زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
راوی ی ی ی ی ی
نمیدونم به این حرفت بخندم یا گریه کنم:smiliess (6):
مگه میشه اینهمه وقت بزاری بدون اینکه انگیزه قوی داشته باشی؟

مطمئنم که این حرفا یا از ته دل نبوده یا کار مکانیزمای دفاعیته.
به نظر من اگه واقعا دلت میخواد قبول شی این حرفا رو بزار کنار و فقط بخون.
من واقعا از اون حرفت که گفتی انگیزه ای برای خوندن نداری خیلی ناراحت شدم . اینو جدی میگم...

می دونم عزیزم, شرمنده ام به خدا, چون احتمالا هیچکی از راوی توقع همچین حرفی رو نداره
ولی متاسفانه حقیقته, آقای یزدان هم دیوونه شد آخر از دست من و مخصوصا از همین حرفم
می دونم ناراحت کننده است و من هم دوست ندارم که این حرف رو از هیچکدومتون بشنوم
امااااااااا این یه حقیقته که درون من هست که نمی تونم درست جلو برم و حالا که پیداش کردم سزاوار نیست سوت بزنم و از کنارش رد بشم
کمک می خوام, اگه امکانش برای کسی هست
البته انتظار بیجا ندارمااااااااا هر وقت فرصت داشتید, می دونم همین الانشم این حرفا انرژی تون رو کم کرده و زمانتون رو تلف
به خدا شرمنده ام, فقط کمک می خوام اگه می شه, اگه راه حلی به ذهنتون می رسه بهم بگید :riz513:
من سعی خودمو می کنم ولی می دونم که دارم خودمو گول می زنم, مسئله ی اصلی من اینه که باهاتون مطرح کردم
اگه وقت داشتید یا اگه چیزی به ذهنتون رسید حتی یه جمله , بهم بگید, الانم از وقت خواب و درستون نذارید, و انرژیتون هم به خاطر حرفای من کم نشه هااااااااا, من یه ذره ..... :21: ولش کنید به حال خودش درست می شه

parand

Well-known member
راووووی جونم به نظر من منتقدت درونیت خیلییییییی داره فعالیت میکنه.....
باید سعی کنی ذهنتو ارووووم کنی.......

rawy

New member
بچه ها دیر وقته فردا هزار تا کار دارید با یه عالمه درس
خواستید برید اما هر وقت که فرصت داشتید بیاید به من عاجز کمک کنید
مچکرم

rawy

New member
راووووی جونم به نظر من منتقدت درونی درونیت خیلییییییی داره فعالیت میکنه.....
باید سعی کنی ذهنتو ارووووم کنی.......

قربووووون دستت , اگه وقت داری زحمتش رو بکش ببینم اثر می کنه؟

aylinn

New member
:25r30wi:
هدف سوزان ندارم (فکر می کنم این باشه) :whistle:
هدف سوزان نداریو میخوای کنکور بهداشت قبول شی؟؟؟؟
کسی که انگیزه سوزان نداره یه هدف آسون تر برا خودش انتخاب میکنه نه سخت ترین هدف رو...
پس نتیجه میگیریم انگیزه سوزان یا هدف سوزان رو داری ولی انکارش میکنی.
خودت بگرد و علتشو پیدا کن.
ضمنا به نظر من مشکل اصلیت این نیست

aylinn

New member
برای اینکه مشکلی حل بشه باید اول مشکلی وجود داشته باشه که حل بشه.
تا ندونی مشکل اصلیت چیه این وضعیتی که داری همینطوری ادامه پیدا میکنه.

rawy

New member
هدف سوزان نداریو میخوای کنکور بهداشت قبول شی؟؟؟؟
کسی که انگیزه سوزان نداره یه هدف آسون تر برا خودش انتخاب میکنه نه سخت ترین هدف رو...
پس نتیجه میگیریم انگیزه سوزان یا هدف سوزان رو داری ولی انکارش میکنی.
خودت بگرد و علتشو پیدا کن.
ضمنا به نظر من مشکل اصلیت این نیست

آره؟؟؟؟؟ :21:
آخه فقط شرکت می کنم, قبول شدن و نشدنش مهم نیست, همش فقط شرکت می کنم, کاش مهم باشه که تلاش کنم براش, یک بار برای همیشه تلاش کنم
نمی دونم شایدم انکارش می کنم که شر استرسش در امان باشم!!!! :21:
(من باید این پستهای مایه ننگ رو سربه نیست کنمممممممم :25r30wi: الان بچه ها می بینن می گن راوی خل شده, یا رو انگیزه اونها هم تاثیر بد می ذاره)

rawy

New member
برای اینکه مشکلی حل بشه باید اول مشکلی وجود داشته باشه که حل بشه.
تا ندونی مشکل اصلیت چیه این وضعیتی که داری همینطوری ادامه پیدا میکنه.

هووووووووم؟؟؟ یه ذره حرفات سنگینه, بزار بهشون فکر کنم یه خورده , بلکه ام خوب شدم :28:

rawy

New member
باشه الان میزارم تو خصوصی برااااااات.......

:thanks::thanks::thanks:
بچه ها یه عااااااااااااااااااااااااااااااااااااالمه ممنون که وقت گذاشتید
مرسی از راهنماییتون, مرسی به خاطر بودنتون
من شما رو نداشتم چی کار می کردم؟
مرسی از اینکه از وقتی که الان طلاست برام صرف کردید
دیگه بیشتر از این شرمندتون نشم, برید استراحت کنید, شبتون خوووووووووووش
(قربووووووووونت برم آیلین جوووووووووووووووونم :28:)

- - - Updated - - -

دقیقا همینه. نمی دونم شایدم انکارش می کنم که شر استرسش در امان باشم!!!!
اگه انگیزه بالایی واسه قبولی نداشتی و در عین حال بدتم نمیومد که یه مدرک فوق لیسانس بگیری میرفتی مثلا پیام نور یا ...ولی وقتی بهداشتو انتخاب کردی پس ...

درست میگی, به حرفات فکر می کنم, مرررررررررسی

آخرین ویرایش:

parand

Well-known member
راوووی جونم . ایلین عزیزم شبتوون خووش.......
smiliess%20%2810%29.gif

مواظب خودتون باشین دوستای خوبم....:rose:

aylinn

New member
هووووووووم؟؟؟ یه ذره حرفات سنگینه, بزار بهشون فکر کنم یه خورده , بلکه ام خوب شدم :28:
راوی جون توروخدا انقدر سربه سرمون نذار
باور کن من دارم کاملا جدی باهات صحبت میکنم .مگه با آیندت شوخی داری.
ببین همه قرار نیست تا دکترا برن اصلا همه قرار نیست درس بخونن. اصلا جوونای ایرانی از بیکاری دارن درس میخونن(اکثرشون) یعنی اگه بیکار نبودنو شغل درست و حسابی و یا مشغولیت و سرگرمیو ... داشتن شاید بیشتر از 50 درصدشون به درس خوندن فکر نمیکردن.
به نظر من امشب خوب به این موضوع فکر کن ببین واقعا از زندگیت چی میخوای ، هدف واقعیت چیه؟
اگه به این نتیجه رسیدی که به درس خوندن واقعا علاقمندی و حاضری به خاطرش از خیلی چیزا بگذری و در عین حال یه سری مشکلات کوچیکو بزرگ مانع درس خوندنت میشن اینجا مطرح کن تا اگه کمکی ازز دستمون برمیاد انجام بدیم...
اگه نه باین نتیجه رسیدی که به ادامه تحصیل علاقه ای نداری و یا زمینه های دیگه ای هست که بیشتر بهشون علاقه مندی و یا احتمال موفقیتت تو اون زمینه ها بیشتره خوب برو دنبال علاقت...

نمیدونم از حرفایی که زدم چه برداشتی میکنی و یا حتی نمیدونم اون حرفایی که زدی و منو هم خییییلی ناراحت کرد جدی بودن یا نه ولی دوست داشتم اینارو بهت بگم.
ببین برای من خیلی روزا اتفاق میافته که از درس خوندنم ناراضی ام یعنی اکثر روزا این حس رو نسبت به خودم دارم ولی کم هم که شده میخونم چون واقعا نمیتونم تصور کنم که اگه ارشد قبول نشم چه کار دیگه ای میتونم بکنم. یعنی جز درس خوندن کار دیگه ای وجود نداره که بتونه منو ارضا کنه.به این میگن انگیزه بالا وتلاش نسبتا کم. اما تا حالا یک لحظه هم به این فکر نکردم که اگه هم قبول نشدم مهم نیستو هیچ اتفاقی نمیفته. اتفاقا برعکس همیشه به این فکر میکنم خدایی نکرده اگه قبول نشم یه سال دیگه رو هم از دست دادمو باید یه سال دیگه هم پشت کنکور بمونم چون تا قبول نشم دست بردار نیستم.

rawy

New member
راوی جون توروخدا انقدر سربه سرمون نذار
باور کن من دارم کاملا جدی باهات صحبت میکنم .مگه با آیندت شوخی داری.
ببین همه قرار نیست تا دکترا برن اصلا همه قرار نیست درس بخونن. اصلا جوونای ایرانی از بیکاری دارن درس میخونن(اکثرشون) یعنی اگه بیکار نبودنو شغل درست و حسابی و یا مشغولیت و سرگرمیو ... داشتن شاید بیشتر از 50 درصدشون به درس خوندن فکر نمیکردن.
به نظر من امشب خوب به این موضوع فکر کن ببین واقعا از زندگیت چی میخوای ، هدف واقعیت چیه؟
اگه به این نتیجه رسیدی که به درس خوندن واقعا علاقمندی و حاضری به خاطرش از خیلی چیزا بگذری و در عین حال یه سری مشکلات کوچیکو بزرگ مانع درس خوندنت میشن اینجا مطرح کن تا اگه کمکی ازز دستمون برمیاد انجام بدیم...
اگه نه باین نتیجه رسیدی که به ادامه تحصیل علاقه ای نداری و یا زمینه های دیگه ای هست که بیشتر بهشون علاقه مندی و یا احتمال موفقیتت تو اون زمینه ها بیشتره خوب برو دنبال علاقت...

نمیدونم از حرفایی که زدم چه برداشتی میکنی و یا حتی نمیدونم اون حرفایی که زدی و منو هم خییییلی ناراحت کرد جدی بودن یا نه ولی دوست داشتم اینارو بهت بگم.
ببین برای من خیلی روزا اتفاق میافته که از درس خوندنم ناراضی ام یعنی اکثر روزا این حس رو نسبت به خودم دارم ولی کم هم که شده میخونم چون واقعا نمیتونم تصور کنم که اگه ارشد قبول نشم چه کار دیگه ای میتونم بکنم. یعنی جز درس خوندن کار دیگه ای وجود نداره که بتونه منو ارضا کنه.به این میگن انگیزه بالا وتلاش نسبتا کم. اما تا حالا یک لحظه هم به این فکر نکردم که اگه هم قبول نشدم مهم نیستو هیچ اتفاقی نمیفته. اتفاقا برعکس همیشه به این فکر میکنم خدایی نکرده اگه قبول نشم یه سال دیگه رو هم از دست دادمو باید یه سال دیگه هم پشت کنکور بمونم چون تا قبول نشم دست بردار نیستم.

ممنونم از حرفات آیلین جان, همش حقیقته و بیشترش رو هم می دونم و قبول دارم, برای همین که رفتارم برای خودم هم حتی منطقی نیست مدام می گم یه چیزی تو ناخودآگاهم هست که داره به من جهت می ده در غیر اینصورت تو ذهن آگاهم یه خبرای دیگه است, خلاصه کلا قاط قاطم, خودمم نمی دونم اینجا کی به کیه چی به چیه؟ فقط خواستم یه کم از لایه های زیرین لامصبو باهم تحلیل کنیم شاید به نتیجه رسید.
خیلی خوشحالم که هدفت برات مهمه, هیچی انقد تو زندگی لذت بخش نیست, به امید اون روزی که از رسیدن بهش داری بالا و پایین می پری و حالت توپه توپه
شبت پر ستاره عزیزم
3D
:28::smiliess (10):

ainazhz

New member
آیناز جونم , شرمنده ات شدم ولی امروز این تاپیک رو دیدم امیدوارم به کارت بیاد
اینجا گفتم که بقیه بچه ها هم استفاده کنن
چگونه یک مقاله پولی را دریافت نماییم؟؟؟ /کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه ایی

مرسی عزیز دلم خیلی خوب بود. من از این سایت از طزیق ایمیل دانشجوییم مقاله رایگان میگرفتم . تشکر گلم

eliii

New member
سلااام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید ، بعد از مدت ها تصمیم گرفتم یه سری به اینجا بزنم دلم براتون تنگ شده بود . امیدوارم به هدفتون برسید همگی موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا