زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahraba

New member
:25r30wi:
هدف سوزان ندارم (فکر می کنم این باشه) :whistle:

سلام به همه
کم و بیش هر زمانی، وقت کنم میام یه چرخی توی انجمن میزنم اما تا حالا قسمت نشده که تو بحث هاتون باشم
اما الان که دیدم بحث چیه نتونستم جواب ندم و بی تفاوت از کنارش رد شم به عنوان کوچکترین عضو این جمع میگم:
درسته من توی شرایطی که شماها هستید قرار ندارم و نمیتونم کامل درکتون کنم اما وقتی خودمو جای شما میذارم و یا به روزی که من باید کنکور ارشد بدم فکر میکنم استرس میگیرم.
یه جا جمله ی قشنگی خوندم: "اگر هدف گذاری کردی و در هفته ی گذشته برای رسیدن بهش قدم برنداشتی اون هدف نیست آرزو هست"راوی عزیز مطمئنم توی هفته ی گذشته برای رسیدن به هدفتون(قبولی در کنکور بهداشت)قدم برداشتید هم کتاب خوندید هم تست زدید پس قبولی در بهداشت واسه شما آرزو نیست شاید مشکلات شخصی و خستگی یکم کمرنگش کرده باشه اما قطعا وجود داره ولی باز هم تنها هدف کافی نیست خیلی ها میان میگن هدفم فلان چیزه!آیا کار الانتون نمود هدفی که دارید هست؟آیا به تمام سلول هاتون فهموندید که باید تشنه ی چه هدفی باشن؟آیا میتونید یه روز بدون این که به ساعت نگاه کنید با عشق کاپلان و سلیگمن و...بخونید فقط برای این که به هدفتون برسید...راوی عزیز و همه ی دوستان شک ندارم شما بهترین هدف رو دارید فقط یک روز فوق العاده باشید.راوی عزیز این که سنتون بالاتر رفته و نمیشه خوند رو من نمیپذیرم پدر من توی سن38 سالگی کنکور کارشناسی داد و قبول شدو 7 ترم کارشناسی رو گرفت ،شاید بهترین رتبه رو نیاورد اما ثابت کرد که سن ملاک درس خوندن نیست.
یه روز فوق العاده باشید شبیه اون کسی باشید که فکر میکنید تا الان عالی درس خونده فکر کنید فردا نتایج کنکور رو میدن و فقط هم همین امروز رو میخوان محاسبه کنن که کی بهتر کار کرده.اگر اشتباه نکنم توی یکی از پستهاتون خوندم که 6 ساعت نیستید...اما وقتی میرسید خونه حداقل 6 ساعت وقت دارید پس همون 6 ساعت بهترین باشید از فیلم و ...بزنید یکروز مثل کسی باشید که توی ذهنتون دوست داشتید بشید بعد آخر شب ببینید چه کارهایی کردید؟تونستید در چند هزار نفر جزو معدود ها باشید؟ ببینید اگر زمان باقی مونده تا کنکور اینجوری پیش برید به دانشگاه مورد علاقتون میرید...نگید که زمان از دست دادم و خوب نخوندم و خوب شروع نکردم این خوب شروع نکردن باعث شده الان قدر زمان باقی مونده رو بدونید.شما همونی هستید که میخواید روانشناس بزرگی بشید اگر مشکلی پیش اومد و دو روز نخوندید بقیه هفته رو واسش سوگواری نکنید،شما همون فردی هستید که توی دوره کارشناسی نمرات خوبی گرفتید اگر هم حاصل کارتون اون موقع خوب نبوده با خودتون عهد کنید که الان نتیجه بگیرید و متحول شید...تحولی که تعداد کمی تونستن انجامش بدن و اگر شما جزو اون ها باشی همه تحسینت میکنن و باعث افتخار خودت و همه میشی و آینده رو تغییر میدی و از اون سود میبرید،پس هدفتون سیال و روان باشه و دقیقا همین لحظه هایی باشه که هموچون ابرها در گذرند.
ما آدم ها تا احساس نیاز نکنیم گام برنمیداریم ؛ امیدوارم گام های شما بلند و استوار و پایدار باشه. ببخشید که خیلی طولانی شد اگر هم چیزی گفتم که ناراحتتون کردم یا بیشتر از حدم سخنرانی کردم معذرت میخوام:riz304:
آرزوی قلبیم هم اینه که همه ی دوستانی که اینجا هستن روز اعلام تنیجه خوشحال باشن.

آخرین ویرایش:

rawy

New member

6asmnhy.gif

سلام زهرای عزیزم
یکککککککککک دنیااااااااااااااااااااا ممنووووووووووونم از لطفت گلم به خاطر محبتت, به خاطر اینکه وقت گذاشتی و سکوت نکردی.
ما همیشه از تماشماچی هایی که فقط مطالب رو می خونن شاکی بودیم اما شما مورد استثنا هستید که بالعکس عمل کردید, خواهشم برای همفکری رو بی جواب نذاشتید باوجود اینکه که قبلا سعادت آشنایی باهاتون رو نداشتیم.
thankyou.gif

عزیزم, متنی که نوشتی خیلی بهم کمک کرد, شما مطمئنی کارشناسی هستی؟ :applause:
من سعی کردم اونجوری که دلم می خواد درس بخونم اما به اون برنامه ای که دارم تو تایمی که دارم نمی رسم متاسفانه, روزهایی بوده که از کلیت فعالیتم راضی بودم چون بیشتر زمانم رو به درس خوندن گذروندم اما حتی همون روزها هم موفق نشدم کامل به برنامم برسم
ما آدم ها تا احساس نیاز نکنیم گام برنمیداریم
این یه حقیقته و فکر می کنم مشکل من اینجاست, البته شایدم اشتباه فکر می کنم و مسئله ام توی برنامه ریزی سنگینی هست که دارم و چون بهش نمی رسم دلسرد می شم! شایدم نحوه مطالعه ام مشکل داره. نوشته هات سرنخ های خوبی بهم داد, درمورد تعیین هدف سرچ می کنم ببینم مسئله ام در حقیقت این بخش هست یا نه.
بازم ممنون یههههههههههههه عالمهههههههههههه :rose:

fanoosi

New member
سلام فانوسی جون خوبی؟؟؟
صبح جمعه برفیت بخیر (البته نزدیکه ظهره دیگه)
خسته نباشی از یه هفته ی پرکار
دلم براتون تنگیده, داشتم از صفحه اول زنگ تفریح رو نگاه می کردم, تازه کنکور رو تموم کرده بودیم , بیکااااااااااار, برنامه فیلم و کتاب و زبان می ریختیم, چقد زود گذشت, مثل فرصت عالی ای که الان داریم برای خوندن و زود می گذره.
درمان آدلری هست؟ کتاب خاصی سراغ داری؟
مرسی عزیزم همینم که گفتی سرنخ خوبی بود می گردم پیداش می کنم اگه باشه
فکر می کنم شیوه آدلر خیلی به کار شخص خودم میاد, شاید بتونم خودمو باهاش درمان کنم :tonguesmiley:
مرسی گلم

سلام راوی جونم
خوبی؟
شرمنده که دیر دارم پاسخ میدم....امروز دوشنبه اس!!!
راستش منم دلم برای اون روزهامون تنگ شده....این روزها کلا دلم برای گذشته هام تنگ میشه نمیدونم چرا!!
کتاب درمان آدری خاصی سراغ ندارم ولی از استادام حتما میپرسم تا اگه هست معرفی کنند....
مواظب خودت باش عزیزم

fanoosi

New member
فانوسی جون (وبقیه دوستان) یه ذره ما کنکوری ها رو نصیحت کنید, در مورد اینکه چی بخونیم و چجوری بخونیم بگید
می دونم بارها تکرار شده ولی بازم بشه خوبه
امروز که وقت دارم حوصله ندارم, الان اومدم فیلم "برف روی کاجها" رو ببینم یه دفه دیدم از سیستم پاکش کردم چون رو فلش داشتمش, از فلش هم پاکش کردم چون رو سیستم داشتمش :25r30wi:
شانس آوردم از فایلی که از اول دانلود شده بود پاکش نکرده بودم, الان وقت عالی ایه واسه درس خوندن ولی می خوام بشینم اینو ببینم :sadsmiley::dadad4:

راوی جونم شما خودت دریای معرفتی...نیازی به راهنمایی من و امثال من نداری... مطمئنم دقیقا میدونی باید چیکار کنی..
نمیدونم چرا این تاپیک یه مدته که رو اعصابمه...آخه خیلی وقتها نمیتونم لایک کنم یا ارور میده یا وقتی کلی جواب پست نوشتم هنگ میکنه اینترنتم و همه چی میپره!!!فقط تو این سایت مشکل دارم ...آخه چرا؟!!
حالا بازم خداروشکر که فایل اصلی رو حذف نکردی!!!:25r30wi:بالاخره فیلمو دیدی؟ نظرت چی بود؟
راستش راوی جونم منم مدتیه با این همه مشغله افتادم به سریال دیدن!!!!آخه شترسواری که دولا دولا نمیشه که....نمیدونم چرا اصلا سر براه نمیشم...البته شاید یه مکانیزم دفاعی برای فرار از فشار درسهام باشه...نظر شما چیه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member
واااااااااااااااای من طاقت نمیارم
تازه دیشب می خواستم بهت بگم چطوری 40 دقیقه اش رو دیدی بقیه اش رو ندیدی؟؟؟ یادم رفت :25r30wi:
بله هنوز هستیم :sad: من که کنکور ندارم که
منتظر راهنمایی آقای شفیع بودم, رفتن :smiliess (12):

منم طااااااااااقت نمیارم منتها فرقمون اینه که من طاقت نمیارم یه سریال 40 یا 20 قسمتی رو خرد خرد نگاه کنم ...همشو باید یه جا ببینم تا آروم بگیرم بشینم سره جام!!!کمککککککککک!!!

fanoosi

New member
آیلین فکر کنم یه بار گفتی راجع به دانشگاه تبریز از دوستم چیزی بپرسم... من جواب دادم یا نه؟؟؟؟
و اگر نه یه بار دیگه می گی سوالت چی بود؟؟؟
به خدا اینقدر سرم شلوغه همه کارام یادم میره...مامانم رفته برام کندر گرفته از بس فراموشکار شدم....

:25r30wi::25r30wi:وای قاصدکی....منم همینطوری شدم...
شاید به خاطر غلبه ی بلغمه....مزاجت سرد و تره؟؟؟؟بلغمی هستی؟

fanoosi

New member
آره؟؟؟؟؟ :21:
آخه فقط شرکت می کنم, قبول شدن و نشدنش مهم نیست, همش فقط شرکت می کنم, کاش مهم باشه که تلاش کنم براش, یک بار برای همیشه تلاش کنم
نمی دونم شایدم انکارش می کنم که شر استرسش در امان باشم!!!! :21:
(من باید این پستهای مایه ننگ رو سربه نیست کنمممممممم :25r30wi: الان بچه ها می بینن می گن راوی خل شده, یا رو انگیزه اونها هم تاثیر بد می ذاره)

وای راوی تا حالا که پستهات رو خوندم این شکلی ام: :5:!!!!!!!
نه به خاطر اینکه احساس ضعف کردی....نه به خاطر اینکه کمک خواستی....چون هممون این شرایط رو کمابیش تجربه کردیم و لحظات سخت برای همه پیش میاد...
فقط به خاطر این تعجب کردم که میگی فقط شرکت میکنی و قبول شدن یا نشدنت مهم نیس!!!رسما داری از مکانیزم دفاعی استفاده میکنی...مگه میشه مهم نباشه؟؟؟؟؟؟اونقدر زیاد مهم بوده که نتونستی طاقت بیاری و داری انکارش میکنی...به نظر من تو پارسال کم تلاش نکردی راوی...به نظرم فقط وقت کم داشتی....هم انگیزه داشتی هم مهارت هم هر چیزی که برای موفقیتت لازمه....امسال که وقتشو داری خیلی راحت میتونی قبول بشی...نمیدونم چرا داری به خودت ظلم میکنی...
واقعا اگه برات مهم نیس که قبول بشی یا نه....توروخدا کنکور نده...دوس داری فقط اعصابتو خرد کنی؟؟؟؟؟؟؟یکبار برای همیشه...امسال باید قبول بشی چون هیچ بهونه ای نداری...فهمیدی؟!!(آمپرم زد بالا...ببخشید یکم تند شدم...شما بزرگ مایی...)

fanoosi

New member
راوی جون توروخدا انقدر سربه سرمون نذار
باور کن من دارم کاملا جدی باهات صحبت میکنم .مگه با آیندت شوخی داری.
ببین همه قرار نیست تا دکترا برن اصلا همه قرار نیست درس بخونن. اصلا جوونای ایرانی از بیکاری دارن درس میخونن(اکثرشون) یعنی اگه بیکار نبودنو شغل درست و حسابی و یا مشغولیت و سرگرمیو ... داشتن شاید بیشتر از 50 درصدشون به درس خوندن فکر نمیکردن.
به نظر من امشب خوب به این موضوع فکر کن ببین واقعا از زندگیت چی میخوای ، هدف واقعیت چیه؟
اگه به این نتیجه رسیدی که به درس خوندن واقعا علاقمندی و حاضری به خاطرش از خیلی چیزا بگذری و در عین حال یه سری مشکلات کوچیکو بزرگ مانع درس خوندنت میشن اینجا مطرح کن تا اگه کمکی ازز دستمون برمیاد انجام بدیم...
اگه نه باین نتیجه رسیدی که به ادامه تحصیل علاقه ای نداری و یا زمینه های دیگه ای هست که بیشتر بهشون علاقه مندی و یا احتمال موفقیتت تو اون زمینه ها بیشتره خوب برو دنبال علاقت...

نمیدونم از حرفایی که زدم چه برداشتی میکنی و یا حتی نمیدونم اون حرفایی که زدی و منو هم خییییلی ناراحت کرد جدی بودن یا نه ولی دوست داشتم اینارو بهت بگم.
ببین برای من خیلی روزا اتفاق میافته که از درس خوندنم ناراضی ام یعنی اکثر روزا این حس رو نسبت به خودم دارم ولی کم هم که شده میخونم چون واقعا نمیتونم تصور کنم که اگه ارشد قبول نشم چه کار دیگه ای میتونم بکنم. یعنی جز درس خوندن کار دیگه ای وجود نداره که بتونه منو ارضا کنه.به این میگن انگیزه بالا وتلاش نسبتا کم. اما تا حالا یک لحظه هم به این فکر نکردم که اگه هم قبول نشدم مهم نیستو هیچ اتفاقی نمیفته. اتفاقا برعکس همیشه به این فکر میکنم خدایی نکرده اگه قبول نشم یه سال دیگه رو هم از دست دادمو باید یه سال دیگه هم پشت کنکور بمونم چون تا قبول نشم دست بردار نیستم.

100 درصد موافقم....100 درصد..

fanoosi

New member
سلااام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید ، بعد از مدت ها تصمیم گرفتم یه سری به اینجا بزنم دلم براتون تنگ شده بود . امیدوارم به هدفتون برسید همگی موفق باشید

سلااااااااااااااااااااااااام الی خانم خوشگل خودمون
خوبی؟کجایی دختر؟چرا سر نمیزنی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیگی دلمون برات تنگ میشه؟
خوش میگذره؟
کنکور میخونی؟؟؟؟؟؟
وای...الی ای کاش بیشتر بیای...

parand

Well-known member
سلااام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید ، بعد از مدت ها تصمیم گرفتم یه سری به اینجا بزنم دلم براتون تنگ شده بود . امیدوارم به هدفتون برسید همگی موفق باشید

سلاااااااااااااااااااااااااام الی خانوووووووومی...:ad54ad:
خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟
چقد خوب که اومدی جااااااات اینجا خیلی خالیه.
کاش 123 عزیز هم بیااااااااااد :sad:

zahraba

New member
6asmnhy.gif

سلام زهرای عزیزم
یکککککککککک دنیااااااااااااااااااااا ممنووووووووووونم از لطفت گلم به خاطر محبتت, به خاطر اینکه وقت گذاشتی و سکوت نکردی.
ما همیشه از تماشماچی هایی که فقط مطالب رو می خونن شاکی بودیم اما شما مورد استثنا هستید که بالعکس عمل کردید, خواهشم برای همفکری رو بی جواب نذاشتید باوجود اینکه که قبلا سعادت آشنایی باهاتون رو نداشتیم.
عزیزم, متنی که نوشتی خیلی بهم کمک کرد, شما مطمئنی کارشناسی هستی؟
من سعی کردم اونجوری که دلم می خواد درس بخونم اما به اون برنامه ای که دارم تو تایمی که دارم نمی رسم متاسفانه, روزهایی بوده که از کلیت فعالیتم راضی بودم چون بیشتر زمانم رو به درس خوندن گذروندم اما حتی همون روزها هم موفق نشدم کامل به برنامم برسم

