کینازیه که واکنشش دوطرفست یا علت عدم تولید گلوکز در بافتها که بخاطر عدم وجود گلوکز 6 فسفاتاز و ...
حرص نخور شاپور جان :tsimuzpzwoap1t9y3o7

آره فکر خوبیه :21:دستت درد نکنه شمیلا جون:rose:

shapur68

New member
بچه ها کمک!
من این فصل 9 جلد 1 شیمی مورتیمرو نمی فهمم :33: شماها چه طوری شکل هندسی ترکیباتو حفظ می کنین من که مرتب قاطی می کنم بعدشم دقیقا دوزاریم برا هیبرید s,p,d نیفتاد میشه یکی راهنماییم کنه:smilies-azardl (181

آقا یکی نیس منو تو هیبریدا کمک کنه :New (6):مثلا نمی دونم چرا هیبرید CH4 با هیبرید Ptcl4 فرق می کنه مگه تو هردو تاشون 4 اتم به اتم مرکزی متصل نشدن???
خواهش می کنم یکی راهنماییم کنه:smilies-azardl (181

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا