روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
بچه ها سرم داد نزنید یادم رفت فارسی بنویسم متن قبلو. باتوجه به رتبه داوطلباست اول رتبه 1 چک میکنن بعد 2 وبعد 3 و ..........تا 80 رشته ما. مثلا رتبه 1 اصفهان زده اصفهان قبولش میکنن و رتبه 2 شهید بهشتی زده شهید بهشتی مییاره رتبه با توجه به اولویت که زده حساب میشه مثلا رتبم بشه 40 اصفهان مییارم با این رتبه اگر رتبه های جلو من اصفهان زده باشن من نمییارم اصفهان و میره سراغ اولویت بعد.

اگه میخواستیم واسه انگلیسی نوشتن سرت داد بزنیم که تا الان از جناب میلاد فیزیو چیزی باقی نمونده بود که :riz481: به خاطره ها پیوسته بود :riz481:
وای اقا میلاد مرا خواهد کشت :j58r36j3gcr4suxymup

- - - Updated - - -

سپیده جون رشتتون چقدر میگیره؟؟؟

دو سال پیش حدود 90 .. پارسال حدود 70 .. امسال رو هم که با خداس :14:

ghazael

New member
اگر رتبتون بیاد میدونید قبولید یا نه رتبتون باتوجه به ظرفیتاس دیگه.

ghazael

New member
مرسی فدات شم .واقعا دیگه نتیجه ها هفته اول مرداد مییاد ؟؟ به خدا دیگه کشتنمون کلیدا رو درست نکردن سوال غلط براش جواب میذارن واسه 1 سوال جواب غلط وپرت میذارن اینم از اعلام نتیجشون هیچ برنامه ای ندارن مشتی بی سوادن .

sepideeee

New member
مرسی فدات شم .واقعا دیگه نتیجه ها هفته اول مرداد مییاد ؟؟ به خدا دیگه کشتنمون کلیدا رو درست نکردن سوال غلط براش جواب میذارن واسه 1 سوال جواب غلط وپرت میذارن اینم از اعلام نتیجشون هیچ برنامه ای ندارن مشتی بی سوادن .

انسان به امید زنده است :5: ما رو هم که می بینی داریم این شکلی صبوری می کنیم :smiliess (2):

bme88

New member
دوستان همه با هم طاقت میاریم
ما میتونیـــــــــــــــــــم:a2d3:
چیری دیگه نمونده :thanks:
لازم به ذکره من الان تو فاز مثبتم دارم اینو میگم
از چند دقیقه بعد خودم اصلا خبر ندارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ROJO

New member
دوستان همه با هم طاقت میاریم
ما میتونیـــــــــــــــــــم:a2d3:
چیری دیگه نمونده :thanks:
لازم به ذکره من الان تو فاز مثبتم دارم اینو میگم
از چند دقیقه بعد خودم اصلا خبر ندارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

اره ما میتونییییییم

( چون چاره ی دیگه ای غیر ازین نداریم خخخخ )

دیشب ک نخوابیدم گفتم امروز نتیجه میاد خوابم نمیبرد، امشبم ک ساعت داره 3 میشه باز تو فکر کنکورم

132.gif

sajad rahimi

New member
نتیجه میاد مطمئن باشید فقط میزارن ما جون مرگ شیم بعد میاد امسال همه بیوشیمی خراب کردن من یه 60 درصدی زدم فک کردم خراب کردم الان که همه میگن سخت اومده یه کم امیدوار شدم

mamaie

New member
من که میخوام دیگه بیخیال نتیجه و کارنامه و .... بشم خسته شدم از استرس هر چی خدا بخواد .....وزارت بهداشت هم که کار خودشو میکنه کاری به ما نداره .... یا قبول میشم یا ... به هر دو حالتش راضیم دیگه چون واگذار کردم به خدا .... امیدوارم همه به نتایجی که شایستگیشو دارن برسن:a2d3::thanks:

ROJO

New member
طبق محاسباتم:riz481: کارنامه اومدن برام خیلی فایده نداره چون نمرم یجوری میشه ک باز نمیدونم اونجا ک میخوام میارم یا نه ! ینی میوفته اون وسط!

بعد میمونم من و شانسم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ROJO

New member
بچه ها تو رشته های شما تفاوت نمره ی اخرین فرد قبولی 91 و 92 چقدر بوده?! یا مثلا نمره ی رتبه های 10 دو سال?

بازم طبق محاسباتم:tonguesmiley: دو سال متوالی اگه اتفاق خاصی مثه تغییر ضرایب نیوفته تفاوت زیادی نداره، برای ما 4 نمره برای اخریا و کمتر از 10 نمره هم برای اولیا و نمره های بالا

بالا