این یه حقیقته و فکر می کنم مشکل من اینجاست, البته شایدم اشتباه فکر می کنم و مسئله ام توی برنامه ریزی سنگینی هست که دارم و چون بهش نمی رسم دلسرد می شم! شایدم نحوه مطالعه ام مشکل داره. نوشته هات سرنخ های خوبی بهم داد, درمورد تعیین هدف سرچ می کنم ببینم مسئله ام در حقیقت این بخش هست یا نه.
بازم ممنون یههههههههههههه عالمهههههههههههه :rose:

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم،کم سعادتی از من بوده که کم پست میذارم و دیر به دیر میام
قطعا اگر من هم سوالی اینجا بپرسم انقدر بچه ها ماهن که جوابم رو میدن:riz304: دوره کنکور کارشناسی انقدر مطالب انگیزشی خوندم همه رو حفظ کردم:smiliess (3):
من فکر کنم برناموتون خیلی پر، برنامه ی خوب باید زمان خالی داشته باشه،واسه خودت زمان استراحت داشته باش و کارهایی که دوست داری انجام بدی هم توی برنامه بذار...من خودم واسه کنکور کارشناسی یه مدت که دلسرد شده بودم و حس درس نبود کلیت برنامه هفتگی رو مینوشتم بعد آخر شب برنامه فردا رو با توجه به اون برنامه کلی مینوشتم اینجوری نظمم خیلی بیشتر شد حالا نمیدونم واسه ارشد هم با توجه به حجم کتاب ها عملی باشه یا نه
خوشحالم که تونستم کمکت کنم راوی جان امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسی

rawy

New member

راوی جونم شما خودت دریای معرفتی...نیازی به راهنمایی من و امثال من نداری... مطمئنم دقیقا میدونی باید چیکار کنی..
نمیدونم چرا این تاپیک یه مدته که رو اعصابمه...آخه خیلی وقتها نمیتونم لایک کنم یا ارور میده یا وقتی کلی جواب پست نوشتم هنگ میکنه اینترنتم و همه چی میپره!!!فقط تو این سایت مشکل دارم ...آخه چرا؟!!
حالا بازم خداروشکر که فایل اصلی رو حذف نکردی!!:بالاخره فیلمو دیدی؟ نظرت چی بود؟
راستش راوی جونم منم مدتیه با این همه مشغله افتادم به سریال دیدن!!!!آخه شترسواری که دولا دولا نمیشه که....نمیدونم چرا اصلا سر براه نمیشم...البته شاید یه مکانیزم دفاعی برای فرار از فشار درسهام باشه...نظر شما چیه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟
به مسئولین انجمن می گم یه سرور دیگه بخرن, دِهَههههههههههههههههههه چه معنی داره فانوسی جون اینجا اذیت بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
:25r30wi: سریاااااااااااااااااااااال؟؟؟؟ با این اوضاع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
من صد ساله یه عالمه سریال خریدم اصن وقت نمی شه حالشونو بپرسم, دیگه قدیمی شدن :25r30wi: انقدددددددددد دلم می خواد بشینم ببینمشوووووووون
دریای معرفت چیه؟ نیاز به راهنمایی چیه؟ معرفت هرکسی رو با سطحش و اعمالش می شه دید, از کجای رفتار من معرفت دیدی؟ کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی. :sad: اگه هم گاهی جواب سوالای بچه ها رو می دم به خاطر اینه که بیشترشون رو اگه جواب ندم کسی نیست که اینکار رو انجام بده و الا معلوم نیست بنده خداها رو به کدوم پرتگاه راهنمایی می کنم:25r30wi:
نظرم رو در مورد برف روی کاجها سر فرصت تو تاپیک فیلم می ذارم, البته اون نقدی که گذاشته بودی انقد خوب همه چی رو گفته بود که من دیگه یادم رفت نظرم چی بود, دستت درد نکنه یهههههههههه عالم, راستی حوض نقاشی رو هم دیدم, شهاب حسینی لنگهههههههههههه نداره, ضمن اینکه نگار جواهرایان رو هم خیلیییییییییی دوسش دارم, نازه.
همینی که شما نمی دونی رو منم نمی دونم!!!!!!!!!!

rawy

New member
منم طااااااااااقت نمیارم منتها فرقمون اینه که من طاقت نمیارم یه سریال 40 یا 20 قسمتی رو خرد خرد نگاه کنم ...همشو باید یه جا ببینم تا آروم بگیرم بشینم سره جام!!!کمککککککککک!!!

سریال رو که دیگه نگووووووووووو, من فقط لاست رو اینطوری دیدم, واقعا انقدر درگیرش می شم که دیگه سریال دیگه ای رو هنوز شروع نکردم به دیدن, اما خداییش اون وقت ها که لاست رو نگاه می کردم احساس می کردم انگلیسی زبان مادرزادیمه :tonguesmiley: از اواسطش به بعد احساس می کردم زیرنویس هم نباشه متوجه می شم, خداییش خیلی تاثیر داره. (البته فحش هاش رو خوب یاد گرفته بودم :25r30wi::sarma: بی تربیتا :tonguesmiley:)

rawy

New member

وای راوی تا حالا که پستهات رو خوندم این شکلی ام:!!!!!!
نه به خاطر اینکه احساس ضعف کردی....نه به خاطر اینکه کمک خواستی....چون هممون این شرایط رو کمابیش تجربه کردیم و لحظات سخت برای همه پیش میاد...
فقط به خاطر این تعجب کردم که میگی فقط شرکت میکنی و قبول شدن یا نشدنت مهم نیس!!!رسما داری از مکانیزم دفاعی استفاده میکنی...مگه میشه مهم نباشه؟؟؟؟؟؟اونقدر زیاد مهم بوده که نتونستی طاقت بیاری و داری انکارش میکنی...به نظر من تو پارسال کم تلاش نکردی راوی...به نظرم فقط وقت کم داشتی....هم انگیزه داشتی هم مهارت هم هر چیزی که برای موفقیتت لازمه....امسال که وقتشو داری خیلی راحت میتونی قبول بشی...نمیدونم چرا داری به خودت ظلم میکنی...
واقعا اگه برات مهم نیس که قبول بشی یا نه....توروخدا کنکور نده...دوس داری فقط اعصابتو خرد کنی؟؟؟؟؟؟؟یکبار برای همیشه...امسال باید قبول بشی چون هیچ بهونه ای نداری...فهمیدی؟!!(آمپرم زد بالا...ببخشید یکم تند شدم...شما بزرگ مایی...)

:dadad4:
خب فانوسی جون به نظر شما مهمه؟ اگه مهم بود من الان اینجا بودم؟؟؟ می دونی مثل بیرون کشیدن مسائل سرکوب شده از ناخودآگاه که طرف باورش نمی شه و نیاز به پذیرش داره, اینم همون قضیه است, بیان این ضعف قباحت داشت که نمی شد باورش کرد و نمی شد به زبون آوردش و من گفتمش که براش راه چاره پیدا کنم چون عملا و تو خودآگاه به اونچه که شما و آیلین عزیز تو پست آخرش معتقدید منم معتقدم و اگه الان بخوام کسی رو تو این زمینه نصیحت کنم شاید همین حرف ها به ذهنم بیاد. اما شماها که الان هر کدوم درگیریهای خاص خودتون رو دارید دیگه عملا می دونید, کسی که کار داره زمان داره که انقد اینجا باشه؟ (البته الان اینجا بودنم جهت تشکر و پیدا کردن راه حل هست منظورم وقت گذروندن های قبل هست) فقط گفتنش زشت بود که زشتیش رو به قیمت پیدا کردن راه حلش ندیده گرفتم چون هنوز زمان برای تغییر هست, نمی خوام اینطوری باز فرصت رو از دست بدم.
منم نمی دونم چرا دارم به خودم ظلم می کنم :smiliess (12): و راه حل چیه؟؟؟!!!
از اینکه آمپرت زد بالا عذر خواهی نکن, تازه بابتش ممنونتون هم هستم, هم تو هم آیلین عزیز هم پرند مهربونم که وقت گذاشتید و اینکه ناراحت می شید از ناراحتی من یعنی که براتون مهمه, فدااااااااااااای محبتتون ( دقیقا با اینکه مکانیزم دفاعی باشه موافقم , هنوز نسبت به ادامه این بحث درونا مقاومت دارم و اصلا دلم نمی خواد مطرح بشه, اما حالا که خودآگاه شده نمی ذارم بازیم بده و باید راه حل رو پیدا کنم, الان دارم تمرین های خودکاوی انجام می دم, کتاب "زندگی برازنده من" رو خوندم و برنامه "اردیبهشت ساعت ده صبح شبکه 4" هم بحث های خوبی درباره روانشناسی تنبلی داره که اون هم کمکی خوبی بهم کرده, و همینطور دوستای بینظرم که اینجا کنارم هستند
bighug.gif

از شما و آیلین و پرند و زهرای عزیز و جناب سید رضا بی نهایت سپاسگذارم, الهی که هرچی از خدا می خواید بهتون بده دوستای خوبم :rose:

rawy

New member
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم،کم سعادتی از من بوده که کم پست میذارم و دیر به دیر میام
قطعا اگر من هم سوالی اینجا بپرسم انقدر بچه ها ماهن که جوابم رو میدن دوره کنکور کارشناسی انقدر مطالب انگیزشی خوندم همه رو حفظ کردم:smiliess (3):
من فکر کنم برناموتون خیلی پر، برنامه ی خوب باید زمان خالی داشته باشه،واسه خودت زمان استراحت داشته باش و کارهایی که دوست داری انجام بدی هم توی برنامه بذار...من خودم واسه کنکور کارشناسی یه مدت که دلسرد شده بودم و حس درس نبود کلیت برنامه هفتگی رو مینوشتم بعد آخر شب برنامه فردا رو با توجه به اون برنامه کلی مینوشتم اینجوری نظمم خیلی بیشتر شد حالا نمیدونم واسه ارشد هم با توجه به حجم کتاب ها عملی باشه یا نه
خوشحالم که تونستم کمکت کنم راوی جان امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسی

آره عزیزم دقیقا این شیوه برنامه ریزی هفتگی خیلی بهم کمک کرده, روزهایی که خوب درس می خونم به همین روش پیش می رم, اما باز هم به کل برنامم نمی رسم :sadsmiley:
شکر خدا الان دارم بهتر پیش می رم و با کمک شما و دوستای دیگه به مسئله ام آگاه تر شدم, دارم سعی می کنم حلش کنم, امیدوارم که بتونم
مرررررررررررررررسی یههههههههه عالمه از همهههههههه :riz304::thanks:

zahraba

New member
شکر خدا الان دارم بهتر پیش می رم و با کمک شما و دوستای دیگه به مسئله ام آگاه تر شدم, دارم سعی می کنم حلش کنم, امیدوارم که بتونم
مرررررررررررررررسی یههههههههه عالمه از همهههههههه :riz304::thanks:

خواهش میکنم دوست عزیز:rose:

fanoosi

New member
به مسئولین انجمن می گم یه سرور دیگه بخرن, دِهَههههههههههههههههههه چه معنی داره فانوسی جون اینجا اذیت بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
:25r30wi: سریاااااااااااااااااااااال؟؟؟؟ با این اوضاع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
من صد ساله یه عالمه سریال خریدم اصن وقت نمی شه حالشونو بپرسم, دیگه قدیمی شدن :25r30wi: انقدددددددددد دلم می خواد بشینم ببینمشوووووووون
دریای معرفت چیه؟ نیاز به راهنمایی چیه؟ معرفت هرکسی رو با سطحش و اعمالش می شه دید, از کجای رفتار من معرفت دیدی؟ کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی. :sad: اگه هم گاهی جواب سوالای بچه ها رو می دم به خاطر اینه که بیشترشون رو اگه جواب ندم کسی نیست که اینکار رو انجام بده و الا معلوم نیست بنده خداها رو به کدوم پرتگاه راهنمایی می کنم:25r30wi:
نظرم رو در مورد برف روی کاجها سر فرصت تو تاپیک فیلم می ذارم, البته اون نقدی که گذاشته بودی انقد خوب همه چی رو گفته بود که من دیگه یادم رفت نظرم چی بود, دستت درد نکنه یهههههههههه عالم, راستی حوض نقاشی رو هم دیدم, شهاب حسینی لنگهههههههههههه نداره, ضمن اینکه نگار جواهرایان رو هم خیلیییییییییی دوسش دارم, نازه.
همینی که شما نمی دونی رو منم نمی دونم!!!!!!!!!!

راوی جونم خداییش این سریال دیدن من به نظرت مکانیزم دفاعی نیس؟؟؟؟
معرفت رو از کل رفتارت میشه دید....دیدم که میگم!
اینطوری نگو...خیلی خوب راهنمایی میکنی...من که خودم به شخصه خیلی بهت مدیونم...
حتما نظرت رو راجع به فیلم بنویس...دوس دارم بدونم
حوض نقاشی رو هم گذاشتم تو برنامه!!!
(ببخشید اینقدر تک جمله ای نوشتم...فردا امتحان دارم و درست و حسابی هم نخوندم...جوا بقیه پستها رو فردا مینویسم...دعام کنید)

fanoosi

New member
سریال رو که دیگه نگووووووووووو, من فقط لاست رو اینطوری دیدم, واقعا انقدر درگیرش می شم که دیگه سریال دیگه ای رو هنوز شروع نکردم به دیدن, اما خداییش اون وقت ها که لاست رو نگاه می کردم احساس می کردم انگلیسی زبان مادرزادیمه از اواسطش به بعد احساس می کردم زیرنویس هم نباشه متوجه می شم, خداییش خیلی تاثیر داره. (البته فحش هاش رو خوب یاد گرفته بودم بی تربیتا :tonguesmiley:)

آخه میگیم انگلیسی رو متوجه میشم و تازه برا لیسنینگم هم خوبه و یاد میگیرم...میگیم ترکی بلدم و تازه ترکی استانبولی رو هم یاد میگیرم....من نمیدونم دیگه سریال کره ای دیدنم دیگه چه صیغه ایه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :21::14:
به این میگن اختلال ناهمخوان با خود...یا یه جور دفاع ناهمساز!!!!

rawy

New member
راوی جونم خداییش این سریال دیدن من به نظرت مکانیزم دفاعی نیس؟؟؟؟
معرفت رو از کل رفتارت میشه دید....دیدم که میگم!
اینطوری نگو...خیلی خوب راهنمایی میکنی...من که خودم به شخصه خیلی بهت مدیونم...
حتما نظرت رو راجع به فیلم بنویس...دوس دارم بدونم
حوض نقاشی رو هم گذاشتم تو برنامه!!!
(ببخشید اینقدر تک جمله ای نوشتم...فردا امتحان دارم و درست و حسابی هم نخوندم...جوا بقیه پستها رو فردا مینویسم...دعام کنید)

مکانیزم دفاعی هم باشه , بلای آسمانی که نیست, حتما برات لازمه که داره دفاع می کنه, اگه به بقیه کارات برسی مشکلی نداره
ولی خواهشااااااااااااااا سریال کره ای نبییییییییییییییییییین :25r30wi: می دونم سریال یه طوریه که خدا نکنه یکی دو قسمت ببینی درگیرش بشی دیگه نمی شه ندیدش ولی اگه می بینی هم یه سریال خوب و ارزشمند نگاه کن
شما دوستامین از من که بد نمی گین, نظر لطفته عزیزم :28:
باشه چشم فرصت شد می نویسم
ایشالا که امتحانت عااااااااااااالی می شه, اصن من می دونم فانوسی همیشه امتحاناش عالی می شه اگه یه وقت نمره اش پایین شده هم استاده درکش پایین بوده :a2d3:

ghasedak69

New member
قاصدک جون متاهل بودن و در عین حال درس خوندن یکمی سخته ولی من میدونم شما با اراده ای که داری حتما موفق میشی.
منم دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم دست شما شبانه بالینی کودک قبول شده بود و من از شما خواهش کرده بودم در صورت امکان از دوستت بپرسی برای قبولی از روزانه بالینی کودک تبریز رتبم باید چند باشه.

آخه سرکار هم میرم تقریبا هرشب تا 8-9 بیرونم این دیگه خیلیییییییییییییییییییییییییی خسته ام می کنه.... وقتی هم میام خونه باید تند تند کارها و... مو انجام بدم
انشالله می پرسم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا