زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
خب خنده بسه , یه کم جدی بشیم و بریم تو صنف خودمون

28936731577813967022.jpg

42357909940535089348.jpg

50137999151428511219.jpg

83803046292468191364.jpg

ghasedak69

New member
سلام بچها من تازه بااین انجمن اشناشدم نمیدونم سوالمو همیجابایدبپرسم یا نه ؟خیییلی ناامیدم از شهوریوراطرافیان برای قبولی بهداشت ناامیدشدم شروع کردم برای علوم خوندم ,فقط با کتاباوازمون های مدرسان پیش رفتم الان 80درصد کتاباشو خوندم تااینجامطالبو2دورخوندم ولی درصدام توی ازمونهاحودو40میشه احساس میکنم شانس قبولیم بانخوندن منابع اصلی خیلی پایینه وبه طور کل خودموباختم گیجم ونمیدونم چیکارکنم به نظرشمامن توی این مدت چکاری ازدستم برمیاد؟بشینم فقط زبان واماروبالینیمو قوی کنم؟اخه همه منابع بهداشتودارمو توی این مدت لورابرک وکاپلانهاواماروکالات وکری وفیستو کتابای مدرسان خلاصهاشونو خوندم باخودم میگم بشینم الان برای بهداشت درست و با انگیزه بخونم؟؟لطفاخواهش میکنم دوستان کمکم کنید ازصمیم قلب دعا میکنم وممنونتون میشم...

سلام دوست عزیز
به نظر من اگر قبول شدن برات مهمه خوندن فقط برای بهداشت یه ریسک بزرگه.... حتما این دوماه باقی مونده برا علوم بخونید . علاوه بر کتابهای خلاصه تو این مدت روی کنکورهای سال گذشته کار کنید و فصول مهمتر که هرسال ازش سوال بوده رو حتما از روی منبع اصلی هم بخون حتی شده 4-5 فصل از هرکتاب.
کتاب های پوران پژوهش هم خیلی کمک کننده است بخصوص تو بالینی، رشد و مرضی
انشالله موفق باشی

parand

Well-known member
جهت بالا امدن تایپیک.........:smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

baroon90

New member
سلام وست عزیز... خوش اومدید
میشه بپرسم کدوم دانشگاهید؟؟ و ترم چند؟؟؟

سلام دوستای گلم من و دادستان همکلاسی هستیم ما ترم سه روانشاسی بالینی علوم تحقیقات اصفهانیم.
قاصدک جون شما رودهن ترم یک هستین؟

baroon90

New member
سلام بارون جون. خوبم عزیزم. شما خوبید ؟ کجا میخونید شما؟ ببخشید که حضور ذهن ندارم .
چمران هم خوبه. درسا هم خوبه. راضی هستم بله. دانشگاه ما خیلی رو کار پژوهشی و تحقیقاتی اهمیت میده. یه جورایی اولویت با اینه. در کل خوبه .

سلام ایناز جووونم خوبی؟من ترم سه بالینی ام خودم اهوازیم دوستام ارشدشونو از چمران گرفتن میگفتن تو کار پژوهشی خیلی قویه . من ترم سه ام دانشجوی اصفهانم

rawy

New member

:riz304::thanks::28:

امیدوارم امسال همه دوستایی که زحمت کشیدن نتیجه زحماتشون رو ببینند, از جمله پرند عزیزم که خیلی وقت پیش از اینکه بقیه شرایطشون رو بپذیرن و بخوان دوباره شروع کنن و زودتر از بقیه عزمش رو جزم کرد, مطمئنم امسال جبران پارسال خواهد شد , و با اینکه سوت و کور بودن تاپیک دلتنگی میاره, اما مهم اون خبرهای خوشی هست که در راه هست, به امید اون روز

fanoosi

New member
:dadad4:
خب فانوسی جون به نظر شما مهمه؟ اگه مهم بود من الان اینجا بودم؟؟؟ می دونی مثل بیرون کشیدن مسائل سرکوب شده از ناخودآگاه که طرف باورش نمی شه و نیاز به پذیرش داره, اینم همون قضیه است, بیان این ضعف قباحت داشت که نمی شد باورش کرد و نمی شد به زبون آوردش و من گفتمش که براش راه چاره پیدا کنم چون عملا و تو خودآگاه به اونچه که شما و آیلین عزیز تو پست آخرش معتقدید منم معتقدم و اگه الان بخوام کسی رو تو این زمینه نصیحت کنم شاید همین حرف ها به ذهنم بیاد. اما شماها که الان هر کدوم درگیریهای خاص خودتون رو دارید دیگه عملا می دونید, کسی که کار داره زمان داره که انقد اینجا باشه؟ (البته الان اینجا بودنم جهت تشکر و پیدا کردن راه حل هست منظورم وقت گذروندن های قبل هست) فقط گفتنش زشت بود که زشتیش رو به قیمت پیدا کردن راه حلش ندیده گرفتم چون هنوز زمان برای تغییر هست, نمی خوام اینطوری باز فرصت رو از دست بدم.
منم نمی دونم چرا دارم به خودم ظلم می کنم :smiliess (12): و راه حل چیه؟؟؟!!!
از اینکه آمپرت زد بالا عذر خواهی نکن, تازه بابتش ممنونتون هم هستم, هم تو هم آیلین عزیز هم پرند مهربونم که وقت گذاشتید و اینکه ناراحت می شید از ناراحتی من یعنی که براتون مهمه, فدااااااااااااای محبتتون ( دقیقا با اینکه مکانیزم دفاعی باشه موافقم , هنوز نسبت به ادامه این بحث درونا مقاومت دارم و اصلا دلم نمی خواد مطرح بشه, اما حالا که خودآگاه شده نمی ذارم بازیم بده و باید راه حل رو پیدا کنم, الان دارم تمرین های خودکاوی انجام می دم, کتاب "زندگی برازنده من" رو خوندم و برنامه "اردیبهشت ساعت ده صبح شبکه 4" هم بحث های خوبی درباره روانشناسی تنبلی داره که اون هم کمکی خوبی بهم کرده, و همینطور دوستای بینظرم که اینجا کنارم هستند
bighug.gif

از شما و آیلین و پرند و زهرای عزیز و جناب سید رضا بی نهایت سپاسگذارم, الهی که هرچی از خدا می خواید بهتون بده دوستای خوبم :rose:

سلام راوی جونم
خوبی؟
با مکانیزمهای دفاعی چه میکنی؟؟؟
تونستی خود ایده آل و خود واقعیت رو به هم نزدیک کنی؟
در کل خوبی؟
(چون نتونستم کمکی کنم نگرانم...میخوام ببینم چیکار کردی این مدت...راستی ببخشید دیر جواب دادم...هفته پیش سفر بودم و امروز هم امتحان میان ترم داشتم...یکشنبه هم یه امتحان میان ترم سخت دارم...آشفته ام حسابی...بازم شرمنده..)

fanoosi

New member
آخه سرکار هم میرم تقریبا هرشب تا 8-9 بیرونم این دیگه خیلیییییییییییییییییییییییییی خسته ام می کنه.... وقتی هم میام خونه باید تند تند کارها و... مو انجام بدم
انشالله می پرسم

سلام قاصدکی
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟سرکار میری؟؟؟؟وای!! خیلی کارت سخته که....

fanoosi

New member
مکانیزم دفاعی هم باشه , بلای آسمانی که نیست, حتما برات لازمه که داره دفاع می کنه, اگه به بقیه کارات برسی مشکلی نداره
ولی خواهشااااااااااااااا سریال کره ای نبییییییییییییییییییین می دونم سریال یه طوریه که خدا نکنه یکی دو قسمت ببینی درگیرش بشی دیگه نمی شه ندیدش ولی اگه می بینی هم یه سریال خوب و ارزشمند نگاه کن
شما دوستامین از من که بد نمی گین, نظر لطفته عزیزم :28:
باشه چشم فرصت شد می نویسم
ایشالا که امتحانت عااااااااااااالی می شه, اصن من می دونم فانوسی همیشه امتحاناش عالی می شه اگه یه وقت نمره اش پایین شده هم استاده درکش پایین بوده :a2d3:

راوی جونم چند تا سریال خوب و باحال معرفی کن تو فورجه ی امتحانام ببینم!!!!:25r30wi::25r30wi:
دور از شوخی...الان بگو دانلود کنم برای بعد امتحانا.. ببینم روحیه ام عوض میشه...

rawy

New member

سلام راوی جونم
خوبی؟
با مکانیزمهای دفاعی چه میکنی؟؟؟
تونستی خود ایده آل و خود واقعیت رو به هم نزدیک کنی؟
در کل خوبی؟
(چون نتونستم کمکی کنم نگرانم...میخوام ببینم چیکار کردی این مدت...راستی ببخشید دیر جواب دادم...هفته پیش سفر بودم و امروز هم امتحان میان ترم داشتم...یکشنبه هم یه امتحان میان ترم سخت دارم...آشفته ام حسابی...بازم شرمنده..)
بوی آدمــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــزااااااااااااااااااد میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــااااااااااااااااااااااااد
263321_Laie_28.gif

آخ جووووووووووووووون فاااااااااااااااااااااانووووووووووووسیییییییییییییییییییی اومدهههههههههههه :4d564ad6:
خوش اومدی عزیزم, انقد اینجا تنها بودم دیدم اومدی دیگه سر از پا نشناختم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بهترم تقریبا
اونطور که باید که نه ولی از قبل بهتر شدم :dadad4:
سفر خوش گذشت؟ دیدم نیستی گفتم حتما مشغول دانشگاهی و خسته ای هی نگم چرا نمیای که مجبور نشی از وقت استراحتت بذاری
ایشالا که امتحانت عالی می شه
(راستی فرصت کردی یه سری به تاپیک فیلم هم بزن)
اینم یه ویدئوی جالب که خیلی وقته می خواستم لینکشو برات بذارم هی یادم می رفت

rawy

New member
راوی جونم چند تا سریال خوب و باحال معرفی کن تو فورجه ی امتحانام ببینم!!!!:25r30wi::
دور از شوخی...الان بگو دانلود کنم برای بعد امتحانا.. ببینم روحیه ام عوض میشه...

:25r30wi: باشه , ولی باید طبق این نسخه ای که برات می پیچم پیش بری ها و الا شنیدم اثر نداره, حتما حتما باید یک روز قبل امتحان شروع کنی به دیدن سریال که دیگه تا شب امتحان بشه کاملا رسیده باشه به قسمت های مهمش
سریال دانلود کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی خیاااااااااااااااااااال, کاش می دیدمت برات میاوردم
والا من خیلی وقته در مورد سریال سرچ نکردم و اطلاعاتم در این زمینه کپک زده است, یعنی سریالهایی که خودم دارم قدیمی شدن ولی دیگه برای خالی نبودن عریضه همون ها رو پیشنهاد می کنم :rolleyessmileyanim:
اولیش سریال فرینج هست که فکر می کنم خیلی خوب باشه یعنی تعریفش رو زیاد شنیدم (کاش وقت بود که ببینم) FRINGE
بعدیش اینه lie to me season به من دروغ بگو, اینو تو توضیحاتش دیدم که یه روانپزشکه از زبان بدن آدما می فهمه کی داره دروغ می گه و به خاطر همین توانایی داره با پلیس همکاری می کنه, اما بعدا یه جا خوندم که گویا طنزه (حالم گرفته شد)
محض تفریح هم که how i met your mother بد نیست
تعریف بازی تاج و تخت Game of Thrones رو هم شنیدم ولی ندارمش (مثل اینکه فقط فصل اولش اومده)
یکی دوتای دیگه هم بود الان یادم نیس :riz513:

آخرین ویرایش:

rawy

New member
آدم ها هم اگر رفتنی بودند، مثل لک لک ها کوچ می کردند. مثل ِ آن قدیمی تر هایمان
.
.
همه چیز از آن جا شروع شد که آتش درست کردند. دیدند هوا که سرد می شود، لزومی به رفتن نیست. می شود با آتش گرم شد. کرسی درست کردند...بخاری...

آدم ها مثل ِ لک لک ها نبودند که تسلیم ِ تقدیر بشوند. اهل ِ رفتن نبودند. آدم ها خودشان ماندند و اولش شروع کردند به اهلی کردن ِ حیوانات. حیوانات همه رفتنی بودند. اما نوازششان که می کردی، چموشی-شان کم می شد.

آدم ها ماندنی شدند. چهار دیواری ساختند. تسلیم نشدند. هم دیگر را اهلی کردند. کاری کردند که اهلی ها، از آن چهاردیواری-شان نروند...
.
.
می دانی...آدم ها ماندنی اند...فقط گرما می خواهند...همه ماندن ها، همه رام شدن ها، از آن جایی شروع می شود که یک نفر، آتش درست می کند...

گاهی حتی نور سویی، آدم ها را ماندنی می کند...

وگاهی هم آن چنان به آتشی عظیم خو گرفته ای، که دیگر اهلی ِ هیچ شعله ای نمی شوی...

fanoosi

New member
بوی آدمــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــزااااااااااااااااااد میــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــااااااااااااااااااااااااد
263321_Laie_28.gif

آخ جووووووووووووووون فاااااااااااااااااااااانووووووووووووسیییییییییییییییییییی اومدهههههههههههه
خوش اومدی عزیزم, انقد اینجا تنها بودم دیدم اومدی دیگه سر از پا نشناختم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای بهترم تقریبا
اونطور که باید که نه ولی از قبل بهتر شدم سفر خوش گذشت؟ دیدم نیستی گفتم حتما مشغول دانشگاهی و خسته ای هی نگم چرا نمیای که مجبور نشی از وقت استراحتت بذاری
ایشالا که امتحانت عالی می شه
(راستی فرصت کردی یه سری به تاپیک فیلم هم بزن)
اینم یه ویدئوی جالب که خیلی وقته می خواستم لینکشو برات بذارم هی یادم می رفت

سلام عزییییییییییییییییییزم.... منم کلی دلم برای اینجا و دوستای نازنینم تنگ شده بودم!!:28:
خداروشکر خوبم... شما خوبی؟
سفر هم خوب بود خداروشکر.... روحیه ام عوض شد حسابی
خسته که هستم همیشه...دچار خستگی مزمن شدم ولی دارم طاقت میارم!!
اینجا خیلی سوت و کور شده...نزدیک کنکور و امتحانای ترمه دیگه...همه سرشون شلوغه...دوس دارم تا جایی که ممکنه سر بزنم و ازتون بی خبر نباشم...
خیلی ویدئوی جالبی بود خداییش:25r30wi:....کلی خندیدم...دستت درد نکنه عزیزم:thanks:

fanoosi

New member
:25r30wi: باشه , ولی باید طبق این نسخه ای که برات می پیچم پیش بری ها و الا شنیدم اثر نداره, حتما حتما باید یک روز قبل امتحان شروع کنی به دیدن سریال که دیگه تا شب امتحان بشه کاملا رسیده باشه به قسمت های مهمش
سریال دانلود کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بی خیاااااااااااااااااااال, کاش می دیدمت برات میاوردم
والا من خیلی وقته در مورد سریال سرچ نکردم و اطلاعاتم در این زمینه کپک زده است, یعنی سریالهایی که خودم دارم قدیمی شدن ولی دیگه برای خالی نبودن عریضه همون ها رو پیشنهاد می کنم
اولیش سریال فرینج هست که فکر می کنم خیلی خوب باشه یعنی تعریفش رو زیاد شنیدم (کاش وقت بود که ببینم) FRINGE
بعدیش اینه lie to me season به من دروغ بگو, اینو تو توضیحاتش دیدم که یه روانپزشکه از زبان بدن آدما می فهمه کی داره دروغ می گه و به خاطر همین توانایی داره با پلیس همکاری می کنه, اما بعدا یه جا خوندم که گویا طنزه (حالم گرفته شد)
محض تفریح هم که how i met your mother بد نیست
تعریف بازی تاج و تخت Game of Thrones رو هم شنیدم ولی ندارمش (مثل اینکه فقط فصل اولش اومده)
یکی دوتای دیگه هم بود الان یادم نیس :riz513:

:25r30wi::25r30wi: ...شب امتحان که از استرس زیاد نه میشه درس خوند نه گرفت مثل بچه ی آدم خوابید!! سریال میبینم تا فرداش هم یکمی برای استاد تو برگه هام بنویسم بلکه دست از درس دادن به ما برداره و بره ادامه ی سریال رو تماشا کنه!!!
دستت درد نکنه عزیزم....حتما میبینمشون...البته اول دانلود میکنم بعد میبینم...
از سریال بگذریم...من نباید یه بار راوی جونم رو ببینم آخه؟؟؟؟؟؟ ای کاش همو میدیدیم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا