زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghasedak69

New member
:25r30wi::25r30wi:وای قاصدکی....منم همینطوری شدم...
شاید به خاطر غلبه ی بلغمه....مزاجت سرد و تره؟؟؟؟بلغمی هستی؟

چه سوال ها می پرسی فانوسی..... من این روزها اینقدر از خستگی داغونم اسم خودم هم یادم می ره چه برسه به مزاجم!!!!:(50):

ghasedak69

New member
راوی جووونبچه ها همه چیز رو گفتن و من بازم دیر رسیدم ولی دو نکته :
اول اینکه بشین قشنگ با خودت تکلیفت رو روشن کن.... ببین اگر قبول شدن برات مهم نیست چی برات مهمه و برو دنبال همون. مطمئن باش اینقدر برا کنکور خوندی که وقتی قبول شدی احساس می کنی این قبولی چیز زیادی به اطلاعاتت اضافه نمی کنه ... شاید واقعا ناخودآگاهت دنبال چیز دیگری میگرده.... اونو پیداش کن
نکته دوم اگر به این نتیجه رسیدی که قبول شدن برات مهمه و احساس می کنی نتبلی یا اهمال کاری می کنی این دو کتاب رو پیشنهاد می کنم.:
راهنماي درمان اهمال‌كاري , ارجمند - فروشگاه جيحون

روانشناسي اهمالكاري (غلبه بر تعلل‌ورزيدن) , انتشارات رشد - فروشگاه جيحون

ghasedak69

New member
الی عزیز سلام.... کاش یک کمی بیشتر بیای آخه دلمون برات خیلی تنگ میشه....

- - - Updated - - -

دوستای گلم ببخشید پریشب بی خداحافظی رفتم.... شبتون خوش تن تون سالم و دلتون شاد:thanks:

baroon90

New member
سلااااااام دادستان جونم خوش اومدی
دوستای گلم من تعریف اینجا رو خیلی کردم هوای همکلاسی گلمو داشته باشین
مطمئنم معتاد اینجا میشی دادستان جون دوستای اینجا مااااااااااااهن

eli7

New member
سلام بچها من تازه بااین انجمن اشناشدم نمیدونم سوالمو همیجابایدبپرسم یا نه ؟خیییلی ناامیدم از شهوریوراطرافیان برای قبولی بهداشت ناامیدشدم شروع کردم برای علوم خوندم ,فقط با کتاباوازمون های مدرسان پیش رفتم الان 80درصد کتاباشو خوندم تااینجامطالبو2دورخوندم ولی درصدام توی ازمونهاحودو40میشه احساس میکنم شانس قبولیم بانخوندن منابع اصلی خیلی پایینه وبه طور کل خودموباختم گیجم ونمیدونم چیکارکنم به نظرشمامن توی این مدت چکاری ازدستم برمیاد؟بشینم فقط زبان واماروبالینیمو قوی کنم؟اخه همه منابع بهداشتودارمو توی این مدت لورابرک وکاپلانهاواماروکالات وکری وفیستو کتابای مدرسان خلاصهاشونو خوندم باخودم میگم بشینم الان برای بهداشت درست و با انگیزه بخونم؟؟لطفاخواهش میکنم دوستان کمکم کنید ازصمیم قلب دعا میکنم وممنونتون میشم...

rawy

New member
آخه سرکار هم میرم تقریبا هرشب تا 8-9 بیرونم این دیگه خیلیییییییییییییییییییییییییی خسته ام می کنه.... وقتی هم میام خونه باید تند تند کارها و... مو انجام بدم
انشالله می پرسم

:14: ماشااااااااااااااالا هزاااااااااااااااااااار ماشااااااااااااااااالااااااااااااااااا
روزی 40 دفه واسه خودت اسفند دود کن قاصدکی چشت نزن حسودااااااااااااااا
خیلی مراقب خودت باش, با این اوصاف ما خیلی خوش شانسیم که همینقدر هم داریمت :28:
الهی که هرجا هستی خوش و سلامت باشی

rawy

New member
راوی جووونبچه ها همه چیز رو گفتن و من بازم دیر رسیدم ولی دو نکته :
اول اینکه بشین قشنگ با خودت تکلیفت رو روشن کن.... ببین اگر قبول شدن برات مهم نیست چی برات مهمه و برو دنبال همون. مطمئن باش اینقدر برا کنکور خوندی که وقتی قبول شدی احساس می کنی این قبولی چیز زیادی به اطلاعاتت اضافه نمی کنه ... شاید واقعا ناخودآگاهت دنبال چیز دیگری میگرده.... اونو پیداش کن
نکته دوم اگر به این نتیجه رسیدی که قبول شدن برات مهمه و احساس می کنی نتبلی یا اهمال کاری می کنی این دو کتاب رو پیشنهاد می کنم.:
راهنماي درمان اهمال‌كاري , ارجمند - فروشگاه جيحون

روانشناسي اهمالكاري (غلبه بر تعلل‌ورزيدن) , انتشارات رشد - فروشگاه جيحون

:28: مرسی گلم که با اینهمه مشغلت باز هم راهنماییم کردی
هیچی برام مهم نیست:sarma:
خیلی چیزها هستن که خوبن ولی شاید اینطوری بگم بهتر باشه که برای هدفم دچار اضطراب نمی شم, نگران نیستم که واااااااااااای حالا چی می شه وای وقتم کمه و دارم زمان از دست می دم و ...
زمان دانشجوییم استادم ازم SCL90 گرفت گفت اضطراب فراگیر داری, فک کنم که انقد اضطراب دارم که دیگه سِر شدم :sad:
دارم خودمو تحلیل می کنم, همینطوری که درسها رو می خونم حواسمو جمع می کنم که کدوم مکانیزمها هستن که دارم استفاده می کنم و سعی می کنم برم تو ناهشیار ببینم چی شد که اینجوری شد
ممنون به خاطر معرفی کتابها عزیزم, اون درمان اهمالکاری به نظرم کتاب خیلی خوبیه سر فرصت که این کتابهای نخوندم رو خوندم می گیرمش ایشالا, الان هم به لطف شما یه خورده بهترم مرسی مرسی مرسی :rose:

eli7

New member
سلام بچها من تازه بااین انجمن اشناشدم نمیدونم سوالمو همیجابایدبپرسم یا نه ؟خیییلی ناامیدم از شهوریوراطرافیان برای قبولی بهداشت ناامیدشدم شروع کردم برای علوم خوندم ,فقط با کتاباوازمون های مدرسان پیش رفتم الان 80درصد کتاباشو خوندم تااینجامطالبو2دورخوندم ولی درصدام توی ازمونهاحودو40میشه احساس میکنم شانس قبولیم بانخوندن منابع اصلی خیلی پایینه وبه طور کل خودموباختم گیجم ونمیدونم چیکارکنم به نظرشمامن توی این مدت چکاری ازدستم برمیاد؟بشینم فقط زبان واماروبالینیمو قوی کنم؟اخه همه منابع بهداشتودارمو توی این مدت لورابرک وکاپلانهاواماروکالات وکری وفیستو کتابای مدرسان خلاصهاشونو خوندم باخودم میگم بشینم الان برای بهداشت درست و با انگیزه بخونم؟؟لطفاخواهش میکنم دوستان کمکم کنید ازصمیم قلب دعا میکنم وممنونتون میشم...

یعنی هیچ کسی نیس که یه کمک کوچولو هم که شده به من بکنه !!!!!!!!!لطفا....

parand

Well-known member
سلاااااااام دوست عزیز
تو این فرصت باقیمونده تا کنکور علووم کتابای مدرسااااااان و کنکورای سالای گذشته رو بخونید...
بعد کنکور علووم شروع کنید منابع بهداشت رو بخوونید..
موفق باشید.

ainazhz

New member
سلام ایناز جون خوبی؟دانشگاه چمران خوبه؟درسا خوب پیش میره؟راضی هستی؟
سلام بارون جون. خوبم عزیزم. شما خوبید ؟ کجا میخونید شما؟ ببخشید که حضور ذهن ندارم .
چمران هم خوبه. درسا هم خوبه. راضی هستم بله. دانشگاه ما خیلی رو کار پژوهشی و تحقیقاتی اهمیت میده. یه جورایی اولویت با اینه. در کل خوبه .

eli7

New member
ممنون پرند
امیدوارم که دیر نشه..
موفق باشی

آخرین ویرایش:

rawy

New member
سلاااااااااااااام :ad54ad:
از اونجایی که مدتیه دارم رو اعصاب پیاده روی می کنم, گفتم یه کم زنگ تفریح و بزنیم و بخندیم

استادای کدوماتون اینجوری بودن یا هستن؟؟؟

70525673603883079408.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا