سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

afsane1370

New member
سؤال اسون داشت،،سؤال خيلي سخت هم داشت مثلا زنتيكش خيلي سخت بود،روان شناسي أصلا علوم بايه نبود بلكه كلا بيماري هاي رواني بود،اناتومي و فيزيولوزي خيلي سخت نبودن،زبانش فوق ألعاده أسون بود

Vay are movafegham geneticesh kheiliii!
Ravanesham part bood engar!

SOOBASA

New member
این سوالایی که الان بچه ها مطرح میکنن آسونترین سوالات بودن و واضحه که آدم چیزای تابلو یادش میمونه! ژنتیک و فیزیک و تغذیه خ زیاد بودن و آسون نبودن! این در واقع نامردی بود که از آناتومی و فیزیو رو هم سی تا سوال آبکی بیاد که همه بتونن جواب بدن ولی دروسی که اهمیت ندارن این همه سوال مسخره بیاد! به نظر من کیفیت سوالات خ پایین بود!

سلام
گل یخ جان
میشه چند سوال درمورد آزمون ازت بپرسم؟

SOOBASA

New member
دوستان عزیز سلام
سال نو بر همگی مبارک
در ابتدا باید بگم که خوشحالم از اینکه میبینم دوستان دیگری هم پیگیر قضیه هستند و اما پیرو پیام هایی که ارسال کردین :
مهم ترین کار همه ی ما در الان جمع کردن نامه هایی از اساتید سرشناس دانشکده هامون،یا حتی سایر روسا و مسئولین دانشگاهامون مبنی بر در خواست برای ادامه ی این آزمون و حتی افزایش ظرفیت ،برای ارائه به عنوان مستندات و در جلسه ایه که به همت دوستان قراره در نشستی با مسئولیین این امر برگزار کنیم.و مشخصه که هر چی تعداد این نامه ها و درخواست ها بیشتر باشه توانایی ما برای دفاع از این حق بیشتر میشه.

امیدوارم که در سال نو روزهایی سرشار از سلامتی،موفقیت و شادی رو داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

mahya70

New member
سلام
در طول طرح میتونم این آزمونو شرکت کنم؟

- - - Updated - - -

سلام
در طول طرح میتونم این آزمونو شرکت کنم؟

atefe.ss

New member
ببخشید یه سوالی که از پذیرفته های این آزمون دارم اینه که از کی شروع کردن به خوندن واسه این آزمون و آیا کلاسی چیزی رفتن یا خودشون خوندن و همینطور برای ازمون زبان خودشون خوندن یا رفتن؟ممنون میشم جواب بدید.

[/size][/size]سلام میتونید راهنمایی کنید که بعد از قبول شدن در آزمون لیسانس به پزشکی چند ترم باید بخونیم؟

- - - Updated - - -

[/SIZE][/SIZE]سلام میتونید راهنمایی کنید که بعد از قبول شدن در آزمون لیسانس به پزشکی چند ترم باید بخونیم؟

اینطوری که بچه ها قبول شده بودن میگفتن، از 11 ترم تا 12 ترم متغیره،بستگی به خود طرف داره چند واحد در ترم بتونه پاس کنه.

آخرین ویرایش:

یوهانز

New member
باسلام خدمت دوستان عزیز.من فارغ اتحصیل 94هستم .تواسفند که مدارک بایدبفرسیم من کارشناسیم ناقص ولی معدلم بالای 16 هست .ایاقبول میکنن؟بایدتما معدل فارغ اتحصیلی باشه؟یعنی من امسال نمیتونم شرکت کنم؟خواهشمندم هرچه سریعتر جواب بذارین........باتشکر..

باسلام خدمت دوستان عزیز.من فارغ اتحصیل 94هستم .تواسفند که مدارک بایدبفرسیم من کارشناسیم ناقص ولی معدلم بالای 16 هست .ایاقبول میکنن؟بایدتما معدل فارغ اتحصیلی باشه؟یعنی من امسال نمیتونم شرکت کنم؟خواهشمندم هرچه سریعتر جواب بذارین........باتشکر..
سلام
باید حتما معدل کل کارشناسی گرفته باشی،یعنی فارغ تحصیل باشی که شرکت کنی...

یوهانز

New member
سلام خدمت دوستان میخاسم بدونم من که تیر94فارغ التحصیل میشم نمیتونم تو دوره هفتم شرکت کنم ؟باتشکر ازدوستان .خواهشمندم سریعا جواب بدین

یوهانز

New member
ممنون اقای سید مسعود.درمورد دوره هشتم حرفی زده نشده؟تکلیفش مشخص نیست؟؟؟؟دوستان چقد احتمال داره برگزار بشه یا نه؟

سلام خدمت دوستان میخاسم بدونم من که تیر94فارغ التحصیل میشم نمیتونم تو دوره هفتم شرکت کنم ؟باتشکر ازدوستان .خواهشمندم سریعا جواب بدین
دوره هفتم که چندماه پیش برگزار شذ.اگه این ازمون کارشناسی به پزشکی بخوان دوباره برگزار کنن و لغو نش سال 94 میش دوره نهم که شما می تونید شرکت کنید.

mahdi_67

New member
سلام به همه دوستان عزیز
من شکر خدا امسال جز نفرات قبول شده تو مرحله اول ازمون هستم اگه کمکی باشه منم مثل این دوستمون در خدمتم

nastaran_sa

New member
سلام به همه دوستان عزیز
من شکر خدا امسال جز نفرات قبول شده تو مرحله اول ازمون هستم اگه کمکی باشه منم مثل این دوستمون در خدمتم

سلام .بهتون تبریک میگم.امیدوارم جزء پذیرفته شدگان نهایی باشید.
لطفا در مورد مدت زمانی که واسه ازمون خوندید بگید .واینکه رشته کارشناسیتون چی بوده؟
از چه منابعی واسه هر درس استفاده کردید؟
توی ازمون های ازمایشی شرکت کردید؟
سوالات به نظرتون چطور بود؟

آخرین ویرایش:

mahdi_67

New member
سلام
ممنون حالا شمام دعا کنید چون اصلا معلوم نیست مصاحبه یا ازمون فراشناختشون چیه که ما خودمونو اماده کنیم
من کارشناسیم پرستاری بود و باید بگم که کنکورهای ازمایشی اصلا به درد نمی خوره چون سئوالات ازمون کارشناسی به پزشکی سالهای گذشته رو اصلا بیرون ندادن و این موسسات اموزشی از سئوالات علوم پایه جهت امادگی افراد استفاده میکنن
من خودم با توجه به اینکه سال گذشته هم شرکت کرده بودم وتجربه داشتم بیشتر فرسمو رو دروس ضریب سه و دو گذاشتم چون احتمال پاسخ به اونا زیاده اما سئوالات ضریب یک نه
مثلا هیچ تضمینی نیست که شما بتونی 50درصدسئوالای زنتیک یا فیزیک رو بزنی حتی اگه زیاد بخونی اما اگه اناتومی یا فیزیو رو خوب بخونی من فول میدم بالای 80درصد سئوالارو میتونید جواب بدید

setare72

New member
سلام قبولیتون رو بهتون تبریک میگم میشه بگید که برای آناتومی و فیزیولوژِی و بیوشیمی و بقیه دروس چه کتاب هایی خوندید و از کی شروع کردید برای خوندن و آیا طرحتون رو رفتید یا نه ؟ با تشکر

Immunity

Well-known member
سام بچها خوب هستین؟؟؟ شاید اینجا جاش نباشه.......میخاستم ازتون بپرسم بهترین ترجمه کتاب رابینز واسه کدوم ناشر یا مترجمیه؟؟؟ممنون

mahdi_67

New member
سلام
ممنون
به نظرم اگه خودتون تو دروس ضریب سه قوی نیستین حتما باید رفرنس های مثه گری و گایتون رو بخونین واسه بیوشیمی هم توصیه میکنم حتما تست زیاد بزنید بعلاوه کتاب خانم پاسالار هم میتونه به درد بخوره
من توصیه اصلیم به همه دوستان اینه که بعد از تسلط رو مطالب حتما تست بزنن چون تو این ازمون تست های سال گذشته خیلی میتونه کمک کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا