سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shaparak-p

New member
سلام بهتون تبریک میگم ، انشالله تو مرحله یر بعد هم قبول بشین. میشه لطف کنید بگین از کی شروع کردین به خوندن و روزی چند ساعت درس میخوندین؟

مری مری

New member
سلام خسته نباشین خدا قوت...
من الان ترم2 هستم میخواستم بدونم چون از شرایط ثبتنام اینه که مدرک کارشناسیمونو بفرستیم میشه ترم آخریام ثبتنام کنن یاباید یک سال بعد که مدرک گرفتن ثبتنام کنن؟؟؟

estel

New member
من الان ترم2 هستم میخواستم بدونم چون از شرایط ثبتنام اینه که مدرک کارشناسیمونو بفرستیم میشه ترم آخریام ثبتنام کنن یاباید یک سال بعد که مدرک گرفتن ثبتنام کنن؟؟؟
کسایی که ترم آخرن هم میتونن ثبت نام کنند

- - - Updated - - -

a_67

New member

- - - Updated - - -

درود
بهتره طبق اون چیزی که اعلام کرده خود دانشگاه پاسخ داده بشه.
طبق شرایط اعلام شده، در بند دومش گفته دانش آموخته کارشناسی باشه یعنی فارغ التحصیل
شرط دیگه اش در مورد معدل لیسانس هست که در موقع ثبت نام این بایستی ارایه شه
در نتیجه فارغ التحصیلی باید باشه.
حالا یه تبصره ای هم در مورد معدل گفتن که اگه جزو استعداد درخشان باشید، این شرط معدل ها لازم نیس که این لزوماً شرط فارغ التحصیلی رو رد نمیکنه ولی خب به صراحت هم اشاره ای نشده به این موضوع.
نهایتاً اینکه اگر قرار باشه یکی که ترم آخر هست موقع ثبت نام، بتونه ثبت نام کنه شرطش اینه که جزو استعداد درخشان باشه.(برای کسب اطلاعات دقیق و کامل تر با معاونت آموزشی دانشگاه تماس بگیرید.)
پ.ن:
دوستان قبل پرسیدن سوالاتون و همچنین قبل پاسخ گویی، تاپیک های مربوطه رو اول جستجو کنید اگر جواب سوالتون رو پیدا نکردید اون موقع مطرح کنید و بر طبق مدارک و اسناد معتبر پاسخ بدید.
http://olumpezeshki.ir/thread5887.html

آخرین ویرایش:

mahdi_67

New member
سلام
در کورد سئوال دوستمون باید بگم که حتما باید کارشناسیتونو تموم کرده باشین وعضو استعدادبودن فقط واسه اینه که اگه معدلتون کم بود جبران بشه
من خودم طرحمو رفتم و به نظرم اون چیزی که واسه قبولی مهمه مفید خوندن نه زیادخوندن،مصاحبه ای هم که گرفتن علمی نبود وبیشتر انگیزه وتفکر انتقادی واخلاق مد نظرشون بود

- - - Updated - - -

سلام
در کورد سئوال دوستمون باید بگم که حتما باید کارشناسیتونو تموم کرده باشین وعضو استعدادبودن فقط واسه اینه که اگه معدلتون کم بود جبران بشه
من خودم طرحمو رفتم و به نظرم اون چیزی که واسه قبولی مهمه مفید خوندن نه زیادخوندن،مصاحبه ای هم که گرفتن علمی نبود وبیشتر انگیزه وتفکر انتقادی واخلاق مد نظرشون بود

pink panter

New member
سلام دوست عزیز,بهتون تبریک میگم و ممنون از اینکه به فکر بقیه داوطلبین هستین
شما خودتون دقیقا برای درس های ضریب 3 و2چه چیزایی خوندین؟ممنون میشم اگه کامل بگید
و اینکه چه عاملی باعث شد که بار اول قبول نشید؟

آخرین ویرایش:

miladamiri

New member
شما خودتون دقیقا برای درس های ضریب 3 و2چه چیزایی خوندین؟ممنون میشم اگه کامل بگید

سلام عکس های زیر رو باز کنید

یک
دو

- - - Updated - - -

یک
دو

pink panter

New member

یک
دو

- - - Updated - - -

یک
دو

سلام
ممنون که منابع رو از صفحات اول یکجا جمع کردین و گذاشتین,ولی میخواستم بدونم ایشون چه جیزایی خوندن(یه مشکلی که دارم اینه که خود دانشکاه منابعی رو که معرفی کرده مواد ازمون علوم پایه خود پزشکی هاست و با منابعی که بجه ها لطف کردن و گذاشتن مغایرت داره و الان من میخوام بدونم ایشون چی خوندن تا از این سر در گمی دربیام)

a_67

New member
درود
بنا به درخواست بازکننده ی تاپیک، این تاپیک بسته میشه.
از دوستان دیگه ای که جزو پذیرفته شده ها هستن در صورت تمایل دعوت میکنم تاپیک مجزایی رو ایجاد کنن برای پاسخگویی به سوالات کاربران عزیز.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا