سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

چيستا

New member
آخه چرا ظرفيتو كم كردن.10 نفر كه خيلي كمه.البته قبلشم كم بود.:sadsmiley:

Nikson

New member
اگه معدل لیسانس پایین تراز16باشه قبول نمیکنن؟
بعدازقبولی چندسال بایدخوند تامدرک عمومیش؟

alma123

New member
ظرفیت امسال که کم شد استثنا بود به خاطر جدایی دانشگاه تهران از ایران
امیدوارم آزمون اینده دوباره ظرفیت ها زیاد بشه
البته انفصال هنوز قطعي نيست..بستگي به نظر وزير بهداشت جديد داره...
ولي فكر كنم ما بايد منتظر صدور سومين كارت دانشجويي دوره كارشناسيمون باشيم!!

بهار.م

New member
سلام دکتر LEADERشما در تاپیکهای قبلی منابعی رو که واسه اناتومی رو خونده بودین دقیق گفتین میشه لطفا بقیه درسارو هم منابعشو بگین؟؟؟؟؟؟لطفا:riz304:

dr.leader

New member
سلام دکتر LEADERشما در تاپیکهای قبلی منابعی رو که واسه اناتومی رو خونده بودین دقیق گفتین میشه لطفا بقیه درسارو هم منابعشو بگین؟؟؟؟؟؟لطفا:riz304:

سلام دوست عزیز
من تمام منابع مورد نیاز رو در پست های قبل معرفی کردم
لطفا به پست های قبلی مراجعه کنید

بهار.م

New member
منابعی که خودتون خوندینو میخواستم وگرنه منابع رو خودم از سایت گرفتم

dr.leader

New member
دوستان عزیز سلام

امیدوارم همگی از کار و تلاشتون خسته نشده باشید
من اصولا هر روز یا یه روز در میان سعی میکنم به انجمن سر بزنم
پس هستم....

باسلام به همگی و دکتر لیدر عزیز.من چهارشنبه رفتم علوم پزشکی تهران وکلی پرس وجو کردم بهم گفتن اگه دانشگاه تهران وایران ازهم جدابشن کامل وقراربشه این800 دانشجوی پزشکی که ورودی90 و91 هستن دانشگاه تهران درس بخونن این آزمون را برگزار نمیکنیم چون اینقد دانشجو پزشکی داریم اونم بدون امکانات کافی که نمیدونیم چکارشون بکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!کلی برنامه ریختم حالا موندم بشینم محکم برای ارشد بخونم یا این آزمون!!!!!!!!!یکی کمک کنه بدجوری سرگردونم:(

dr.leader

New member
باسلام به همگی و دکتر لیدر عزیز.من چهارشنبه رفتم علوم پزشکی تهران وکلی پرس وجو کردم بهم گفتن اگه دانشگاه تهران وایران ازهم جدابشن کامل وقراربشه این800 دانشجوی پزشکی که ورودی90 و91 هستن دانشگاه تهران درس بخونن این آزمون را برگزار نمیکنیم چون اینقد دانشجو پزشکی داریم اونم بدون امکانات کافی که نمیدونیم چکارشون بکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!کلی برنامه ریختم حالا موندم بشینم محکم برای ارشد بخونم یا این آزمون!!!!!!!!!یکی کمک کنه بدجوری سرگردونم:(

دوست عزیز لطفا با پیام خصوصی برام بفرس که کی دقیقا اینو گفته و این که ایا مسولش گفتن؟
که ما پیگیری کنیم
ولی در هر صورت من فک میکنم شایعه باشه مگه اینکه خلافش ثابت بشه

alma123

New member
:smiliess (2)::smiliess (2)::smiliess (2)::smiliess (2):
از وقتي حرف انفصال دانشگاه ايران و تهران اومده وسط..ما هروزبرگه نظرسنجي پرميكنيم و انشا!مينويسيم و نامه نگاري ميكنيم دوست داريم تهران باشيم يا ايران...خوب خيلي واضحه كه پزشكيا دوست دارن برن دانشگاه تهران..مگه معيار معتبرتري از نظر دانشجو وجود نداره؟نمره اي به نام معدل واسه اينا تعريف نشده مگه؟؟
دوست دارم بدونم كي اولين بار ايده ادغام دوتا دانشگاه به ذهن مباركش خطور كرد؟؟
چرا همچين ميكنن آخه؟؟ ديوونه شديم ديگه...وقتي هم ميخواي بري ساختمون اداري يه سوال بپرسي،بايد گواهي تولدتم ببري تحويل نگهباني بدي..بلكه اجازه ورود واست صادر كنن...

آخرین ویرایش:

alma123

New member
من كه فعلا دستم به هيچ جا بند نيست ولي اگه كسي گذرش اونورا افتاد..ازشون بپرسه وقت يه دانشجو چقد ارزش داره واسشون؟؟به اندازه يه تايم چايي خوردن يا سيگار كشيدن؟؟...كه اگه اينجوريه ما هي خوشحال بشيم وشعار بديم وقت طلاست و هي سمينار برگزاركنيم و همايش ترتيب بديم كه (چگونه برنامه ريزي كنيم) و كلي كاغذ پاره بچسبونيم به در ديوار كه آي پاشين بياين كه فلان استاد رو به هزار زور و ضرب آورديم واسه سخنراني...از قول من بهشون بگين..زيادي زحمت نكشن..واقعا جهان سوم جاييه كه نميشه توش برنامه ريزي كرد...

آخرین ویرایش:

shaparak-p

New member
سلام دکتر جان واقعا ممنون از این که اطلاعات خییییییییلی مفیدتونو در اختیار امثال من میزارید ...:riz304:
من ورودی بهمن 88ام یه ترم دیگه ام مونده البته کاراموزیه اونم یه جور درستش میکنم، ولی تازه از فردا میخوام شروع کنم واسه خوندن اخه تا اواخر تیر که کار آموزی1 داشتم، تو ماه رمضونم نمیتونستم بخونم، حالا به نظرتون انشالله اگه از همه وقتم تمام و کمال استفاده کنم میتونم برسم همه رو بخونم وانشاالله نتیجه ای که میخوام بگیرم؟؟؟
البته یه بیسی از اناتومی و فیزیولوژی و بیوشیمی و تغذیه و بهداشت و امار و روانشناسی دارم هرچند که الان درحاضر حال چون مرور نداشتم چیزی یادم نیس
ممنون میشم اگه منو از این استرس در بیارین :sadsmiley::sadsmiley:

Meyssam2008

New member
سلام خدمت دکتر عزیز
تشکر از تاپیک خیلی خیلی خوبتون که من همه هجده صفحه رو الان خوندم و اطلاعات خیلی خوبی کسب کردم
دو تا سوال خدمتتون داشتم:
من اگر سال دیگه هفت ترمه درسم تموم بشه (یعنی توی دی ماه 93) میتونم سال دیگه توی آزمون(سال 93) ثبت نام کنم یا باید صبر کنم برای سال بعدش(سال 94)؟
و سوال بعد اینکه اگر معدل دیپلمت کمتر از هجده باشه، میشه کاری کرد؟

dr.leader

New member
سلام خدمت دکتر عزیز
تشکر از تاپیک خیلی خیلی خوبتون که من همه هجده صفحه رو الان خوندم و اطلاعات خیلی خوبی کسب کردم
دو تا سوال خدمتتون داشتم:
من اگر سال دیگه هفت ترمه درسم تموم بشه (یعنی توی دی ماه 93) میتونم سال دیگه توی آزمون(سال 93) ثبت نام کنم یا باید صبر کنم برای سال بعدش(سال 94)؟
و سوال بعد اینکه اگر معدل دیپلمت کمتر از هجده باشه، میشه کاری کرد؟

سلام دوست عزیز

اگه هفت ترمه درست تموم بشه اشکالی نداره فقط یه سوال از آموزش دانشگاهتون بپرسید ببینید گواهی موقت بهتون میدن مبنی بر این که با معدل فلان در کارشناسی رشته خودتون فارغ التحصیل شدین
چون بالاخره دانشگاه تهران یه مدرکی از شما میخواد که بدونه ایا کارشناس فارغالتحصیل با معدل مورد نظر هستید یا نه؟
اگه معدل دیپلم کمتر باشه میشه از قانون استعداد های درخشان استفاده کرد باید جزو یکی از استعداد های درخشان که تو سایت معاونت اموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران هست باشید

miladamiri

New member
سلام :ad54ad:
آقای دکتر ازتون یک سوال داشتم .
منابعی رو که معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرده ، اکثرا دارای متن انگلیسی هستند . میخواستم بدونم آیا باید این کتاب ها رو خوند یا ترجمه شان در بازار موجود است ؟ آیا منابع دیگری میتوان جایگزین کرد ؟ :smilies-azardl (181

dr.leader

New member
سلام :ad54ad:
آقای دکتر ازتون یک سوال داشتم .
منابعی رو که معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرده ، اکثرا دارای متن انگلیسی هستند . میخواستم بدونم آیا باید این کتاب ها رو خوند یا ترجمه شان در بازار موجود است ؟ آیا منابع دیگری میتوان جایگزین کرد ؟ :smilies-azardl (181

سلام ترجمه های معتبر رو از کتابا بخونید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا