زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aylinn

New member
شکر بد نیستم, حال منم دقیقا مثل خودته
این کم خوندن ها رو که اصلا خوندن به حساب نمیارم, و مدام تهه دلم شور می زنه که من درس نمی خونم, وقتی نمی خونم هم نباید انتظار قبولی حتی داشته باشم دیگه حرف انستیتو رو که اصلا نززززززززن :sad:
ولی یه حقیقتی هم هست, اینکه اولا ماها سنمون بالا رفته و مثه یه بچه 18 ساله که داره واسه کنکور می خونه حوصله برای خوندن نداریم, ضمن اینکه تجربه پارسال و پارسالها دیگه واقعا از درس بیزارمون کرده, هرچند که همون موقعش هم درست حسابی نخوندم, به قول شعار ashel عزیز که خیلی این جمله رو دوست دارم "یکبار برای همیشه" هرکی اینجوری عمل کرد موفقه.
اما آیلین جون از طرف دیگه یه بحثی هم هست که دوستایی که مثلا تازه کاپلان رو دست گرفتن برای خوندن یا به هر حال تو هر درسی بار اولشون هست, اینقدر که دروس برای ما تکرار شده برای اونها نشده, اونها امتیاز تازه نفسی و پر انرژی بودن رو دارن و ما امتیاز تکرار بیشتر رو , و هرکدوم ضعفهای خودمون رو, که باید ضعف ها رو بپوشونیم تا بشه قبول شد.
توکل به خدا, امیدوارم یه جوری بشه که خوب درس بخونیم و از خودمون راضی باشیم و در نهایت نتیجه خوب هم بگیریم.
توکل به خدا

راوی جون طبیعتا وقتی انگیزه قبولی و ادامه تحصیل تا این حد در ما بالاست باید حوصله درس خوندن رو هم داشته باشیم من در مورد خودم این بی حوصلگی رو بیشتر به تنبلی و شرایط محیطی و بیشتر از همه به عدم قبولیم نسبت میدم که نوعی درماندگی آموخته شده در مورد من اتفاق افتاد. ما تازه اول راهیم کار و فعالیت اصلیمون بعد از قبولی شروع میشه و نباید سن رو بهانه کنیم مگه اساتید ما که دو برابر ما سن دارن مطالعشون کمتر از ما هستش؟
تازه من اونموقع که 18 سالم بود یک دهم الان هم درس نمیخوندم اصلا نمیدونم چطوری قبول شدم:tonguesmiley:
خلاصه هر کدوممون اگه احساس میکنیم که نمیتونیم اونطور که بایدو شاید درس بخونیم باید هر چه سریع تر علتش رو پیدا کنیم و مشکل رو برطرف کنیم و مهمتر از همه اینکه باید خودمونو متقاعد کنیم وقتی هدفمون رو انتخاب کردیم برای رسیدن به اون هدف هر کاری که از دستمون برمیاد رو انجام بدیم .
راوی جان به این فکر کن که اگه امسالم قبول نشیم چه اتفاقی برامون میافته. برای من حتی تصورشم وحشتناکه...

seyyed reza

New member
سلام
چند تا کامنت اخیر خانم مدیر و پرند عزیز رو که می خوندم(درس و تلاش)،شرایط مشابه خودم جلوی چشمم می اومد به اضافه این جمله:انسان نقطه ای است بین دو
بی نهایت،بی نهایت فرشته و بی نهایت لجن....خدایی ناخواسته قصد توهین یه هیچ یک از عزیزان رو ندارما ولی قبول دارین خیلی چیزها هم همین طوره(بین دو بی نهایت).
یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند

خلاصه اینکه: تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافری است راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش

خانم مدیر و پرند عزیز و آیلین بزرگوار و ......... تقریبا از اوایل تابستان 92 مباحث شما و دیگر دوستان رو تو انجمن گفتگو پیگیری می کنم اما زیاد توفیق شرکت تو این گفتگوها رو نداشتم. با آرزوی موفقیت برای عزیزان

ghasedak69

New member
به به همه هستند....
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

ghasedak69

New member
آیلین فکر کنم یه بار گفتی راجع به دانشگاه تبریز از دوستم چیزی بپرسم... من جواب دادم یا نه؟؟؟؟
و اگر نه یه بار دیگه می گی سوالت چی بود؟؟؟
به خدا اینقدر سرم شلوغه همه کارام یادم میره...مامانم رفته برام کندر گرفته از بس فراموشکار شدم....

parand

Well-known member
شبت خوش گلم
حتما همینطوره فردا یکی از دوستای قدیمیم بعد سالها مهمونمه, امشب همش تو آشپزخونه بودم بعد مدتهاااااااااا
ایشالا همکلاسی بشیم واسه شماها غذا درس کنم :tonguesmiley:
شب تو هم خوش و همه این آرزوهای خوب رو هم برات دارم
مرررسی عزیزم....:thanks:
پس به خاطر دست پخت شما هم شده باید حسااااااابی بخووووننم که تهرااااااان قبوووول شم.:thumbsupsmileyanim::smiliess (4):

rawy

New member
راوی جون طبیعتا وقتی انگیزه قبولی و ادامه تحصیل تا این حد در ما بالاست باید حوصله درس خوندن رو هم داشته باشیم من در مورد خودم این بی حوصلگی رو بیشتر به تنبلی و شرایط محیطی و بیشتر از همه به عدم قبولیم نسبت میدم که نوعی درماندگی آموخته شده در مورد من اتفاق افتاد. ما تازه اول راهیم کار و فعالیت اصلیمون بعد از قبولی شروع میشه و نباید سن رو بهانه کنیم مگه اساتید ما که دو برابر ما سن دارن مطالعشون کمتر از ما هستش؟
تازه من اونموقع که 18 سالم بود یک دهم الان هم درس نمیخوندم اصلا نمیدونم چطوری قبول شدم
خلاصه هر کدوممون اگه احساس میکنیم که نمیتونیم اونطور که بایدو شاید درس بخونیم باید هر چه سریع تر علتش رو پیدا کنیم و مشکل رو برطرف کنیم و مهمتر از همه اینکه باید خودمونو متقاعد کنیم وقتی هدفمون رو انتخاب کردیم برای رسیدن به اون هدف هر کاری که از دستمون برمیاد رو انجام بدیم .
راوی جان به این فکر کن که اگه امسالم قبول نشیم چه اتفاقی برامون میافته. برای من حتی تصورشم وحشتناکه...

سلام آیلین جونم خوبی؟؟؟
حقیقتش به نظرم اینجا بحث تفاوت های فردی مطرحهه, اینکه هرکدوممون شرایط جداگانه ای داریم
من در مواردی که باهم اتفاق نظر یا شرایط داریم از ما و فعل جمع استفاده کردم, اما هدفم از مطرح کردن این بحث مسئله خودم بود, برای همین تو چندتا پست قبلیش از بچه ها خواستم که یه ذره نصیحت کنن.
الان اینا رو بگم همه با دمپایی دنبالم می کنید دیگه می دونم, ولی گوشتو بیاااااااااااار (من انگیزه قوی ندارم, هدفم هم سوزان نیست متاسفانه, امسالم قبول نشم مثل هرسال هیچ اتفاقی نمی افته :tonguesmiley:)
اهههههههممممممممممم اهههههههمممممممممم, کی بووووووووود؟؟؟؟ من نبوووووووووووووووودماااااااااااااااا :smiliess (6)::sarma:
ایییییییییییول شاهد از غیب رسید, وقتی 18 سالت بود یک دهم الان درس نمی خوندی ولی قبول شدی, آقا این یه امر مسلمه که آدم تو سن پایینتر گیراییش بیشتره من یعنی باید برای اثبات این قضیه اسناد علمی رو کنم؟؟؟
خلاصه هرکی یه بدبختی ای داره, بدبختی مردم هم خنده نداره, خب چی کار کنم اینطوریاست دیگه, آقای یزدان که وسواسش دوبار عود کرد و کلا از من ناامید شد :smiliess (2): فک کنم همتون به همون روز بیفتید.
خوووووو چی کار کنم خووووووووووووب؟؟؟؟ به شما نگم به کی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان نگم کی بگممممممممممم؟؟؟؟

aylinn

New member
آیلین فکر کنم یه بار گفتی راجع به دانشگاه تبریز از دوستم چیزی بپرسم... من جواب دادم یا نه؟؟؟؟
و اگر نه یه بار دیگه می گی سوالت چی بود؟؟؟
به خدا اینقدر سرم شلوغه همه کارام یادم میره...مامانم رفته برام کندر گرفته از بس فراموشکار شدم....
قاصدک جون متاهل بودن و در عین حال درس خوندن یکمی سخته ولی من میدونم شما با اراده ای که داری حتما موفق میشی.
منم دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم دست شما شبانه بالینی کودک قبول شده بود و من از شما خواهش کرده بودم در صورت امکان از دوستت بپرسی برای قبولی از روزانه بالینی کودک تبریز رتبم باید چند باشه.

rawy

New member

سلااااااااااااااام عزییییییییییییییزم
ممنون از راهنماییییییییت
روزتم مبارک, هرچند که الان فرداست :tonguesmiley:
عهههه این کتاب چاپ شده؟؟؟ تبلیغش رو دیدم فکر کردم هنوز نیومده باید خیلی کتاب خوبی باشه
اماااااااااااااان از این کتابهایی که خیلیییییییییی خوبن ولی وقت خوندنش نمی شه :sad:
بازم مرسی گلم

rawy

New member
مرررسی عزیزم....
پس به خاطر دست پخت شما هم شده باید حسااااااابی بخووووننم که تهرااااااان قبوووول شم.:thumbsupsmileyanim::smiliess (4):
سلام پرندی, خوبی؟
:rolleyessmileyanim::a2d3: قدمت رو چشم, ایشاااااااااااااااالا

parand

Well-known member
خوووووو چی کار کنم خووووووووووووب؟؟؟؟ به شما نگم به کی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الان نگم کی بگممممممممممم؟؟؟؟

راوووووووی جونم. بنظرم این به اصطلاح غر زدنااااا گاهی اوقات خیلییییییی خوبه.......
من که گاهی اوقات باید حتما غر بزنم حالم خوب شهههههه.....:25r30wi:
کلاااااااااا ما درخدمتیییییییییم در هر موردی.......

aylinn

New member
سلام آیلین جونم خوبی؟؟؟
حقیقتش به نظرم اینجا بحث تفاوت های فردی مطرحهه, اینکه هرکدوممون شرایط جداگانه ای داریم
من در مواردی که باهم اتفاق نظر یا شرایط داریم از ما و فعل جمع استفاده کردم, اما هدفم از مطرح کردن این بحث مسئله خودم بود, برای همین تو چندتا پست قبلیش از بچه ها خواستم که یه ذره نصیحت کنن.
الان اینا رو بگم همه با دمپایی دنبالم می کنید دیگه می دونم, ولی گوشتو بیاااااااااااار (من انگیزه قوی ندارم, هدفم هم سوزان نیست متاسفانه, امسالم قبول نشم مثل هرسال هیچ اتفاقی نمی افته :tonguesmiley:)
اهههههههممممممممممم اهههههههمممممممممم, کی بووووووووود؟؟؟؟ من نبوووووووووووووووودماااااااااااااااا
ایییییییییییول شاهد از غیب رسید, وقتی 18 سالت بود یک دهم الان درس نمی خوندی ولی قبول شدی, آقا این یه امر مسلمه که آدم تو سن پایینتر گیراییش بیشتره من یعنی باید برای اثبات این قضیه اسناد علمی رو کنم؟؟؟
خلاصه هرکی یه بدبختی ای داره, بدبختی مردم هم خنده نداره, خب چی کار کنم اینطوریاست دیگه, آقای یزدان که وسواسش دوبار عود کرد و کلا از من ناامید شد :smiliess (2): فک کنم همتون به همون روز بیفتید.
راوی ی ی ی ی ی
نمیدونم به این حرفت بخندم یا گریه کنم:smiliess (6):
مگه میشه اینهمه وقت بزاری بدون اینکه انگیزه قوی داشته باشی؟

مطمئنم که این حرفا یا از ته دل نبوده یا کار مکانیزمای دفاعیته.
به نظر من اگه واقعا دلت میخواد قبول شی این حرفا رو بزار کنار و فقط بخون.
من واقعا از اون حرفت که گفتی انگیزه ای برای خوندن نداری خیلی ناراحت شدم . اینو جدی میگم...

rawy

New member
سلام
چند تا کامنت اخیر خانم مدیر و پرند عزیز رو که می خوندم(درس و تلاش)،شرایط مشابه خودم جلوی چشمم می اومد به اضافه این جمله:انسان نقطه ای است بین دو
بی نهایت،بی نهایت فرشته و بی نهایت لجن....خدایی ناخواسته قصد توهین یه هیچ یک از عزیزان رو ندارما ولی قبول دارین خیلی چیزها هم همین طوره(بین دو بی نهایت).
یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند

خلاصه اینکه: تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافری است راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش

خانم مدیر و پرند عزیز و آیلین بزرگوار و ......... تقریبا از اوایل تابستان 92 مباحث شما و دیگر دوستان رو تو انجمن گفتگو پیگیری می کنم اما زیاد توفیق شرکت تو این گفتگوها رو نداشتم. با آرزوی موفقیت برای عزیزان

سلام آقا سید بزرگوار
کم سعادتی ما بوده که شرکت نکردین ایشالا که از این به بعد توفیقش نصیب ما بشه
یه چیزی رو دلم طاقت نمیاره نگم, شما خییییلیییییییییییی مهربوووووووووونیدااااااااااااااااااااااااا, یعنی یه جورایی وقتایی که آدم حسابی روحیش درگیره رو خوب حس می کنید و حتی با یه کلام کوچولو که آبیه رو آتیش من یکی رو اقلا از لطفتون بی نصبیب نذاشتید, یک دنیا ممنونم و هیچ وقت محبتتون یادم نمی ره.
ایشالا که هرچا هستین سلامت باشید و شاد
802421_Laie_54.gif

rawy

New member
راوووووووی جونم. بنظرم این به اصطلاح غر زدنااااا گاهی اوقات خیلییییییی خوبه.......
من که گاهی اوقات باید حتما غر بزنم حالم خوب شهههههه.....:25r30wi:
کلاااااااااا ما درخدمتیییییییییم در هر موردی.......

قربوووووونت برم عزیزم, ولی به خدا اگه هر وقت غر داشتم خودم قبلش اعلام می کنم , باور کن این یه مشکله برام که توش موندم آقا توش مووووووووندم, زمانم رو دارم از دست می دم :sad:

parand

Well-known member
سلام پرندی, خوبی؟
:rolleyessmileyanim::a2d3: قدمت رو چشم, ایشاااااااااااااااالا

عهههههههه شرمنده راوووووووی جونم.
دیدم همه هستین هیجانزده شدم سلااااااام نکردم......
شما خوبی؟؟
حالت بهتر شد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا